Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 40 kg.

Zivlka, jeigu svoris nekerenta tai gal reiketu apsilankyti pas endokrinologa, gal su hormonais ne viskas tvarkoje. O sausas vynas tikrai geras gerimas kiek zinau, tik as jo nelabai begstu smile.gif .

Virgale, tikrai neesu jaunikle. Man jau gerokai virs trisdesimt ax.gif . Juk valios turit, jeigu buvot atsikraciusi 8 kg., vadinasi tikrai galit! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilaguona @ 2012 05 29, 16:07)
Zivlka, jeigu svoris nekerenta tai gal reiketu apsilankyti pas endokrinologa, gal su hormonais ne viskas tvarkoje. O sausas vynas tikrai geras gerimas kiek zinau, tik as jo nelabai begstu  smile.gif .


as lankiausi, ne visai tvarkoj su hormonais, bet sako ,kad vis tiek turi kristi. dar penktadieni skydliauke einu tirtis
man irgi virs 30
Atsakyti

Taip , žinau , kad galiu...mano organizmas toks...., labai greit priaugu, greit ir nukrenta, esu tokia minkšta pampuška, bet kaip atsikratau, mano akiai nereikalingų kg, tai iš karto -10 metų....beja , man 50 metų smile.gif ir visai nebijau aš tų metų, aš pati sau , dar labai jauna, bet vat po žiemos kaip uždėjau, tai dar niekaip neprisiverčiu nusimest...bet geriau vėliau negu niekad....vat imsiu sau prižadėsiu ir numesiu lotuliukas.gif
Papildyta:

P.s. vat su sportu, tai tragedija, jau geriau badaut, bet tik ne krūvis kūnui, čia jau ne man....vat turiu spanieliukę savo meilę, daug vaikščiot su ja reikia, vat taip ir padarysiu, pavaikysim viena kitą biggrin.gif
Atsakyti
vaiksciojimas - man omegstamiausias sportas. gaila, kad sedimas darbas ir po jo namu ruosa atima didziaja dali laiko. taip kad tik pirmyn vaikscioti
Atsakyti
Su sportu ir as nedraugauju blush2.gif . Bet vaiksciot labai megstu.

Zivilka, tik nereikia nusiminti, viskas bus gerai. Imk 4u.gif .

Virgale, kaip sakoma 50 tik kelio vidurys. Saunuole, kad esat tokia optimiste. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilaguona @ 2012 05 29, 19:54)

Zivilka, tik nereikia nusiminti, viskas bus gerai. Imk  4u.gif .

tiktai gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mistika30 @ 2012 05 19, 14:48)
sAUNUOLE 4u.gif NET 40 kg 4u.gif kad man taip..neturiu valios


