Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar Jus palaiko namiškiai pomėgį sportui ir tikslus sporte? (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(given444 @ 2012 06 22, 07:45)
riesutu sviesta galima vietoj aliejaus? oi gyvdenime nebuciau pagalvojus. vakar vel morku pyraga dariau, ir gailejau kad tiek semenu aliejaus isnaudojau, tiksliau, VISA -o mazas buteliukas beveik 11lt (per 2kart ir isnaudojau unsure.gif ), jauciuosi KAIP NUSIKALTELE...(daugiua tokio brangaus aliejaus neikisiu i kepinius, vaikui ketinau jo duoti rytais po sauksta, nes turi bedu su virskinimu)





Given444, ne tu viena sulaukei nakti... biggrin.gif:D rimtc

sportuosiu, nes nesu issprogus kazkol, kaip kad dazniausiai buna, o pajutus skausma iskart geriu vaistus, nes paskui ilgai laukt tenka kol suveikia..o skausmo buna tokio kad galeciau ikaitinta metala apsikabinti ir saltis krestu....

Aliejaus i pyragus savuosius mazai pilu arba nepilu, geriau kitoki riebala imaisau, man skanesni. Beje, linu semenu aliejus tikrai gaila pilti butu, nes jis labai skanus ant salotu smile.gif ir ypac tokiais kiekiais kai paraso 60 ml... na kam man to reik, jei naudoju kokius riebesnius miltus... ar jogurtu, obuoliene, bananu keiciu ta alieju - aliejus dregmei skirtas, nesausumui, na purumui siek tiek,... bet ne vestuvinius pyragus kepu, tai tas purumas ir visiems kitaip suprantamas.... geriau sauja riesutu sugrausiu riebalo gaut nei alieju... dar vis pamenu ta parasyma..aliejus skrandy jautes...viaukt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 22, 09:45)
sulaukiau sianakt savo raudonuju draugiu...merginos, ka jus darot? sportuojat per MMM? as nebent pirmaja d nesportuoju, o siaip tai - taip, nes jokiu kt neigiamu dalyku nejauciu. paauglystej, isvis po medzius karstydavaus, paketas net ant nugaros uzslinkdavo, zodziu, man MMM - ne silta, nei salta. tuo metu mano drauge trilinka susirietus 4dienas pirmasis guli ir nospa geria...gimdymo skausmai vos ne....

Ir aš taip pat, pirmą, gausiasią (pas mane) praleidžiu ir po to viskas, varau taip pat drinks_cheers.gif
O drauė turėtų rimtai susirūpinti savo hormonais, nes tokie požymiai kaip jos yra nenormalu ax.gif
Atsakyti
na gal ne taip parasiau...man antra diena gausiausia tai visumoj tik viena MMM diena praleidziu...

S, tu tikras lobis...jogurta, banana galima deti...siaubas, kur buvo mano zinios????? unsure.gif cool.gif nes galvoju, aina sau brangus man gaunas tie pyragai cool.gif okei zinosiu, na gal tik obuoliene ne visur tiktu.....

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 22, 08:31)
na gal ne taip parasiau...man antra diena gausiausia tai visumoj tik viena MMM diena praleidziu...

S, tu tikras lobis...jogurta, banana galima deti...siaubas, kur buvo mano zinios????? unsure.gif  cool.gif  nes galvoju, aina sau brangus man gaunas tie pyragai cool.gif okei zinosiu, na gal tik obuoliene ne visur tiktu.....



bananas, namine obuoliene, moliugiene zinok tinka tokiems naminiams kepiniams ir labai puikiai netgi. Jogurtas vietoj aliejaus - kiausinio tada papildomai geriau idek viena, na ir naudos daugiau nei aliejaus puse buteliuko isgerus smile.gif o riebalu susirinksi riesutus grauzdama, ir bus daug maloniau

Atsakyti
Gal kas turit tai chi dvd ar bent jau matet kur nusipirkti. Labai patiko Dr Paul Lam pamoka youtube, bet ten tik 1 pamoka ideta, bet taip aiskiai, kad jau kelis zingsnelius moku, taip uzsivedziau ir toliau noreciau ismokti.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2012 06 22, 11:54)
Gal kas turit tai chi dvd ar bent jau matet kur nusipirkti. Labai patiko Dr Paul Lam pamoka youtube, bet ten tik 1 pamoka ideta, bet taip aiskiai, kad jau kelis zingsnelius moku, taip uzsivedziau ir toliau noreciau ismokti.

