Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

QUOTE(jauniute @ 2013 01 17, 11:13)
merginos, nepykit, bet jus keistos, skiepu bijot, gripo bijot, juk mum negalima bijoti ir reikia ieskoti iseities, as labai bijau gripo komplikaciju, todel skiepijuos, dingsta baime, bijau galutinai susiest nervus, pavartoju kuri laika ad, jeigu tik verkslensit niekas nepasikeis, reikia visuomet kazka daryti ir ieskoti iseiciu 4u.gif ... stiprybes visoms 4u.gif



Pritariu. Šaunuolė. thumbup.gif Man irgi labai keista, kai žmogus nieko nedaro,kad sau padėtų. unsure.gif Pavyzdžiui, bijo gripo komplikacijų ir skiepų (nors net konkrečiai nežino kodėl). Gal tiesiog reikia apsispręsti ir pasirinkti sau tinkamą variantą arba nustoti bijoti: bus kaip bus. O jeigu nieko nedarai ir gyveni tarp daugybės baimių, tai nenuostabų, kad pastoviai ištinka PA. biggrin.gif
Aš irgi vis atidėliojau, o šiandien pasiskiepijau nuo gripo (23 lt. Endemike). Nes vis daugėja bauginančios informacijos šia tema, tai bent morališkai jausiuosi geriau. ax.gif Taip pat ir AD pageriu, kai "pasilpsta nervai". Kas iš to, kad pusę metų kankinausi be vaistų, per parą užeidavo daug PA, visą laiką buvau be nuotaikos, svyravau, galva svaigo- o tik pradėjau gerti AD, atsirado ir jėgų, ir nuotaika, ir baimė dingo. smile.gif Dar klausimas,kas organizmui blogiau: ar viena tabletė per dieną, ar ištisinis stresas ir bloga nuotaika. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 17, 12:35)
Pas ką buvai? . Ir aš noriu!  smile.gif nes einu privačiai . Moku po 80lt , o naudos jokios ir be ad nieko nepasiūlo, o pagerėjimo nėr


Buvau pas R.Zykiene. Bet ji tik siaip konkreciauikazka pasako, pataria, "nesicackina".
Anksciau vaiksciuodavau pas Z.Auglyte, labai idomiai pas ja: visada isklausydavo ir bande ieskoti problemos pagrinda, uzduodavo atitinkacius klausimus, duodavo atlikti tam taikras uzduotis. Tikrai rekomenduociau ja kaip psichologe.
Esu prisiregistravusi Seskines poliklinikoj. Ten yra psichikos sveikatos centras i kuri as vaikstau nemokamai. Ten ir vyksta si programa. Be to, jei neklystu kiekvienam zmogui priklauso 10 nemokamu vizitu ( i metus) pas psichologa. Reikia tai isnaudoti biggrin.gif
Siaip ir Vasaros g. yra kazkia panasi programa, bet, kaip pasake psichologe, ten jau tikri ligoniai susirenka, o ir eiles ten dideles.
Atsakyti
Sveikos mergytės, aš asmeniškai prieš gripo skiepus (tik už vaikystėje skirtus pagal planą), nes žinau nemažai atveju kai paskiepyti žmonės susirgdavo vistiek... Jei esi pasiskiepijus nuo vieno gripo tipo, gali susirgti kitu tipu, kuris taip pat gali būti pavojingas (jeigu tavo imunitetas netvarkoje). Masinis vakcinavimas nuo gripo yra daugiau komercinis projektas, nei norima padėti žmonėms.... patikėkit...
Pasirašykite mergytės, kurios iš Kauno? ieškau kauniečių su vegetodistonija....
Atsakyti
man nuo vakar vakaro košmaras , o ne gyvenimas... naktį protinį dantį skaudėjo, o prieš tai su vyru susipykau dėl niekų tai išsiverkiau... dabar sėdžiu su kvadratine galva, silpna, pykina, krato šaltis. vos pastoviu ant kojų , o čia dar pirmadienį kursinio gynimas. nekenčiu pms tokio , o dabar be kontraceptikų bus vienas ištisinis pms visą mėnesį... jaučiu bandysiu hormonus tirtis tik kas iš to kai hormonų gert negalėsiu šiaip ar taip. cray.gif . galvoju gal rimtai mest mokslus ir vaiką pradėt vien todėl, kad liautųsi tos nesamonės. gydytojai nieko nepataria tik vaikai vaikai....
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 18, 14:41)
man nuo vakar vakaro košmaras , o ne gyvenimas... naktį protinį dantį skaudėjo, o prieš tai su vyru susipykau dėl niekų tai išsiverkiau... dabar sėdžiu su kvadratine galva, silpna, pykina, krato šaltis. vos pastoviu ant kojų , o čia dar pirmadienį kursinio gynimas. nekenčiu pms tokio , o dabar be kontraceptikų bus vienas ištisinis pms visą mėnesį... jaučiu bandysiu hormonus tirtis tik kas iš to kai hormonų gert negalėsiu šiaip ar taip.  cray.gif . galvoju gal rimtai mest mokslus ir vaiką pradėt vien todėl, kad liautųsi tos nesamonės. gydytojai nieko nepataria tik vaikai vaikai....

