Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnio vaiko žindymas

Serpentine, nusiramink prades vaikelis valgyti ir kita maisteli. MP iki 18 metu nemaitinsi. smile.gif Manau siuo metu MP valgyme jis daugiau iesko nusiraminimo (del odos bedeliu) nei valgymo.

O tos koses aisku, kad atsibosta. As saviskes mazdaug nuo 11 men. pradejau maitinti savo maisteliu. Aisku sveikai, nesuriai, neriebiai.

Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2012 08 10, 08:52)
cia nuotaikai pakelti- mano  zindomas dvimetinukas  jau pusantros savaites i lopseli kulniuoja...pastarasias dvi dienas jau vien vartus pamates atgal suka...stresas neralus ir jam ir man.....
tai prasibundu as nakti...(buvau prigulus kai sokinejo)- o maniskis kad "tvarko" kad siurbia papuka....atsigere....atsigule ir toliau uzmigo doh.gif ...
nuo tos streso....abu taip isvarge doh.gif

Oi, oi... Kaip aš Jus suprantu unsure.gif Laikykitės...

Mūsų tas pats laukia doh.gif

Aš vakar tik valandėlei palikau savo mažąjį pas brolį, o jis visą tą laiką praverkė. Kai grįžau nepaleido manęs iš akių verysad.gif Tik ant rankų norėjo būti.

Čia toks filmukas pažiūrėkite, jei nematėte http://www.youtube.c...h?v=oYId2HAnlWc
Atsakyti
QUOTE(~Serpentine~ @ 2012 08 11, 12:52)

PAstebejau,jei darau taip ,kad ir man butu skanu, tai ir vaikai gerai valgo, taigi bent ismesti nereikia. Ir dar kuo tumpiau gaminu , tuo geriau valgosi smile.gif O siaip tikrai galima ir sveikai ir labai skaniai pavalgyti. Dazniausiai, tai ko negalima alergiskiems vaikams ir visiems kitiems reiktu privengti (issyrus vaisius ir darzoves).
Atsakyti
QUOTE(~Serpentine~ @ 2012 08 11, 12:52)
turiu metinuka, kuris visa para valgo praktiskai vient MP. Kieto maisto tik ragauja, labai retai kada didesni kieki suvalgo. Is pradziu labai jaudinausi kaip cia taip, didelis vaikas, o kosiu visai nevalgo. Reikia jam MP ir viskas. Bet cia paskaiciusi matau, kad maniskis ne vienas toks. biggrin.gif norejau paklausti mamus, kurios susidure su tokia pacia problema. Kiek kartu per diena vaikui siulote rimto maisto?
As dazniausiai 3 kartus per diena verdu jam koses ir dazniausiai viska metu lauk. Jei jau jam labai skanu, tai kartais suvalgo 150 ml.
Kadangi jau tuoj metukai bus, tai pasiulau ir is savo lekstes. Ragauja noriai, bet va taip ir tik pakramto, pazaidzia ir viskas. Kad daugiau valgytu-nei per kur.
Na pas mus kita problema, labai mazai produktu, kuriuos galime valgyti, nes alergiskas maziukas, tai jam galbut neskanu tai ka gali valgyti. Taigi vis svarstau, gal man nevargti ir per prievarta nekisti jam tu kosiu, tegul valgo mp, jei jis taip nori. Juolab, kad ir valgant tik mp, svoris labai gerai auga!
O del visuomenes poziurio, tai labai labai truksta tolerancijos. Susiduriu su aplinkiniu kreivais zvilgsniais ir net smerkimu. Mat kaip as cia taip toooki dideli vaika maitinu tik mp. O visokios bobutes suzinojusios, kad dar ir miegam kartu, turbut iskart pasimirtu.

Manio dukra truputi vyresne negu jusu vaikas.
Tai jos megstamiausias maistas mano pienas. Kita maista nelabai noriai valge, pora sauksteliu ir viskas. Svoris augo gerai, dabar sveria 9.1 kg. Aisku svoris nera didelis.
Ji kazkur nuo 11 men. atsisake maitinama, t.y. pradejo pati valgyti, tada lyg ir pradejo daugiau suvalgyti, bet suskaiciuoti sunku, nes dalis maisto ant grindu, dalis ant stalo smile.gif.
Ji megsta keleta produktu, kuriuos valgytu pastoviai - pomidorai, kai kurie vaisiai. Valgo dabar ji ka ir mes, gaminu su maziau druskos, be prieskoniu.
As kazkaip nesu pastebejusi, kad kazkam uzkliutu vaiko maitinimas, as sugebu subtiliai pamaitinti, kad aplinkiniai net neitaria ka mudvi veikiam smile.gif, Nors esant viesoj vietoj ji pieno nepraso, nes turi ir kitos veiklos.
O as miegu su vaiku, kartais su abiem, manes tai netrikdo ir kam kitam tai turi rupeti.
As esu laisva savo pasirinkimais auginant vaikus, ir maziau reikia galvoti, ka kiti pasakys apie tai.
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2012 08 13, 13:57)

O as miegu su vaiku, kartais su abiem, manes tai netrikdo ir kam kitam tai turi rupeti.
As esu laisva savo pasirinkimais auginant vaikus,  ir maziau reikia galvoti, ka kiti pasakys apie tai.

