Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 40 kg.

Sveikos merginos 4u.gif
As tai vat virusa kazkoki pasigavau, siandien eisiu pas gydytoja unsure.gif

Burbuline, zinai pas viena drauge ant saldytuvo pakabintas lapas su zodziais, cituoju "Cia tau nieko nera. Jeigu nori est - esk obuoli, o jeigu nenori obuolio, vadinasi tu est nenori" Sakyciau riebiai pasakyta, bet sake padeda biggrin.gif. Tik laikykis, nu bent jau del tos sukneles 4u.gif

XAlinaX, sveikinu su paaukstinimu 4u.gif

Kazin, kur kitos merginos? g.gif
Atsakyti
Negalima nevalgyti blush2.gif issekinsit organizma, paskui jis su kaupu viska atsiims tongue.gif Cia yra saitas rusiskas, TATJANOS MALAHOVOS, ten net ne dieta , o tokia sistema, kad valgai, ir tikrai daug , ir liekneji, bet aisku turi laikytis tam tikru taisykliu, badaut tikrai nereikia mirksiukas.gif
http://bud-stroynoy.ru/index/
As jau numeciau 6 kg, tiesa per 3 savaites, na bet negalima greit, nes juk kaupesi ne vienus metus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergelikes,tai kur visos prapuole?Vis paziuriu,kaip neatsiranda nei viena,taip neatsiranda... doh.gif
Atsakyti

Na,kur jus visos???kaip man jusu reikia blush2.gif pasiilgau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivilma: 09 rugsėjo 2013 - 15:30
QUOTE(vivilma @ 2013 09 09, 13:30)
Na,kur jus visos???kaip man jusu reikia blush2.gif pasiilgau doh.gif


Labas, vivilma, cia tikriausiai tik mudvi esam. Kaip laikaisi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilaguona @ 2013 09 10, 19:16)
Labas, vivilma, cia tikriausiai tik mudvi esam. Kaip laikaisi? smile.gif

ooo,kaip malonu,kad atsiliepei wub.gif nezinau,kur visos dingo ax.gif galetu nors retsykiais uzsukti pasilabinti ax.gif as gerai,pradejau sveikiau maitintis,svoris krenta ziauriai letai,dar truputi pasportuoju del nugaros skausmu,del geresnes savijautos...tikiuosi,niekas mano galveleje nepasikeis.. doh.gif ir as palengva pasieksiu savo tiksla..kad jauciuosi geriau,tai cia faktas..pradejau derinti maista thumbup.gif o kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2013 09 12, 12:51)
ooo,kaip malonu,kad atsiliepei wub.gif nezinau,kur visos dingo ax.gif galetu nors retsykiais uzsukti pasilabinti ax.gif as gerai,pradejau sveikiau maitintis,svoris krenta ziauriai letai,dar truputi pasportuoju del nugaros skausmu,del geresnes savijautos...tikiuosi,niekas mano galveleje nepasikeis.. doh.gif ir as palengva pasieksiu savo tiksla..kad jauciuosi geriau,tai cia faktas..pradejau derinti maista thumbup.gif o kaip tu?



Nu vat saunuole tu! smile.gif 4u.gif, kad ir letai bet butinai pasieksi savo tiksla!
O as tai is ligu neislipu blush2.gif , nesuprantu kas darosi, jau net ant saves pikta verysad.gif . Na, bet juk mes moterys stiprios tiesa mirksiukas.gif viskas bus gerai !!!
Atsakyti
Aisku bus viskas gerai mirksiukas.gif daugiau optimizmo,saulele 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergynos 4u.gif Ir as noriu prisijungti prie jusu burio gossip.gif
Mano istorija nera tokia ispudinga. Viskas prasidejo siais metais nuo to, kai mes isvaziavome atostogauti prie juros, kai pamaciau save nuotraukoj, kaip as atrodau ir kaip mane mato kiti zmones. Nuo to vaizdo as praradau ama, nes tokia karve sedejo, lasiniai krenta is visu pusiu, net juosteles nuo lemeneles nesimato blush2.gif Nuo tada ir truko mano kantrybe ir pradejau kovoti su svoriu. Tuo metu as sveriau kazkur apie 90 kg (tiksliai nezinau, net svarstykliu neturejau), o man tik 32 m. Pirmas mano zingsnis buvo kai as nupirkau svarstykles su daugybe matavimo ir stebejimo funkcijom. Antras zingsnis: uzsirasiau pabandymui kavitacijai (girdejau, kad tai veiksminga). Nuejus i kavitacija masaziste mane nuvile, kad be sveikos mitybos ir sporto tai tik pinigu svaistymas (as tikejausi, kad uz mane visa darba padarys aparatai ir as tapsiu lieknute blush2.gif ) NIEKO panasaus!!! Tad ta pati masaziste sudare man sveikos mitybos plana ir ikale i galva, kad butinai reikia ji laikytis ir bent jau po 20 min sportuoti. Viska suderinus (kavitacija, dieta ir minimaliai sporto) as atsikraciau kazkur 7 kg per 2 menesius thumbup.gif Tikrai nesitikejau tokiu rezultatu, tai tikrai imanoma victory.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktoshka: 06 gruodžio 2013 - 11:07
QUOTE(vilaguona @ 2012 03 25, 07:06)
Sveikos motereles, merginos, mamos...

