Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikos, jau isnarsiau senas temas skersia isilgai thumbup.gif sapnuoju naktim jau visus grozius doh.gif

pradedam buto remonta thumbup.gif MB jau ikalbetas del baltu sienu su salyga kad kelios sienos vis delto bus tapetuotos smile.gif

grindys pas mus pusines, senos, tai atnaujinsim ir dar neapsisprendziau ar sviesinsim ar ne..

suku galva del grinjuosciu, gal pasidalinsit kur jus juos uzsakinejot? keleta radau variantu, bet norisi is daugiau rinkits palyginimui.

o kaip manot ar gerai atrodytu jei vineam kambary aukstesnes grindjuostes o kitam zemesnes, nes dydziai tai skiriasi kambariu..

kol kas tiek smile.gif lauksiu komentaru ir mielai su jumis palaikysiu rysi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Buteryte @ 2012 04 14, 12:16)
sveikos, jau isnarsiau senas temas skersia isilgai thumbup.gif sapnuoju naktim jau visus grozius doh.gif

pradedam buto remonta thumbup.gif MB jau ikalbetas del baltu sienu su salyga kad kelios sienos vis delto bus tapetuotos  smile.gif  

grindys pas mus pusines, senos, tai atnaujinsim ir dar neapsisprendziau ar sviesinsim ar ne..

suku galva del grinjuosciu, gal pasidalinsit kur jus juos uzsakinejot? keleta radau variantu, bet norisi is daugiau rinkits palyginimui.

o kaip manot ar gerai atrodytu jei vineam kambary aukstesnes grindjuostes o kitam zemesnes, nes dydziai tai skiriasi kambariu..

kol kas tiek smile.gif lauksiu komentaru ir mielai su jumis palaikysiu rysi thumbup.gif


Oi suprantu ta galvos skausma, nes patys dar remontuojames. Mes grindjuostes pirkom is ten pat kur medines grindis gamino. Gavosi brangiau nei kitur, nes norejom, kad butu to paties apdorojimo ir spalvos kaip grindys. O jei jus jau grindis turit, tai grindjuostes bet kur kitur galit isigyt. Neapdorotos 10-14lt/m2 (Geros grindys, Medzio stilius, Solum ir tt.) O paskui jau patys galesit ta pacia alyva ar laku, ar beicu nusitept, kaip ir grindis, kurias ruosiates atnaujint.

Man asmeniskai graziau kai visi kambariai bute vienodomis grindimis: vienodo plocio lentu, spalvu ir tt., o ne kiekvienas lopinelis atskirai. Bent jau man vientisumas, bendra konsepcija bute atrodo svarbu. Tai gal ir grindjuostes butu graziau vienodos, nes vistiek matysis per perejimus is kambario i kambari ir tt. As taip daryciau, bet isivaizduoju, kad yra "n" galimybiu ir priesingai, bet stilingai padaryt... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramile: 14 balandžio 2012 - 13:42
QUOTE(ramile @ 2012 04 14, 14:41)
Oi suprantu ta galvos skausma, nes patys dar remontuojames. Mes grindjuostes pirkom is ten pat kur medines grindis gamino. Gavosi brangiau nei kitur, nes norejom, kad butu to paties apdorojimo ir spalvos kaip grindys.  O jei jus jau grindis turit, tai grindjuostes bet kur kitur galit isigyt. Neapdorotos 10-14lt/m2 (Geros grindys, Medzio stilius, Solum ir tt.) O paskui jau patys galesit ta pacia alyva ar laku, ar beicu nusitept, kaip ir grindis, kurias ruosiates atnaujint.

Man asmeniskai graziau kai visi kambariai bute vienodomis grindimis: vienodo plocio lentu, spalvu ir tt., o ne kiekvienas lopinelis atskirai. Bent jau man vientisumas, bendra konsepcija bute atrodo svarbu. Tai gal ir grindjuostes butu graziau vienodos, nes vistiek matysis per perejimus is kambario i kambari ir tt. As taip daryciau, bet isivaizduoju, kad yra "n" galimybiu ir priesingai, bet stilingai padaryt... smile.gif



galvoju gal kokioj vietinej lentpjuvej reik pasiklaust, gal supjautu visai pigiai g.gif
ka tik is buto grizau taijau uzsisvajojus MB desciau kaip cia kur kas bus biggrin.gif biski kreivai i balta spalva jis ziuri, bet jau palauztas biggrin.gif
nu gal tikrai vienodos grindjuostes bus graziau visur thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Buteryte @ 2012 04 14, 10:16)
sveikos, jau isnarsiau senas temas skersia isilgai thumbup.gif sapnuoju naktim jau visus grozius doh.gif

pradedam buto remonta thumbup.gif MB jau ikalbetas del baltu sienu su salyga kad kelios sienos vis delto bus tapetuotos  smile.gif 

grindys pas mus pusines, senos, tai atnaujinsim ir dar neapsisprendziau ar sviesinsim ar ne..

suku galva del grinjuosciu, gal pasidalinsit kur jus juos uzsakinejot? keleta radau variantu, bet norisi is daugiau rinkits palyginimui.

o kaip manot ar gerai atrodytu jei vineam kambary aukstesnes grindjuostes o kitam zemesnes, nes dydziai tai skiriasi kambariu..

kol kas tiek smile.gif lauksiu komentaru ir mielai su jumis palaikysiu rysi thumbup.gif

Man gražiausiai žiūrisi, kai plintusai visuose kambariuose vienodi ir suderinti ne su grindų o durų spalva. Taip labiau įrėminama erdvė.Dar vienodi plintusai padėtų sutaupyti pinigėlių smile.gif
Atsakyti
Cabernet 4u.gif

Vintage - natūraliai senas, retro - seno stiliaus, nors šnekamojoj kalboj iš esmės sinonimai smile.gif

QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2012 04 13, 10:48)
MB norėtų labiau agresyvesnio stiliaus, vietom su roko elementais, pakabinta gitara ir t.t. Nebežinau ar viskas derės, ar galėčiau derinti vintažą su roko plakatais arba visokiom retro detalėm?


Mano supratimu - laisvai... Siūlau pasidairyti į industrinį stilių / loftus su skandinaviškais ar vintage elementais, nes ten ir senienos, ir lengvumas, ir agresyvumas gan lengvai suderintas.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Kelios jungtys, kurios padės suderinti ir gitaras ant sienų, ir 7-to dešimtmečio fotelius su kojytėm ax.gif

Metalinės lentynos ir stelažai

user posted image

user posted image

Ratukai

user posted image

Baldai, turintys vintage ir industrinių / modernių elementų

user posted image

Dar metalo rolleyes.gif

user posted image

user posted image

Žodžiu, neišsigąskit ir improvizuokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliu Retro @ 2012 04 17, 23:16)
Cabernet 4u.gif

Vintage - natūraliai senas, retro - seno stiliaus, nors šnekamojoj kalboj iš esmės sinonimai smile.gif
Mano supratimu - laisvai... Siūlau pasidairyti į industrinį stilių / loftus su skandinaviškais ar vintage elementais, nes ten ir senienos, ir lengvumas, ir agresyvumas gan lengvai suderintas.

Žodžiu, neišsigąskit ir improvizuokit mirksiukas.gif


Ačiū labai labai 4u.gif Bandysime kurti savo svajonių namus po truputį. Gal kartais žinote pvz Kaune vietų kur visokių vintažinių baldų ar detalių galima būtų įsigyti neypatingai brangiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buteryte @ 2012 04 14, 17:15)
galvoju gal kokioj vietinej lentpjuvej reik pasiklaust, gal supjautu visai pigiai g.gif
ka tik is buto grizau taijau uzsisvajojus MB desciau kaip cia kur kas bus biggrin.gif biski kreivai i balta spalva jis ziuri, bet jau palauztas biggrin.gif
nu gal tikrai vienodos grindjuostes bus graziau visur thumbup.gif



cia as gal ne i tema bet irgi ieskau plintusu gana paprastu bet niekaip nerandu kas geletu man juos pagaminti jei kartais ka nors jau turit radusios gal galetumet pasidalinti kontaktais ir su manim ,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2012 04 18, 08:19)
Ačiū labai labai  4u.gif Bandysime kurti savo svajonių namus po truputį. Gal kartais žinote pvz Kaune vietų kur visokių vintažinių baldų ar detalių galima būtų įsigyti neypatingai brangiai? 4u.gif


You're welcome 4u.gif Kaune negyvenu, tai pasidalinsiu tik puslapiais, per kuriuos pati esu ieškojus ir pirkus smile.gif

"Skelbiu" svetainė biggrin.gif

Pvz (ištrinkit tarpus)

http://www.ske lbiu. lt/skelbimai/du-foteliai-13290394.html

Kitas geras puslapis

Dar Kaune

Po SM skelbimus irgi pasidairau laikas nuo laiko tongue.gif

Beje, Kaune, kiek žinau, kas kiek laiko vyksta sendaikčių turgus, "Laiko ratu", bet pati nesu buvusi

http://www.urmas.net.../id/8548/lang/1

Tiek žinių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliu Retro: 19 balandžio 2012 - 12:36
QUOTE(aix2011 @ 2012 04 18, 12:32)
cia as gal ne  i tema bet irgi ieskau plintusu gana paprastu bet niekaip nerandu kas geletu man juos pagaminti jei kartais ka nors jau turit radusios gal galetumet pasidalinti kontaktais ir su manim ,aciu  4u.gif



isivesk i google medines grindjuostes, tikrai rasi;) as kol kas tik taip ieskojau:)
Atsakyti
QUOTE(Buteryte @ 2012 04 19, 12:54)
isivesk i google medines grindjuostes, tikrai rasi;) as kol kas tik taip ieskojau:)


aciu bet taip as jau senei ieskojau ir nieko tinkamo nerandu, viskas labai mandra,bet man taip nereikia...man tiktu paprastas gamintojas is tikros medzienos,zinau ko noriu tik nzn kas padarytu!o tu jau radai?

Papildyta:
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2012 04 18, 07:19)
Ačiū labai labai  4u.gif Bandysime kurti savo svajonių namus po truputį. Gal kartais žinote pvz Kaune vietų kur visokių vintažinių baldų ar detalių galima būtų įsigyti neypatingai brangiai? 4u.gif


dar gali ir ikea pasiziureti ten buna viskiu nieku ar detaliu kurios tiktu !o seip nebijokit ju turimus daiktus perdaryti ,as visada pries ka nors ismesdama galvoju ka cia is jo galeciau dar gero pagaminti?
Atsakyti
QUOTE(Myliu Retro @ 2012 04 19, 12:26)
Tiek žinių smile.gif



QUOTE(aix2011 @ 2012 04 19, 16:30)
Papildyta:
dar gali ir ikea pasiziureti ten buna viskiu nieku ar detaliu kurios tiktu !o seip nebijokit ju turimus daiktus perdaryti ,as visada pries ka nors ismesdama galvoju ka cia is jo galeciau dar gero pagaminti?


Ačiū 4u.gif Na bet ir kainos tų antikvarinių baldų, reiktų man kai kurias spintas kaime gal parduoti biggrin.gif
Atsakyti