Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Kaip dažnai sveriatės? (70 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(jautiena @ 2012 05 27, 11:36)
as sudeginu vidutiniskai 23-25kcal vienam km. sudegint 1kg riebalu reik sudegint apie 7800kcal, tai gaunasi gerokai virs 300km.

kaip idomiai. kitur skaiciau, kad 1kg tai lygu 6000-7000kcal. ot tas apytikrinis mokslas.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 28, 05:03)
kaip idomiai. kitur skaiciau, kad 1kg tai lygu 6000-7000kcal. ot tas apytikrinis mokslas.



ne toks jau ir esminis skirtumas is tiesu, skaiciai vis tiek dideli smile.gif
Atsakyti
Su pirmadieniu visas!! smile.gif As atostogauju ax.gif wub.gif
Padariau keleta pratimuku ir siandienai uzteks. O nugara atsispaudimai stiprina? As tik nuo keliu darau juos..pilnai man per sunku dar
Atsakyti
Labas,
Kaip sekasi? Gavau MO a.ž. ir įlindau trumpam, man sekasi visaip, buvo visko, ir pradėjau gydytis, ir mečiau paskui su ta mintim, kad tipo sukūsiu ir nereikia čia man nei vaistų, nei to normalaus 1800-2000 kcal meniu. Su sportais nedraugauju, bet stengiuosi gyventi aktyviai, kaip sakoma step by step. Ir kai kartais čia paskaitau, tai jetus, merginos, verkiat, kad tiek tai tiek sveriat, norit sverti tiek arba atrodyti taip, o ne kitaip... tik neįsisukit į tą užburtą ratą dieta/sportas (arba abu kartu) - persivalgymas - dieta/sportas ir t.t. ir t.t.
Gal vėliau dažniau užsuksiu, nelabai galiu lankytis tokiose temose, kur nuolat sukasi kalba apie maisto ribojimą, rinkimąsi, derinimą, sportą ir t.t. - nepriimkit asmeniškai, tiesiog nesijaučiu pakankamai galinti save ir savo impulsus kontroliuoti, kad galėčiau ramia dūšia apie tokius dalykus skaityt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 05 28, 10:34)
Su pirmadieniu visas!! smile.gif As atostogauju  ax.gif  wub.gif
Padariau keleta pratimuku ir siandienai uzteks. O nugara atsispaudimai stiprina? As tik nuo keliu darau juos..pilnai man per sunku dar



ne stiprina bet ir graziai raumenukus formuoja smile.gif ranku padetis kaitaliok visaip ir gerai nuo keliu yra:)

Va mergikes dar idomiu issukiu sau biggrin.gif pora metu jau radus, bet nebandziau push up biggrin.gif man atrode is vis jie nedaromi, kol BR nepradejau sportint, dabar reiktu gal ismegint programike biggrin.gif http://hundredpushups.com/ siaip butu stimulas kas diena padaryt ju smile.gif

200 sit-ups http://www.twohundredsitups.com/ (siaip teisingai atliekant pratimas geras, bet kam nugaros apatine dalis yra silpna ir sunku nulaikyti pilva itempta visada, geriau atsilenkimu nedaryt... be ju 6-packai labai gerai pasidaro ir taip:))

200 squats http://www.twohundredsquats.com/ na sita uzskaitau, kad jau atlikta biggrin.gif po 300squats tik dariau dar neradus sitos programos.

P.s. k tik is gydytojo, 4ni eisiu kraujo tyrimu pasidaryt del geleziu kraujy. Svoris ugis zodziu IDEAL FOR MY AGE according BMI lentele biggrin.gif o as isaiskinau daktarui, kad ta lentele man netinka, nes tokia pati salia manes sedetu nesportuojanti ir jos KMI butu toks pat, bet butu vidaus organai apeje vis tiek taukiukais, nes ji butu 'skinny fat'... sutiko su manim, bet tokioj saly kaip UK ta lentele daug kam yra rodiklis, nes tiesiog normalaus KMI zmoniu nera, tai bent kazkam kala i galva skaiciukai - susiimk, mielasai..

