Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

kiek nuotrauku wub.gif koks pagyvejimas temoje thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
prasau pasufleruoti, nes jau nebezinau kur ieskoti minkstu baldu svetainei. Esu gal per daug uzsiciklinus, bet nerandu norimo stiliaus, nors tu ka doh.gif


Ieskau skandinavisko modernesnio stiliaus kampo arba didesnes sofos su miegamu mechanizmu. Noriu minimalistines, grieztu formu, aiskiu liniju, su mediniais pakojais, gobelenines.

Na niekur nerandu arba neiperku. "Isku" ar "Skandinavisku interjeru" kainos didokos. Gal kazka panasau matet ar pirkot?
Busiu labai dekinga jei uzvesit ant kelio, nes klaidzioju parduotuvese jau ir sapnuose. Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramile: 01 balandžio 2012 - 16:11
QUOTE(ramile @ 2012 04 01, 17:09)
Sveikos merginos,
prasau pasufleruoti, nes jau nebezinau kur ieskoti minkstu baldu svetainei. Esu gal per daug uzsiciklinus, bet nerandu norimo stiliaus, nors tu ka  doh.gif
Ieskau skandinavisko modernesnio stiliaus kampo arba didesnes sofos su miegamu mechanizmu. Noriu minimalistines, grieztu formu, aiskiu liniju, su mediniais pakojais, gobelenines.

Na niekur nerandu arba neiperku. "Isku" ar "Skandinavisku interjeru" kainos didokos. Gal kazka panasau matet ar pirkot?
Busiu labai dekinga jei uzvesit ant kelio, nes klaidzioju parduotuvese jau ir sapnuose. Aciu


sia savaite baldu parodoje pirkau sofa, nanasia kaip apraset is "Skandinavisko baldu" stendo.ju parduotuve yra Vilniuje Domus galerijoje.Jei dar nebuvot pasidomekit, ten jos siulo daugybe variantu is katalogu, gali net atsizvelgti ir i jusu norima kaina.ten viskas ziauriai brangu, bet sofa galima rasti visai stilinga iki 3000lt.
http://www.skandinav...lt/prekes/sofos
Papildyta:
http://www.softline....ducts/sofa_beds va is sito saito gali pasiulyti merginos is " Skandinavisku interjeru".man siunte i pasta su mano pageidavimais ir paskaiciavimais litais
Papildyta:
QUOTE(mildike @ 2012 04 01, 23:56)
sia savaite baldu parodoje pirkau sofa, nanasia kaip apraset is "Skandinavisko baldu" stendo.ju parduotuve yra Vilniuje Domus galerijoje.Jei dar nebuvot pasidomekit, ten jos siulo daugybe variantu is katalogu, gali net atsizvelgti ir i jusu norima kaina.ten viskas ziauriai brangu, bet sofa galima rasti visai stilinga iki 3000lt.
http://www.skandinav...lt/prekes/sofos
Papildyta:
http://www.softline....ducts/sofa_beds va is sito saito gali pasiulyti merginos is " Skandinavisku interjeru".man siunte i pasta su mano pageidavimais ir paskaiciavimais litais

Siaip as irgi kamavausi jau gal puse metu, masciau net apie tai, kad uzsisakyti sofa is Lenkijos Ikea, pasiziurekit, gal jums ta mintis patiks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mildike @ 2012 04 02, 00:59)
sia savaite baldu parodoje pirkau sofa, nanasia kaip apraset is "Skandinavisko baldu" stendo.ju parduotuve yra Vilniuje Domus galerijoje.Jei dar nebuvot pasidomekit, ten jos siulo daugybe variantu is katalogu, gali net atsizvelgti ir i jusu norima kaina.ten viskas ziauriai brangu, bet sofa galima rasti visai stilinga iki 3000lt.
http://www.skandinav...lt/prekes/sofos
Papildyta:
http://www.softline....ducts/sofa_beds va is sito saito gali pasiulyti merginos is " Skandinavisku interjeru".man siunte i pasta su mano pageidavimais ir paskaiciavimais litais
Papildyta:

Siaip as irgi kamavausi jau gal puse metu, masciau net apie tai, kad uzsisakyti sofa is Lenkijos Ikea, pasiziurekit, gal jums ta mintis patiks drinks_cheers.gif




Man "Skandinaviski interjerai" is minetos linijos paskaiciavo nuo 5500lt, nes didesne ir su miegamu mechanizmu. Buvau pas juos ir parodoj, ir Domus galerijoj. Dar bandysiu kazka kita rinktis. Galvojau ir apie Ikea, bet nedrasu rinktis neciupinejus, nepadarinejus. Spalvynas irgi internete pasirodys visai kitoks nei realybej. Oi vargstu verysad.gif
P.S. baldu parodoj pasirode visai mazai pasiulos, vos keli minkstu baldu gamintojai... o jau tikejaus, kad isirinksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramile: 02 balandžio 2012 - 10:13
4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ramile @ 2012 04 01, 17:09)
Ieskau skandinavisko modernesnio stiliaus kampo arba didesnes sofos su miegamu mechanizmu. Noriu minimalistines, grieztu formu, aiskiu liniju, su mediniais pakojais, gobelenines.

