Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo priemonių bandymai

QUOTE(style18 @ 2013 06 17, 15:21)
gal žinai koks ploniems tinka? aš ir turiu lancome, tikrai su juo plonai sunku nubrėžti, man tokia vidutiniška linija gaunasi g.gif gal artdeco turi?


YSL pravedimas yra labai plona plunksna.. puikiai ploni gaunas pravedimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2013 06 22, 19:28)
Gisana, gal šios nagų lako spalvos numeriuką galite parašyti?

China Glaze Re-Fresh Mint

80937 4u.gif
Atsakyti
Išbandyti ir jau pamėgti MAC šešėliai bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

1. MAC "B47 Haux", 1.5g
2. MAC "A57 Soba", 1.5g
3. MAC "A46 Fiction", 1.5g

Pliusai:

*Spalvų gama.
*Laikymasis.
*Pigmentacija.
*Tekstūra.

Minusai:

*Konsistencija.
*Kaina.

Reziume:

Nors pirkinį šiek tiek temdo du gana nemaži minusų punktai, tačiau visumoje esu tikrai patenkinta. Spalvos įdomios, išskirtinės (ypač manoji turima Fixtion, kuomet, priklausomai nuo apšvietimo, kinta ir jos spalvinė gama), platus siūlomų spalvų asortimentas, patogi pakuotė laikymui. Visumoje produktas geras ir.. jau tapęs mano mėgiamu ir kasdien naudojamu smile.gif

nuotraukos asmeninės .
plačiau įspūdžiai pateikiami čia smile.gif
Papildyta:
Išbandyti ir mėgiami dalykėliai lūpoms bigsmile.gif

user posted image
user posted image

1. Yves Saint Lauren (YSL) "Rouge Volupte" #26 Tender Peach. Spalva nuostabi, kvapas ir pakuotė taip pat nuostabūs. Produktas gana riebus ir jo reikia labai nedaug norint, kad lūpos atrodytų skaniai.
2. Rimmel "Lasting Finish by Kate" #13 Rossetto. Realybėje spalva tokia įdomiai žavingai avietinė, krentanti į akis ir sudaranti "Wow-za" moteris įspūdį smile.gif Lūpdažis nesausina lūpų, kvapas gardus - primena avietes, kaip ir spalva smile.gif Išlieka pakankamai ilgai ir yra tikrai stipriai pigmentuotas, taigi net pavalgius ar atsigėrus ant lūpų lieka gražiai rožinio pigmento, kuris neatrodo kaip nukramtytos lūpos.
3. Yves Rocher "Rouge Voile Brillance" #56201 La Gacilly. Šio kvapas šiek tiek sodresnis, ne toks skanus, kaip Rimmel, tačiau irgi turintis saldų prieskonį. Nors pakuotėje atrodo labai ryškus, tačiau ant lūpų pasidaro tarsi balzamas su spalva. Pats lūpdažis turi žėručio, tačiau ant lūpų jis nei erzina, nei labai stipriai matosi. Lūpas netgi šiek tiek drėkina ir minkština, kas yra tikrai didelis pliusas smile.gif
4. Jason "Lips Bee Healthier" Aloe & Beeswax lūpų balzamas. Pliusai - nuostabus kvapas, primenantis mėtinius saldainiukus. Balzamas puikiai drėkina lūpas, jas minkština, reikiamas kiekis lengvai ir greitai susigeria į lūpas ir vėliau lieka tik blizgesys, o ne riebalas.
5. Jelly Pong Pong "Irish Cream Pavlova" lip frosting. Blizgis žiauriai skaniai kvepia! Tarsi kremas su lengva citrinos rūgštele. Ant lūpų neatrodo toks ryškus, kaip atrodo pakuotėje. Taip pat nepalieka drūžių, nesubėga į lūpų raukšleles, lengvai drėkina, minkština lūpas ir pakankamai ilgai išlieka.
6. Rimmel "Apocalips lip lacquer" #303 Apocaliptic. Blizgis laaabai ryškus, sodrus ir pigmentuotas. Ant lūpų išsilaiko tikrai ilgai. Teptukas patogus ir įdomios formos - viduryje yra tarsi nedidelė duobutė, į kurią pribėga tiek blizgio, kiek užtenka vienam naudojimui. Pats blizgis naudojasi gana skalsiai dėl savo pigmentacijos. Taip pat džiugina akį labai įdomia pakuote - tūbelės dangtelis yra tarsi nušlifuotas deimantas, turintis daug briaunų. Gražu ne tik naudoti, bet ir pažiūrėti.
7. Soap & Glory "Sexy Mother Pucker" Punch Bowl. Tai blizgis, kuris suteikia lūpoms putlumo ir tikrai ne savo spalva. Blizgio sudėtyje yra dalelių, kurios dilgčioja lūpas ir taip jos tampa putlesnės. Spalva neįkyri, kvapas labai įdomus gerąja prasme - turi savyje tarsi kakavos ar šokolado prieskonį, bet kartu slepia ir uogų kvapą.Itin tirštos konsistencijos, lipnokas, todėl ant lūpų laikosi ilgai.


