Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jau metas pastoti - sprendžia abu?

Apklausa: Kaip jūs manote, ar vaikelio pradėjimas turi būti būtinai abipusiai suderintas? (762 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE (vobla @ 2004 07 09, 12:01)
xi xi xi- jums tik atrodo, kad tai jūs kažką sprendžiat ar planuojat- iš tiesų tai lialius nusprendžia laikas jam jau į pasaulį ar ne... tongue.gif nelaikas- neprisišauksi, laikas- nebesustabdysi 2.gif

As irgi tuo jau pradejau tiketi, kazkaip anksciau tikejau kitais dalykais....
Sedi leliai visi ir ziuri i tevelius ir juokiasi .... dar pasistenkit brangieji truputuka laugh.gif
Atsakyti
nusprendem abu kad norim ir siekiam tikslo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 07 09, 13:01)
xi xi xi- jums tik atrodo, kad tai jūs kažką sprendžiat ar planuojat- iš tiesų tai lialius nusprendžia laikas jam jau į pasaulį ar ne... tongue.gif nelaikas- neprisišauksi, laikas- nebesustabdysi 2.gif

Va butent smile.gif .
Atsakyti
Aisku, kad tik abu, pas mus buvo taip: as pasakiau vyrui, kadbijau jis man atsake - "tai didziausias stebuklas ka gali mums dovanoti Dievas"
dingo ir baimes, atsirado begalinis noras tureti nuosava nestuke.gif pilvuka ir po to mudvieju dziaugsmeli clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Labradoriukė @ 2004 07 15, 10:10)
Aisku, kad tik abu, pas mus buvo taip: as pasakiau vyrui, kadbijau jis man atsake - "tai didziausias stebuklas ka gali mums dovanoti Dievas"

Chi-chi, o man atvirksciai. As pati jau seniai zyziu, kad noriu kinderio, o vyras dar stabdo del buitiniu problemu. O cia neseniai buvo aliarmas, kad gal "jau", tai kaip issigandau... pasirodo, as tik zyzti esu drasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 07 15, 12:14)

[/QUOTE]
Chi-chi, o man atvirksciai. As pati jau seniai zyziu, kad noriu kinderio, o vyras dar stabdo del buitiniu problemu. O cia neseniai buvo aliarmas, kad gal "jau", tai kaip issigandau... pasirodo, as tik zyzti esu drasi doh.gif

O jus kasiopeja bandymus pradejot? wink.gif
Atsakyti
kai kalbedavau apie antra 2.gif , o tai buvo jau gal pries metus, mano vyrelis vis issisukinedavo ir aiskindavo kad dar ne laikas, o kai pries kelis men gydytoja pasake kad antro gali jau ir nebebuti, tai pasidare neatpazystamas, jau dvi dienos po suplanuotos wub.gif nakties siulesi testa nupirkti ir taip meiliai suoke i ausi: gal tu jau nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE (Labradoriukė @ 2004 07 15, 10:20)

O jus kasiopeja bandymus pradejot? wink.gif

nea... mano tas "gal jau" butu buves netycia. O netycia kazkaip nesinori...
Dabar turbut vel nusimato tas etapas, kai as pradesiu zyziu, nes po truputi vel drasa grizta laugh.gif
Atsakyti
Aisku idealiausia, kai noras abipusis. Dabar mes abu labai norime, aisku man atrodo, kad as vis tiek labiau smile.gif
Bet tikrai yra situaciju, kai pilnai pateisinu moteris, kurios suplanuoja savo iniciatyva.
Atsakyti
QUOTE (sayonara @ 2004 07 08, 14:51)
asmenishkai manau, kad nebus ishvengta atveju, kai moteris "nusprendzia ir pastoja", nes siuo atveju svertai jos puseje, bet esu shventai isitikinusi, jog vyras turi teise dalyvauti priimant sprendima.. ir mazhu mazhiausiai nesazhininga nepaisyti jo nuomones, JEIGU dar galima rinktis. t.y. jeigu tai ne netychiukas..smile.gif

Pritariu. Man taip pat atrodo, kad nesazininga priimti sprendima vienam. Uz pradeta gyvybe turetu buti atsakingi abu tevai, nors moteriai, kurios vyras priesinasi kudikio pradejimui yra be galo sunku.
Atsakyti
QUOTE (Andrea @ 2004 07 22, 20:00)
Pritariu. Man taip pat atrodo, kad nesazininga priimti sprendima vienam. Uz pradeta gyvybe turetu buti atsakingi abu tevai, nors moteriai, kurios vyras priesinasi kudikio pradejimui yra be galo sunku.

sad.gif Lengva jums postringauti apie abieju vieninga sprendima. Ir as taip svajojau visa savo gyvenimeli, kol pamilau zmogu, o jis stai po 4 metu bendro gyvenimo nenori tureti vaiku. Myli svetimus, o savo nenori. Myli mane, stebejau musu santykius tarsi i salies ir abejoniu neliko. Vienintelis trukumas jame tera - nenori savo vaiko. Sakysit, reikia keisti vyra, skirtis? Gal manot, lengva? Visokiu kankinanciu apmastymu turejau ir tebeturiu. Zinoma, pavargau kamuotis, svarstyti. sad.gif Priejau isvados, kad jeigu nepastosiu staiga, "oficialiai" neplanuojant, tai tada jis negales priestarauti. Stai jau antra diena po menesiniu nebevalgau KT. Tikiuosi sekmingai pastoti ir isnesioti. Zinoma, guli ant sirdies akmuo, kad as viena sprendziu si svarbu seimos fakta, bet manau, jog kitos iseities neturiu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Saara @ 2004 07 29, 23:37)
sad.gif Lengva jums postringauti apie abieju vieninga sprendima. Ir as taip svajojau visa savo gyvenimeli, kol pamilau zmogu, o jis stai po 4 metu bendro gyvenimo nenori tureti vaiku. Myli svetimus, o savo nenori. Myli mane, stebejau musu santykius tarsi i salies ir abejoniu neliko. Vienintelis trukumas jame tera - nenori savo vaiko. Sakysit, reikia keisti vyra, skirtis? Gal manot, lengva? Visokiu kankinanciu apmastymu turejau ir tebeturiu. Zinoma, pavargau kamuotis, svarstyti. sad.gif Priejau isvados, kad jeigu nepastosiu staiga, "oficialiai" neplanuojant, tai tada jis negales priestarauti. Stai jau antra diena po menesiniu nebevalgau KT. Tikiuosi sekmingai pastoti ir isnesioti. Zinoma, guli ant sirdies akmuo, kad as viena sprendziu si svarbu seimos fakta, bet manau, jog kitos iseities neturiu. unsure.gif

Ir teisingai darai mano manymu. Ko vertas gyvenimas, jei visa laika galvosi "galejau tureti vaika, o del vyro kaprizu - neturiu.." Busi laiminga? Mylesi ji?
Atsakyti