Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Kaip dažnai sveriatės? (70 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(given444 @ 2012 05 29, 07:59)
nelabai suprantu  blush2.gif kaip tik, kad ir tam paciam ZWOW, pries jegos pratimus daroma cardio, ir insanity T Shawn - pirma apsilimas, cardio, ir tuomet jegos pratimai, nes esant didesniam pulso tempui, greiciau dega riebalai/plius stiprinami raumenys, taigi du suviai vienu zuikiu. ar as ka ne taip suprantu?
matot vaizdelius kaip ZWOW mergina Zuika pirma sokineja su virvute ir tuomet abs pratimai, vel pasokineja su virvute - vel abs pratimai  g.gif



kaip kam geriau...
kai nera dideliu svorio metimo reikalavimuis vis nera, tai man cardio po treniruotes, uztvirtinimui..10 -15 min pats tas. Jei tai daryciau pries workout, tada workout kokybe nukentetu, nes po 15 min cardio jau jegos buciau netekus, kojos pavargusios, taip kad nukentetu forma. Apsilimui ir cardio trumpa padarau ir buna pompa (8 roundai 15s/15s High kneesmountain climbers)
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal galėtumėte kuri atsiųsti man insanity programą? iš šų nuorodų pirmame psl man kažkodėl neleidžia g.gif
Atsakyti
aha, norejau selindriukes pasiklausti-ar ten visos nuorodos pirmam puslapy tokios paprastos -paspaudi ir download? tikriausiai ne unsure.gif liepia registruotis, ir pirma programas atsisiust, ir tik tada...oi, nemoku su jomis verysad.gif
Atsakyti
given444, o nebandei iš to rusų forumo siūstis kur nuorodą až permečiau kažkada ? ten gan paprasta mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 05 29, 10:02)
Apsilimui ir cardio trumpa padarau ir buna pompa (8 roundai 15s/15s High kneesmountain climbers)


Klausyk, o galėtum konkrečią savo treniruočių dienotvarkę surašyti? bigsmile.gif kad ir až arba kokiu meilu mirksiukas.gif
Atsakyti
reiks darsyk bandyt. ten irgi instaliuotis kazka reikejo... unsure.gif


dar man klausimukas. daugelis jusu minit: vat as slaunims/presui pusvalanduka skiriu, tai geriau nei kitos kad vonioj tiek laiko praguli...
as dabar mastau-juk jus visos tokios sportininkes, ar tikrai tiek uztenka. vat snd esu nusiminus. buvau ipratus sportuot 45-55min, ir gana intensyviai su J michaels ir pan, dar kazkiek su insanity 20min istrauka youtube. bet ne kasdien, o tarkim 5kart i savaite susidarydavo. o db sienadien padariau pusvalandi. vakar - irgi 30min. vakar tai dar jauteis, kad apsilau. snd - visai nieko. tai negi raumenys apsipranta?
juk jusu raumenys taip pat apsipranta!!! bet tikrai, kad ir kaip man patiktu sportas, esu viena mam su 2 vaikais, ir negaliu ilgint sporto iki 1,5val - nea, visgi turiu aibes isipareigojimu, ir...nenoriu kad butu kaip vakar... uzsidariau duris, sportavau, liepiau vaikams vieniems pazaist, bet dusioj taip negera buvo. na, zodziu, kartais ne pro kur neiseina iterpot sporto, toks jau tas gyvenimas. nebent miego saskaita, t.y. sportuoju visai tarp 6 ir 9 ryto. (bet jei nesugebu atsikelti, tai...)

taigi, ar yra iseitis? logiskai manau, i tas pacias 30min reik tiek itraukt jegos ir svorio (didint svorius, sunkint pratimus),-tuomet bus tas pats kaip ilgint treniruote, bet su lengvesniais svoriais? ar gerai mastau?
visgi, esam visi socialus zmones. juk ne as viena neturiu laiko? ar gi visos jo taip turit....
Atsakyti
o kam kasdien po 1,5 val. juk nebūtina mirksiukas.gif viskas priklauso nuo treniruotės intensyvumo - vienos ir 30 min užtenka kad lieti prakaitą ir kitą dieną nepaeiti, o kitos gali ir 1 val. plušėti- nei pavargsti, nei ką mirksiukas.gif