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, suejo ir mano dukrytei metukai Jau visi metukai ir keturi menesiai, tai vel griztu i tema smile.gif
laukia manes isejimas i darba....dukryte pripratus uzmigti pietu su pienuku.....paliksiu ja auklei, gal kas kokiu patarimu turetumet kaip auklei padeti ja uzmigdyti? Itariu man bunant salia ja ismokyti uzmigti pe pienuko butu misija neimanoma kol kas....maza dar...
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 08 13, 23:54)
Sveikos, suejo ir mano dukrytei metukai Jau visi metukai ir keturi menesiai, tai vel griztu i tema smile.gif
laukia manes isejimas i darba....dukryte pripratus uzmigti pietu su pienuku.....paliksiu ja auklei, gal kas kokiu patarimu turetumet kaip auklei padeti ja uzmigdyti? Itariu man bunant salia ja ismokyti uzmigti pe pienuko butu misija neimanoma kol kas....maza dar...

Sveika,
As siulyciau lauka ir vezima, bent kol pripras, kad nebus pieno. Tada po truputi pradeti migdyti su pasakom, dainom, nu bet cia gal po menesio kokio, kai aukle jau bus patapus artima vaikui smile.gif.
As jau leisciau auklei pabandyti lauke vaika pamigdyti dabar, lai praktikuojas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2012 08 14, 10:56)
Sveika,
As siulyciau lauka ir vezima, bent kol pripras, kad nebus pieno. Tada po truputi pradeti migdyti su pasakom, dainom, nu bet cia gal po menesio kokio, kai aukle jau bus patapus artima vaikui smile.gif.
As jau leisciau auklei pabandyti lauke vaika pamigdyti dabar, lai praktikuojas smile.gif

tai kad ta mano panele jau gera pusmeti kaip lauke vezime neuzmiega. Reikejo keliskart tai bandziau - niekaip. Nerekia nieko, bet ir nemiega...na matysim. Bet kokiu atveju turesiu menesi pripratint prie aukles. Tikiuosi uzteks.
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 08 14, 13:19)
tai kad ta mano panele jau gera pusmeti kaip lauke vezime neuzmiega. Reikejo keliskart tai bandziau - niekaip. Nerekia nieko, bet ir nemiega...na matysim. Bet kokiu atveju turesiu menesi pripratint prie aukles. Tikiuosi uzteks.

Mano dukra irgi nemiega vezime, sunus tokio amziaus vezime miegodavo iki 3 valandu, bet tada buvo ziema, gal ziema kitaip.
Jeigu miega viena karta, as bandyciau daug aktyvios veiklos, tada knygeliu skaitymas, daineliu klausymas, nu gal ir uzmigtu smile.gif.
Manoji uzmiega tik su pienu, kitaip nemoka, nebent kartais masinoj.
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2012 08 10, 08:52)
cia nuotaikai pakelti- mano  zindomas dvimetinukas  jau pusantros savaites i lopseli kulniuoja...pastarasias dvi dienas jau vien vartus pamates atgal suka...stresas neralus ir jam ir man.....
tai prasibundu as nakti...(buvau prigulus kai sokinejo)- o maniskis kad "tvarko" kad siurbia papuka....atsigere....atsigule ir toliau uzmigo doh.gif ...
nuo tos streso....abu taip isvarge doh.gif

as cia taip isiverziu blush2.gif bet, tikrai nenustokit zindyti, bus lengviau vaikui adaptacija isgyventi, kuri iki puses metu buna. Dukryte i darzeli isejo 2.2metuku, tai MP buvo isigelbejimas, vaikas prasydavo ir darzelyje, bet duodavau tik parvaziavus namo, kad suvoktu, jog darzelyjeye MP ner. Tiesa, kol budavi darzelyje, gyveno ir valge normaliai, tik namo ir prasideda MP epopeja doh.gif naktimis labai jausdavosi, kad vaikui reikia nusiraminimo, saugumo, MP buvo isigelbejimas, o paskui dar is darzelio parkeliavo vejaraupiai, tai is viso nezinau, ka be MP buciau dariusi. Miegoti pradejau va dabar tik nutraukus maitinma (maniskei 3metai buvo ir 2 sav.) tai jau pora menesiu mazdaug nebeson=kineja naktimis prasydama MP..pradedu atsigauti.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 14, 15:32)
as cia taip isiverziu blush2.gif bet, tikrai nenustokit zindyti, bus lengviau vaikui adaptacija isgyventi, kuri iki puses metu buna. Dukryte i darzeli isejo 2.2metuku, tai MP buvo isigelbejimas, vaikas prasydavo ir darzelyje, bet duodavau tik parvaziavus namo, kad suvoktu, jog darzelyjeye MP ner. Tiesa, kol budavi darzelyje, gyveno ir  valge normaliai, tik namo ir prasideda MP epopeja doh.gif naktimis labai jausdavosi, kad vaikui reikia nusiraminimo, saugumo, MP buvo isigelbejimas, o paskui dar is darzelio parkeliavo vejaraupiai, tai is viso nezinau, ka be MP buciau dariusi. Miegoti pradejau va dabar tik nutraukus maitinma (maniskei 3metai buvo ir 2 sav.) tai jau pora menesiu mazdaug nebeson=kineja naktimis prasydama MP..pradedu atsigauti.

aciu. reiks , matyt pasinaudoti Jusu patirtimi ax.gif
Atsakyti
O as noriu pasidziaugti statistika-is 35 dalyvavusiu apklausoj 18 vis dar maitina savo 17 men vaikelius smile.gif sakyciau visiskai neatitinka lietuvos statistikos. Kazkiek lauru leidziu ir sau nusiskinti biggrin.gif
(Cia 2011 kovo vaikiukai)
Atsakyti