Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

QUOTE(Green tea* @ 2012 08 02, 10:42)
Aš energetinių negaliu gert, neskanu ir širdis pradeda maskatuotis.. Gal žalią arbatą pamėgink?  4u.gif

As zalia arbata ir siaip geriu, o energetiniai kazkaip manes dazniausiai neveikia taip kaip dauguma ax.gif geriu sau kaip limonada beveik doh.gif
Atsakyti
Sveikos pleputes 4u.gif Mazoka cia musu liko.

Sachar,tau butinai reikia poilsio,butinai. Zinai,kai dirbau,tai pas mus lengviausiai moterys gaudavo biuleteni,kai seimos gydytojas nusiusdavo pas psichologa. Ten sake paverki,kad tu nieko negali jau,nieko nenori,pripaiso kokia depresija ir ilsiesi namuose. Ir energetiniu gerimu nemauk,nesveika labai. As kiek esu ju bandzius,jokio poveikio niekad nepajutau,tik skrandi paskui skauda.

As siandien tokia pikta,turejom sia savaite Latvijos pajury ilsetis,viskas uzsakyta buvo,o va sedziu viena namie doh.gif Vyras jau dirba,bet ir be upo visai. Laukiu rudens,kad galeciau kaip zmogus i kiema iseiti ir nebijociau nugriuti nuo karscio...

Suku suku galva ir niekaip neatgaminu net,kokia diena tai buvo,kai ta melyna dezute jis istrauke doh.gif O jis ir nesako,sako mano laimingiausia diena,as ja visada atsiminsiu. As tokia issiblaskius,karstis matyt smegenis tirpina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 08 02, 12:38)
Sachar,tau butinai reikia poilsio,butinai. Zinai,kai dirbau,tai pas mus lengviausiai moterys gaudavo biuleteni,kai seimos gydytojas nusiusdavo pas psichologa. Ten sake paverki,kad tu nieko negali jau,nieko nenori,pripaiso kokia depresija ir ilsiesi namuose. 

As siandien tokia pikta,turejom sia savaite Latvijos pajury ilsetis,viskas uzsakyta buvo,o va sedziu viena namie  doh.gif 

Suku suku galva ir niekaip neatgaminu net,kokia diena tai buvo,kai ta melyna dezute jis istrauke  doh.gif  O jis ir nesako,sako mano laimingiausia diena,as ja visada atsiminsiu.

As apie biliuteni ir galvojau jau, bet MB 21d turetu parskristi, jei iki to laiko neatsigausiu - pasidarysiu sau "atostogas" blush2.gif

Vargsiuke 4u.gif Nebedaug tos vasaros ir liko mirksiukas.gif

Dazniausiai buna atvirksciai hihihi.gif

O man snd meiles priepolis buvo kai MB i darba raktus uzveze blush2.gif sedziu, nenoriu is masinos lipti, nenoriu jo paleisti ir vsio doh.gif jis net juoktis pradejo ir mane is masinos stumti lauk lotuliukas.gif
Atsakyti
Merrrrrrrrrgosss, mano kelionė iš sostinės buvo nesveikai nereali!!!! Ka tik grįžau, dar neatsigaunu ir negaliu patikėt. Šokas man gerąja prasme. Tik dbr pradeda širdis reaguot. biggrin.gif Nieko nebepridursi jau čia tik - Filmas tęsiasi. bigsmile.gif lotuliukas.gif atostogos jau kaip iš kosmoso. biggrin.gif:D nusiraminsiu, pakalbėsiu tlf. ir jums parašysiu, gi įdomu aniaaa? biggrin.gif
Atsakyti
Aga,gal savo princa pakeliui sutikai smile.gif Laukiam tesinio mirksiukas.gif
Atsakyti
Ei Kliamka,toki masala uzmetei ir dingai doh.gif Pareik cia ax.gif
Atsakyti
Taigi va, abejojau šiandien ar varyt namo, ar likt dar pas draugus. Sakau aj ne, varau namo šnd. Nuvežė mane į stotį, sako į kurią vežt, sakau į traukinių, sako bet autikai dažniau važiuoja, sakau aj ne, man labiau patinka traukiniai. Nusiperku bilietą, laiko dar daug, nueinu į peroną sedžiu, laukiu traukinio. Atvažiavo, galvoju -į pirmą vagoną nelipsiu, gerai bus vidurinis, einu prie jo durų, žiūriu šalimais porelė atsisveikinėja apsikabinę, pasukau į vagoną, užlipau vieną laiptą, girdžiu kažkas man už nugaros "Labas, Kliamka", galvoju kas čia dbr, kas čia gali su manim sveikintis, ir balsas girdėtas g.gif greit atsisukau, pažinau veida, bet protas matyt dar nesuvokė kas ten, sakau "labas" ir nusisukau, lipu, girdžiu "pažįsti mane?", o man galvoj mintys kosminiu greičiu bėgioja, nesuprantu kas čia vyksta, su viena atsisveikina, su kita jau sveikinasi, išvis iš kur jis čia???? ar čia JIS???? blink.gif einu ir nieko nesakau, sustoju prie sedynes, sakau -žinoma pažįstu. O aš bele kokia, veidas alyvuogių aliejum teptas, nes draugė kremu nenaudoja, net be tušo, nes visą dieną ant saulės gulėjau, paskui tik dušas ir išvažiavau, plaukai išsidraikę, veidas saulės nukaitintas, galvoju nu šakės prigavo čia mane. doh.gif galvoju jau dzin yra kaip yra. biggrin.gif Ir grįžom kartu, patylėjom, pakalbėjom. Taip keistaaaa!!!! bigsmile.gif man emocinis šokas biggrin.gif sakė manė, kad pykstu ir kokias penkias min atrodžiau išsigandus biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
parėjau. biggrin.gif man toks netikėtumas, kad nesuvokiau kad taip gali būt, kad susitiktumėm atsitiktinai. pritrenkė. ir dbr galvoju kiek visko susidėjo, kiek atsitiktinumu, kiek yra šansų, kad taip atsitiktu. O ta mergina buvo sesė.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 08 02, 22:03)