laikykis 4u.gif
del pms tai labai suprantu, nes man paciai labai sunkus.
geriau nakvisas,prefemin. nu truputi padedavo tam kartui..... po to vel tas pats
kt negaliu jokiu gert del skydliaukes.
man pms uzeina apie 12 c.d ir tesiasi iki pat mmms prasidejimo verysad.gif tai dvi sav.
uzeina depresija, verkimai, persivalgymai ( o su mano virskinimo sistema baigiasi jie kokiu skrandzio uzdegimu ar pan. kasos uzd paumejimu ir pan). doh.gif buna silpna, bunu visa perbalus, pajuodus, maudzia pilvo apacia, salcio-karscio bangos, prakaito pylimas, sirdies sutrikimai, pa. doh.gif
Atsakyti
prefemin ir aš nusipirkau , bet dar tik antra tabletė vakar buvo... kntrcpt gėriau būtent dėl nuolatinio pms , nes užeina vėmimai pavalgius , o dar ta uoslė pasidaro tokia, kad į laiptinę negaliu išeiti.. blogiausia, kad svorio trūkst man ir taip 172cm , o tik 49kg , o čia dar tokia savijauta, kad dvi savaites praguliu lovoje. o dar vyras šian suorganizavęs staigmeną tai nežinau kaip čia man bus, nes nenoriu iš namų pajudėt kai jaučiuos kaip lavonas , o ir balta kaip popierius, paakiai pajuodę . mėnesinės vėl toios, kad iš namų neinu blush2.gif . atrodo nėra išeities iš tokios padėties , nes kur tik nesilankiau ir jokiso naudos . tai ryt lekiu kraują ir šlapimą priduosiu , nes šlapimo jau metus kokia nedavus tai mažu ten koki nukrypimai bus.

gal kas kokių gerų vitaminų gali pasiūlyt? koja , rankos tirpinėja tai jaučiu reik pagert kokių normalesnių , o gal pirma magnį dar išsitirt g.gif
Atsakyti
žiūtau santariškėse labai pigiai tyrimai . gerai , kad užmačiau , nes dabar išsitirsiu daugiau už tą pačią kaina lotuliukas.gif

http://web.santa.lt/...c...&Itemid=387
Atsakyti
oi kiek uzdirba medicinos istaigos nuo vegetodistonikiu doh.gif tyrimai da tyrimai, o mazu kokiu nukrypimu bus biggrin.gif
Atsakyti
MeiLLI,

pagerk aišku vitaminus, tik pirk gerus natūralius (ne sintetinius), jie bus brangūs....

O tu Lucero jau atsigavai? Liovėsi kraujas išmatose, tyreisi ar taip praėjo? kuo dabar skundiesi?
Atsakyti
QUOTE(nikitak @ 2013 01 18, 15:43)
MeiLLI,

pagerk aišku vitaminus, tik pirk gerus natūralius (ne sintetinius), jie bus brangūs....

O tu Lucero jau atsigavai? Liovėsi kraujas išmatose, tyreisi ar taip praėjo? kuo dabar skundiesi?

atrodo liovesi, bet dabar vel blogai su kasa, nes isgeriau sampano taure su torto gabaliuku, ir ka .... pykina vel baisiausia doh.gif
eisiu pangrolio pirkt
dabar laku viduriu lasus
Atsakyti
QUOTE(lutte @ 2013 01 18, 15:34)
oi kiek uzdirba medicinos istaigos nuo vegetodistonikiu doh.gif tyrimai da tyrimai, o mazu kokiu nukrypimu bus biggrin.gif



uždirba uždirba. nes aš kraują buvo, kad kas mėnesį priduodavau lotuliukas.gif , o nukrypimų pas mane visad yra tik visad nurašo, kad mažai skysčių vartoju. 2ltr niekaip neišgeriu per parą schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2013 01 18, 16:08)
atrodo liovesi, bet dabar vel blogai su kasa, nes isgeriau sampano taure su torto gabaliuku, ir ka .... pykina vel baisiausia doh.gif
eisiu pangrolio pirkt
dabar laku viduriu lasus



motiliumas man nuo pykinimo labai padeda. kaskart tašėj nešiojuos nors ko aš tašėj neturiu... net validolio rasčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 18, 16:29)
uždirba uždirba. nes aš kraują buvo, kad kas mėnesį priduodavau  lotuliukas.gif , o nukrypimų pas mane visad yra tik visad nurašo, kad mažai skysčių vartoju. 2ltr niekaip neišgeriu per parą  schmoll.gif
Papildyta:
motiliumas man nuo pykinimo labai padeda. kaskart tašėj nešiojuos nors ko aš tašėj neturiu... net validolio rasčiau  lotuliukas.gif

as ir niekaip neisgeriu, o man irgi pasakyta daugiau gerti..... doh.gif
as tai irgi turiu vaistu maiseli, kas zino, juokiasi, pensininynke biggrin.gif lotuliukas.gif

o apie motiliuma nesu girdejus, zinau tik cerukali
Atsakyti