Kiekvienas turime pakankamai valios smile.gif Tik netinkamai ją panaudojame. Valia yra toks instrumentas, kurio negalime sėkmingai naudoti ilgą laiką. Pasitelkus stiprią valią galima greitai numesti daug kilogramų, bet ilgainiui pavargstame nuo dedamų didelių pastangų ir vėl viskas grįžta į įprastas vėžes. Ilgalaikis geras rezultatas būna tuomet, kai valią sukoncentruojame trumpam pokyčių periodui, per kurį susikuriame tokį gyvenimo būdą, kurį išlaikyti vėliau nereikia pastangų. Norint sulieknėti, tai gali būti tinkamo mitybos būdo suradimas ir pripratimas prie jo, tam tikrų įpročių suformavimas ir pan. Tai kas yra tinkama ir lengva vienam, gali būti nepakeliamai sunku kitam žmogui. Todėl tikrai neverta žiūrint į kieno nors sėkmę galvoti, kad esu prastesnis ir nesugebėsiu to padaryti. Visi suprantame, kad norint sulieknėti reikia suvalgyti mažiau energijos nei jos sudeginame. Kodėl kartais taip sunku valgyti mažiau? Dažnai priežastis yra "įprogramuota" į mūsų smegenis, jei atidžiai pažiūrėsime, pamatysime, kad valgome ne vien tik tuomet kai esame alkani. Turime įvairių "jungikliukų" kurie įjungia norą valgyti. Kiekvienam veikia skirtingi "jungikliai", pvz. kai atsiranda pertraukėlė darbuose, kai ko nors susierzini, kai būna liūdna ir pan. Pats ilgą laiką stebėjausi, kodėl noriu valgyti kai grįžtu namo, net jei grįžau iš picerijos prisikimšęs picos. Atrodė, jog jei nepavalgysiu tai kažko truks plyš trūksta. Išprogramavus tokių "Jungiklių" veikimą atsisakyti nereikalingo valgymo tampa visiškai paprasta ir nereikalauja valios pastangų biggrin.gif
Atsakyti
Visiskai sutinku, kad kiekvienas is musu turi pakankamai valios pakeisti savo gyvenima. O kas link svorio metimo, tai galiu pasakyti tik tiek: tai jau mano gyvenimo budas, kitaip maitintis jau nebemoku, o ir nenoriu. Tiesiog zinau, kad valgymas saldumynu nieko gero mano organizmui neduos. Nesakau, kad as nenoriu sokolado ar torto gabalelio, bet pries dedant i burna paklausiu saves: ar tau to tikrai reikia? Ir atsakymas visada buna vienodas: NE! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilaguona @ 2012 05 31, 18:10)
O kas link svorio metimo, tai galiu pasakyti tik tiek: tai jau mano gyvenimo budas, kitaip maitintis jau nebemoku, o ir nenoriu.


Ką ir noriu pabrėžti, kad ilgainiui reikalinga ne valia, o viską sutvarkyti taip, kad valios pastangų nebereikėtų. Tuo įsitikinau ne vieną kartą siekdamas įvairių pokyčių, tame tarpe ir svorio metime smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Puiki diskusija...man atrodo, kad kiekviena dieta , kokia ji bebūtų, tai yra tam tikra prasme, savęs prievartavimas, žinoma tikslo siekimas ir t.t. bet kokiu atveju, be tų mums nelabai malonių permainų , kilogramų ir nenuvesi...kiekvienas organizmas vieną ar kitą būdą , produktą priima savaip. Todėl aš niekada nesilaikau dietų, na man sunku yra sau darytis atskirai valgyt, kitas dalykas kaip sūnus ir vyras valgo vieną maistą , o aš jaučiuosi nubausta, to maisto negaudama....todėl valgau viską tą patį , ką valgo mano šeima ....aš tiesiog atsisakau, bulvių, makaronų, košių, duonos, batono, sriubų kurių mano organizmas ir nereikalauja, alkoholio ir taip nevartoju, gėrimų saldžių it taip negeriu, tuo momentu kai yra tikslas nuimti nuo savęs kilogramų, saldumynų VENGIU....bet jeigu man atėjo toks organizme badas šokoladui, torto , gabaliukui , skaniam saldainiui, niekada savęs nekankinu, suvalgau ir savęs negraužiu, o kai tortuko perku, tai žiūriu kokio noriu, jei tuo metu norisi riebaus šololadinio , tai tokio ir nusiperku, neapgaudinėju savęs nekoloringais ar panašiai...O kas turi išsiugdę įprotį sveikai valgyti, derinti, tam tikrus maisto produktus, ir neužsimanyt "skanuko" biggrin.gif , labai sveikinu ir gerbiu tokius tvirtus žmones....aš taip negaliu, savęs riboti, to galima , ano jokiu būdu....tada to produkto man norisi dar labiau....Mano organizmas toks...greit priaugu , bet greit man ir krenta svoris, taip ir plaukiu per tas bangeles per visą gyvenimą... biggrin.gif Bet jau daugiau kaip 8 kg sau neleidžiu pridėt, o man geriausiai jaučiasi taip....jei tik džinsus sunkiai užsegu, jau norėtųsi 1 dydžio didesnių, ir viskas sau pasakau ne...mes jau ir veidrodyje vaizdas prastas, na viskas suveikia...Beja, šiuo metu keletą dienų "dietinuosi" ir du vakarus nevalgau po 18 val. Kg gal ir nenumečiau , dar net nesisveriu, bet žinokite jaučiuosi lengva lengva.... biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mbaranauskas @ 2012 06 01, 07:15)
Ką ir noriu pabrėžti, kad ilgainiui reikalinga ne valia, o viską sutvarkyti taip, kad valios pastangų nebereikėtų. Tuo įsitikinau ne vieną kartą siekdamas įvairių pokyčių, tame tarpe ir svorio metime smile.gif

