Įkraunama...
Įkraunama...

Čia namus kuria provanso ir klasikos mylėtojos

QUOTE(egle77 @ 2012 12 21, 12:35)
Gal kam ir nenaujiena, bet gal pagelbetu, kai nerandi tokio kokio nori sviestuvo 

http://www.lumidea.l...ldyti-uzsakymai  smile.gif

Oho kokios kainos vien tik gaubtu unsure.gif Kazkam gal ir iseitis, kai reikia kazko labai individualaus, bet mano supratimu vistiek kaina begediska biggrin.gif
Atsakyti
Permeciau namo plana, kai kaip man visai neismanelei tuose reikaluose (breziniuose), tai negi iejimas i garazus tik per lauka? kaip gyvenanti jau name, tai cia pasigendu tamsaus, sandeliavimo kambarelio virtuveje..nes siuo metu as jo neturiu, tai koks stiklainis garaze lentynoj stovi, nuo kruopu stalciai neuzsidaro doh.gif

Atsakyti
galkas turi pastabu del namuk mano? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2012 12 21, 14:09)
galkas turi pastabu del namuk mano?  4u.gif

Aš turiu biggrin.gif kalbėsiu iš savo nemenkos patirties.Žinoma sunku patarinėti nežinant šeimos poreikių, bet vis dėlto pabandysiu.
Turint namą ir neturėti vonios su langu- NUODĖMĖ, taigi siūlau šeiminkų vonią perkelti į darbo kambarį.
1 a. reikalingas svečių wc- padaryti vietoj vonios.Čia kartu galėtų būti ir skalbykla.
Katilinę perkelti į garažą- atsirastų daugiau erdvės svetainei, virtuvei ir valgomajam.
Laiptinės plotis 1 metras per siaura- vietos yra. Gražu ir patogu būtų bent jau nuo 1,20. Kad paplatinti laiptinę reikia patraukti holo duris link lango. taip prasikeis holo ir tambūro durys- išnyks skersvėjis, o ir šiaip durys per sienos vidurį nėra patogus dalykas vien dėl to, kad jas norėsis laikyti atviras.Taigi geriau atvertas laikyti prie sienos.
2 aukšte siūlau voniątaip pat daryti tame laisvame kambaryje, o vietoj suplanuotos vonios įrengti darbo zoną- tik nepastebėjau ar ten yra langas g.gif
Tai tam kartui tiek bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2012 12 21, 14:09)
galkas turi pastabu del namuk mano?  4u.gif

mano pasisakymas auksciau, del nerasto kamabriuko prie virtuves ir iejimo i garaza..nes jeigu nera tamsaus kambario, tai vadinasi sandeliavimas bus garaze, tai nepatogu. Is garazo juk reikia tiesiai patekti i namus i o ne priesnami biggrin.gif jau nekalbu apie agurku stiklaini kurio uzsimanysi biggrin.gif Kitas dalykas jusu asmenine imtymia erdve tualetu vonia kaip suprantu naudosis visi sveciai?
pritariu Tudai del visa ko, ypac del vonios.
Sakyk o sis projektas architektes kurinys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rabambule: 21 gruodžio 2012 - 16:08
Dar tas tamsus kambariukas- žinoma jis reikalingas. Tai labai šauni vieta jam yra po laiptais, ten gausis nemažas plotas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2012 12 21, 15:55)
Aš turiu biggrin.gif kalbėsiu iš savo nemenkos patirties.Žinoma sunku patarinėti nežinant šeimos poreikių, bet vis dėlto pabandysiu.
Turint namą ir neturėti vonios su langu- NUODĖMĖ, taigi siūlau šeiminkų vonią perkelti į darbo kambarį.
1 a. reikalingas svečių wc- padaryti vietoj vonios.Čia kartu galėtų būti ir skalbykla.
Katilinę perkelti į garažą- atsirastų daugiau erdvės svetainei, virtuvei ir valgomajam.
Laiptinės plotis 1 metras per siaura- vietos yra. Gražu ir patogu būtų bent jau nuo 1,20. Kad paplatinti laiptinę reikia patraukti holo duris link lango. taip prasikeis holo ir tambūro durys- išnyks skersvėjis, o ir šiaip durys per sienos vidurį nėra patogus dalykas vien dėl to, kad jas norėsis laikyti atviras.Taigi geriau atvertas laikyti prie sienos.
2 aukšte siūlau voniątaip pat daryti tame laisvame kambaryje, o vietoj suplanuotos vonios įrengti darbo zoną- tik nepastebėjau ar ten yra langas g.gif
Tai tam kartui tiek bigsmile.gif



QUOTE(Rabambule @ 2012 12 21, 16:03)
mano pasisakymas auksciau, del nerasto kamabriuko ir iejimo i garaza..nes jeigu nera tamsaus kambario, tai vadinasi sandeliavimas bus garaze, tai ir siaip. Is garazo juk reikia tiesiai patekti i namus i o ne priesnami biggrin.gif  jau nekalbu apie agurku stiklaini kurio uzsimanysi biggrin.gif
pritariu Tudai del visa ko, ypac del vonios.
Sakyk o sis projektas architektes kurinys?


labai dekui uz pastabas, tik nesupraskit blogai blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif , bet jusu pastabos tik patvirtino , kad projektas atitinka musu poreikius thumbup.gif kokie vis tik zmones skirtingi wub.gif man geriau didelis langas darbo kabinete nei vonioj (is vis nemegstu vonioj langu, retas vaizdas man buna jaukus)ax.gif wc daryt personal sveciams schmoll.gif kelis kartus nueit per metus i musu wc ne tragedija, virsuj dar pas vaikus tulikas, tai sveciams butu trecias, manau nereikalinga investicija ir tuliku namas biggrin.gif
katiline iskelus i garaza kaip atsirastu svetainei vietos, jei ji visai kitame namo gale?be to garazai tiesiai nepereinama i namus, tai tektu per lauka eit ja kurent g.gif
del laiptines ar laiptu plocio?
is garazu einama i namus po terasa smile.gif nenoriu tieisia i namus is garazo.stiklainiukai ir kiti rakandukai bus katilinej prie skalbyklos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 21 gruodžio 2012 - 17:01
QUOTE(Cobre @ 2012 12 20, 22:53)
Man tavo skonis labai priimtinas  smile.gif

o man tavo budas ... lotuliukas.gif


aciu uz nuorodeles, kad pasidalinai aciuks.gif .

