Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 89 tema

QUOTE(darvina @ 2013 04 02, 07:39)
O kaip be sarkazmo  ax.gif , jeigu Jus zalio supratimo apie chemija neturite ir dar taip  kategoriskai teigiate ir rasote kazkokias nesamones, kad alkoholis atlieka kosmetikoje tik pigaus  konservanto funkcijas  doh.gif Pasikartosiu , alkoholis kosmetikoje - ne degtine   mirksiukas.gif

Aciu, kad ivertinote mano zinias apie chemija 4u.gif Jei tik Jums nuo to geriau thumbup.gif Nenoriu niekam pirsti savos nuomones, pasistenkite ir Jus nepirsti savosios. Informacija, kuria remiuosi, pateikta cia.
Apie alkoholi kosmetikoje:
Kosmetikoje neturi būti jokių alkoholio pavidalų!
Alkoholis naudojamas kaip pigus konservantas arba kaip pigaus emulsiklio (medžiagos, jungiančios aliejų ir vandenį) atmaina, šiuo atveju "cerearyl alcohol"
arba "cetyl alcohol".
Kosmetikoje, ypač produktuose, kurie skirti būti ant odos ilgą laiką (pvz. kremuose) alkoholis yra itin kenksmingas: pažeidžia odos apsauginį sluoksnį, džiovina odą, sukelia įvairias alergines reakcijas - pažeidus apsauginį hidrolipidinį sluoksnį, oda tampa labai pažeidžiama įvairių infekcijų, daug greičiau sensta, o tokio kremo jai reikės vis daugiau ir daugiau.
Negalima naudoti alkoholio turinčių priemonių ir riebiai odai - tokiu atveju oda išsausinama, ji praranda drėgmę (tampa riebia dehidratuota), o štai riebalinės liaukos gauna "signalą" dirbti dar intensyviau.
Kai kurios alkoholio rūšys, pavyzdžiui, denatūruotas alkoholis tyrimais jau pripažintas kaip galintis skatinti vėžinių ląstelių atsiradimą.
Netikėkite pardavėjų pasakomis, kad "alkoholis šiame kreme nepasiekia odos ir išgaruoja".
Jie tiesiog taupo (alkoholis yra pigus) Jūsų sveikatos sąskaita.

Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2013 04 02, 01:00)
Ilgos grandinės alkoholiai, tokie kaip cetilo, mirisitilo, lanolino ir pan. veikia kaip drėkikliai ir emulsikliai, sukurdami kreminę veido bei kūno kremų, šampūnų ir kondicionierių konsistenciją. Taip kad jie ne tik kad nesausina, bet atvirkščiai - atlieka drėkinamąją funkciją. Derėtų pasiskaityti plačiau.  mirksiukas.gif

Apie lanolina:
Kosmetikoje neturi būti lanolino!
Lanolinas - riebalas, gaunamas iš avių vilnos apdorojimo.
Apie jos išgavimo etiškumą nekalbėsime (turbūt teko girdėti, kad kuo arčiau odos yra nukerpama vilna, kas gyvūnui suteikia didelį skausmą, tuo daugiau iš jos išgaunama lanolino).
Kaip lanolinas veikia odą?
Lanolinas kosmetikoje naudojamas kaip minkštiklis. Kodėl? Nes jis yra daug pigesnis už kokybiškus ekologiškus aliejus.
Gali sukelti alergijas, yra kamedogeniškas (kemša poras, sukelia spuogus), bet svarbiausia - lanoline ištirpsta visi chemikalai, kuriais purškiamos avys, pavyzdžiui, chemija, skirta apsaugoti avis nuo blusų ar kitų vabzdžių.
Ši chemija (o tai tikrai nėra žolelės!) ištirpsta riebaluose (lanoline) ir sėkmingai "pereina" į kosmetikos gaminį.
Gamintojai, naudojantys lanoliną savo produktuose, taupo Jūsų sveikatos sąskaita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eleonorra: 02 balandžio 2013 - 12:37
QUOTE(eleonorra @ 2013 04 02, 11:37)
Informacija, kuria remiuosi, pateikta cia.


