Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo priemonių bandymai

QUOTE(Gisana @ 2013 06 04, 15:42)
Gali būti smile.gif aš kai tepu paakių kremą, tai patepu visur aplink, netgi voką  biggrin.gif
Jeigu nesat šviesiaodė, tai 2 numeriukas turėtų tikti manau  4u.gif



2nr tinka faktiskai visom, nebent labai tamsi smile.gif bet ir tai.. jo paskirtis yra 2-3 pasviesint, paskaistint paakiu zona, tai turi but daug sviesesnis
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 06 04, 14:42)
Jeigu nesat šviesiaodė, tai 2 numeriukas turėtų tikti manau  4u.gif

padegusi as tokia... ax.gif bet siaip niekada nenaudoju jokiu kremu paapkiams,dar sakyciau gal per jauna,o gal tiesiog tokio poreikio nera. g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 06 04, 16:28)
Kalbant apie Touche Eclat, tai man jis tragiškai gula ant odos ir nesuprantu kodėl. Guerlain Prescious Light - viskas gerai, o va YSL ryškina net nematomas raukšleles, tikrai nepadauginau, bet iškart sausumo vaizdą duoda. (beje, tai toli gražu ne maskuoklis, tai tik skaistinamoji priemonė).
Gisana, nugi negalima!!! Visi paakių serumai ir kremai tepami tik ant skruostikaulio viršaus, neliešiant vokų smile.gif smile.gif


Keista.. arba pas mane rauksliu paakiuose ner, arba nzn.. bet man YSL tikrai neparyskina.. naudoju nr 2 . Ir taip, jis nera maskuoklis, jis yra illiuminatorius/pasviesintojas.
Tikrai ne visi schmoll.gif pvz Lancome Genifique light pearl serumas paakiu yra naudojamas ir virsuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 06 04, 17:02)
Keista.. arba pas mane rauksliu paakiuose ner, arba nzn.. bet man YSL tikrai neparyskina.. naudoju nr 2 . Ir taip, jis nera maskuoklis, jis yra illiuminatorius/pasviesintojas.
Tikrai ne visi  schmoll.gif pvz Lancome Genifique light pearl serumas paakiu yra naudojamas ir virsuje  smile.gif

Na aš irgi neturiu dar tiek tų raukšlių, vis tik 22metai man (tik). Bet toks vaizdas, kad išsausina odą ir atsiranda krūva smulkių raukšlelių, ko niekada jokia priemonė nedarė. unsure.gif Kažkas gal formulėje netinka ir tiek.
Pasitaisau - visų, prie kurių neparašyta, kad galima ne tik aplink akis naudoti, bet ir akių zonoje smile.gif Bet aš bijočiau persistengti, nes būna, kad per didelis priemonių naudojimas pačioje akių zonoje įtakoja paburkimus ir maišelių atsiradimą (retas atvejis, bet įmanomas).
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 06 04, 17:06)
Na aš irgi neturiu dar tiek tų raukšlių, vis tik 22metai man (tik). Bet toks vaizdas, kad išsausina odą ir atsiranda krūva smulkių raukšlelių, ko niekada jokia priemonė nedarė.  unsure.gif  Kažkas gal formulėje netinka ir tiek.
Pasitaisau - visų, prie kurių neparašyta, kad galima ne tik aplink akis naudoti, bet ir akių zonoje smile.gif Bet aš bijočiau persistengti, nes būna, kad per didelis priemonių naudojimas pačioje akių zonoje įtakoja paburkimus ir maišelių atsiradimą (retas atvejis, bet įmanomas).


