Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jau metas pastoti - sprendžia abu?

Apklausa: Kaip jūs manote, ar vaikelio pradėjimas turi būti būtinai abipusiai suderintas? (762 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pas mus stabdis esu as rolleyes.gif
Maniskis jei sutikciau 5 eiles apie peciu vaikiuku apsiperetu...as irgi nieko pries, jei jis pats pasigimdytu... blink.gif o ir be mano zinios man padaryti leliuka visai butu juoku darbas...nenaudoju jokiu KT...bet tada jau jam gerai nesibaigtu kad tai mane isdure... rolleyes.gif Vien prisiminus kaip pirma gimdziau nekyla noro antra karta ta isgyventi. Baisu ne pats procesas, o atmosfera gimdykloje, nebent gimdyciau namie... maciau yra knygute gimdymas namuose g.gif Nukrypau, sorry rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 07 09, 15:37)
Pas mus stabdis esu as rolleyes.gif
Maniskis jei sutikciau 5 eiles apie peciu vaikiuku apsiperetu...as irgi nieko pries, jei jis pats pasigimdytu... blink.gif o ir be mano zinios man padaryti leliuka visai butu juoku darbas...nenaudoju jokiu KT...bet tada jau jam gerai nesibaigtu kad tai mane isdure... rolleyes.gif Vien prisiminus kaip pirma gimdziau nekyla noro antra karta ta isgyventi. Baisu ne pats procesas, o atmosfera gimdykloje, nebent gimdyciau namie... maciau yra knygute gimdymas namuose g.gif Nukrypau, sorry rolleyes.gif

jei nori vaikučio, o tik bijai gimdymo, tai galiu pasakyt, kad retai kitas gimdymas būna toks, kaip pirmas, bet kokiu atveju, dažniausiai pirmas būna ilgiausias ir sunkiausias, kiekvienas gimdymas individualus-nenumatysi, ieškok patikimo mediko-profesionalo, kuris priims gimdymą, prižiūrės nėščią wink.gif , nėščia pagersi raminančios miksturkos (man ligoninėj išrašė- thumbup.gif veikia), jei reikia, kažkur skaičiau, kad moteris gali ir prieš nėštumą ir vos ne visą nėštumą vaikščiot pas psichologą, kad numuštų tas nepagrįstas baimes, įsitikinimus wink.gif , tikrai neverta bijot, taip įsitempus-net nepastosi.
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 07 09, 08:48)
QUOTE (Kalinka @ 2004 07 09, 15:37)
Pas mus stabdis esu as  rolleyes.gif 
Maniskis jei sutikciau 5 eiles  apie peciu vaikiuku apsiperetu...as irgi nieko pries, jei jis pats pasigimdytu... blink.gif o ir be mano zinios man padaryti leliuka visai butu juoku darbas...nenaudoju jokiu KT...bet tada jau jam gerai nesibaigtu kad tai mane isdure... rolleyes.gif Vien prisiminus kaip pirma gimdziau nekyla noro antra karta ta isgyventi. Baisu ne pats procesas, o atmosfera gimdykloje, nebent gimdyciau namie... maciau yra knygute gimdymas namuose g.gif Nukrypau, sorry rolleyes.gif

jei nori vaikučio, o tik bijai gimdymo, tai galiu pasakyt, kad retai kitas gimdymas būna toks, kaip pirmas, bet kokiu atveju, dažniausiai pirmas būna ilgiausias ir sunkiausias, kiekvienas gimdymas individualus-nenumatysi, ieškok patikimo mediko-profesionalo, kuris priims gimdymą, prižiūrės nėščią wink.gif , nėščia pagersi raminančios miksturkos (man ligoninėj išrašė- thumbup.gif veikia), jei reikia, kažkur skaičiau, kad moteris gali ir prieš nėštumą ir vos ne visą nėštumą vaikščiot pas psichologą, kad numuštų tas nepagrįstas baimes, įsitikinimus wink.gif , tikrai neverta bijot, taip įsitempus-net nepastosi.

ne paties gimdymo skausmu bijau, o jausmo kad esi tik eiline gimdyve, ant konvejerio, abejingumo man ir mano baimems. Gimdziau pirma laaabai greit ir lengvai bet tai ka ptyriau is gydytoju po gimdymo matyt visa likusi gyvenima nepatirsiu.
Atsakyti
na, tai reikia kito gydytojo ir galbūt..vyro šalia wink.gif , tai nėęra reikšmingiausia mintis gimdant, gali akcentuotis sau kitką, kas malonu, nėra viskas vien tik juoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 07 09, 09:10)
na, tai reikia kito gydytojo ir galbūt..vyro šalia wink.gif , tai nėęra reikšmingiausia mintis gimdant, gali akcentuotis sau kitką, kas malonu, nėra viskas vien tik juoda smile.gif