parėjau. biggrin.gif man toks netikėtumas, kad nesuvokiau kad taip gali būt, kad susitiktumėm atsitiktinai. pritrenkė. ir dbr galvoju kiek visko susidėjo, kiek atsitiktinumu, kiek yra šansų, kad taip atsitiktu. O ta mergina buvo sesė.



Nu klausyk,net as matau tavo veide soka ir pasimetima is nustebimo smile.gif Bet matai,kaip gali atsitikti. Man traukiniai tai isvis romantika ax.gif Ar pakalbejot bent apie jus,ar tik apie ora isspaudei is tos nuostabos biggrin.gif
Grazu,net man sirdis suspurdejo wub.gif
Atsakyti
Kliamka, var cia tai sutapimas!!!! Gal jis pas tave vaziavo cia? bigsmile.gif Pasakok daugiau bigsmile.gif

As tai va baigiau ataskaita, einu bent kelias valandeles nusnusiu doh.gif
Atsakyti
Ojėėėėtus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Va čia tai sutapimai biggrin.gif Būčiau aparpuolį gavus tam traukiny, Kliamka biggrin.gif
Tai pasakok, kur dabar jisai? Ar gal kartu atostogaujat? Gal rimtai pas tave važiavo wub.gif Jėtus, kaip faina bigsmile.gif

Sachar, jau penktadienis! Jokių šokių ir TB prie šono,ane wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2012 08 02, 23:03)
parėjau. biggrin.gif man toks netikėtumas, kad nesuvokiau kad taip gali būt, kad susitiktumėm atsitiktinai. pritrenkė. ir dbr galvoju kiek visko susidėjo, kiek atsitiktinumu, kiek yra šansų, kad taip atsitiktu. O ta mergina buvo sesė.


Vava, man irgi tas įstabiausia, kad taaaaip aplinkybės susidėliojo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 08 03, 08:05)
Sachar, jau penktadienis! Jokių šokių ir TB prie šono,ane  wub.gif

MB kazkur dinges nuo vakar vakaro, pas mane ir neplanavo gristi, bet su draugu susitiko ir nei labanakt nereik parasyt doh.gif O as pramigau i darba, pakilau pries 7, kai 6val jau privalau buti vieto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 08 02, 22:23)
Nu klausyk,net as matau tavo veide soka ir pasimetima is nustebimo  smile.gif  Bet matai,kaip gali atsitikti. Man traukiniai tai isvis romantika  ax.gif  Ar pakalbejot bent apie jus,ar tik apie ora isspaudei is tos nuostabos  biggrin.gif 
Grazu,net man sirdis suspurdejo  wub.gif

Tai patikėk čia kaip perkūnas iš giedro dangaus. Paprastai tyliai nereaguoju į kažkokius netikėtumus ar staigmenas, bet čia net žadą atėmė biggrin.gif doh.gif dar pasimečiau dėl tos kt. merginos, pats pasakė -turbūt visai ne taip pagalvojai. Na taip, traukinių stotis man irgi tokia mistinė vieta, gal dėl to, kad ir senovėj traukiniai būdavo, nors dbr viskas sumoderninta, bet vistiek žmonės susitinka, išsiskiria, baigia keliones, pradeda... smile.gif
Pakalbėjom visokiom temom, nors ir buvo nemažai triukšmo. Kai kurios jo mintys tokios prieštaringos jei šalia sudėtum, kad net nžn kaip galvot. Susitiksim, bandysiu daugiau pakalbėt.
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2012 08 03, 01:19)
Kliamka, var cia tai sutapimas!!!! Gal jis pas tave vaziavo cia?  bigsmile.gif Pasakok daugiau bigsmile.gif

Nu tik neprisvaikit jau ko nebūta biggrin.gif parašiau tokį protingą laišką, kad grįžo ania? lotuliukas.gif nžn, buvo jis pas daktarus, nes buvo rimtai susirgęs, tai dbr baigė gydymą ir grįžo. Rašiau aš jam, kad man atostogos. ax.gif ką čia daugiau papasakot, jau daugokai pripasakojau biggrin.gif aišku nerealu buvo, kad jis priešais mane. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 08 03, 08:05)
Ojėėėėtus  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Va čia tai sutapimai  biggrin.gif Būčiau aparpuolį gavus tam traukiny, Kliamka  biggrin.gif
Tai pasakok, kur dabar jisai? Ar gal kartu atostogaujat? Gal rimtai pas tave važiavo  wub.gif Jėtus, kaip faina  bigsmile.gif

lotuliukas.gif kojos nelinko, širdis nemušė, nespėjo kūnas sureaguot, tiesiog šokas biggrin.gif todėl ir atrodžiau, įtariu, keistokai. biggrin.gif gal pats dangus padeda kai nori žmogų sutikt biggrin.gif palauk, dar tik grįžo, sustiksim bus matyt ką nuveiksim. ax.gif
Atsakyti