Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jau metas pastoti - sprendžia abu?

Apklausa: Kaip jūs manote, ar vaikelio pradėjimas turi būti būtinai abipusiai suderintas? (762 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE (Kojines @ 2004 07 30, 10:36)
Ir teisingai darai mano manymu. Ko vertas gyvenimas, jei visa laika galvosi "galejau tureti vaika, o del vyro kaprizu - neturiu.." Busi laiminga? Mylesi ji?

as ir palaikau saara.
man rodos, tai butu panasu i mazochizma, jei ji nesiimtu "spresti" situacijos pati.
kiek galima laukti ir kankintis, kol vyras uzsimanys savo vaiku, o jei jis taip ir neuzsimanys? g.gif o gal uzsimanys, kai jau saukstai bus popiet g.gif amzius nebe tas ir t.t.

Atsakyti
Labai aciu jums, moterys, uz palaikyma! jauciuos, kad ne viena esu. smile.gif
Bet stai, ka mano smegenine isvyniojo siandien: doh.gif o ka as pasakysiu gydytojai, kuomet nueisiu pasirodyti su savo nestumu, kai jinai paklaus, ar as naudojau KT? Kada pabaigiau? unsure.gif g.gif g.gif g.gif Juk negaliu pasakyti gydytojai ta pati, kaip ir vyrui, t.y. kad as vartojau KT ir vis tiek pastojau!!! Tokiu budu mano planas isaiskes. sad.gif Manau, kad mano idejinis vezimas klimpsta. g.gif g.gif g.gif angel_sadangel.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
wink.gif Juk moteriskes ir gerdamos kontraceptines pastoja doh.gif Na sakyk viena karta pamirsai isgert, o ka juk ji taves tom tabletem nemaitina, o buna visko pasitaiko wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
Tik meluok visiems ta pati....
Atsakyti
QUOTE (Saara @ 2004 08 03, 20:16)
Labai aciu jums, moterys, uz palaikyma! jauciuos, kad ne viena esu. smile.gif
Bet stai, ka mano smegenine isvyniojo siandien: doh.gif o ka as pasakysiu gydytojai, kuomet nueisiu pasirodyti su savo nestumu, kai jinai paklaus, ar as naudojau KT? Kada pabaigiau? unsure.gif g.gif g.gif g.gif Juk negaliu pasakyti gydytojai ta pati, kaip ir vyrui, t.y. kad as vartojau KT ir vis tiek pastojau!!! Tokiu budu mano planas isaiskes. sad.gif Manau, kad mano idejinis vezimas klimpsta. g.gif g.gif g.gif angel_sadangel.gif g.gif g.gif g.gif

O kam gydytojai sakyt, kad gerei KT? Na, nebent pas ja pastoviai lankaisi su vyru. Ai, ne mano reikalas. Tik as nesakyciau, kad geriau, jei negeriau.
Atsakyti
Na, as tik pamislinau, kad jei darys tyrimus, tai juk uzrasines mano nestumo "istorija", kad veliau, jei kokia komplikacija ar kas(neduokdie), tai greiciau galetu rast priezastis. O ar jusu registruojant gydytojas niekad neklause smulkmenu apie pastojima, juolab jei buvo vartotos KT? ohmy.gif Uztat as ir galvoju, kad minu pati sau ant mazo pirstelio, bemindzikuodama is sutrikimo. sad.gif Nekasdien sumeluot tenka tokiais mastais, nekasdien gi ir nescia. wink.gif g.gif wink.gif smile.gif
Atsakyti
Klausia tokio klausimo, net ir prasidejus gimdymui, ar saugojotes nestumo, kai pildo dokumentus. Atrodo, koks gi dabar skirtumas, gimdau ir tiek. O tuo metu dazniausiai vyras buna, jei atveza i ligonine, dalyvauja gimdyme.

Siaip nelabai geras dalykas slepti nuo vyro, gali ir vaiko likimui tureti itakos..... Ar bandei issiaiskint, kodel jis nenori vaikuciu?
Atsakyti
QUOTE (Dailin @ 2004 08 03, 18:29)
wink.gif Juk moteriskes ir gerdamos kontraceptines pastoja doh.gif  Tik meluok visiems ta pati....

meluot, manau, ne koks patarimas g.gif
vis tiek is to nieko gero nebus, melavimas prades slegti ir siaip sukels gera diskomforta, bloga savijauta ir tikrai nepades islaikyti geru santykiu.

nesuprantu, kodel negalima pasakyti vyrui, kad nustojai gert kontraceptikus? wink.gif
jei tu nenori ju gerti, nejaugi kas nors (net ir mylintis vyras) gali tave priversti juos gerti? wink.gif
egzistuoja ir kt. apsisaugojimo budai, aisku ne tokie efektyvus wink.gif
cia biski ne i tema, bet man labai patiko viena mintis (www.arborita.lt):

"Nors kontracepcijos metodai labai efektyvus, patikimiausias būdas apsisaugoti nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų yra susilaikymas" thumbup.gif


