Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

merginos patarkite koki torta galiu kepti kad galeciau dekoruoti dengimo mase, kiek zinau turi buti sviestinis kremas kad mase nepradetu tisti ar klystu, ar tortas gali buti bet koks o tik virsutini sluoksni tepti sviestiniu kremu? aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(`lina @ 2012 07 26, 16:35)
merginos patarkite koki torta galiu kepti kad galeciau dekoruoti dengimo mase, kiek zinau turi buti sviestinis kremas kad mase nepradetu tisti  ar klystu, ar tortas gali buti bet koks o tik virsutini sluoksni tepti sviestiniu kremu? aciu uz atsakyma.

Tortas gali būti bet koks,tik jį visą (viršų ir šonus) reik aptepti sviestiniu kremu
Atsakyti
Juodo miško recepte į grietinėlės kremą 200 g arba 250 g pudros ir 450 g , čia nėra kokios tai klaidos , tiek ir turi būti? Žiauriai daug to cukraus mano akimis žiūrint g.gif , apie 8 šaukštus gaunas doh.gif
Atsakyti
i grietinele cukraus dekit pagal savo skoni.pvz as i 420gr grietineles ,cukraus dedu apie 3saukstus
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2012 07 26, 15:14)
spyglis savo recepta iseme is sito forumo  cool.gif


cry.gif cry.gif cry.gif Tai ka man dabar kepti,gal but galima i asmenine zinute recepteli ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2012 07 26, 15:14)
spyglis savo recepta iseme is sito forumo  cool.gif

O kodel ? unsure.gif

QUOTE(Sola @ 2012 07 26, 22:30)
cry.gif  cry.gif  cry.gif  Tai ka man dabar kepti,gal but galima i asmenine zinute recepteli  ax.gif  4u.gif

ir as noreciau recepteli gauti, jej kas galit , parasykit man i AZ ax.gif
ACIU 4u.gif
Atsakyti
o todel, kad buvau labai uzkliuvusi cia kazkam cool.gif
Atsakyti
o gal galetumet vel receptuka paviesinti?.. ax.gif

Atsakyti
Ir aš labai norėčiau išbandyti ax.gif
Atsakyti
Klientė sakė valgiusi labai skanų tortą ir norėtų kažko panašaus: biskvitai buvo rusvi, sakyčiau gal snicerso tiktų, o pertepimai vienas su vyšnėm, daryčiau grietinėlė ir vyšnės, o kitas sakė su karamele, daryčiau grietinėlė karamelė. Kaip jūs galvojat apie tokį tortą? Gal gautusi karamelinis vyšninis ax.gif
Atsakyti
Pasakykit prašu, kaip jūs pilat glazūrą, aš ją padariau, užtepaiu, ne bet vaizdas tai nusišauk doh.gif taip negražiai atrodo, net neįsivaizduoju kai ant stalo reikės padėti doh.gif
Atsakyti
As irgi labai noriu, spygliaus torto receptu, jau kiek laiko varvinu seile ir vis tikiuos, kad rasiu smile.gif
Atsakyti