Įkraunama...
Įkraunama...

Čia namus kuria provanso ir klasikos mylėtojos

QUOTE(valpurgija @ 2012 12 21, 16:34)
labai dekui uz pastabas,  tik nesupraskit blogai blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif , bet jusu pastabos tik patvirtino , kad projektas atitinka musu poreikius  thumbup.gif kokie vis tik zmones skirtingi  wub.gif  man geriau didelis langas  darbo kabinete nei vonioj  (is vis nemegstu vonioj langu, retas vaizdas man buna jaukus)ax.gif wc daryt personal sveciams   schmoll.gif kelis kartus nueit per metus i musu wc ne tragedija, virsuj dar pas vaikus tulikas, tai sveciams butu trecias, manau nereikalinga investicija ir tuliku namas  biggrin.gif
katiline iskelus i garaza kaip atsirastu svetainei vietos, jei ji visai kitame namo gale?be to garazai tiesiai nepereinama i namus, tai tektu per lauka eit ja kurent  g.gif
del laiptines ar laiptu plocio?
is garazu einama i namus po terasa  smile.gif nenoriu tieisia i namus is garazo.stiklainiukai ir kiti rakandukai bus katilinej prie skalbyklos  4u.gif

Nesuprantu kam tada klausiat? Sakot, kad viskas gerai, bet jeigu jau iškėlėt klausimą čia- vistik abejonių yra doh.gif
Dėl atskiro wc svečiams- na čia nėra didelė investicija( 1500-2000 Lt) nėra daug palyginus su visomis statybomis, tuo labiau , kad lieka medžiagų, kurias galima panaudoti nedidelėse patalpose. Atskiras wc dar reikalingas vien dėl gyvenimo kaime ypatumų, kur parėjus iš lauko reikia ir rankas nusiplauti ir taip užbėgti, na kad ir su batais kokiam reikaliukui bigsmile.gif Mes gyvename taip pat užmiestyje ir čia yra 2 vonios kambariai ir nedidelis wc. Tai tikrai nepanašu, kad tai "tulikų" namas o tiesiog suteikia gyvenimui kažkiek kokybės.( beja namo plotas labai panašus į čia analizuojamą)
Turint 1 metro pločio laiptinę, net sofos neis užnešti į 2 a., o ką jau kalbėti apie 2 žmonių prasilenkimą lipant laiptais.
43 kv.m. yra labai mažas plotas virtuvei , valgomajam ir svetainei. Čia susidaro įspūdis, kad turiu namą, o noriu įsirengti taip tarsi tai būtų kelių kambarių butas, kuriame viskas sugrūsta. Katilinę siūliau perkelti į garažą, kuris yra svetainės pusėje. Nėra didelis darbas palikti angą sienoje durims praėjimui į katilinę. O vietoj katilinės siūliau padaryti virtuvę, tik nesuprantu, kodėl ji atrodo jums kitoje namo pusėje bigsmile.gif
Čia yra mano nuomonė, kurią aš išsakiau. Namo vidus pagal šį projektą 100% bus tamsus ir niūrus, nes trūks natūralios dienos šviesos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 21 gruodžio 2012 - 18:56
[quote=valpurgija,2012 12 20, 20:16]
prisiruosiau egle nufotografuot ir ikelsiu tuoj namuko brezinius 4u.gif
user posted image
Papildyta:
smile.gif dekui dar karteli rytinei kavai uz pagalba suzymet kas kur 4u.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:

Virtuvej butinai daryciau didesni langa, nes patalpa didele, o langai tik du, noresis daugiau sviesos. Kad is isores atrodytu vienodziau tai ir I auksto miegamo langa reiketu didinti.
Antram aukste, nedaryciau sienos tarp vaiko ir laisvo kambario, tiesiog palikciau didesni, per puse namo, smagus kambarys zaidimams. Nes "laisvas" kambarys, tai nereikalingas, pamirstas plotas.
Daugiau - mielas, jaukus namukas.
Sekmes statantis naujus namucius.
Atsakyti
Kai kurios merginos/moterys nesupykit (ir galbūt čia visai ne į temą), bet nesuprantu, kaip gali būti sunku užsinešti skalbinius į viršų (kai skalbykla yra apačioj) arba nubėgti parsinešti agurkų stiklainį į rūsį. Suprantama, jei taip kalbėtų pensininkas.... O svečių tulikas man atrodo didžiausia nesąmonė biggrin.gif Tie svečiai juk dažniausiai būna tie mūsų artimieji, šeiminykščiai, artimiausi draugai, katrie gali gulėti net ir mūsų lovovose ax.gif Manau, retas iš mūsų namuose priiminėjame verslo partnerius g.gif
Atsakyti
Jei projektas seimininkams geras, tai ir nekomentuosiu jo per daug.

As daryciau sienele virtuveje, kaireje puseje. Ji atskirtu virtuves zona nuo svetaines. Jei sienele butu kokia 2.70 ilgio, tai ten tilptu visa darbine zona, is principo, tai nesimatytu virykles, kriaukle irgi galima butu paslepti. Virtuves langa pakeisciau i duris, nes kiek suprantu, tai ten uz virtuves lango terasa? O i ja patenkama bus per katiline? Jei taip, tai man cia ziaurokas variantas. Apmastykite, kaip maistas, sveciai pateks i jusu terasa is kambario. O tokiu atveju tikrai bus.

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 12 21, 18:04)
dar vis pamastau apie sia lempa  g.gif  kazkaip realiai as jos neapziurejau. vaidenasi, kad lyg ir kliuva man tas laidas viduje, bet ar jis ten tikrai man grubiai atrode, ar man jau vaidenasi, tai net nepasakysiu  doh.gif  As ieskau svetainei lempos dideles, vat ir svarstau apie sita. Forma man tiktu, gaubtas nelabai, bet pradzioj tikrai nekeisciau, paziureciau, kaip su siuo atrodo.
user posted image

Cobre, ta lempa kaip trilitrinis su gaubtu. Jei ji butu verta demesio, tai butum ir apziurejusi, o jei neapziurejai, vadinasi ir nereikia. Nesakau, kad ji visai neverta demesio - ji tiesiog nematoma. Gal kokiame juodame kambaryje ir neblogai atrodytu mastau.gif .


Atsakyti
QUOTE(NerBog @ 2012 12 21, 21:25)
Kai kurios merginos/moterys nesupykit (ir galbūt čia visai ne į temą), bet nesuprantu, kaip gali būti sunku užsinešti skalbinius į viršų (kai skalbykla yra apačioj) arba nubėgti parsinešti agurkų stiklainį į rūsį. Suprantama, jei taip kalbėtų pensininkas.... O svečių tulikas man atrodo didžiausia nesąmonė biggrin.gif  Tie svečiai juk dažniausiai būna tie mūsų artimieji, šeiminykščiai, artimiausi draugai, katrie gali gulėti net ir mūsų lovovose ax.gif Manau, retas iš mūsų namuose priiminėjame verslo partnerius g.gif

cia jau man pomidoras biggrin.gif kai gyvenau bute ir man pasakytu kad reiks pabegioti, bet turesiu dziovykle, buciau numojus ranka..o dabar, turiu du mazus, labai mazus vaikus, skalbiu labai labai daug, visi drabuziai po dienos metami i skirtingus maisus virsuje vonioje, plius ranksluosciai ir viska kita, as jau nenesu - metu is virsaus visa maisa lotuliukas.gif paskui prasideda skalbimai ir karstu drabuziu sulankstymai, taigi atgal netempsi rubu sudejusi i maisus, tenka nesioti graziai, paskui skirstyti..as kalbu apie savo seimos gyvenima, nes sakau - as skalbiu labai daug, sukasi skalbianke ir sukasi, man tai didele problema, todel kai dabar skalbykle bus salia mano drabuzines ir vaiku kambario - as atsikvepiau.
Del sveciu tuliko, as jo taip nevadinu, nes atbegus namo, reikia rankas plaut, kartais su batais begt, vaikas sysiu uzsimano..na visko, suniui kojas plaut..daznai pirmame aukste buna ir sveciu kambarelis/darbo k. todel zmonems irgi patraukliau neiti praustis i dusa, bet cia neskirta siam projektui.
Del garazo ir iejimo i vidu - pas mane garazas ir sandelys, ten ir briketai sudeti..i diena, net siurblys, nes katilineje jau nera vietos, tai einu ten bent 3 kart..nusisauciau jeigu su siurbliu per terasa reiketu eiti lotuliukas.gif bet gi cia kaip kam..gi pas kitus numatytos tos vietos tiems buitiniems rakandams..
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2012 12 21, 10:14)
Sveiki, išduokite paslaptį kas gamino spintas, labai noriu tokių pas save koridoriuje smile.gif