o nebandei vaikus įtraukti į sportą? na kad kartu mankštintųsi? kad ir žaidimo forma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 30, 18:07)
reiks darsyk bandyt. ten irgi instaliuotis kazka reikejo... unsure.gif
dar man klausimukas. daugelis jusu minit: vat as slaunims/presui pusvalanduka skiriu, tai geriau nei kitos kad vonioj tiek laiko praguli...
as dabar mastau-juk jus visos tokios sportininkes, ar tikrai tiek uztenka. vat snd esu nusiminus. buvau ipratus sportuot 45-55min, ir gana intensyviai su J michaels ir pan, dar kazkiek su insanity 20min istrauka youtube. bet ne kasdien, o tarkim 5kart i savaite susidarydavo. o db sienadien padariau pusvalandi. vakar - irgi 30min. vakar tai dar jauteis, kad apsilau. snd - visai nieko. tai negi raumenys apsipranta?
juk jusu raumenys taip pat apsipranta!!! bet tikrai, kad ir kaip man patiktu sportas, esu viena mam su 2 vaikais, ir negaliu ilgint sporto iki 1,5val - nea, visgi turiu aibes isipareigojimu, ir...nenoriu kad butu kaip vakar... uzsidariau duris, sportavau, liepiau vaikams vieniems pazaist, bet dusioj taip negera buvo. na, zodziu, kartais ne pro kur neiseina iterpot sporto, toks jau tas gyvenimas. nebent miego saskaita, t.y. sportuoju visai tarp 6 ir 9 ryto. (bet jei nesugebu atsikelti, tai...)

taigi, ar yra iseitis? logiskai manau, i tas pacias 30min reik tiek itraukt jegos ir svorio (didint svorius, sunkint pratimus),-tuomet bus tas pats kaip ilgint treniruote, bet su lengvesniais svoriais? ar gerai mastau?
visgi, esam visi socialus zmones. juk ne as viena neturiu laiko? ar gi visos jo taip turit....


Sveika,
pazistamas jausmas. esu mama irgi, dirbu pilnu etatu.sportuoju irgi 4-6 kartus per savaite 30-60min. Keliuosi anksti ryte,pries darba,kol vyras ir dukryte miega, kad nepavogciau is ju laiko ir, kad galeciau skirti kad ir ta pusvalanduka tik sau 4u.gif
Raumenys tikrai apsipranta.juk tikriems sportininkams (net ir paciai Jillian) tie JM pastrakaliojimai yra vienas juokas.
Sedindriuke va sportuoja pagal labai intensyvia programa(BR,ZWOW ir pan), kur per pusvalandi oj kiek prakaito islieti galima.
Manau tikrai,kad gali given444 intensyvinti treniruote,kazkiek didinti svorius,kad jaustumeisi pakankamai pasportavusi ir po to pusvalanduko mirksiukas.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif spotininkes/-ai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
...ale niu man juodas laikotaripis uzejo, tai net nezinau kei ka pasakyt...darbas visas jegas atima, kad grizus daznai is karto krentu i koma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 05 30, 16:04)
given444, o nebandei iš to rusų forumo siūstis kur nuorodą až permečiau kažkada ? ten gan paprasta  mirksiukas.gif
Papildyta:
Klausyk, o galėtum konkrečią savo treniruočių dienotvarkę surašyti?  bigsmile.gif  kad ir až arba kokiu meilu  mirksiukas.gif



QUOTE(given444 @ 2012 05 30, 16:07)
taigi, ar yra iseitis? logiskai manau, i tas pacias 30min reik tiek itraukt jegos ir svorio (didint svorius, sunkint pratimus),-tuomet bus tas pats kaip ilgint treniruote, bet su lengvesniais svoriais? ar gerai mastau?
visgi, esam visi socialus zmones. juk ne as viena neturiu laiko? ar gi visos jo taip turit....



jergus kokiu skaniu sausainiu prasikepiau.. Irish Soda bread cookies... nomm .. smile.gif Aisku svieki smile.gif) bet net nesveikuoliams patiktu biggrin.gif
QUOTE(jurgita-d @ 2012 05 30, 16:20)
Sveika,
pazistamas jausmas. Sedindriuke va sportuoja pagal labai intensyvia programa(BR,ZWOW ir pan), kur per pusvalandi oj kiek prakaito islieti galima.
Manau tikrai,kad gali given444 intensyvinti treniruote,kazkiek didinti svorius,kad jaustumeisi pakankamai pasportavusi ir po to pusvalanduko mirksiukas.gif