O kiek numetet jei nepaslaptis? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Virgale @ 2012 06 01, 10:13)
Sveiki smile.gif

Puiki diskusija...man atrodo, kad kiekviena dieta , kokia ji bebūtų, tai yra tam tikra prasme, savęs prievartavimas, žinoma tikslo siekimas ir t.t. bet kokiu atveju, be tų mums nelabai malonių permainų , kilogramų ir nenuvesi...kiekvienas organizmas vieną ar kitą būdą , produktą priima savaip. Todėl aš niekada nesilaikau dietų, na man sunku yra sau darytis atskirai valgyt, kitas dalykas kaip sūnus ir vyras valgo vieną maistą , o aš jaučiuosi nubausta, to maisto negaudama....todėl valgau viską tą patį , ką valgo mano šeima ....aš tiesiog atsisakau, bulvių, makaronų, košių, duonos, batono, sriubų kurių mano organizmas ir nereikalauja, alkoholio ir taip nevartoju, gėrimų saldžių it taip negeriu, tuo momentu kai yra tikslas nuimti nuo savęs kilogramų, saldumynų VENGIU....bet jeigu man atėjo toks organizme badas šokoladui, torto , gabaliukui , skaniam saldainiui, niekada savęs nekankinu, suvalgau ir savęs negraužiu, o kai tortuko perku, tai žiūriu kokio noriu, jei tuo metu norisi riebaus šololadinio , tai tokio ir nusiperku, neapgaudinėju savęs nekoloringais ar panašiai...O kas turi išsiugdę įprotį sveikai valgyti, derinti, tam tikrus maisto produktus, ir neužsimanyt "skanuko" biggrin.gif , labai sveikinu ir gerbiu tokius tvirtus žmones....aš taip negaliu, savęs riboti, to galima , ano jokiu būdu....tada to produkto man norisi dar labiau....Mano organizmas toks...greit priaugu , bet greit man ir krenta svoris, taip ir plaukiu per tas bangeles per visą gyvenimą... biggrin.gif Bet jau daugiau kaip 8 kg sau neleidžiu pridėt, o man geriausiai jaučiasi taip....jei tik džinsus sunkiai užsegu, jau norėtųsi 1 dydžio didesnių, ir viskas sau pasakau ne...mes jau ir veidrodyje vaizdas prastas, na viskas suveikia...Beja, šiuo metu keletą dienų "dietinuosi" ir du vakarus nevalgau po 18 val. Kg gal ir nenumečiau , dar net nesisveriu, bet žinokite jaučiuosi lengva lengva.... biggrin.gif  mirksiukas.gif

Virgale, zinau ka reiskia kai tavo seima valgo, o tu tik ziuri, taip ir norisi bash.gif. Bet dabar zinau, kad as daug galiu, kai tikrai labai norisi smile.gif . Po 18 val. ir as ilga laika nevalgiau. O dar ir dabar stengiuosi vakare valgyti tik salotas ar obuoli. smile.gif Linkiu pasiekti savo tiksla 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu labai jus ir linkiu toliau neprarasti valios smile.gif O kaip dabar jau su oda reikalai? Matosi šioks toks progresas per du mėnesius? g.gif
Atsakyti