nuotraukos asmeninės .
platesni įspūdžiai čia smile.gif 4u.gif
Atsakyti
CHANEL Les 4 Ombres 43 Mystere (Fall 2013 collection limited edition) šešėliai

user posted image

user posted image

user posted image

Antrasis mano Chanel produktas. Pamačiau - pabandžiau - įsimylėjau.
Iškart sugadinsiu romantiką - toli Chaneliui iki geriausių šešėlių titulo, netgi labai toli. Iki tobulumo lygiai taip pat toli. Bet meilės istorija vis tiek tęsiasi.
Pirkau dėl spalvų. Na ir noro vėl nusipirkti tą brangų vardą "CHANEL". Nors niekad nebuvau vardo vergė, bet savo gimtadieniui norėjau prabangos. O spalvos pakerėjo, nes visada noriu ko nors pilko, bet na netinka man ta pilka ir viskas. Pabanžiau šias spalvas - ne pilka. Bet atrodo lyg pilka. Arčiausia pilkos ir dar tinkama man bigsmile.gif O tiksliau tai niekad mano nebandyta, bet jau įsimylėta Taupe spalva smile.gif

Pliusai:
* Pigmentacija. (Gerėja Chanel šioje vietoje, šešėliai pradeda įgauti šešėlių vardą). Pati šviesiausia spalva galėtų būti dar sodresnė, na bet ką jau. Vidutinė spalva - lyg ir pigmentuota, bet tuo pačiu ir ne. Bet jis ir neturi būti pigmentuota, paskirtis švelninti kitų spalvų perėjimus ir duoti vientisumą. Na o dvi tamsiausios spalvos - nesikabinsiu, puikios smile.gif
* Spalvų derinys - man tobulas, pirkau ir sesei, nes na ir jai tobulas (aš mėlynakė, o ji tai žaliaakė) blink.gif Šviesi lyg ir švelniai balta, su aukso blizgučiais, vidutinio tamsumo taupe, tamsi taupe ir žaliai tamsi taupe su aukso blizgučiais.
* Sklaidymasis - idealus. Prilieti ir jau liejasi spalvos. smile.gif

Minusai:
* Konsistencija - nu dulka/byra į visas puses!!! Ir taip pakuotėje jų tik 1.2g, o dar šitaip švaistosi.
mad.gif
* Kaina. Be komentarų. Suplojau 38 svarus. Skausminga.
Vaizdas ant akių, bet foto gan atsitiktinė.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 08 rugsėjo 2013 - 14:48
URBAN DECAY New York limituota šešėlių paletė

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Didelė paletė, didelė simpatija, daug didelių nuotraukų - nepykite. sleep.gif

Tobula? Dar klausiate? Dieviška! wub.gif
Visiška priešingybė Chanel, bet myliu abi. Abi savaip tobulos, savotiškos ir turi skirtingus pliusus.
Ši atsitiktinė. Pamačiau - įsimylėjau - bandžiau susilaikyti. Ko, ko, bet šešėlių man jau mažiausiai reikia. Tačiau tą pačią dieną padovanojo. Puiku. bigsmile.gif
Iš esmės aš labai atsargi su paletėm, todėl visad buvau MAC ir Inglot gerbėja, kur gali susirinkti reikiamas/norimas spalvas. Paletės, ypač didelės, dažnaiusiai man nereikalingos. Visad skaičiuoju naudotinas ir nereikalingas spalvas jose. Šis stebuklas nustebino - iš 16 spalvų tik pora man trukdo, bet dėl tiek išgyvensiu.