drinks_cheers.gif tikrai nesigincyju, negali gi tikt visiem.. tiesiog butent YSL Touche eclat buvo sukurtas pagal tokia formule, kad ne tik neparyskintu rauksleliu, bet jas savo tekstura ir pasleptu biggrin.gif as pvz tepu daaaaug zemiau nei paakys, ir maziausia dalis produkto tenka ten,kur yra mimikos rauksleles kazkokios, gal uz tai ir neparyskina, kad nebeveik ta vieta produkto negauna.. nu suprantat apie ka as g.gif biggrin.gif
drinks_cheers.gif ne, tai persistengt zinoma, kad nereikia.. bet tik sakau, kad yra kremu/serumu, kuriuos galima naudot ir virsutiniam vokuim, bet tik jokiu budu ne judanciam. O apie paburkimus, tai tikrai.. jei as neduok die padauginu paakiu kremo, tai ant rytojaus atrodau kaip po daugiadieniu uztinus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 06 04, 17:11)
as pvz tepu daaaaug zemiau nei paakys, ir maziausia dalis produkto tenka ten,kur yra mimikos rauksleles kazkokios, gal uz tai ir neparyskina, kad nebeveik ta vieta produkto negauna.. nu suprantat apie ka as  g.gif  biggrin.gif
drinks_cheers.gif O apie paburkimus, tai tikrai.. jei as neduok die padauginu paakiu kremo, tai ant rytojaus atrodau kaip po daugiadieniu uztinus  lotuliukas.gif

Aš lygiai taip pat tepu, bet jei Guerlain sudrėkina ir atgaivina, tai YSL sutraukia odą. doh.gif
Baisiausia kai susikaupia per daug tokių priemonių, pritepliotų ant akių visur ir tik plastinės operacijos padeda pašalinti paburkimus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 06 04, 17:56)
Aš lygiai taip pat tepu, bet jei Guerlain sudrėkina ir atgaivina, tai YSL sutraukia odą.  doh.gif
Baisiausia kai susikaupia per daug tokių priemonių, pritepliotų ant akių visur ir tik plastinės operacijos padeda pašalinti paburkimus. smile.gif


Bandziau ir ta ir ta, man Guerlain tirstesnis pasirode.. bet vel gi cia trb kaip kam drinks_cheers.gif
O sito nesu girdejus.. g.gif mes cia OT kazi nevarom? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 06 04, 18:03)
Bandziau ir ta ir ta, man Guerlain tirstesnis pasirode.. bet vel gi cia trb kaip kam  drinks_cheers.gif
O sito nesu girdejus..  g.gif mes cia OT kazi nevarom? biggrin.gif

Koks OT, jei viskas apie kosmetiką? Atsiliepimai juk smile.gif
Guerlain yra ir šviesintojas, ir maskuoklis (dėl to šiek tiek tirštesnis), ir drėkiklis viename smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 06 04, 16:28)
Gisana, nugi negalima!!! Visi paakių serumai ir kremai tepami tik ant skruostikaulio viršaus, neliešiant vokų smile.gif smile.gif

Tai ką man tepti, mano vokai man kažkokie užkritę, raukšlėti verysad.gif negi tik operaciją belieka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 06 04, 18:59)
Tai ką man tepti, mano vokai man kažkokie užkritę, raukšlėti  verysad.gif negi tik operaciją belieka?  g.gif


Aik jau aik jau.. nematei uzkritusiu voku? biggrin.gif jei ir tepi krema, tai tik netepk ant judancio voko.. ciut auksciau ir jis suvaikscios kur reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2013 06 04, 15:30)
Anadien maciau sm isparduotuvej si geri,bet va iki KristiAnos nenuvaziuoju,o nezinau kuri man reiktu pagal veido oda griebti numeriuka... g.gif Nsu sviesiaode labai. blush2.gif

As šviesios odos pirkau 2 numeriuka, pirmas man per daug ruzavas pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 06 04, 15:42)
Gali būti smile.gif aš kai tepu paakių kremą, tai patepu visur aplink, netgi voką  biggrin.gif
Jeigu nesat šviesiaodė, tai 2 numeriukas turėtų tikti manau  4u.gif


Na va, patepiau vakar vakare ta vietele, kur netepdavau, patepiau ir snd, nu ir ka - neissausino biggrin.gif Kazkaip niekad nebuciau sugalvojus ten tept kremuko doh.gif Tik dabar galvoju, kad man kiek paryskino poras... g.gif Ka daryt? blush2.gif

QUOTE(amberr. @ 2013 06 04, 19:15)
Aik jau aik jau.. nematei uzkritusiu voku?  biggrin.gif jei ir tepi krema, tai  tik netepk ant judancio voko.. ciut auksciau ir jis suvaikscios kur reikia 4u.gif


Nu blin... Rimtai, kiek ziuriu Gisanos makiazu, vis pagalvoju, kad pas ja labai dekingi vokai bei akiu forma, nieko panasaus i uzkritusi voka schmoll.gif
Atsakyti