Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

Gal kas paskys kokio svorio gaunasi Juodasis miškas iš pilnos normos
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 07 30, 11:37)
Gal kas paskys kokio svorio gaunasi Juodasis miškas iš pilnos normos

Man be dengimo masės 2,3kg buvo
Atsakyti
merginos labai reik skubios pagalbos. apieskojau visa kompa, bet nerandu dabar puraus Olestos biskvito recepto, gal galit kas imest? ir SM ieskau na nerandu g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 07 30, 11:37)
Gal kas paskys kokio svorio gaunasi Juodasis miškas iš pilnos normos

Man su mase rodos 3,8 gavos. Nu labai didelis. Tiesa, as pirma karta dariau su mase butent ta torta, tai gal mese buvo storiau iskociota. Bet jau tikrai didelis (28cm formoje dariau)
Atsakyti
kepiau Olestos griliažinį tortą.
Buvo laaabai skanus wub.gif Tik pertepimus dariau du - vieną su rududu, kitą su nevirtu kondensuotu pienu.
Gavosi va toks (cia gamybos procese dar, nes paskui jau nufotografuot nebuvo kada, labai greit pradingo pilvuose).

user posted image
Papildyta:
QUOTE(elenka @ 2012 07 30, 15:13)
merginos labai reik skubios pagalbos. apieskojau visa kompa, bet nerandu dabar puraus Olestos biskvito recepto, gal galit kas imest? ir SM ieskau na nerandu g.gif  g.gif


ar ne toks?


http://www.supermama...;#entry24046243
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 liepos 2012 - 17:48
aciu, jau radau. ne, ne sitas 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau šiek tiek nuomonių apie Tailandietiškų bananų tortą. Ankstesnėse temose aptikau nemažai (na, kaip tortui hihihi.gif ) neigiamų atsiliepimų apie jį ir būtų labai įdomu išgirsti, kuo šis tortas nepatiko rolleyes.gif
Atsakyti
As tailandietiska bananu torta darau su sviesiais biskvitais, man skanu. Ir nededu sokolado.
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 07 31, 12:27)
Norėčiau šiek tiek nuomonių apie Tailandietiškų bananų tortą. Ankstesnėse temose aptikau nemažai (na, kaip tortui hihihi.gif ) neigiamų atsiliepimų apie jį ir būtų labai įdomu išgirsti, kuo šis tortas nepatiko rolleyes.gif

man labai skanus sis tortas. neisivaizduoju kas galejo ji peik, tik as irgi sviesu biskvita viena darau:)
Atsakyti
Ne mano skonio tortas, aš nemėgstu bananų biggrin.gif , matot kiekviena pasikoreguoja pagal savo skonį bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi dariau ta tailandietisku bananu trota tik nieko nekeiciau dariau kaip buvo recepte ir man jis ziauriai patiko ... tiesiog dieviskas... ir laaabai greitai pranyko pilvuose . va kaip atrode.. (nelabai man gaunasi graziai papuosti sad.gif )
user posted image
Papildyta:
QUOTE(niukse @ 2012 07 23, 15:54)
Merginos turiu klausimeli, drauge megsta dziovintas slyvas sakykit koki patartumet jau isbandyta ir skaniausia torta su dziovintom slyvom?

man patiko tortas "pasiderusi sarlote" tik as dariau ja nepasigeruse , nes vaiku gimtadieniui buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jakčinskienė: 31 liepos 2012 - 13:35
Ačiū už nuomones dėl Tailandietiškų bananų torto smile.gif
Atsakyti