Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos kartos ZOELY kontraceptikai

Sveikos... na man nzn ar sutapimas ar kas cia, bet visokie negerumai, ypac pilvo apacios skaudejimas spazminis daugiau i desini sona(apacioje), pykinimas, galvos svaigimas, skausmas, mirguliavimas akyse.... nzn ar man jas gerti ar nutraukt is viso..... sirgimas beveik baigiasi, sian 4diena...
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2012 09 11, 13:54)
Sveikos... na man nzn ar sutapimas ar kas cia, bet visokie negerumai, ypac pilvo apacios skaudejimas spazminis daugiau i desini sona(apacioje), pykinimas, galvos svaigimas, skausmas, mirguliavimas akyse.... nzn ar man jas gerti ar nutraukt is viso..... sirgimas beveik baigiasi, sian 4diena...

Man daktare sake, jei pajusiu negerumus, vistiek pabaigti gerti tas 28 tabletes,,,Man dar tik reikes pradeti gerti, o jau bijau, nes simptomai tokie nejuokingi...
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2012 09 11, 15:37)
Man daktare sake, jei pajusiu negerumus, vistiek pabaigti gerti tas 28 tabletes,,,Man dar tik reikes pradeti gerti, o jau bijau, nes simptomai tokie nejuokingi...

nz, zn as jau negersiu siandien.... nf kaip man negerai, siandien mano pulsas soktelejo 100 ir net su virsum, prigeriau lasu, dar tokiu vaistu turejau..... kalbejausi s moterim dirbancia greitukei nes ginei nerisiskambinau, sake geriau nejuokaut ir mest jas... nes dusulys, spaudimas sokineja, tokia bloga savijauta kad nejuokas jau man..... skaiciau tas visas blogybes kas gali darytas... as is viso kada imu gerti vaistus naujus mazai man kas tinka, organizmas prastai reaguoja.... taip kad mesiu as ja, negersiu daugiau, nes dar gyvent noriu... o po priemimus nera noro lakstyt..
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2012 09 11, 22:20)
nz, zn as jau negersiu siandien.... nf kaip man negerai, siandien mano pulsas soktelejo 100 ir net su virsum, prigeriau lasu, dar tokiu vaistu turejau..... kalbejausi s moterim dirbancia greitukei nes ginei nerisiskambinau, sake geriau nejuokaut ir mest jas... nes dusulys, spaudimas sokineja, tokia bloga savijauta kad nejuokas jau man..... skaiciau tas visas blogybes kas gali darytas... as is viso kada imu gerti vaistus naujus mazai man kas tinka, organizmas prastai reaguoja.... taip kad mesiu as ja, negersiu daugiau, nes dar gyvent noriu... o po priemimus nera noro lakstyt..

Baisu... doh.gif ziuresiu kas man bus...o tai kaip kitaip gyditis endometrioze, vaisingos norime buti...Man daktare siule spirale, bet as pabijojau, nes pati kontraceptikams jauciu pasalinius poveikius, bet zinoma ne tokius baisius kaip tavo...jei isidetum spirale 5m, suplojus 500-700lt ir tau netiktu, jei esi jautri...pinigai i bala... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2012 09 12, 08:43)
Baisu... doh.gif ziuresiu kas man bus...o tai kaip kitaip gyditis endometrioze, vaisingos norime buti...Man daktare siule spirale, bet as pabijojau, nes pati kontraceptikams jauciu pasalinius poveikius, bet zinoma ne tokius baisius kaip tavo...jei isidetum spirale 5m, suplojus 500-700lt ir tau netiktu, jei esi jautri...pinigai i bala... doh.gif

na ziurek kaip tau bus, man tai labai sureagavo kt.... nebegeriau jau vakar, siaip ne taip atsistaciau pulsa, siandien jau nk, bet sirdi paskaudena... reikes vaziuot pas sirdies gyd.... endometrioze gydyt reikia tada kada jau tikrai nustato, o ja nustato laporaskopijos budu tada ir skiria gydydma ar kazka, as nlb irgi zn.... laikykis
Atsakyti
sveikos, pradejau ir as gerti sias kontrceptines tabletes, man visa menesi teplioja, skauda puse dienos pilva, kaip per menesines, kiekviena kart nuejus i tualeta nuteka siek tiek tai rusvo, tai rausvo kraujo...kai buvau sugerus kokias 10 tableciu buvau pas gine, ji sake, jog reikia laiko, bet man kazkaip per ziauriai visa menesi but kaip serganciai, dabar sugerus 22 tabletes, kaip ir po kokiu 4 turetu prasidet menesines, ir kas paskui vel tas pats.... kada cia susitvarkys, abejoju jau.... man jas paskyre del labai didelio kraujavimo menesiniu metu, del kraujavimu ciklo viduri, sake greiciausiai hjormonai sutrike.... kiek skaiciau, gali patepliot pirma menesi, bet man atrodo per daug jau cia teplioja, nu paketu dar nereikia, bet jausmas ne koks ... ar cia tik kantrybes man truksta, ar vel eiti pas gine, sakys: laiko, laiko.....nors jau as nebezinau, jei su naujom kontraceptinem bus vel tas pats, tai tada mano vyrui reikia duot leidima meiluzei susirast biggrin.gif verysad.gif ... gal buvo kam panasiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaMama @ 2012 09 23, 17:01)
sveikos, pradejau ir as gerti sias kontrceptines tabletes, man visa menesi teplioja, skauda puse dienos pilva, kaip per menesines, kiekviena kart nuejus i tualeta nuteka siek tiek tai rusvo, tai rausvo kraujo...kai buvau sugerus kokias 10 tableciu buvau pas gine, ji sake, jog reikia laiko, bet man kazkaip per ziauriai visa menesi but kaip serganciai, dabar sugerus 22 tabletes, kaip ir po kokiu 4 turetu prasidet menesines, ir kas paskui vel tas pats.... kada cia susitvarkys, abejoju jau.... man jas paskyre del labai didelio kraujavimo menesiniu metu, del kraujavimu ciklo viduri, sake greiciausiai hjormonai sutrike.... kiek skaiciau, gali patepliot pirma menesi, bet man atrodo per daug jau cia teplioja, nu paketu dar nereikia, bet jausmas ne koks ... ar cia tik kantrybes man truksta, ar vel eiti pas gine, sakys: laiko, laiko.....nors jau as nebezinau, jei su naujom kontraceptinem bus vel tas pats, tai tada mano vyrui reikia duot leidima meiluzei susirast  biggrin.gif  verysad.gif ... gal buvo kam panasiai?  g.gif