gimdant minciu nera bet pagimdzius daug ypac kai kas zingsni tik priekaistai is viso personalo, nezinau kaip as ten atrodziau bet priverte pasijusti asociale. Nu bet del to mazo kamuoliuko is kurio paskui isauga asmenybe pasiaukoti gal greit teks o tai vyras spaudzia i kampa, kad kita liepa jau naujagimi turetume, o trauktis jau nebelabai kur yra. Nes jei vyras vaiku nenori tai reik keist vyra, jei moteris-tai keist moteri, nu iskeista nenoriu buti rolleyes.gif Tai ir seku ispudzius kitu moterisku kaip joms tas gimdymas emocine prasme ir kas lemia komforta wink.gif
Atsakyti
as labai laukiau kad vyras pats pasakytu, kad nori vaikucio wink.gif bet kazkaip susisviete, kad taip dar ilgai nebus, o laukti as neonoiu, tai subtiliai karts nuo karto uzvesdavau tema apie 2.gif , kad po truputi, svelniai pratintusi smile.gif niekada nesake nieko pries, bet ir labai nesvaigo ta tema.. nors noretusi kad svaigtu... dabar jis mato kaip as svyciu budama su brolio dukryte, kaip mes dukstam ir kokia as laiminga. kartais labai maloniai nustembu kai kalbu apie savo ateities planus, kaip cia darba pasikeisti, ar istoti i antra aukstaji vienu metu, tai jis nustemba: 'palauk, o kaip 2.gif ', zodziu, jo planuose leliai jau yra rolleyes.gif ir syspsosi iki ausu kai ta tema palieciam, bet svaigstu cia as wink.gif gal jis irgi svaigs kai sulauksim wink.gif
Atsakyti
jei sau atrodysi ypatinga, šauni-taip ir bus, kitas to už mus nepadarys, aišku, noris malonaus paguodžiančio, padrąsinančio žodžio, bet čia irgi nuo gydytojų priklauso, vienam tai tik eilinis darbas, kitam-stebuklas-vaiko atėjimas pasaulin, mes labiau viską sureikšminam, nes mums tai vienkartiniai atvejai (gimdymas) idealizuojam nei tie, kurie tai mato kasdien po kelissyk.
Gal reiktų atskirą temą užvest wink.gif
Aš sau jaučiaus per gimdymus ypatinga, kažkiek irgi buvau nusivylus medikų dėmesiu, nes įsivaizdavau viską tauriau ir pan., man -pasaulinio mąsto įvykis, o jiems... dry.gif , bet tai tik smulkmena, daug kuo gyvenime nusiviliam, realybė yra tokia...
Atsakyti
Nusprendėm abu clap.gif , vaikas gims iš didelės meilės wub.gif

Tiesa mintį daviau aš nes ne vyrui gimdyt gi, laiką renkuosi aš smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 09 liepos 2004 - 10:06
QUOTE (lengvute @ 2004 07 09, 09:31)
Aš sau jaučiaus per gimdymus ypatinga, kažkiek irgi buvau nusivylus medikų dėmesiu, nes įsivaizdavau viską tauriau ir pan., man -pasaulinio mąsto įvykis, o jiems... dry.gif , bet tai tik smulkmena, daug kuo gyvenime nusiviliam, realybė yra tokia...

clap_1.gif
Labai teisi, lengvute. As siaip jau labai jautriai reaguoju i bet koki kreiva zvilgsni, bet stebuklo suvokimas visa nuspalvino sviesiomis spalvomis. Antra kai gimdziau, tai pasaipos ir kritika prasidejo nuo ligonines priimamojo ir baigesi tik uzdarius ligonines duris (po pusantros savaites). Niekad gyvenime taip atlaidziai nereagavau ir dabar tik prisimenu faktus, bet jie nezeidzia. Ir atsiminimai nestabdo noro tureti dar viena 2.gif Vyras labiau pergyvena, kad vel tai reiks man patirti. Butent tai jam ir kele daugiausia abejoniu apsisprendziant.
Kalinka, laimingos tos, kurioms Dievas teikia galimybe isnesioti ir pagimdyti zmogu. Susiraukusios babces su savo isvedziojimais ir kreivais sypsniais tik laiptelis, per kuri reikia perzengti gyvenime, ir tikrai ne pats auksciausias... Sekmes tau kuo greiciau nugaleti savo baimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE (viilte @ 2004 07 09, 10:51)
:Kalinka, laimingos tos, kurioms Dievas teikia galimybe isnesioti ir pagimdyti zmogu. Susiraukusios babces su savo isvedziojimais ir kreivais sypsniais tik laiptelis, per kuri reikia perzengti gyvenime, ir tikrai ne pats auksciausias... Sekmes tau kuo greiciau nugaleti savo baimes smile.gif

Aciu as ta pati suprantu bet...perzengti sunku, bet imanoma jei gauni toki palaikyma!!! thumbup.gif
Atsakyti
xi xi xi- jums tik atrodo, kad tai jūs kažką sprendžiat ar planuojat- iš tiesų tai lialius nusprendžia laikas jam jau į pasaulį ar ne... tongue.gif nelaikas- neprisišauksi, laikas- nebesustabdysi 2.gif
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 07 09, 12:01)
xi xi xi- jums tik atrodo, kad tai jūs kažką sprendžiat ar planuojat- iš tiesų tai lialius nusprendžia laikas jam jau į pasaulį ar ne... tongue.gif nelaikas- neprisišauksi, laikas- nebesustabdysi 2.gif

jep!!!!
Atsakyti