O galima būtų sužinoti šios informacijos šaltinį?
Atsakyti
labai gražiai parašyta smile.gif
kosmetikos neperku jokios, jei joje denatured alcohol. Jei yra cetyl alcohol, nieko blogo nematau.
Mane erzina, kai natūralioj kosmetikoj rašo tiesiog alcohol, tada nesuprasi, koks alkoholis
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 02, 12:04)
labai gražiai parašyta  smile.gif
kosmetikos neperku jokios, jei joje denatured alcohol. Jei yra cetyl alcohol, nieko blogo nematau.
Mane erzina, kai natūralioj kosmetikoj rašo tiesiog alcohol, tada nesuprasi, koks alkoholis


Tai čia apie tą ir kalbam...

"When alcohols have low molecular weights they can be drying and irritating. The alcohols to be concerned about in skin-care products are ethanol, denatured alcohol, ethyl alcohol, methanol, benzyl alcohol (when it’s among the main ingredients), isopropyl alcohol, and SD alcohol, which can be extremely drying and irritating to skin, as well as capable of generating free radical damage and disrupting skin’s protective barrier."

Natūralioje kosmetikoje šių kenksmingų alkoholių nėra ir negali būti jokiu būdu. Nat. kosmetikoje naudojamas alkoholis yra visai kitos formulės ir kitų savybių, o mums aiškina, kad jo poveikis toks pat kaip nenatūralioje kosmetikoje naudojamo alkoholio. Todėl ir sakau, kad norėčiau pamatyti šaltinį, kur čia tokios pasakos sekamos...
Atsakyti
iš kur žinai, kad kitoks alkoholis, jei jie to nerašo? g.gif
Atsakyti
Saltinis smile.gif https://www.facebook...slaptys?fref=ts

Merginos, matau mane supratote labai neteisingai: man alkoholis kosmetikoje taip pat netrukdo, jei tik tai nera viena pagrindiniu sudedamuju daliu. O minetojo Sante Briliant Care kondicionieriaus sudetyje jis surasytas vienas po kito antru ir treciu nuo pat pradzios! Vadinasi, tai viena pagrindiniu produkto sudedamuju daliu. O turint omenyje tai, kad jis atlieka konservanto vaidmeni, suabejojau paties produkto verte, nors ir labai reikia gero kondicionieriaus/balzamo. Niekas manes neitikins, kad alkoholis (kad ir perdirbtas ir t.t.) turi kazkokiu mistiniu savybiu apart pailginti produkto galiojimo laika.

Aqua (water), alcohol, cetearyl alcohol, stearamidopropyl dimethylamine, arachis hypogaea (peanut) oil, betula alba leaf extract*, arctium lappa root extract, panthenol, sodium cetearyl sulfate, sodium lauroyl sarcosinate, glycerin, sodium lactate, lactic acid, parfum (essential oils)
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 02, 12:55)
iš kur žinai, kad kitoks alkoholis, jei jie to nerašo?  g.gif


Nežinau, bet neabejoju. Tiesiog sertifikavimo procedūros nepraeitų. smile.gif

QUOTE(eleonorra @ 2013 04 02, 12:59)


O jūs tikit tuo, ką jie rašo? Šis FB puslapis sukurtas asmeniniam iherb kodo reklamavimui, o kad būtų patrauklesnis ir įdomesnis bei pritrauktų daugiau skaitytojų, karts nuo karto papostinami iš belekur surinkti straipsniai. Jie reklamuoja Aubrey priemones iš iherb, o Aubrey visuose savo produktuose naudoja alkoholį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 04 02, 14:59)
Saltinis smile.gif https://www.facebook...slaptys?fref=ts

Sante Briliant Care kondicionieriaus sudetyje jis surasytas vienas po kito antru ir treciu nuo pat pradzios! Vadinasi, tai viena pagrindiniu produkto sudedamuju daliu. O turint omenyje tai, kad jis atlieka konservanto vaidmeni, suabejojau paties produkto verte, nors ir labai reikia gero kondicionieriaus/balzamo. Niekas manes neitikins, kad alkoholis (kad ir perdirbtas ir t.t.) turi kazkokiu mistiniu savybiu apart pailginti produkto galiojimo laika.