as geriu 11 diena, teplioja beveik kas diena, po nedaug, labai nedaug, buvo pora dienu, kad nieko nebuvo...matysiu kas darsis toliau...gal tikrai reikia palaukti, kol organizmas pripras - isisavins.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, man irgi šiandien išrašė šitas KT. Laukiu mėnesinių ir pradėsiu vartoti. Jums svoris nešoktelėjo? Man tas labai aktualu, nes aš ir taip turiu laaaabai daug antsvorio.
Atsakyti
QUOTE(*Paradigma* @ 2012 10 05, 14:53)
Sveikos, man irgi šiandien išrašė šitas KT. Laukiu mėnesinių ir pradėsiu vartoti. Jums svoris nešoktelėjo? Man tas labai aktualu, nes aš ir taip turiu laaaabai daug antsvorio.

Vat dėl svorio ir aš labai bijau , kad nedidėtų t.y nedidintų apetito, nes ir taip kova su vėjo malūnais doh.gif Greitai pradėsiu gerti šias tabletes, šiandien camelijos vaistinej su nuolaidų kortele mokėjau 39 su centais.
Atsakyti
as jau antra savaite geriu. viskas normaliai, tik nesisveriau dar.

P.S gal kuri zinot kaip elgtis jeigu isgerus tablete po 5h vemiau? info lapely raso kad pasisavina per 3-4h tablete tai kaip ir gerti antros nebutu reikeje (as ir negeriau), nusprendziau pasisaugot savaite del viso pikto. kazin uzteks tiek apsaugos?
Atsakyti
Sveikos, na prisiskaičiau šitam forume visokiausių nuomonių apie zoely. Pradėjus jas vartoti galvojau viskas dabar tai bus nesamonių, jau tikėjausi blogiausio. Bet ačiū Dievui viskas tiesiog idealu. baigiu suvartoti pirmąją dėžutę kaip ir turi būti ties geltonomis placebo tabletėmis prasidėjo mm.. Jokių skausmų jokių pykinimų nieko nebuvo per visą mėnesį. Tiesa ties 20tablete patepliojo biškį bet ir tai nustojo.
Kas dėl svorio nei vieno kilogramo nepriaugau kaip tik pora kg nukrito smile.gif nors esu linkusi į stambėjimą.
Atsakyti
QUOTE(deimanciukas123 @ 2012 10 25, 09:51)
Sveikos, na prisiskaičiau šitam forume visokiausių nuomonių apie zoely. Pradėjus jas vartoti galvojau viskas dabar tai bus nesamonių, jau tikėjausi blogiausio. Bet ačiū Dievui viskas tiesiog idealu. baigiu suvartoti pirmąją dėžutę kaip ir turi būti ties geltonomis placebo tabletėmis prasidėjo mm.. Jokių skausmų jokių pykinimų nieko nebuvo per visą mėnesį. Tiesa ties 20tablete patepliojo biškį bet ir tai nustojo.
Kas dėl svorio nei vieno kilogramo nepriaugau kaip tik pora kg nukrito smile.gif nors esu linkusi į stambėjimą.



aš irgi jau baiginėju pirmąją dėžutę. Irgi tikėjaus visa ko blogiausio, nes prieš tai niekada nevartojau ir buvau visokių baisumų prisiskaičiusi. Bet jaučiuosi kuo puikiausiai. Gal tik pirmom dienom labai jautri buvau ir irzloka, ir kai pradėjau gerti 1 mėnesinių dieną - tepliojo poto visą savaitę, bet baigėsi ir dabar nieko keisto nebuvo. Svorio lyg irgi nepriaugau. Tik dėl lytinio potraukio, nežinau, arba dėl nuovargio visiškai nesinori man nieko arba KT kaltos
Kažin kokioj vaistinėj pigiausiai jos parsiduoda?
Atsakyti