Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 20, 13:57)
Skrandį tyriaus prieš metus , rado refliuksą ir paraudimą, bet psicho sako, kad čia pas mane vsikas nuo nervų.

Jums atrado tikraja blogumo priezasti, o jus tikite psichiatru? Brangioji, gydykit skrandi, o galva susitvarkys ir taip mirksiukas.gif

QUOTE(Lucero @ 2013 01 20, 14:48)
man dabar pms, pykina baisiai, net nebezinau nuo kasos/skrandzio ar pms doh.gif  nu siaip per pms nepykindavo tik laaaabai pusdavo pilva  doh.gif
veluoja kazko doh.gif

Lucero, o gal jus nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 20, 15:51)

Lucero, o gal jus nestuke.gif

lotuliukas.gif baikit, visi kaip susitare

tuoj ateis tos dienos, kartu su jom tikiuosi ir pykinimas praeis tongue.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 20, 15:51)
Jums atrado tikraja blogumo priezasti, o jus tikite psichiatru? Brangioji, gydykit skrandi, o galva susitvarkys ir taip mirksiukas.gif


cia tai sutinku, nes kad nuo pms vemtu blink.gif nu nuo menesiniu dar suprantu, kad gali vemti, bet vemti nuo pms blink.gif unsure.gif g.gif nesakau kad taip negali buti, bet manau taip buna tik turint skrandzio bedu.....
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2013 01 19, 17:42)
per mmm is man kartais pasisuka galva, dbr va keistos menesines, susirgau tai ir temperatura jauciasi ir virskinimas, gal ir ne nuo mmmm  cia, nzn net, bet irgi nekaaip jauciuosi :/
Paneles vegetodistonikes, turiu toki klausimeli, gan asmeniska tongue.gif kaip jums sekasi net nzn kaip graziau paklasuti ;D na su antra puse lovytei ? ;D ar sergant sia liga, kazkas keiciasi jums ;p



sveika Karolina jo keicias ypac pirmas menuo kai pradedi gert AD. blink.gif o po to viskas susitvarko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 20, 15:51)
Jums atrado tikraja blogumo priezasti, o jus tikite psichiatru? Brangioji, gydykit skrandi, o galva susitvarkys ir taip mirksiukas.gif
Lucero, o gal jus nestuke.gif



nežinau nė ką galvoti, nes vaistai nė kiek nepadėjo (omeprazolis ir motiliumas) . vos tik didesnė įtampa ir iškart pykina ... pasidariau kraujo tyrimus yra nukrypimų tai eisiu pas gydytoją ir žiūrėsiu ką sakys. Tikiuos nieko blogos , nes ir taip problemų iki kaklo
Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2013 01 20, 16:36)
lotuliukas.gif  baikit, visi kaip susitare

tuoj ateis tos dienos, kartu su jom tikiuosi ir pykinimas praeis  tongue.gif  doh.gif
Papildyta:

cia tai sutinku, nes kad nuo pms vemtu  blink.gif  nu nuo menesiniu dar suprantu, kad gali vemti, bet vemti nuo pms blink.gif  unsure.gif  g.gif  nesakau kad taip negali buti, bet manau taip buna tik turint skrandzio bedu.....



man seniau taip nebūdavo, o tik nustojau vartot kontraceptikus ir prasidėjo... paskui vėl gėriau, nes negalėjau daugiau taip gyventi... dabar vėl mečiau. hormonai pas mane taip svyruoja, kad nežinau ką galvot. Plaukai slenka, veidą beria, guziukai krūtyje ir dar taiip maudžia krūtinę, kad net prisiliest negaliu tai baisu pagalvot kas laukia ateityje , nes dar kntrcpt kažkiek veikia , nes tik kelios dienos kaip negeriu... šiandien ėjau apgamus tikrintis tai dabar dėl guziukų eisiu greitu metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 21 sausio 2013 - 09:52
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 21, 10:50)
.. pasidariau kraujo tyrimus yra nukrypimų tai eisiu pas gydytoją ir žiūrėsiu ką sakys. Tikiuos nieko blogos , nes ir taip problemų iki kaklo


console.gif console.gif o cia bendras kraujo tyrimas ar koks? g.gif man tai trombocitu per daug, laukia hematologo konsultacija verysad.gif

kaip pavargau nuo visko, neturiu jegu pas tu daktaru eiti cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 21 sausio 2013 - 10:17
QUOTE(Lucero @ 2013 01 21, 11:15)
console.gif  console.gif  o cia bendras kraujo tyrimas ar koks?  g.gif man tai trombocitu per daug, laukia hematologo konsultacija  verysad.gif

kaip pavargau nuo visko, neturiu jegu pas tu daktaru eiti cry.gif


Bendras. jaučiu vėl uždegimas kažkur. Neutrofilų mažai, limfocitų perdaug, kažkokio RDW ir mažai, MPW didesnis nei turi būti ir taip toliau. ..Gaila šlapimo nepridaviau, nes tą patį rytą mėnesinės atėjo verysad.gif .

aš ir per daktarus einu ir jau erzina. džiaugiuos, kad bent apgamai nepakito per metus ir bent tų operuot nereiks. dabar reik susitvarkyt kraują ir eit guziukus pjauti doh.gif

kada eisi pasikonsultuoti?
Atsakyti
kita savaite
baisu, nesu ejus pas kraujo ligu daktara
kaip baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 21, 11:37)
kita savaite
baisu, nesu ejus pas kraujo ligu daktara
kaip baisu doh.gif



į Santariškes keliausi? nebijok, aš paskaičiau apie gydytoją pas kurį šiandien ėjau tai jau buvau nusiteikus, kad aprėks, pamėtys "juokelius" , bet viskas praėjo thumbup.gif
pas tave tik trombocitai buvo ne normose?
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 21, 11:48)
į Santariškes keliausi? nebijok, aš paskaičiau apie gydytoją pas kurį šiandien ėjau tai jau buvau nusiteikus, kad aprėks, pamėtys "juokelius" , bet viskas praėjo  thumbup.gif
pas tave tik trombocitai buvo ne normose?

ne, as is pajurio, i jurininkus

tik trombocitai unsure.gif

man atrodo cia ir yra suo pakastas visu mano kraujavimu unsure.gif

tiesa, siandien pasitustinus apziurejau - jokio kraujo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 21 sausio 2013 - 10:52
Pasiskaitykite: nuo ko atsiranda ligos

Per didelis rugstingumas organizme sukelia PA, nerima, berimus ir kt. Mane kartais isberia pulingais spuogais po netinkamo maisto.
Atsakyti
QUOTE(*vandene* @ 2013 01 21, 16:52)
Pasiskaitykite: nuo ko atsiranda ligos

Per didelis rugstingumas organizme sukelia PA, nerima, berimus ir kt. Mane kartais isberia pulingais spuogais po netinkamo maisto.

Man neatidaro 4u.gif
Lucero, nesusirgot mm? Mudvieju ciklas sutapdavo, tai as jau baigiu, o kaip jums? Gal vis tik testo reikia? biggrin.gif
Atsakyti
dar ne blink.gif nu jopstararai lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif bet bus bus, nes yra visi pms simptomai ax.gif
Atsakyti