Pliusai:
* Spalvų kiekis (16). Vajeeeeetus kiek derinių išeis. blink.gif Ir yra kelios (lyg 3) spalvos, kurių UD šiaip neparduoda.
* Pigmentacija ir apskritai kokybė - na geri jie ir taškas. (Tik negaliu pakęsti UD šešėlių, kurie turi stambius pavienius blizgučius, byrančius visus ir limpančius, be jokios galimybės juos nuvalyti). Ir šioje paletėje tik dvi spalvos tokios. Kaip sakiau - išgyvensiu.
* Priedai. Pusdienį apsvaigus nuo spalvų čiupinėjau tą paletę ir kol man nepasakė, kad šalia yra pieštukas (juodas, laikantis amžius ir mano mylimas) ir pagrindas (nuostabus, be komentarų), aš jų net nemačiau. doh.gif Tai sužlugdė bet kokias pastangas susilaikyti.
* KAINA. Riebiausias pliusas. 30 svarų. Išgirdus tik paklausiau: are you kidding me?? It's a bargain!!! Pats šešėlių kiekis beveik 13gramų (ko nepasakyčiau apie brangųjį Chanel), plius priedai, kurie tikrai nebus numesti. Būčiau ir 50svarų sumokėjus. Man ji atrodo verta.

Minusai:
* Gan akivaizdus ir gan didelis man asmeniškai - pakuotė. Įdomi, unikali (net lemputės šviečia bigsmile.gif ), na bet užknisanti, atsiprašant. Šešėliai išsitraukia atskirai, bet iš esmės visa pakuotė per didelė, gremėzdiška, o aš jau lyg išaugau iš to amžiaus, kad kartoninės figūrėlės mane žavėtų. Jei per daug visa tai netrukdys naudojimui, tada pasidžiaugsiu, kad atrodo unikaliai. smile.gif

Nebandyta dar ant akių, nes bijau. blink.gif Nežinau nuo ko pradėti blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 08 rugsėjo 2013 - 14:51
QUOTE(Ameera @ 2013 09 08, 14:45)

Ameera - 4u.gif Faina paletė. O kada mėginsi pagal paskirti? mirksiukas.gif Labai smalsu. O makiažas labai gražus, tik lūpas kitokias reiktų, kažkokia feličitavai tarybinė spalva, nepyk blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In hell: 08 rugsėjo 2013 - 15:25
Gal galit ištrinti cituotas nuotraukas? Labai didelis post'as gavosi smile.gif

Bandysiu kai bus proga, nes į darbą negaliu, dirbu kitai firmai, reikalauja dėvėti jų šešėlius. O ten ta lūpų spalva, jau makiažų temoj aiškinausi, kad man pačiai iš nuotraukos taip atrodo ir nekenčiu tokių spalvų, bet realiai tai yra švelni ir graži spalva (Guerlain Rouge Automatique 762). Apšvietimas ir fotoaparatas labai subaisino tą spalvą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 08 rugsėjo 2013 - 15:11
QUOTE(Ameera @ 2013 09 08, 15:11)
Gal galit ištrinti cituotas nuotraukas? Labai didelis post'as gavosi smile.gif

Bandysiu kai bus proga, nes į darbą negaliu, dirbu kitai firmai, reikalauja dėvėti jų šešėlius. O ten ta lūpų spalva, jau makiažų temoj aiškinausi, kad man pačiai iš nuotraukos taip atrodo ir nekenčiu tokių spalvų, bet realiai tai yra švelni ir graži spalva (Guerlain Rouge Automatique 762). Apšvietimas ir fotoaparatas labai subaisino tą spalvą  biggrin.gif


Nu čia tai geras doh.gif O kaip jie atskiria, kokie šešėliai naudoti? g.gif
Šiaip tikrai gražūs dažai - pagooglinau ir ką radau, rudeniui pats tas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Na tiesiog reikalavimas dėvėti jų kosmetiką, nes tai geriausia reklama. Tai jei ateina klientė ir klausia kurie šešėliai - pardavimas garantuotas. Su rudais atspalviais dar pažaidžiu ir kitų firmų, jei panašius turim, bet tokių spalvų, kaip UD nesurasiu savose paletėse (Guerlain) smile.gif
Taip, labai švelni spalva. Limituotos 2013 pavasario kolekcijos. wub.gif
Atsakyti
gal man kas paaiskintu kauo skiresi revlon lip butter nuo revlon Just Bitten Kissable Balm Stain?
Atsakyti
Ameera, šaunuolė smile.gif taip smagu skaityti ir žiūrėti nuotraukas. Noriu daugiau wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 09 rugsėjo 2013 - 09:43
O aš tada noriu daugiau pinigų, kad būt iš ko pirkti bigsmile.gif Šiaip kosmetikos du stalčiai, bet prisiruošiu pafotografuoti tik naujesnius dalykus. Radus minutę bandysiu daugiau smile.gif
Atsakyti