Įkraunama...
Įkraunama...

Insanity programa

QUOTE(Rytine latte @ 2014 03 04, 22:47)
Sveikos  4u.gif
As jau trecia savaite predejau.. Vakar dariau fit testa, tai labai patenkinta rezultatais, tikrai daugiau padarau visko nei per pirmaji testa. O siaip buvau po dvieju savaiciu padarius savaites pertrauka, nes isvaziuot turejau, tai laaabai gaila. Kunas iskart atrodo suglebo po tokios pertraukos. Bet dabar vel puoliu prie darbu ir va, jau greit 23h bet pasiruosus padaryt mankstele, jau nieku gyvu nepraleisiu nieko ;D


Sąžininga, kad ir 23 H biggrin.gif aš jau pirmos savaitės darbo, tikrai labai šauni programa drinks_cheers.gif gerai treneris pavaiko, vos kvapą atgaunu biggrin.gif bet po visko būna labai gera savijauta thumbup.gif
Atsakyti
O aš va jau ir pirmą mėnesį baigiau thumbup.gif raumenukai padidejo, kojeles kaip ir visad skauda truputį, super viskas. ax.gif Tik ant pilvuko nesijaučia dar...;/ Tai pagalvojau, gal dėl to, kad visokį šlamštą valgau biggrin.gif Todėl keisiu mitybą, jau pilnas šaldytumas brokolių, salotų, ir viso kito yamy dalykėlių. Tikiuos geriau bus smile.gif)
Sėkmės visoms kurios darot! Tik nepasiduokim ir netingėkim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine latte @ 2014 03 16, 23:28)
O aš va jau ir pirmą mėnesį baigiau  thumbup.gif  raumenukai padidejo, kojeles kaip ir visad skauda truputį, super viskas.  ax.gif Tik ant pilvuko nesijaučia dar...;/ Tai pagalvojau, gal dėl to, kad visokį šlamštą valgau  biggrin.gif Todėl keisiu mitybą, jau pilnas šaldytumas brokolių, salotų, ir viso kito yamy dalykėlių. Tikiuos geriau bus smile.gif)
Sėkmės visoms kurios darot! Tik nepasiduokim ir netingėkim  4u.gif


Labai džiugios naujienos, sveikinu 4u.gif dėl pilvuko, kiek esu skaičiusi, daug prisideda mityba.. sėkmes toliau ir lauksim rezultatų dar po mėnesio mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas - fit testas padarytas thumbup.gif pradedu ir aš biggrin.gif negalvojau, kad tokia sugriuvus, bet žėsim kas po 2sav bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2014 03 17, 09:36)
Labas - fit testas padarytas  thumbup.gif pradedu ir aš  biggrin.gif negalvojau, kad tokia sugriuvus, bet žėsim kas po 2sav bus  biggrin.gif


Labas, manau po 2 savaičių daugiau visko pradarysi, nei šiandien mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir aš šiandien startavau biggrin.gif Padraugausim porą mėnesių ax.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif šiandien man buvo 4 diena. Kol kas noro ir ryžto tikrai netrūksta, taigi tikiuosi, kad taip bus ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 19, 23:32)
Sveikos mirksiukas.gif šiandien man buvo 4 diena. Kol kas noro ir ryžto tikrai netrūksta, taigi tikiuosi, kad taip bus ir toliau thumbup.gif

Kaip savijauta kitą dieną, po pirmų kartų?
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2014 03 17, 10:36)
Labas - fit testas padarytas  thumbup.gif pradedu ir aš  biggrin.gif negalvojau, kad tokia sugriuvus, bet žėsim kas po 2sav bus  biggrin.gif



Žinok aš irgi jaučiaus sugriuvus per tą pirmą fit testą biggrin.gif Bet jei sąžiningai sportuosi, tai per antrą testą tikrai džiaugsies rezultatais 4u.gif
Man tai čia jau kaip narkotikas pasidarė, nepasportuoju ir jau prastai jaučiuos, kažko trūksta. Laukiu laukiu treniruotės ir šiandien thumbup.gif
Svarbiausia nepraleidinėt dienų, viską sąžiningai daryt, ir rezultatai tikrai džiugins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 19, 22:32)
Sveikos mirksiukas.gif šiandien man buvo 4 diena. Kol kas noro ir ryžto tikrai netrūksta, taigi tikiuosi, kad taip bus ir toliau thumbup.gif


kaip tau 4 diena? smile.gif man sunkiausia su pritūpimais ir įtūpstais atrodo, kad tuoj raumuo pliš, nelengva išbūti visą laiką. šiandien taip pat turėjau cardio recovery. tikiuosi, kad kai bus paskutinis cardio recovery išbūsiu visą laiką darant pritūpimus ir įtūpstus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine latte @ 2014 03 20, 09:05)
Žinok aš irgi jaučiaus sugriuvus per tą pirmą fit testą  biggrin.gif Bet jei sąžiningai sportuosi, tai per antrą testą tikrai džiaugsies rezultatais  4u.gif
Man tai čia jau kaip narkotikas pasidarė, nepasportuoju ir jau prastai jaučiuos, kažko trūksta. Laukiu laukiu treniruotės ir šiandien  thumbup.gif
Svarbiausia nepraleidinėt dienų, viską sąžiningai daryt, ir rezultatai tikrai džiugins  ax.gif


na va atsiranda vis daugiau sportuojančių, kurios laukia sekančios dienos insanity sporto thumbup.gif pasirodo aš ne viena tokia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2014 03 19, 22:46)
Kaip savijauta kitą dieną, po pirmų kartų?


Po sporto labai viską jaučiu iki vakaro, paskui prasivaikštau ir viskas gerai būna smile.gif o kitą dieną šiek tiek jaučiu raumenų skausmus, bet minimaliai. galiu puikiai judėti kitą dieną smile.gif
Atsakyti
man šnd irgi 4ta diena thumbup.gif tokia rami treniruotė, bet patiko.... šlaunys degė gerai vienu metu biggrin.gif
su atsispaudimais man sunkiausia.... nepadarau nei vieno blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 03 19, 23:46)
Kaip savijauta kitą dieną, po pirmų kartų?


Nuotaika tai thumbup.gif žinoma būna, kad skauda biški raumenis, bet nieko prasivaikštai ir praeina mirksiukas.gif
QUOTE(aukselis11 @ 2014 03 20, 10:13)
kaip tau 4 diena? smile.gif man sunkiausia su pritūpimais ir įtūpstais atrodo, kad tuoj raumuo pliš, nelengva išbūti visą laiką.  šiandien taip pat turėjau cardio recovery. tikiuosi, kad kai bus paskutinis cardio recovery išbūsiu visą laiką darant pritūpimus ir įtūpstus  smile.gif

 

Va, va jau tie pritūpimai tai sunkūs, visą laiką neišbūdavau doh.gif Labai apgaulinga treniruotė, nes atrodo, kad tokia rami, nelabai aktyvi, bet ištvermės daug pareikalavo ax.gif
Atsakyti