Paskutini karta kai buvau ikejoje, tai apeme nusivylimas - prekes tik balteja ir minimalistiskeja verysad.gif . Palyginus su pernai metais daugelio man patikusiu dalyku (uzuolaidu karnizu, gaubtu stal.lempoms ir torserams) jau nebera asortimente. Gal PL kitaip Ikea atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 21 gruodžio 2012 - 16:40
QUOTE(TuDa @ 2012 12 21, 16:11)
Dar tas tamsus kambariukas- žinoma jis reikalingas. Tai labai šauni vieta jam yra po laiptais, ten gausis nemažas plotas biggrin.gif

musu atveju po laiptais yra durys i darbo kambari smile.gif
Atsakyti
tai tada dziugu, nes tikrai kiek zmoniu tiek nuomoniu, todel imetusi savo projekta, visada susilauksi begales "taisymu",nes visi gyvename skirtingai..pamaciusi manaji, tu gal ir ji visa isbrokuotum..pvzdabar turiu katiline su dujom, ten skalbianke, dziovykle ir buities buteliukai tvarkymui, dar lenta lyginimui, daugiau nieks netilptu..atrodo viskas puiku, bet..viskas pirmame aukste..s...paskutinis, nes mano miegami visi virsuj..surenki rubus maisuose ir tempi zemyn..tai cia dar niekis..kai reikia is dziovykles visus sulankstytus atgal parnesti doh.gif doh.gif kosmaras..bet kitas zmogus gal sakys, as nenoriu kad man po ausim baladotusi dziovykle..taip kad..reziume - kiekvienam savo..gyvendama name as tik dabar suprantu, kad reikia kuo daugiau patalpu sandeliavimui, kuo didesnes drabuzines..negaliu pakest daiktu, kuriuos naudojuosi retai, pvz sulciaspaude, bulviu tarka ir pan.o jie virtuveje stovi ir uzima vieta ir dar maiso..fui..arba pvz turiu drabuzine 6 kv, taigi juokas..todel visi vasariniai turi buti garaze ziema maisuose doh.gif bet cia gyveni is klaidu ir mokaisi..
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2012 12 21, 17:16)
tai tada dziugu, nes tikrai kiek zmoniu tiek nuomoniu, todel imetusi savo projekta, visada susilauksi begales "taisymu",nes visi gyvename skirtingai..pamaciusi manaji, tu  gal ir ji visa isbrokuotum..pvzdabar turiu katiline su dujom, ten skalbianke, dziovykle ir buities buteliukai tvarkymui, dar lenta lyginimui, daugiau nieks netilptu..atrodo viskas puiku, bet..viskas pirmame aukste..s...paskutinis, nes mano miegami visi virsuj..surenki rubus maisuose ir tempi zemyn..tai cia dar niekis..kai reikia is dziovykles visus sulankstytus atgal parnesti doh.gif  doh.gif  kosmaras..bet kitas zmogus gal sakys, as nenoriu kad man po ausim baladotusi dziovykle..taip kad..reziume - kiekvienam savo..gyvendama name as tik dabar suprantu, kad reikia kuo daugiau patalpu sandeliavimui, kuo didesnes drabuzines..negaliu pakest daiktu, kuriuos naudojuosi retai, pvz sulciaspaude, bulviu tarka ir pan.o jie virtuveje stovi ir uzima vieta ir dar maiso..fui..arba pvz turiu drabuzine 6 kv, taigi juokas..todel visi vasariniai turi buti garaze ziema maisuose doh.gif  bet cia gyveni is klaidu ir mokaisi..

drinks_cheers.gif kitu nuomone yra labai gerai, kai pvz. triokst kas nors ir paraso gera minti, kur nematei savo akim, o ji tinka ir paciam thumbup.gif as kardinaliu pakeitimu daryti projekte nebegaliu, pvz. jau yra atvesta santehnika vamzdziai kur bus wc....bet smulkius dalykus dar tik delioju, tad labai pravers pastebejimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 12 21, 16:39)
Paskutini karta kai buvau ikejoje, tai apeme nusivylimas - prekes tik balteja ir minimalistiskeja  verysad.gif . Palyginus su pernai metais daugelio man patikusiu dalyku (uzuolaidu karnizu, gaubtu stal.lempoms ir torserams) jau nebera asortimente. Gal PL kitaip Ikea atrodo?

aha, sunku kazka tinkamo ten rasti interjerui. siaip namams, tai taip, ten man daug ko reikia, bet va interjerui tai sunku kazka rasti.

dar vis pamastau apie sia lempa g.gif kazkaip realiai as jos neapziurejau. vaidenasi, kad lyg ir kliuva man tas laidas viduje, bet ar jis ten tikrai man grubiai atrode, ar man jau vaidenasi, tai net nepasakysiu doh.gif As ieskau svetainei lempos dideles, vat ir svarstau apie sita. Forma man tiktu, gaubtas nelabai, bet pradzioj tikrai nekeisciau, paziureciau, kaip su siuo atrodo.

http://www.ikea.com/...ucts/S49865840/

user posted image

user posted image

Atsakyti