Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(Lora11 @ 2012 06 12, 11:08)
Apraminai, Gaudvile.Aciu.  Tos kelios lentines lysves man labai patiko. Jos irgi aukstos, kol buvo salta, buvo patogu senus langus uzdet ant virsaus. Mini siltnamiukai gavosi. Ir agro butu gerai buve.
Dar pamaniau, kad galesiu uzdengt endivijas, kai jau uzaugs. Raso, kad joms reikia tamsoj pabuti prie naudojant.

Super tavo idėja thumbup.gif Ir drėgmę manau jos palaikytų tolygią lysvėj, ir šilumą thumbup.gif
O kiek laikys, tiek laikys - nepabandžius nesužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas isivaizduoja, kas mano agurko daigui vienam uzejo? Pradejo zydeti ir lapai leipti eme. Dregmes tikrai jam gana. Visi kiti normaliai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2012 06 12, 11:46)
Gal kas isivaizduoja, kas mano agurko daigui vienam uzejo? Pradejo zydeti ir lapai leipti eme. Dregmes tikrai jam gana. Visi kiti normaliai atrodo  g.gif

Gal šaknis kas pagraužė, jei visi lapai leipsta g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(spoolga @ 2012 06 11, 13:34)
Laba visoms 4u.gif  vakar apžiūrėjau, kad mano kopūstėlius pradėjo graužt toki maži juodi vabaliukai su tokiu dryžiu šviesiu per nugarėlę, kaip man gelbėt nuo jų savo kopūstėlius gal patarsit? Ar tiktų soda apibarstyt ar ūkišku muilu apipurkšti? 4u.gif


Niekas negalit patarti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 06 12, 11:59)
Gal šaknis kas pagraužė, jei visi lapai leipsta  g.gif ?

velniai zino. bijau dabar ir krutinti ji. pats kotas palei zeme sveikas atrodo. bet jauciu,kad jau neatsigaus verysad.gif gaila lb, nors dar 15 daigu siltnamyje liks, bet vistiek...
Papildyta:
QUOTE(spoolga @ 2012 06 12, 12:00)
Niekas negalit patarti? g.gif

zinau,kad kopustus pelenais barstydavo, gali dar kokia cesnako istrauka apipurksti. g.gif
Atsakyti
zinau,kad kopustus pelenais barstydavo, gali dar kokia cesnako istrauka apipurksti. g.gif
[/quote]

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lora11 @ 2012 06 12, 10:16)
Sugalvojau eksperimenta. Tik nesijuokit blush2.gif  Turi savaitgali baiginet siaudinio-molinio  pastato viena siena. Itariu, liks ir man medziagu. Jei as is ju , pasidarius karkasa, gaminciausi remus pakelktom lysvem? Daryciau kokiu 50 cm aukscio, neplonas, kad veliau zemes neplestu sonu. Butu kaip kaimisko senovinio tvarto sienos. Gal gerai laikytusi, juk tie moliniai tvartai ne viena desimti metu stovi.. Anie po stogu, bet sonai tai ne. Kaip manot?

Galėsit paskui foto įkelt, įdomu būtų pamatyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(iguske @ 2012 06 12, 08:47)
Labutis,auginau ir as pekinukus,tai kai tik pradejo sukti guzele,kaip pas Jus,suemiau visus lapelius i kruvele ir aprisau juostele,kad butu susiglaude.Derlius buvo super,apdalinau visus gimines.Aisku buvo ir ziduoliu,tokiu,kur viduryje ziedynai isaugo.Bet kol kas tik dvejus metus auginau,siais metais nepasejau,bet dar ne velu,gal ir vel susigundysiu.Laiko dar yra,o ir auga jie geriau anksti pavasari arba antroje vasaros puseje,nes trumpeja dienos,o jie kaip girdejau , tai megsta.


labai ačiū už atsakymą 4u.gif Eisiu tada šiandien rišti nes nemažai prisisodinusi ax.gif Mačiau ir žyduolių tai kaip suprantu iš jų nieko gero nebus? g.gif
gaila nepasisėjau briuselinių, MB atkalbėjo kad daigų vėliau nupirks, o dabar bamba kad per daržus nemato manęs tad jų įtariu negausiu verysad.gif
reiks žirnius su šparaginėm trečią kartą bandyti sodinti...gal čia ne sėklos o žemė netinkama? Bet plėštinė kaip tik turėtų būti nenualinta? Visa kita bujoja g.gif

user posted image
Atsakyti
Saridon'e, jei ten tiek jusu darzo, tai ne veltui vyras ir burnoja bigsmile.gif Bet koks dziaugsmas sirdziai, akims ir skrandziui thumbup.gif pas mane su pupelem paprastom siemet tik ne kas. Zeme gal joms per sunki. Nes kompostinej zemej sparagines visai gerai jauciasi bigsmile.gif O darze priemolyje, tai ir lapus pupele kazkas ede ir finale numire jos kelios man visai, nes saknys supuvo doh.gif kad jas kur galas ax.gif sakiau,kiek bus, tiek uzteks. vistiek niekas faktiskai ju nevalgo pas mane seimoj ax.gif sparaginiu tai labai laukiu, nes uzsikonservuoti ziemai labai ju noriu bigsmile.gif prie mesos, tai geris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2012 06 12, 11:55)
Saridon'e, jei ten tiek jusu darzo, tai ne veltui vyras ir burnoja  bigsmile.gif  Bet koks dziaugsmas sirdziai, akims ir skrandziui  thumbup.gif  pas mane su pupelem paprastom siemet tik ne kas. Zeme gal joms per sunki. Nes kompostinej zemej sparagines visai gerai jauciasi  bigsmile.gif  O darze priemolyje, tai ir lapus pupele kazkas ede ir finale numire jos kelios man visai, nes saknys supuvo  doh.gif  kad jas kur galas  ax.gif sakiau,kiek bus, tiek uzteks. vistiek niekas faktiskai ju nevalgo pas mane seimoj  ax.gif sparaginiu tai labai laukiu, nes uzsikonservuoti ziemai labai ju noriu  bigsmile.gif prie mesos, tai geris  smile.gif


labai ačiū 4u.gif 4u.gif tik kai ravėt reikia pajaučiu kad ne kelios lysvės ax.gif
Pas mane nei šparaginės, nei paprastos nenori augti. Gal dešimt daigelių tik sveiki gyvi žaliuoja ir lapus augina, o kitos neišdygo arba pajuodo viršūnės ir tupi stagarai dabar verysad.gif Irgi buvom prisiplanavę koncervuoti pagal mamos receptą wub.gif Važiuosim šiandien sėklų pirkti thumbup.gif Tikiuosi daugiau nenušals ax.gif
Pas mus irgi priemolis arčiau kaimynų tvoros, o žemiau daugiau juodžemis, bet tas neįtakojo derliaus g.gif
O dėl lapų graužimo iš dviejų sudygusių afrikinių agurkėlių vieną kažkas suniamniojo verysad.gif antras kažkos irgi stipena...
Atsakyti
Man shparagines dygsta, bet nelenda baklazanai, paprikos, ir su morkom labai jau prastai...
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 06 12, 13:54)
Man shparagines dygsta, bet nelenda baklazanai, paprikos, ir su morkom labai jau prastai...

Paprikoms ir baklažanams jau gal vėlokai dygt g.gif Kažin, ar baklažanus ne šiltnamyje reiktų auginti - jie juk šilumamėgiai g.gif
Atsakyti