Sveikute,
miela malonu irmule ir jurgita kad pasirode pagaliau smile.gif
Mhm zinok Given444, viskas suprantama, nors as ne mama, darbas-namai ir sportai... Sportuoju vakarais... ir jauciuosi atimanti laika, kai galetume su draugu laika leisti.. tik laime, kad jis ziurek prie knygu palinkes mokos, ar fule ziuri tai as ir naudojuos proga... arba iseitis butu ir rytais sportuot... taip sunku keltis, ypac ziema... vasara pats kaifas anksti kelt, ilga diena turet... ne visi ir ryte gali sportuot... reik vis tiek manau uzkast, nesamone man ant tuscio skrandzio varyt...
o su vaikuciais megint kazka - ijungt juos. Pvz daug Bodyrockeriu turi vaikus, mamos su vaikais... ir daug kas ijungia juos... tiesiog ir sukas is padeties...
Nesiulau naujuju Bodyrockeriu pratimu ir treniruociu, nors galetum perzvelgt nes suprantu, kad nesi zalia sporte... Pasijunk senesnes su Zuzana treniruotes.. patikek 20 -30 minuciu ir busi slapia, o jei dar 10 minuciu cardio padarysi zlaiugsi..vakar toki cardio dariau is dvieju pratimu-imetu linka ir pasakysiu minutes kuriuos pratimus dariau : http://www.youtube.c...h?v=avgfJ32dfOk ir dariau tuos pirmus du pratimus nuo 28sekundes: Side Plyo Jumps ir alternative box oblique twists. 14 roundu 10s poilsio, 50 s darbo. patikek zliaugiau... as kartais tik pasirenku pratimu is BR...o taip pagrinde seku LovingFit.com

O Irmulia del grafiku kaip sportinu:
Apacia
Virsus +ABS
Total Body
Apacia
Virsus +Abs
Total Body
Off
Taip turetu buti, bet ziurek po total body dienos paimu off, nes pavargstu. ABS kartais darau ir apacia treniruodama nes automatiskai workout padaryti, kad pajudintu viso kuno raumenis... Total Body dienomis pasirenku koki senesni Bodyrockeriu workouta... Dar padarau papiuldomai kokiu probleminem zonom pratimeliu @@(Bridges/Deadlifts, Lunges uzpakaliui kojom..) .. kokia serija Push ups... CARDIO darau tada, kai koks nors workout buna trumpesnis.. bet siaip iki 15 min maxxx kad ir paprasciausiai vietoje 10x10s off/50 s on High knees darau...
Na visada po treniruociu bunu slapia... su viskuom trunku apie 40 minuciu, kartais ilgiau, nes laiko turi, tai ir pavarai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 30 gegužės 2012 - 17:52
Laba, aš nekenčiu didelio prakaito ir alinimosi, tai nebūsiu populiari su trumpomis programomis, aš užtrunku su viskuo" apšilimu, patempimais maždaug kas antrą dieną valandą, pusantros ax.gif Man taip geriau, o dar vis prisimenu kaip mano gerbiamas treneris mokė, kad su dideliu tempu širdį labai lengva sugadinti, o nepagerinti, pats per tai praėjo ax.gif Bet kiekvienas renkasi pagal save, gal kam labai į naudą tie prakaitai ir labai sveiki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 05 30, 17:18)
Laba, aš nekenčiu didelio prakaito ir alinimosi, tai nebūsiu populiari su trumpomis programomis, aš užtrunku su viskuo" apšilimu, patempimais maždaug kas antrą dieną valandą, pusantros ax.gif Man taip geriau, o dar vis prisimenu kaip mano gerbiamas treneris mokė, kad su dideliu tempu širdį labai lengva sugadinti, o nepagerinti, pats per tai praėjo ax.gif Bet kiekvienas renkasi pagal save, gal kam labai į naudą tie prakaitai ir labai sveiki g.gif



na valanda ar pusantros pasportavus netikiu, kad nesuprakaituoji ir slapia nebuni? smile.gif
Tai mes nerasome kad kasdiena ir reikia po valanda arti, bandom zmogui papasakoti, kad imanoma ir su pusvalandziu puikiai suktis;) ir eriau po biski dazniau negu daug ir retai... cia ir tavo treneris ta patvirtintu... bet neskaitau kad kas antra diena iskaitos retai. cia daznai ir skaitos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 30 gegužės 2012 - 18:44
Na vaikų sportuodama neuždarau kitam kambarį smile.gif kažkaip savaime jie šalia būna smile.gif
Beja,šiandien kaip tik padidinau krepšį iki 10kg.nes jaučiau,kad kojos įprato prie tų įtupstų smile.gif Bet jau nedarau intensyviu, kad prakaituociau..kol atostogos tai ilsiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOWELU: 30 gegužės 2012 - 20:11