Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauginiai kremai prieš ir po deginimosi saulėje

aš šią vasarą nusipirkau brangoką germaine de capuccini (30spf), tai juo tepantis įdegti beveik neįmanoma, čia jei nori apsisaugoti, išbandžiau ir ant savęs ir ant vyro. Aišku kai norėjau įdegti tai netepiau, kitą dieną vėl tepiau, vienu žodžiu man tas kremas patiko ir tiko, aišku kaina nemaža ax.gif
Atsakyti
PAts tragiškiausias - Kolastynos su SPF 18.
Aš kai rudaodė tai nieko, vyriškis susvilo raudonai su tuo kolastynos pieneliu, nors pora kartų tepės ir praktiškai nesimaudė..... o buvom prie jūros apie 4 val..
Visada rerku Garineerio, viskas būan OK, o Palangoj nieko kito neradom greitai, tai pirkom tą. Žodžiu, tik smėlis prie kūno lipo ir tiek. Jokios naudos...
Atsakyti
As tai kazkaip keistai doh.gif Su apsauginiu kremu Avon 20spf.dvi dienas nuo 11-16h.gulejau sauleje ir nudegiau tiek kiek per pusvalandi galima butu nudegti blush2.gif O be kremo iskart net jauciasi kaip svylu smile.gif
Tai cia taip yra kad su kremu nenudegsi ar cia kaip?nalabai supratau? cool.gif
Atsakyti
Gal kuri naudoja/naudojo Nivea putas po deginimosi? kaip jos? g.gif ax.gif
Atsakyti
Ar nekenkia idegi skatinanti preimone bunant saulutej? Ar po kokios valandos deginimosi nepasidarysiu raudona kaip burokas, nes po deginimosi neruduoju? Kita savaitele zadu uzmiesty pabut, tai labai noretusi, grist rudesnei, nes man labai labai sunku idegt cry.gif
Atsakyti
siaip nzn,norejau paklaust apie tai ir tiek.
wistiek deginates po saule,bet kiek zn juk reikia apsauginiu priemoniu,kad apsaugotu nuo UVA ir UVB spinduliu.tai ka naudojat,nuo saules?as pwz.turiu EUCERIN firmos krema nuo saules,pora kart buwau juo uzsitepusi...
labaj noreciau jusu patarimu.

nemoku rashyt temu,cia jau ash kalta:)
Atsakyti
Jei kalbėsim apie naudą, tai:
1) įgaunamas rudas spalvos atspalvis, atsikratoma baltai melsvos kūno spalvos;
2) saulėje gaminamas vitaminas D;
3) Holoterapija ramina nervus, gydo depresiją, padeda būt laimingesniam žiemą;
4) Deginantis galima pademonstruot savo žavią figūą ir ant jos nepriekaištingai atrodantį bikinį.. ax.gif
5) - ???

Trūkumai:
1) Saulės spinduliai šalina odos drėgmę, ji sausėja, palaipsniui netenka elastingumo ir sensta..nekalbėkim apie odos drėkilklius - saulė veikia net ik paviršinį odos sluoksnį, bet ir giluminį..
2) Rekomenduojama vit. D paros dozė organizme atsiranda po 15 min. pabuvus gatvėj..
3)Saulė skatina pigmentinių dėmių, traumatinių strazdanų ir odos vėžio atsiradimą..Pvz, odos vėžiui atsirasti net nebūtina specialiai degintis saulėje - užtenka, kad koks odos lopinys būtų nuolat veikiamas saulės, kaip, pvz, ausys, veidas, kaklas, plaštakos...
4)Šviesiaodžiai kaip aš gali gaut I, II ar net III laipsnio odos nudegimą..ypatingais atvejais po nudegimo iššoksta vandeningos pūslės, atsiveria žaisdos, lieka randai..Yra moterų, kurios intensyvų įdegį bando išgaut tokiu tepalu - aliejų maišo su jodu ir pila ant savęs..Jos įdega tiesiog juodai, bet lygiai taip juodai "išprievartaujama" oda, kuri priversta į paviršių mest ekstrines melanino dozes, kad apsaugotų organizmą nuo apšvitinimo..
5) Nėštukėms saulėje degintis nerekomenduojama - vadinasi, vienaip ar kitaip saulė kenkia nešiojamiems vaikučiams..
6)Ilgiau būnant saulėj ištinka šiluminis arba saulės smūgis, perkaitus ar per ilgai pabuvus padidėja rizika prarast sąmonę, gaut kokį mikro infarktą ar tiesiog ramiai numirti..
Atsakyti
Man geriausia KOLASTYNOS produkcija- yra kremų, pienelių, aliejukų ir prieš, ir po deginimosi, ir saulės vonių priiminėjimo metų. Nenusivyliau ir nenusvilau nė karto. Aišku, jei visą dieną drybsosit prieš saulę, jokios priemonės nepadės
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 14, 22:41)
Man geriausia KOLASTYNOS produkcija- yra kremų, pienelių, aliejukų ir prieš, ir po deginimosi, ir saulės vonių priiminėjimo metų. Nenusivyliau ir nenusvilau nė karto. Aišku, jei visą dieną drybsosit prieš saulę, jokios priemonės nepadės


O man Kalastyna nelabai.....
Aš deginaus juo išsitepus - tai nieko, bet man ir teptis nereikia, vis tiek gražiai ir rudai degu g.gif
O vat vyriškis mano...... jį lygiai taip pat ištepiau, ir kelis kartus... ir ką jūs manot: susvilo visas raudonai per kokias 4 valnadas.
SPF buvo 18.
To niekad nebūdavo su Nivea arba Garineer. (SPF iki 20)
Atsakyti
Apsauginis kremas turi buti ne tik su titano dioksidu bet ir su cinko oksidu. Teigiama kad jei vieno is ju nera kitas nekompensuoja jo nebuvimo. Gal kas zino apsauginiu kremu kru ieitu abu komponentai? Ir kaina but gerai. Dekui
Atsakyti
as tai labai nemegstu deginimuisi alieju, jie man tokie riebus taip nemolonu jais terliotis ir tada prie kuno labai limpa smelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2006 06 25, 22:26)
as tai labai nemegstu deginimuisi alieju, jie man tokie riebus taip nemolonu jais terliotis ir tada prie kuno labai limpa smelis  doh.gif

unsure.gif as nebandziau tu alieju, kremus pirkdavau, o kaip losjonai, kur purskiami, atrodo patogus naudoti? blush2.gif
Atsakyti