Aqua (water), alcohol, cetearyl alcohol, stearamidopropyl dimethylamine, arachis hypogaea (peanut) oil, betula alba leaf extract*, arctium lappa root extract, panthenol, sodium cetearyl sulfate, sodium lauroyl sarcosinate, glycerin, sodium lactate, lactic acid, parfum (essential oils)

Niekas Jusu neperkalbes , tik pasitelkite sveika logika ir paaiskinkit, kodel Jus taip isitikinusi , kad antru Nr ekologiskoj kosmetikoj eina konservantai. Netgi chemine kosmetika savo konservantus - viskokius parabenus raso tik gale , nes nereikia tokios dideles dozes , o cia , pasak Jusu , vos ne 2/3 gaminio -pigus konservantas doh.gif Sutinku , kad gamintojas neraso tikslaus alkoholio pavadinimo , bet kaip gi jis praeis tada sertifikavimo barjera , jeigu didesne dalis gaminio- pigus, agresyvus komponentas g.gif Pritariu micefee, kad tokie populistiniai straipsniai nera rodiklis drinks_cheers.gif
Papildyta:
Pasiemiau dbr savo Sante Brilliant kondicionieriu ir matau uzrasa : alcohol * ir paaiskinimas : *certified organically grown . Viskas OK ir bereikalinga diskusija bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darvina: 02 balandžio 2013 - 14:28
Kokia, Jusu nuomone, alkoholio paskirtis produkte? Kokios alkoholio savybes yra naudingos odai ar plaukams?

Function(s): Antifoaming Agent; Antimicrobial Agent; Cosmetic Astringent; Fragrance Ingredient; Solvent;Viscosity Decreasing Agent
Saltinis: cosmeticsdatabase.com

Taigi, jokiu mistiniu savybiu jis neturi, yra tik konservantas ir nuo to, kaip jis isgautas, jo funkcija produkte nepasikeicia smile.gif
Aciu visoms uz diskusija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eleonorra: 02 balandžio 2013 - 14:51
Va čia pasiskaitykit: http://www.sveikipro...ami-kosmetikoje
Atsakyti
Visu pirma , nereikia "plakti kokteilio" is savoku , nes alkoholis kosmetikoje ( kaip jau rase merginos) yra ivairus ir paskirtis kiekvieno tipo vis kitokia, nebutinai tik konservanto Pvz. :
Fatty alcohols:
This group includes Lauryl alcohol, Cetyl alcohol, Myristyl alcohol, Stearyl alcohol, Cetearyl alcohol and Behenyl alcohol.

These larger alcohols are typically derived from natural sources, and have 12 or more carbons per molecule (typically 12, 14, 16, 18, and 20). This higher amount of carbon content makes these molecules oilier (also referred to as ‘fatty’). For this reason, they are often used as an emollient in skin and haircare products. They give a smooth, soft feeling to the hair shaft by helping the cuticle to lie flat on the surface of the hair. However, if used in excess, fatty alcohols can combine with the natural sebum found on the scalp and form a sticky substance that makes the hair look greasy.

Another function these fatty alcohols typically perform in shampoos and conditioners is as thickeners and as nonionic surfactants and emulsion stabilizers.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darvina: 02 balandžio 2013 - 15:33
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 02, 14:55)
iš kur žinai, kad kitoks alkoholis, jei jie to nerašo?  g.gif


Daznai buna su kokia zvaigzdute pazymeta ir po sudetim paaiskinta arba gamitntojo puslapyje galima paziuret (pvz Aubrey Organics tikrai turi savo puslapyje ingridientu sarasa su paaiskinimais kas ir kaip).
Atsakyti