Niekada nebuvau labai liekna. Ir vaikysteje, ir paauglysteje turejau apvalias formas. Svoris buvo nukrites kai pradejau lauktis ir pagimdzius sveriau tik 48 kilogramus. Bet...

Svoris augo pamazu. bet augo  ax.gif .

Viskas prasidejo nuo sveikatos problemu. O ju atsirado pakankamai rimtu: kruvos tyrimu, gydytoju kabinetai ir taip be krasto verysad.gif ... Papuoliau as i kauno klinikas, pas viena labai zinoma ginekologa. Jis mane pasveria ir...... 94 kg...... blink.gif  Apreke jis mane ta diena. Bet gavau velniu kaip pirmoke. Sedejau ir blioviau jo kabinete, o jis:"neliek cia asaru, man taves visai negaila".  verysad.gif  Isejau is kliniku kelio nematydama. Uzsukau i dzinsu parduotuve, juk taip norejosi buti graziai  blush2.gif . Isiskiepinau i vienus dzinsus ir  fear.gif i mane zvelge kiaulaite blush2.gif. Taip as sau tada atrodziau... Nepirkau nieko. Grizau namo ir vis dar tebeverkdama sau pasakiau "uzteks". Ta pacia diena nevalgiau vakarienes. O kitos dienos buvo vienodos: jokiu saldumynu, jokiu miltiniu patiekalu ir bulviu. Valgiau salotas, vaisius ir viska kas nekaloringa. Klausit ar buvo lenva? Atsakysiu "tikrai ne" . Kartais noredavosi uzmigt ir nepabust. Bet svoris krito mirksiukas.gif , o  ir as pati jauciausi gerai. Bego dienos. Nepaluzau. Juk as turejau tiksla!!!

Praejus metams savarstykles rode 54 kilogramus  thumbup.gif !!! Dabar zinau : kai labai, labai nori, gali viska!

Saunuole.tikrai verta pagyrimo.
Papildyta:
QUOTE(Dalelytė @ 2012 04 30, 13:25)
As per pusmeti numeciau 15 kg ir ant kaklo odos labai matosi. Nezinau ka cia reikia daryti, kremai nelabai padeda. As, tiesa, irgi jau metuose. wub.gif

Geriausias sprendimas plastine operacija.
Atsakyti
Sveikos, papasakosiu ir as savo istorija. Pries gimdyma sveriau 66kg,o dabar sveriu 82kg,nors po gimdymo praejo jau 2,5metu. Niekaip neiseina atsikratyti svorio,neturiu valios verysad.gif I veidrodi ziureti bijau cry.gif Patarkit ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(renata2011 @ 2013 12 12, 14:23)
Sveikos, papasakosiu ir as savo istorija. Pries gimdyma sveriau 66kg,o dabar sveriu 82kg,nors po gimdymo praejo jau 2,5metu. Niekaip neiseina atsikratyti svorio,neturiu valios verysad.gif  I veidrodi ziureti bijau cry.gif  Patarkit ka daryti verysad.gif

Renata 2011, tiesiog reikia valios ir uzsispyrimo smile.gif Baik kimsti, pradek valgyt ax.gif Niekas tau nepades tik pati sau. Pabandyk susirast koki uzsiemima kuris tau neleis galvoti apie maista smile.gif Prisimink, kad paprasta nebus, bet pabandyti tikrai verta smile.gif
Atsakyti