anokia čia paslaptis - durys juk iš Senukų tongue.gif
http://www.senukai.l...mp;searchparam=
baldžiai, kurie gamino mums virtuvę ir spintas, jas nudažė ir pritaikė mūsų nišoms.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 12 21, 22:18)
Jei ji butu verta demesio, tai butum ir apziurejusi, o jei neapziurejai, vadinasi ir nereikia.
Nesakau, kad ji visai neverta demesio - ji tiesiog nematoma. Gal kokiame juodame kambaryje ir neblogai atrodytu  mastau.gif .

Vat tas irgi gali buti tiesa biggrin.gif Matai, sita zona nera didele, o visko joje nemazai yra ir bus. Tai sakau, gal tas skaidrumas iseitis butu g.gif Lyg ir detale, bet ji nera labai krentanti i akis. Vat taip ir sviestuva kai sprendziu koks bus, tai apmasciau visus variantus - visko nemazai, tai norisi, kad butu ir grazu ir i akis nekristu. Nors kristoliniai man grazesni, bet rinkausi toki, kuris tarsi istirpsta, bet tuo paciu yra puikiai matomas. Galvoju, kur dar as ta sviestuva galeciau manaudoti, jei vistik man svetaineje netiktu g.gif Ir nelabai sumastau unsure.gif O ne kapeikas kainuoja. Mastysiu dar. vistiek nerandu kazko panasaus i konsole, kad galeciau ta lempa pastatyti.
Atsakyti
o man tas sviestuvas liuksinis, nebent pigiai atrodytu..bet jis buten skirtas prie tokiu sienu, kur jau yra uzpildymas..as kaip stiliaus misraines megeja, tai jam duodu pliusa..
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2012 12 21, 17:49)
drinks_cheers.gif  kitu nuomone yra labai gerai, kai pvz. triokst kas nors ir paraso gera minti, kur nematei savo akim, o ji tinka ir paciam  thumbup.gif  as kardinaliu pakeitimu daryti projekte nebegaliu, pvz. jau yra atvesta santehnika vamzdziai kur bus wc....bet smulkius dalykus dar tik delioju, tad labai pravers pastebejimai  4u.gif

as pasisakysiu abstrakciai, is savo ir kitu patirties, o kad pagyvenus atsiras trukumu ir nepatogumu, kuriuos dabar sunku net isivaizduoti (atrodo gi viskas apgalvota iki smulkmeniu, suplanuota...), tuo net neabejok smile.gif .
Taigi:
-isejimo is virtuves i terasa reikia butinai, is katilines/skalbyklos taip pat, o is miegamojo - priklausomai nuo bendro eksterjero vaizdo;
-truputi komplikuotas patekimas i wc, ypac is svetaines ar tiesiai is tamburo/holo;
-jei sveciu ne taip daznai pasitaiko, gal virtuve butu tikslinga sukeisti vietomis su svetaine? Vistik man atrodo, kad i namus bus daugiau vaikstoma pro paradines duris, nei pro katiline, bet jei as klystu, tada gerai kaip yra;

