Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Kaip dažnai sveriatės? (70 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Gytis` @ 2012 05 28, 16:20)
Laba vakara.
maruša, sveika sugrizusi ir sekmes kovojant!  smile.gif
Del atsispaudimu, tai nugaros raumenys, o daugiausiai erector spinae (nezinau kaip lietuviskai verstusi) dirba tik kaip stabilizatorius. Panasiai ir presas, bicepsas, kojos keturgalvis. Atsispaudimuose, pagrindiniai dirbantys raumenys, tai krutine, tricepsas, dar peciu priekis. Treniruoti, nugaros raumenims, reikalingas traukimo veiksmas, tai yra prisitraukimai (plociui), horizontalus prisitraukimai ar hantelio/stangos trauka (masei).



thumbup.gif tiesa smile.gif noriu pull ups skersinio bet dabar tik trauka ir reverse push ups tegaliu daryt.. gyvensiu pastoviau kazkur kadanors.....dabar sazine negrauzia tik perkant tai kas susinaudoja - maista thumbup.gif
Mandy tai pasakokis ko priputai biggrin.gif aciu uz recepta . cardio nesunkus bet man blauzdas pakerta ir baigiu nutrypt pakrovejo kabeli :DDDD
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2012 05 28, 12:44)
Dėkui, tvirtybės prireiks, dabar bandau prisiversti valgyti normalų maistą reguliariai, o tai reiškia ir makaronus, ir sumuštinius su sviestu, ir bulves ir t.t. Išėjus iš gydytojos norėjosi tą meniu suplėšyti velniop, kai pamačiau, kiek ten visko reikia suvalgyti, su pasišlykštėjimu valgydavau vieną šaukštą po kito, mechaniškai, nes toks gydymas, sunku, kai tos mintys nenormalios kamuoja, jog tapsi triguba, davai nuo ryt pradėk sportuoti ir prisižiūrėk maistą ir t.t... Du kartus atšaukiau vizitą pas gydytoją, mečiau paskirtus vaistus, žodžiu, ėmiausi "veiksmų" ir ką, atsidūriau pradiniam taške. Ne visos turbūt ir suprantat, apie ką rašau, linkiu, kad niekad niekad ir nesuprastumėt smile.gif

sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 05 28, 17:30)
Mandy tai pasakokis ko priputai biggrin.gif aciu uz recepta . cardio nesunkus bet man blauzdas pakerta ir baigiu nutrypt pakrovejo kabeli :DDDD

...aisku kad tortu...bet ir viso kito, bloga net prisimint blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
parasyk i skype ar Fb po 20 val, jei turesi laiko, papliurpsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 05 28, 18:29)
QUOTE(maruša @ 2012 05 28, 12:30)

labu, na mes taves pasiilgom wub.gif ir tave pilnai suprantu kad tokios temos ishmusha is pusiausvyros g.gif as cia irgi vienasyk jau buvau pratrukus, kad per daug viskas cia per idealu pasidare...nebegali nei parasyt, kad persiedei kokia diena, tuoj vaje susiimk doh.gif
dabar irgi esu kuris laikas atsiribojusi nuo sporto, bet cia tik laikinai... ax.gif
na uzeik pas mus cia kartas nuo karto, kad vel paiekos nereiketu skelbti wub.gif

Laba,
ot tai imi į galvą. Aš griešijau savaitgalį, na norėjau didesnių porcijų, tai ką daryti? Kankintis? Gal mėnulio fazė tokia huh.gif dry.gif
Atsakyti
mhm. as siandien ant tiek susinervinau (is serijos 'viskas shudas ir geriau nebus'), kad is tu nervu nuejau ir pasidariau makaronu su pesto ir mozzarella bliuduka. comort food, atseit. kimsau ir galvojau, kad labai puikiai suprantu, kad valgau vien del to, kad man LIUDNA. ir vis tiek suvalgiau. nes liudna. ir skanu. bet nuo 'skanu' maziau liudna nepasidare. zodziu, kaip kovoti su valgymu del liudesio, streso, dar kazkokiu emociju, o ne del alkio?!
Atsakyti
Sveikos sportininkės 4u.gif Sumaniau ir aš skirstyti treniruotes atskiroms kūno dalims, bet vat ką daryt su cardio? Paskirt tam kurią nors dieną, ar daryti kasdien? Gal galėtumėte patarti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnesiena @ 2012 05 28, 19:25)
Sveikos sportininkės  4u.gif Sumaniau ir aš skirstyti treniruotes atskiroms kūno dalims, bet vat ką daryt su cardio? Paskirt tam kurią nors dieną, ar daryti kasdien? Gal galėtumėte patarti? smile.gif


Kai darai virsui daznai buna kad trefke trumpesne, tai po to daryk cardio 10-15 min. As taip darau. Arba jei koju workout buna trumpokas, dadedu ABS workout, cardio biski. Siaip kai cardio 10-15 min kad ir po kiekvieno workouto galiu daryt jei nenusibaigus jauciuos. smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2012 05 28, 19:18)
mhm. as siandien ant tiek susinervinau (is serijos 'viskas shudas ir geriau nebus'), kad is tu nervu nuejau ir pasidariau makaronu su pesto ir mozzarella bliuduka. comort food, atseit. kimsau ir galvojau, kad labai puikiai suprantu, kad valgau vien del to, kad man LIUDNA. ir vis tiek suvalgiau. nes liudna. ir skanu. bet nuo 'skanu' maziau liudna nepasidare. zodziu, kaip kovoti su valgymu del liudesio, streso, dar kazkokiu emociju, o ne del alkio?!