Aš tai pavakšiočiau į užsiėmimus, o po to jau savarankiškai mėginčiau.
Juk vistiek ne tas pats, kas pašokinėt pagal kokį bodyrocką. Jei jau rimtai gilintis, tai gilintis. Pati visai norėčiau išmokt. Bet Kaune Arkane užsiėmimai su mano darbo grafiku nesiderina doh.gif
Atsakyti
Laba diena. Na kaip jum sekasi? Turbut jau demonstruojate pliaze grazias kuno linijas? tongue.gif
Fuu pagaliau baigiau mokslus. Diplomas apsigintas. Galima bus toliau grizti i normalias vezias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytis` @ 2012 06 22, 11:20)
Laba diena. Na kaip jum sekasi? Turbut jau demonstruojate pliaze grazias kuno linijas?  tongue.gif
Fuu pagaliau baigiau mokslus. Diplomas apsigintas. Galima bus toliau grizti i normalias vezias  smile.gif



Sveikinimai!!

P.S. papludimy tik nublukti galima cia.. liurlas oras biggrin.gif Mistine Skotija neveltui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 22, 01:14)
...
tavo pusryciai skamba idomiai. o ant kokiu duoniuko tepies? trapucio ar grudetos duonos?

ant ruginio trapucio arba skrudintos namines duonos.

Per MM man taip pat pirma diena sienom lipti noris, nes skauda visus sanarius, nugara, na toks vaizdas kad viska skauda. kartais ikalu nuskausminamuju, bet dazniausiai bandau pravaiksciot. o kitas dienas tai pamirstu, kad mm, tik tampona pasikeist reik nepamirst ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 22, 10:00)
Beje, linu semenu aliejus tikrai gaila pilti butu, nes jis labai skanus ant salotu smile.gif

Tai kad jo negalima gi į kepinius dėti. Jo negalima kaitinti. Va iš interneto:
•Sėmenų aliejų rekomenduojama vartoti tik nerafinuotą ir jo nekaitinti (prastėja skonis ir nelieka vertingųjų savybių), o gardinti salotas, gaminti padažus, pilti į sriubas.
•Sėmenų aliejaus paros norma 1 – 3 valgomieji šaukštai.
•Bet kokio aliejaus skonis kinta jį laikant netinkamomis sąlygomis. Jei parduotuvėje į skaidrią tarą išpilstytas produktas laikomas saulėtoje vietoje, jo skonis gali pakisti.

Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 22, 12:00)
Tai kad jo negalima gi į kepinius dėti. Jo negalima kaitinti. Va iš interneto:
•Sėmenų aliejų rekomenduojama vartoti tik nerafinuotą ir jo nekaitinti (prastėja skonis ir nelieka vertingųjų savybių), o gardinti salotas, gaminti padažus, pilti į sriubas.
•Sėmenų aliejaus paros norma 1 – 3 valgomieji šaukštai.
•Bet kokio aliejaus skonis kinta jį laikant netinkamomis sąlygomis. Jei parduotuvėje į skaidrią tarą išpilstytas produktas laikomas saulėtoje vietoje, jo skonis gali pakisti.



siaip tai daug alieju negalima kepti, o ypac ant keptuviu.... nes degimo temperatura turi maza, o auskta degimo temperatura turi http://www.cookingfo...of-Various-Fats

semenu aliejus geras mums regioniskai labai smile.gif juk musu senoliai ji spausdavo ir naudodavo smile.gif kvapnus jis mmm smile.gif taupiai naudojau kai is lietuvos butelaiti turejau biggrin.gif nors taupiai visi aliejai pas mane naudojami, nes nera poreikio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 22, 14:07)
nors taupiai visi aliejai pas mane naudojami, nes nera poreikio biggrin.gif

Aš rytais į grikius dedu thumbup.gif
Atsakyti