O visu labiausiai man kliuna dvejos durys vonios kambaryje. Ar einant i wc reikes abejas duris uzsirakinti (nesvarbu ar jums, ar sveciams)? Ar tai bus patogu? Mielai pasiulyciau toki varianta kaip pas mus kad yra ir kuriuo as labai patenkinta - "isimti" miegamojo kampeli ir duris i miegamaji istatyti priesais drabuzines duris, o ne gale koridoriaus. Tada ir miegamasis, ir drabuzine, ir vonios k. turetu po viena atskira iejima. O man patinka todel, kad visa laika miegamojo durys gali buti atidarytos, o is koridoriaus nesimato nei lovos, nei is viso aisku kas ten per kambarys. Suprasciau, jei vonios k. priklausytu tik jusu miegamajam, bet kadangi ten kartu yra ir viso I-mo a. bendro naudojimo wc, tai su tomis dvejomis durimis man atrodo nelogiskas sprendimas. Juo gi naudosis tiek visi seimos nariai, tiek jusu sveciai. Be to, i drabuzine is skalbyklos ar atvirksciai, ir siaip kiekviena karta, turesi vaikscioti per dvejas (miegamojo+drabuzines) duris. Juk nebuna taip, kad i drabuzine uzsuki tik ryte ir vakare.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2012 12 21, 22:40)
o man tas sviestuvas liuksinis, nebent pigiai atrodytu..bet jis buten skirtas prie tokiu sienu, kur jau yra uzpildymas..as kaip stiliaus misraines megeja, tai jam duodu pliusa..

Jus ji realiai matete? g.gif Nes jei ne, tai galiu pasakyti, kad su Ikejiniai daiktais reikia gana atsargiai, jie pakankamai kokybiski, taciau vistik neretai tai yra biudzetiniai variantai mirksiukas.gif Todel dabar ir kvarsinu galva, kad tiek kartu buvusi Ikejoje vistik sio sviestuvo neapziurejau. Ir nesumastau, kur jis dar man galetu tikti. Sumastyciau, tai nebekvarsinciau sau galvos - imciau biggrin.gif O svetaine tai vistik toks dalykas, kad nesinori deti i ja bet ko.

QUOTE(vida777 @ 2012 12 21, 23:32)
dvejos durys vonios kambaryje. Ar einant i wc reikes abejas duris uzsirakinti (nesvarbu ar jums, ar sveciams)? Ar tai bus patogu?

as pradzioje irgi ta pati rasiau. bet paskui pratryniau. drabuzine, miegamasi ir vonia taip arti vienas nuo kito, ir viskas kampu susieina, nebus nepatogumo panaikinus drabuzines-vonios duris.

Apie svetaines ir virtuves sukeitima galvojau ir as, bet vistik tada i svetaine bus pedinama pro darbo zona, zidinys atsiduria virtuves zonoje, virtuve nutolsta nuo terasos ir kiemo, tai nores vaikai vandens, tai per svetaine ir lakstys visi smeleti, zemeti (na perdedu, bet maniski tai kartais tikrai reikia tiesiai is lauko i vonia neste gabenti doh.gif )

Katiline man kelia daug klausimu. Koks sildymas bus?

As gal keisciau isplanavima. Vaikai kiek suvokiu, tai mazi, o jusu miegamasis labai toli nuo ju. Na, as taip nedaryciau. Perkelciau miegamaji i darbo kambari, paziurejau, kad ne ka ten jis mazesnis gaunasi uz dabartini numatytaji, nes jis plane kartu su drabuzine. Aisku, idealu butu, jei butu galima sienas visas perstumdyti : dabrtinio darbo kabineto, drabuzines, traukti link miegamojo. Dabartini miegamaji perdaryciau i katiline, ir jei imanoma, tai ir i skalbykla ir aplamai i pagalbini kambari. I sia patalpa daryciau duris is garazo ir antras duris daryciau i dabartine kataline. Taip tureciau grazu puiku tambura i lauka ir garaza, su didelemis graziomis durimis i terasa. Miegamasis butu salia laiptu pas vaikucius. Darbo kambariui pasirinkciau kuri nors kambari virsuje. Vat mazdaug taip. Toliau jau galima ir daugiau pamastyti visko.
Atsakyti
Ne, nemaciau to sviestuvo, todel ir sakau jeigu ne pigiai atrodytu...
Atsakyti