Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(jolituxxx @ 2012 06 09, 22:10)
Kaip auga panoliai kas auginate? Maniškiai kurie lauke nelabai patenkinti schmoll.gif  matyt per vėsios naktys jiems ar ten kur pasodinti mažoka saulės  g.gif o va kur šiltnamyje prie paprikų auga tai eina iš proto, paprikas jau gožti pradeda  doh.gif

Jolituxxx, ar vėliau turite pankolių "ropelių"? Man keli metai iš eilės vien žalumynai, bet to pastorinimo net nėra. Ką darote?

Ačiū už pagalbą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2012 06 09, 23:49)
Jolituxxx, ar vėliau turite pankolių "ropelių"? Man keli metai iš eilės vien žalumynai, bet to pastorinimo net nėra. Ką darote?

Ačiū už pagalbą wink.gif


Aš tik pirmus metus juos auginu tai nežinau kaip bus su ropelėmis ir nekažin ką tegaliu patarti blush2.gif aš labiausiai jų sėklyčių norėčiau, geras vaistas ax.gif ropelės man nėra labai svarbios, susidžiovinsiu prieskoniams jei jų nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2012 06 09, 23:06)
Mano  sudtge ir su tikrais lapeliais, bet indeliuose ir siltnamyje, laukia kada i lauka susodinsiu, bet ten velgi laukia kurkliai issizioje grobio, nes kalafijorus  su indeliais surijo.


blink.gif blink.gif
QUOTE(Dzhine @ 2012 06 09, 23:35)
Siaubas, belieka tikėtis, kad kurkliai nemutuos ir alavinių  kibirų nepradės ryti  unsure.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ar nėra būdo kaip tuos kenkėjus sunaikinti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 06 09, 15:42)
Bėda šiemet su agurkais g.gif kiek su kuo pakalbu- arba nesudygo arba nušąlo unsure.gif Sėsiu ir aš dar kartą.

Viskas mano darže ok su agurkėliais bigsmile.gif thumbup.gif Sode kad ir prieš mėnesį įkišti su indeliais auga, tik numetė pirmuosiuos lapelius, matyt, nušalo... O sodyboj - Per gerą jau sprindį lapai, iškėlė visą agroplėvelę net virš sukaltų lentų biggrin.gif Jau bando šliaužt. Tai kai patarėt, nuskabiau ir indeliuose palikau tik po vieną stipriausią augaliuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2012 06 10, 09:03)
blink.gif  blink.gif

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ar nėra būdo kaip tuos kenkėjus sunaikinti?  unsure.gif


Kurklių populiaciją mažina kurmiai. Yra būdai, bet dėl veiksmingumo nieko negaliu pasakyti...: gaudyklės, pelenų šarmas, augalinis nuoviras, juodojo šeivamedžio, alksnio šakutes su vystančiais lapais, gailiai, užnuodyti masalai, rudeninės gaudyklės, dirvos dirbimas.
Jei kam įdomu, aprašysiu detaliau.
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif vakar apžiūrėjau, kad mano kopūstėlius pradėjo graužt toki maži juodi vabaliukai su tokiu dryžiu šviesiu per nugarėlę, kaip man gelbėt nuo jų savo kopūstėlius gal patarsit? Ar tiktų soda apibarstyt ar ūkišku muilu apipurkšti? 4u.gif
Atsakyti
kaži pavyks išauginti pekino kopūstą bent vieną ar raut lauk ir nesukt galvos? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2012 06 12, 00:52)
kaži pavyks išauginti pekino kopūstą bent vieną ar raut lauk ir nesukt galvos?  g.gif

user posted image


Labutis,auginau ir as pekinukus,tai kai tik pradejo sukti guzele,kaip pas Jus,suemiau visus lapelius i kruvele ir aprisau juostele,kad butu susiglaude.Derlius buvo super,apdalinau visus gimines.Aisku buvo ir ziduoliu,tokiu,kur viduryje ziedynai isaugo.Bet kol kas tik dvejus metus auginau,siais metais nepasejau,bet dar ne velu,gal ir vel susigundysiu.Laiko dar yra,o ir auga jie geriau anksti pavasari arba antroje vasaros puseje,nes trumpeja dienos,o jie kaip girdejau , tai megsta.
Atsakyti
Sugalvojau eksperimenta. Tik nesijuokit blush2.gif Turi savaitgali baiginet siaudinio-molinio pastato viena siena. Itariu, liks ir man medziagu. Jei as is ju , pasidarius karkasa, gaminciausi remus pakelktom lysvem? Daryciau kokiu 50 cm aukscio, neplonas, kad veliau zemes neplestu sonu. Butu kaip kaimisko senovinio tvarto sienos. Gal gerai laikytusi, juk tie moliniai tvartai ne viena desimti metu stovi.. Anie po stogu, bet sonai tai ne. Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Lora11 @ 2012 06 12, 10:16)
Sugalvojau eksperimenta. Tik nesijuokit blush2.gif  Turi savaitgali baiginet siaudinio-molinio  pastato viena siena. Itariu, liks ir man medziagu. Jei as is ju , pasidarius karkasa, gaminciausi remus pakelktom lysvem? Daryciau kokiu 50 cm aukscio, neplonas, kad veliau zemes neplestu sonu. Butu kaip kaimisko senovinio tvarto sienos. Gal gerai laikytusi, juk tie moliniai tvartai ne viena desimti metu stovi.. Anie po stogu, bet sonai tai ne. Kaip manot?

aš tai už tokią idėją thumbup.gif:
Atsakyti
Apraminai, Gaudvile.Aciu. Tos kelios lentines lysves man labai patiko. Jos irgi aukstos, kol buvo salta, buvo patogu senus langus uzdet ant virsaus. Mini siltnamiukai gavosi. Ir agro butu gerai buve.
Dar pamaniau, kad galesiu uzdengt endivijas, kai jau uzaugs. Raso, kad joms reikia tamsoj pabuti prie naudojant.
Atsakyti
QUOTE(Lora11 @ 2012 06 12, 09:16)
Sugalvojau eksperimenta. Tik nesijuokit blush2.gif  Turi savaitgali baiginet siaudinio-molinio  pastato viena siena. Itariu, liks ir man medziagu. Jei as is ju , pasidarius karkasa, gaminciausi remus pakelktom lysvem? Daryciau kokiu 50 cm aukscio, neplonas, kad veliau zemes neplestu sonu. Butu kaip kaimisko senovinio tvarto sienos. Gal gerai laikytusi, juk tie moliniai tvartai ne viena desimti metu stovi.. Anie po stogu, bet sonai tai ne. Kaip manot?

tikria idomu... tikria padaryk ,tik gaila ilgai laukt reikes rezultato(idomu keik mietu islaikytu)
Atsakyti