Valgau dabar bananu ledus su melynem.... ak ak ak ir sirdy vel nesutema biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(maruša @ 2012 05 28, 11:30)
Labas,
Gal vėliau dažniau užsuksiu, nelabai galiu lankytis tokiose temose, kur nuolat sukasi kalba apie maisto ribojimą, rinkimąsi, derinimą, sportą ir t.t. - nepriimkit asmeniškai, tiesiog nesijaučiu pakankamai galinti save ir savo impulsus kontroliuoti, kad galėčiau ramia dūšia apie tokius dalykus skaityt. 4u.gif



Maruša,
teisybę ir parašei wink.gif yra tokių atvejų ir daug...
Tau tvirtybės, šaunuolė, kad ėmeis priemonių, o svarbiausia susivokei! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 28 gegužės 2012 - 12:41
Dėkui, tvirtybės prireiks, dabar bandau prisiversti valgyti normalų maistą reguliariai, o tai reiškia ir makaronus, ir sumuštinius su sviestu, ir bulves ir t.t. Išėjus iš gydytojos norėjosi tą meniu suplėšyti velniop, kai pamačiau, kiek ten visko reikia suvalgyti, su pasišlykštėjimu valgydavau vieną šaukštą po kito, mechaniškai, nes toks gydymas, sunku, kai tos mintys nenormalios kamuoja, jog tapsi triguba, davai nuo ryt pradėk sportuoti ir prisižiūrėk maistą ir t.t... Du kartus atšaukiau vizitą pas gydytoją, mečiau paskirtus vaistus, žodžiu, ėmiausi "veiksmų" ir ką, atsidūriau pradiniam taške. Ne visos turbūt ir suprantat, apie ką rašau, linkiu, kad niekad niekad ir nesuprastumėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 05 28, 11:38)
...
200 squats http://www.twohundredsquats.com/    na sita uzskaitau, kad jau atlikta biggrin.gif po 300squats tik dariau dar neradus sitos programos.
....

padariau 100 non-stop, nuobodu blynz. push-ups ir sit-ups nebandysiu, nes zinau, kad tikrai daug nesigautu blush2.gif
QUOTE
...
Valgau dabar bananu ledus su melynem.... ak ak ak ir sirdy vel nesutema biggrin.gif
...

apie kokius ledus jus cia pastoviai snekat


maruša: tiksliai nezinau tavo problemu, bet tikrai uzjauciu. studentavimo laikais pati buvau beiklimpanti bulimijos-anoreksijos liuna, laimei laiku atsipeikejau (kaltinu tu laiku 'meile', jis vis pabumbedavo, kad as stora doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 05 28, 12:18)
padariau 100 non-stop, nuobodu blynz. push-ups ir sit-ups nebandysiu, nes zinau, kad tikrai daug nesigautu  blush2.gif

apie kokius ledus jus cia pastoviai snekat
maruša: tiksliai nezinau tavo problemu, bet tikrai uzjauciu. studentavimo laikais pati buvau beiklimpanti bulimijos-anoreksijos liuna, laimei laiku atsipeikejau (kaltinu tu laiku 'meile', jis vis pabumbedavo, kad as stora  doh.gif )


Jautiena, tikrai nuobodu pritariu biggrin.gif
push ups daryciau, tai plystu plauciai, bet reiks pasipumpuot su jais biggrin.gif
ledai bananu-melyniu. Paparasti kaip du kart du, o skani bestija,..tai ne niolikos eiluciu ingredientu saraso ledai is parduotuves... ledus su melynem sublenderiavau ir i kamera, kol sustings.. ryte jau buna kaip akmuo, tai palaikau kambario temperaturoj ir paskui niam niam..


