Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

Sveikos 4u.gif

Iškepiau Juodojo miško biskvitus ir niekaip nesuprantu kaip juos reikia perpjauti su siūlu, gal galit patarti, aš niekad taip nedariusi ir net neįsivaizduoju kaip tai pdaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fehu @ 2012 07 26, 14:29)
Sveikos 4u.gif

Iškepiau Juodojo miško biskvitus ir niekaip nesuprantu kaip juos reikia perpjauti su siūlu, gal galit patarti, aš niekad taip nedariusi ir net neįsivaizduoju kaip tai pdaryti blush2.gif

su peiliu ipjauni aplink biskvita,tada i ta ipjovimo vieta apjuosi siulu ir taip juos kryziuojant trauki. net nezinau ar kazkas cia aiskiau,nelabai moku paaiskinti biggrin.gif beja,siulu pjauti biskvita patogiausiai kiek pastovejusi,pvz per nakti,o ne katik iskepta
Atsakyti
QUOTE(Fehu @ 2012 07 26, 14:29)
Sveikos 4u.gif

Iškepiau Juodojo miško biskvitus ir niekaip nesuprantu kaip juos reikia perpjauti su siūlu, gal galit patarti, aš niekad taip nedariusi ir net neįsivaizduoju kaip tai pdaryti blush2.gif

na reikia tai tiesiog laikyti siula abiejomsi rankomis ir temti per biskvita ir pjauti,bet man tai galiu sakyti nepavyko doh.gif kai bandziau,sakau gal su kokia žilka tai geriau iseitu,ta gi aštresne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 07 26, 14:35)
su peiliu ipjauni aplink biskvita,tada i ta ipjovimo vieta apjuosi siulu ir taip juos kryziuojant trauki. net nezinau ar kazkas cia aiskiau,nelabai moku paaiskinti biggrin.gif beja,siulu pjauti biskvita patogiausiai kiek pastovejusi,pvz per nakti,o ne katik iskepta



QUOTE(padima @ 2012 07 26, 14:37)
na reikia tai tiesiog laikyti siula abiejomsi rankomis ir temti per biskvita ir pjauti,bet man tai galiu sakyti nepavyko doh.gif  kai bandziau,sakau gal su kokia žilka tai geriau iseitu,ta gi aštresne smile.gif



Ačiū 4u.gif bandysiu, aš jį nesenai iškepiau, jis atvėso, ir jau noriu pasiruošti, man jį dar šiandien reikai sutepti, gal kaip nors perpjausiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 07 26, 14:35)
su peiliu ipjauni aplink biskvita,tada i ta ipjovimo vieta apjuosi siulu ir taip juos kryziuojant trauki. net nezinau ar kazkas cia aiskiau,nelabai moku paaiskinti biggrin.gif beja,siulu pjauti biskvita patogiausiai kiek pastovejusi,pvz per nakti,o ne katik iskepta


Perpjoviau, puikiai paaiškinote, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mane nuo biskvitų pjaustymo-šleivojimo išgelbėjo štai šitas įrankis thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
o mane gerai gelbėja peilis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 07 26, 14:55)
Mane nuo biskvitų pjaustymo-šleivojimo išgelbėjo štai šitas įrankis  thumbup.gif 


Aš retai kepu. Bet su siūlu pavyko.


Dar norėjau paklausti ar tos šokoladinės rožės greitai tirpsta. Norėjau puošti su rožėmis prisidariau jų, bet praneša karščius ir bijau kol nuvešim kad neištiprų. Kaip jūs darot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fehu: 26 liepos 2012 - 14:13
Tokiu oru tikrai tirps, per karščius nepuošiame šokoladinėmis rožėmis.
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2012 07 26, 15:25)
Tokiu oru tikrai tirps, per karščius nepuošiame šokoladinėmis rožėmis.



ot galva doh.gif o šokoladinė glazūra neištirps?
Atsakyti
Gal kas kepe medaus torta su braskemis? Uzmaciau toki "zaidziame virtuve" tinklarastyje, gal kuri isbande? Dominbtu atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2012 07 25, 23:35)
Mergaitės, gal galite įmesti  Spyglio griliažinio torto recepta? Nuoroda neatsidaro sad.gif ACIU smile.gif

spyglis savo recepta iseme is sito forumo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fehu @ 2012 07 26, 15:30)
ot galva  doh.gif  o šokoladinė glazūra neištirps?

Manau su glazūra turėtų būti viskas gerai, rožės tiesiog nelaiko formos, o glazūra bus minkšta ir tiek
Atsakyti