Atsakyti
Zinot, merginos, mes cia vienos sau diskutuojam, o vyru nuomones ir neisiklausom. Pries kuri laika as irgi svaigau, kad man reikia vaiko cia ir dabar, ir labai rimtai kalbejomes su vyru. Tada jis pasake zodzius, po kuriu as pakeiciau savo pozicija. Jis pasake "Juk as taip pat turiu teise spresti, kada mes turesim 2.gif ". Susimasciau apie tai tik tuomet, kai sia minti "igarsino" butent mano mylimas zmogus (o anksciau man irgi atrode, kad as laisvai galeciau suplanuoti ir pati).
Be to, dar pagalvojau, o jeigu as vyrui sakysiu, kad geriu KT, bet ju negersiu, o pastoti vistiek nesiseks, juk man bus labai sunku su tuo susitaikyti, noresis kam nors pasiguosti, ypac artimiausiam zmogui, o nebus kaip, nes visi juk galvos, kad as tebegeriu vaistus. sad.gif
Sitie du argumentai mane sustabde. Na bent jau kuriam laikui rolleyes.gif

P.S. Bet nepaisant to, ka cia surasiau, manau, kad kiekviena moteris turi spresti pagal savo situacija wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 04 rugpjūčio 2004 - 09:09
QUOTE (kasiopeja @ 2004 08 04, 06:41)
Zinot, merginos, mes cia vienos sau diskutuojam, o vyru nuomones ir neisiklausom. Pries kuri laika as irgi svaigau, kad man reikia vaiko cia ir dabar, ir labai rimtai kalbejomes su  vyru. Tada jis pasake zodzius, po kuriu as pakeiciau savo pozicija. Jis pasake "Juk as taip pat turiu teise spresti, kada mes turesim  2.gif ". Susimasciau apie tai tik tuomet, kai sia minti "igarsino" butent mano mylimas zmogus (o anksciau man irgi atrode, kad as laisvai galeciau suplanuoti ir pati).

is tiesu, vyru nuomone butu labai idomi, bet baisiai abejoju, kad daug ju skaito sita foruma, o ir tie patys, kurie skaito dazniausiai nera is to saraso "vyrai nenorintys (ar pan.) vaiku"

galvoju, kad niekada vienareiksmisko atsakymo neatsiras, ar geriau taip, ar anaip
sad.gif dazniausiai viskas labai priklauso nuo aplinkybiu (kad ir to paties moters amziaus, subrendimo, t.t.).
pvz., jei tau kokie 32 ar 30 ir tavo vyras vaiku planavima nukelia i tolimesne ateiti, tai kokia tikimybe, kad moteris nuolankiai priimdama vyro norus, kad is viso "neatims" is saves galimybes tapti motina?


Atsakyti
QUOTE (sari @ 2004 08 04, 07:33)
galvoju, kad niekada vienareiksmisko atsakymo neatsiras, ar geriau taip, ar anaip
sad.gif dazniausiai viskas labai priklauso nuo aplinkybiu (kad ir to paties moters amziaus, subrendimo, t.t.).
pvz., jei tau kokie 32 ar 30 ir tavo vyras vaiku planavima nukelia i tolimesne ateiti, tai kokia tikimybe, kad moteris nuolankiai priimdama vyro norus, kad is viso "neatims" is saves galimybes tapti motina?

100 proc. sutinku. thumbup.gif
Man paciai dar liko pora meteliu laukti iki tos 30-ties metu ribos. O tada tai jau nebezinau, ar atsakysiu uz savo poelgius laugh.gif laugh.gif laugh.gif Vargu ar susitaikyciau su vyro noru "dar palaukti" mad.gif
Atsakyti
Saari tu tikrai teisingai nusprendei, nepergyvenk ir lauk to mazo stebuklelio, o kai jis atsiras viskas susitvarkis. As budama tavo vietoje pasielgciau taip pat, net nedvejodama, man tureti vaika svarbiau uz viska ir net nesiruosiu del kazkieno "kvailu" atsiprasau uz issireiskima kaprizu jo atsisakyti, o veliau galbut neduok Dieve jo isvis nesusilaukti. O del gydytojos, tai kaip cia jau kazkas minejo, pasakysi, kad pamirsai pora tableciu ir viskas, cia ne jokia ne problema.


Kasiopeja suprantu labai gerai ir tave, kad tu myli savo vyra ir jo nuomone tau svarbi, bet jei tu neturi problemu su vaisingumu, o tikiuosi taip ir yra, tai gali laukti. Bet jei problemu yra, arba spaudzia amzius, tai tada bent jau man, tai butu tiesiai sviesiai nusispjaut ant jo nuomones kada jis nori tureti vaika, o jei jam netinka ir jis nesupranta kaip tai TAU yra svarbu, tai ir tegu ciuozia i visas keturias puses, toks vyras bent jau man NEREIKALINGAS. Sorry us kategoriskuma ir jei ka izeidziau.
Atsakyti
QUOTE (paki @ 2004 08 04, 08:52)
Kasiopeja suprantu labai gerai ir tave, kad tu myli savo vyra ir jo nuomone tau svarbi, bet jei tu neturi problemu su vaisingumu, o tikiuosi taip ir yra, tai gali laukti. Bet jei problemu yra, arba spaudzia amzius, tai tada bent jau man, tai butu tiesiai sviesiai nusispjaut ant jo nuomones kada jis nori tureti vaika, o jei jam netinka ir jis nesupranta kaip tai TAU yra svarbu, tai ir tegu ciuozia i visas keturias puses, toks vyras bent jau man NEREIKALINGAS. Sorry us kategoriskuma ir jei ka izeidziau.

Paki, tame ir reikalas, kad as nezinau, galesiu pastoti ar ne g.gif (jei atvirai, pasiskaiciau Nesulaukianciu skyreli ir man tikrai darosi baisu), o ir amzius jau lyg ir noretu spausti doh.gif , bet pamaniau, kad puse metu ar metai nieko nepakeis. Bent jau mano atveju. Bet jei terminas yra neribotas, tada oi...
Atsakyti