Pažiūrėkit, gal ką rasit, čia mano naujai atrastas gamintojas, tiesiogiai daf nebendravau, bet jei nieko daugiau nerasiu, matyt, teks http://www.baldaivis...eva-kampas.html
Atsakyti
QUOTE(ramile @ 2012 04 01, 16:09)
Sveikos merginos,
prasau pasufleruoti, nes jau nebezinau kur ieskoti minkstu baldu svetainei. Esu gal per daug uzsiciklinus, bet nerandu norimo stiliaus, nors tu ka  doh.gif
Ieskau skandinavisko modernesnio stiliaus kampo arba didesnes sofos su miegamu mechanizmu. Noriu minimalistines, grieztu formu, aiskiu liniju, su mediniais pakojais, gobelenines.

Na niekur nerandu arba neiperku. "Isku" ar "Skandinavisku interjeru" kainos didokos. Gal kazka panasau matet ar pirkot?
Busiu labai dekinga jei uzvesit ant kelio, nes klaidzioju parduotuvese jau ir sapnuose. Aciu

Siūlau pasidomėti ''SINTUVA" manau, kad tikrai rasite ko ieškote, o ir kainos maloniai nustebins. Kokybė gera, patys turime sofą kurią jau naudojame keletą metų- tai jokių problemų.Tik gaila, kad tinklapyje sudėta labai maža dalis gaminukų. Reiktų su jais susisiekti. Manau, kad į el. paštą tikrai įmestų pavyzdukus. Pati įmonė randasi Šiauliuose. Sėkmės ax.gif
Atsakyti
Aš dar prisidėsiu prie prie pagyrų Lachesės namams. Sveikinimai pagaliau įsikūrus. Labai patiko mielos senienos ant lango, tos dėžutės, nuotraukos ir zenito fotoaparatas. Ir TV sekcija labai gerai atrodo. Ai, dar į pjaustymo lenteles atkreipiau dėmesį, kad tokios kokybiškos. Labai ir man tokių reikėtų.
Dėl sofos... man kažkaip raštai ir spalvos nelabai patinka. Bet vis tiek jos tokios margesnės reikėtų, gautųsi atsvara tam knygų margumui. Nes kitu atveju, tik telikas ir knygos matytųsi į tą pusę bežiūrint. smile.gif

Myliu Retro įkeltose pirmose nuotraukose man vaizdelį kažkodėl labai gadina grindys. Ar jums taip neatrodo? Baldai lyg ir gražūs, bet grindys tai blynas toks.

Persikraustėm ir mes į naujus namus ką tik! Kaip smagu... Tiesa, nėra nė vieno baldo apart lovos ir 3 kėdžių, bet vis tiek. Ieškome sofos, bet galiu pasakyt, kad kol kas nelabai ką gero nužiūrėję esam. Ir dabar manau, kad teks medžiaginės atsisakyti. Oda ilgaamžiškiau ir naujau atrodys po poros metų, o medžiaginės, bijau, kad neišsaugosim. Vaikas užaugs ir teks baldus išmesti.
Atsakyti
QUOTE(Pro @ 2012 04 07, 14:01)
Myliu Retro įkeltose pirmose nuotraukose man vaizdelį kažkodėl labai gadina grindys. Ar jums taip neatrodo? Baldai lyg ir gražūs, bet grindys tai blynas toks.


Man irgi jos nelabai. Bet patiko bendra būsto idėja - kelios perdažytos senienos, pora naujų daiktelių ir ryškesnių akcentų. Išlaidų nedaug, o butas gana stilingas ir turintis savo veidą.

Va dar vienas pavyzdys...

Senos grindys, nuteptos baltai, baltai nudažytos senos virtuvinės spintelės, paprastas stalas, paprastas buitinės technikos kampas. Baltos kėdės sujungia sena ir nauja.

Irgi niekas nėra brangu, o žiūrisi maloniai.

user posted image

user posted image

Keli spalvoti akcentai (indai, pagalvės, gėlės, laikrodis ir kt.) išsklaido baltos ir pilkos spalvos monotoniją.

user posted image

user posted image

user posted image

Senos sieninės spintos, nudažytos baltai ir tarsi pranykstančios:

user posted image

Svetainiukė irgi labai paprasta. Panašaus stiliaus baldus ir Lietuvoj galima rasti nebrangiai. Pvz., seną rašomąjį stalą ant kojyčių nusipirkau už 50 Lt.

user posted image

Ir taip toliau smile.gif

Less is more.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliu Retro: 07 balandžio 2012 - 23:23
bigsmile.gif baltos grindys ir baltos kėdės, sienos wub.gif išvis medis ar jo imitacija yra man toks grožis ...silpna daros blush2.gif ...na jau kai kursim savo namus tai medžio bus daug ir baltos taip pat ...vaikai praaugs lotuliukas.gif dar odiniai baldai su margais užtiesalais ...

lempų idėjos įdomios ... ax.gif

jauki virtuvė gražia žiūrisi o dar dideli langai...tik kėdžių man norėtusi medinukių baltų ax.gif
Atsakyti
Sveikos, kokių grožių prižiūrėjau jūsų prikeltų. Labai man gražūs šitie stiliai, žadame įrenginėti namą kažkokiu ne visai tradiciniu stilium, man tik dabar iškilo didžiulis klausimas kuo gi skiriasi vintažas nuo retro? Gal jūs man sugebėtumėt atsakyti tiksliau? Pastebiu retro spalvas ryškesnes jų lyg ir ne visai norėčiau labai ryškių.. MB norėtų labiau agresyvesnio stiliaus, vietom su roko elementais, pakabinta gitara ir t.t. Nebežinau ar viskas derės, ar galėčiau derinti vintažą su roko plakatais arba visokiom retro detalėm?
user posted image
Kaip jūs manote? g.gif
Atsakyti
Na manau retro su vintage tikrai suderinama detalemes ...

user posted image

user posted image

wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti