Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 40 kg.

...aš jau didelė ir pasakomis netikiu Sorry...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2012 05 11, 12:56)
...aš jau didelė ir pasakomis netikiu Sorry...



Kazkaip ir as jau didele. Ir as pasakom netikiu... Cia jau kaip kam: vienas tiki, kitas - ne. Jusu teise rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi nebemaza,bet cia pasaka net nekvepia.per metus laisvai galima numesti 40kg valgant,o ne iedant.buvau per 3men numetus 20kg su chazano dieta,bet uzmigau ant lauru,o kai prabudau viskas liniuotej parodyta,valios nulis
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2012 05 15, 17:44)
as irgi nebemaza,bet cia pasaka net nekvepia.per metus laisvai galima numesti 40kg valgant,o ne iedant.buvau per 3men numetus 20kg su chazano dieta,bet uzmigau ant lauru,o kai prabudau viskas liniuotej parodyta,valios nulis


Aciu mable. Kai labai nori, viskas imanoma. smile.gif
Atsakyti
Nu kokia saunuole esat,imkit 4u.gif
As per metus siaip ne taip numeciau 15 ax.gif jokiu drastisku priemoniu nesiemiau,tik ziuriu ka dedu i burna, mazesniais kiekias valgau ir jokiu valgymu po 18 val rolleyes.gif
Atsakyti
Pavydžiu jums visoms jūsų valios stiprybės. man taip neišeina schmoll.gif buvau numetusi 20 kg, bet paskui po gimdymo ataugo ir dar su kaupu. Pukšiu kaip ežiukas blush2.gif ir gėda, ir nepatogu. tačiau man atrodo, kad stambumui įtakos turi ir genetika. Tikrai nemetu į skrandį visko kaip į šiukšlių kibirą, visą laiką turiu tai omenyje g.gif bet va džiaugiausi, kad nors jau daugiau neauga, o be to dar ir skydliaukės sutrikimai prasidėjo. Norėjau pasitarti su dietologe, man gydytoja ją rekomendavo, bet kaina už konsultacija 350 lt. http://dietos.lt/prices, rekomendavo, nes sako, kad labai geri ir profesionalūs dietologai dirba, bet man brangoka ax.gif
Atsakyti
Viva, aciu uz baliona smile.gif . Saunuole, kad atsikratet tu nereikalingu kilogramu 4u.gif .

Vilmukas 36, juk buvot numetusi 20 kg., vadinasi tikrai galit! Ir as manu, kad genetika cia daug ka reiskia. O su skydliauke juokauti nereikia, zinau is savo patirties. Jeigu tyrimai blogi, prasykit pas gydytoja siuntimo pas endokrinologa. Nenusiminkit, viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
sAUNUOLE 4u.gif NET 40 kg 4u.gif kad man taip..neturiu valios
Atsakyti
o alkoholio atsisaket?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 05 28, 16:07)
o alkoholio atsisaket?



Tuo metu , kai skaiciavau kalorijas atsisakiau alaus, sidro ir kitokiu kaloringu gerimu. Jeigu budavo koks "baliukas" gerdavau tik degtine. Ir tai po labai nedaug. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilaguona @ 2012 05 28, 20:36)
Tuo metu , kai skaiciavau kalorijas atsisakiau alaus, sidro ir kitokiu kaloringu gerimu. Jeigu budavo koks "baliukas" gerdavau tik degtine. Ir tai po labai nedaug.  ax.gif

as tai megstu sausa vyna, kaip ir leidzia ji dietologai. jau tiek daug visko esu atsisakiusi, ale svoris tut kak tut, vis ieskau, kas cia kalciausias
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Vai kaip noriu nuimt nuo savęs 10 kg, daugiau nereikia, nes jau nebe jaunystė biggrin.gif ...esu prieš 2 metus , nutirpdžiusi apie 8 kg , visai gerai jau beatrodžiau, irgi panašiu metodu, nevalgiau miltinių patiekalų , jokių duonų ir bandelių, tik būdavau visada nusipirkusi, grikių ar ryžių paplotėlių....valgiau mėsą daugiausiai vištieną ir žuvį, nes mėgstu, daržoves...gėriau kavą, nors nerekomenduoja, bet aš gėriau, tik visada ir be dietos aš be cukraus, bet su pienu....kai norėdavau deserto, labai gerai man pakeisdavo bananas su balta nesaldinta kava, man labai skanu...ar paplotėlį su džemu, sau tikrai leisdavau.....ir vėl reikia, nes kaip kažkuri rašė , panaši į kiaulaitę biggrin.gif Labai džiaugiuosi už visas , kurios turi valios, ir kurioms ne tas pats kaip atrodo, juo labiau , kai esate jaunutės....
Atsakyti