taip tai yra didelis darbas su savimi ir mokejimas pazaboti, kad mums visa, kas liudna negera yra siejama su maistu, virtuve,saldytuvu... o kodel pavyzdziui susinervine nepuolam gerti vandens? nedarom pritupimu ar kokiu nors dantu nevalom? Maistas asocijuojas su komfortu, saugumu, bet is kitos puses kaip mes jauciames, jei suvalgom, o is tikro nenorejom - vel save grauziam, kam man to reikejo, kodel valgiau, dabar tik fiziskai ispampes jauciuos, ir vis tiek neramesnis nes nervijuos del kazko kitko.... tai ir yra menas susitart su savim ,ar valgau, ar nevalgau, prisiminus ta busena, koki ji buna suvalgius ta emocija dideleje leksteje - jei prisimenam, kad buvo gerai, tai ir valgykim, jei atmenam, kad nei nuramino ta sukirsta lekste musu, nei issprende kazkokias problemas, nei nuo to geriau nepasijutom, ziurek kita syki pagalvojes gali ir susivaldyt... o kartais tikrai aplinkui tera tik pliusinis meskinas, kai nori kaip suniukas issikaukti kazka apsikabines, ir nuo dusios pazviegt uz savo pasaulio nesekmes....

tada ilendu i pinterest.com surenku paieskoj Quotes, Minds ar pan. ir ismeta daug visokiu minciu.. skaitau tada... bandau isijaust, susivokt, PATIKET, TIKET... padeda net ir fitneso skyrely panarsyt ir paziuret, kaip kiti motyvuojas, ir ko pasiekia - man grazu zmoniu tikslai, uzsispyrimai, tuom kuo gyvena... smile.gif

Atsakyti
Ačiū, Sedindriuke bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnesiena @ 2012 05 28, 21:25)
Sveikos sportininkės  4u.gif Sumaniau ir aš skirstyti treniruotes atskiroms kūno dalims, bet vat ką daryt su cardio? Paskirt tam kurią nors dieną, ar daryti kasdien? Gal galėtumėte patarti? smile.gif

Nebutina skirti kiekvienai raumenu grupei po atskira diena. Galima apjungti didesne raumenu grupe su mazesne. Sakykim krutine su tricepsu/bicepsu, nugara su bicepsu/tricepsu, kojas su peciais ir pan. Jei daroma vien baziniai pratimai, tai galima skirstyti virsus/apacia, push/pull ir t.t. Daug ivairiu variantu yra. Na, o kardio tokiu atveju pasilikti laisvom dienom. Galima daryti, kaip Sedindriuke sake, po treniruotes, bet trumpus kardio arba ryte jegos treniruote, vakare kardio ar atviksciai.
Atsakyti
QUOTE(Gytis` @ 2012 05 28, 21:23)
Nebutina skirti kiekvienai raumenu grupei po atskira diena. Galima apjungti didesne raumenu grupe su mazesne. Sakykim krutine su tricepsu/bicepsu, nugara su bicepsu/tricepsu, kojas su peciais ir pan. Jei daroma vien baziniai pratimai, tai galima skirstyti virsus/apacia, push/pull ir t.t. Daug ivairiu variantu yra. Na, o kardio tokiu atveju pasilikti laisvom dienom. Galima daryti, kaip Sedindriuke sake, po treniruotes, bet trumpus kardio arba ryte jegos treniruote, vakare kardio ar atviksciai.



Gyti, mes namie dazniausiai tai kai skaidom tai grubiai: virsus apacia biggrin.gif ir workoutai buna in korporuoja ir pecius ir nugara bicka, tricka... ivairiai.. bet tas grubus skirstymas ir buna dazniausiai workoutuose kuriuose dirbam... gyme taip daugiau darbo duodama atskirai raumenu grupei, ir po kelis pratimus tai paciai grupei... o va namie turint kilimeli, savo kuno svori, na dar butelka su akmenim ir darbas biskuteli kitoks. Bet parasei tai pats zinai, kad tikra teisybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2012 05 28, 20:18)
kaip kovoti su valgymu del liudesio, streso, dar kazkokiu emociju, o ne del alkio?!

Realiai atrodo paprasta, bet kelias toks: valgyti reguliariai 5-6 k. per dieną ir NORMALŲ maistą, o ne nudietintą ir pan., tada nekils noras apsivalgyt; vesti mitybos dienoraštį, iš jo matysi, kas iššaukė persivalgymus; susidaryti iš anksto alternatyvios veiklos sąrašą pagal save ir užėjus norui persivalgyt žiūrėt, kokia veikla iš sąrašiuko užsiimti.

Ačiū, kad dar yra kas mane prisimena ir palaiko 4u.gif Šiaip tai žiauriai daug darbo pastaruoju metu, ir visokio, raštu žodžiu nenormaliom apimtim ir nenormaliais terminais, na Vicious Vici mano kolegė, žino, apie ką kalba smile.gif Net kyla noras keisti darbo pobūdį..
Atsakyti
QUOTE(Gytis` @ 2012 05 28, 20:23)
Galima cardio daryti, kaip Sedindriuke sake, po treniruotes, bet trumpus kardio arba ryte jegos treniruote, vakare kardio ar atviksciai.

nelabai suprantu blush2.gif kaip tik, kad ir tam paciam ZWOW, pries jegos pratimus daroma cardio, ir insanity T Shawn - pirma apsilimas, cardio, ir tuomet jegos pratimai, nes esant didesniam pulso tempui, greiciau dega riebalai/plius stiprinami raumenys, taigi du suviai vienu zuikiu. ar as ka ne taip suprantu?
matot vaizdelius kaip ZWOW mergina Zuika pirma sokineja su virvute ir tuomet abs pratimai, vel pasokineja su virvute - vel abs pratimai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 29 gegužės 2012 - 09:00