Merginos, drauge uzrode daina... zinokit klausau ir kaifuoju http://www.youtube.c...h?v=EQV67hIeBE8 kol orkaitej sitie geriai kepa: http://www.healthful...rotein-cookies/ ir kaifuoju.. nors sirdy brudo yra visokio ir neramybes smile.gif

Mandy333, kaip tu? primink, kaip suri kepi orkaitej? nusipirkau brie ir camemberto specialiai tam kepimui biggrin.gif aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 28 gegužės 2012 - 13:54
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 05 26, 21:38)

na dietos... paauglems, kuriems mamos/seima neikala i galva kad reik sveikai maitintis... is esmes viskas nuo seimos prasideda.... namie jei valgo parduotuvini maista, is neturejimo kada gaminti (na karamba bet tikrai imanoma rasti budu valgtyt ne desreles ir zuvies pirstelius!!!) arba tingejimo, o paskui auganciai mergaitei sneka ''ziurek koks pilvas, kojos ir apskritai kaip istorejus..'' ir formuojas ligotas poziuris i save nuo 10 metu jau...


va cia prisiminiau savo vaikyste-paauglyste. tevu amzinai namie nera, mokykloj dar normalus maistas, o ateina vasara- ir i trasa fri bulvytes aliejuje gruzdintos, nes daugiau nebudavo ka valgyt lotuliukas.gif zuvies pirsteliai.. cipsai... ledai.. o rudeniop komentarai is brolio ir tevu, kad pas mane pagurklis trigubas ir gelbejimosi ratai ant pilvo. 10 klasej mecau valgyt po 6 (valgydavau tik vaisius, jei labai badas kankindavo)- i isleistuves ejau su 34 dydzio suknele, kai iki tol nesiojau mazdaug 40. tiesa sveikatos nesusivariau, svoris neataugo, kol nepradejau zenkliai daugiau valgyt, bet is kitos puses tai ir neatrodziau gerai su bikiniu, nes raumenu nebuvo, o riebalu dar siek tiek buvo like.

einu dabar Sedindriukes aviziniu kvadrateliu kept, vakar specialiai avizu nusipirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 05 27, 21:15)
grįžtu po savaitgalio smile.gif daug daug visko buvo,kaip visada(pas mane nieko nebūna mažai  biggrin.gif ), su maistu juodas periodas,bet žinau,kad ateis ir baltas.

...labu, man dar siandien iseigine bigsmile.gif tai visa diena zoo praleidau...apie svtgl.nenoriu nei pasakoti, juodai privalgiau, ir margaritu prikastavojau...bet ar baliai ne tam ir skirti? lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 05 27, 22:14)
Mandy333 cardio workout video kur man atsiunte biggrin.gif pakerta blauzdas man biggrin.gif  antra diena jau dariau biggrin.gif sakiau darysiu, kol nebesijauciu kaip meska biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras ane?
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 05 28, 13:53)
Mandy333, kaip tu? primink, kaip suri kepi orkaitej? nusipirkau brie ir camemberto specialiai tam kepimui biggrin.gif aciu

suri pasmulkink i kokias 6-8 dalis, tada 3 pomidorus supjaustai laiveliais, 1 dideli zvoguna supjaustyk ziedais(ir ishskleisk)baziliko, druskytes pipiriuko pagal skoni, as dar apslakstau aliejumi ciut ciut...viskas vaziuoja i orkaite apie 200, laika tai ziuriu kada pomidorai ir svogunai iskepe, ar suris issilydes... ax.gif
Atsakyti
Laba vakara.
maruša, sveika sugrizusi ir sekmes kovojant! smile.gif
Del atsispaudimu, tai nugaros raumenys, o daugiausiai erector spinae (nezinau kaip lietuviskai verstusi) dirba tik kaip stabilizatorius. Panasiai ir presas, bicepsas, kojos keturgalvis. Atsispaudimuose, pagrindiniai dirbantys raumenys, tai krutine, tricepsas, dar peciu priekis. Treniruoti, nugaros raumenims, reikalingas traukimo veiksmas, tai yra prisitraukimai (plociui), horizontalus prisitraukimai ar hantelio/stangos trauka (masei).
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2012 05 28, 12:30)

labu, na mes taves pasiilgom wub.gif ir tave pilnai suprantu kad tokios temos ishmusha is pusiausvyros g.gif as cia irgi vienasyk jau buvau pratrukus, kad per daug viskas cia per idealu pasidare...nebegali nei parasyt, kad persiedei kokia diena, tuoj vaje susiimk doh.gif
dabar irgi esu kuris laikas atsiribojusi nuo sporto, bet cia tik laikinai... ax.gif
na uzeik pas mus cia kartas nuo karto, kad vel paiekos nereiketu skelbti wub.gif
Atsakyti