Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

Meili, o tave pykina ir vemi grynai nuo pms??? jokiu virskinimo ligu ner???
Atsakyti
QUOTE(nikitak @ 2013 01 18, 13:50)
Sveikos mergytės, aš asmeniškai prieš gripo skiepus (tik už vaikystėje skirtus pagal planą), nes žinau nemažai atveju kai paskiepyti žmonės susirgdavo vistiek...  Jei esi pasiskiepijus nuo vieno gripo tipo, gali susirgti kitu tipu, kuris taip pat gali būti pavojingas (jeigu tavo imunitetas netvarkoje).  Masinis vakcinavimas nuo gripo yra daugiau komercinis projektas, nei norima padėti žmonėms.... patikėkit...
  Pasirašykite mergytės, kurios iš Kauno?  ieškau kauniečių su vegetodistonija....


skiepijuos virs desimt metu, net kai su kiauliu gripu sirgo namiskiai, budama salia ju neuzsikreciau, taip virusai buna skirtingi, bet organizmas vistiek silpniau reaaguoja, ypac jei metai is metu skiepijaisi... antra niekas ir nesako, kad pasiskiepijai ir nesirgsi, gali sirgti, taciau su skiepais isvengiama komplikaciju, cia yra esme, o ne tai kad susirgsi ar ne, as pavyzdziui esu vienareiksmiskai uz skiepus 4u.gif taciau naturalu, kad kiekvienas turi savo nuomone, taip ir turi buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikitak @ 2013 01 18, 13:50)
  Pasirašykite mergytės, kurios iš Kauno?  ieškau kauniečių su vegetodistonija....

Sveika as is kauno esu 4u.gif nelabai i sia tema berasau,kazkada rasiau,dabar is tolo paskaitineju smile.gif
Atsakyti
man vel kazkas uzejo, vel virskinimas, galva skauda, pastoviai miego noriu, geriu ad be pertaukos, tai va lb keista man cia...
Atsakyti
as tai turejau siandien susirgt savo dienom, deja nesergu o tik bloga nerealiai
pykina klaikiai
pilvas ispustas
skauda kartais desine puse, tai kaire
atsistojus sukas galva
Atsakyti
per mmm is man kartais pasisuka galva, dbr va keistos menesines, susirgau tai ir temperatura jauciasi ir virskinimas, gal ir ne nuo mmmm cia, nzn net, bet irgi nekaaip jauciuosi :/


Paneles vegetodistonikes, turiu toki klausimeli, gan asmeniska tongue.gif kaip jums sekasi net nzn kaip graziau paklasuti ;D na su antra puse lovytei ? ;D ar sergant sia liga, kazkas keiciasi jums ;p
Atsakyti
zinok manau tau nuo mmms cia, nes pvz as per jas tai nu mirstu tikrai... doh.gif doh.gif

man tai nuo to pykinimo begalinio, kasos ir skrandzio bei zarnyno sutrikimu pastaraji menesi jokios lovos nebesinori...... schmoll.gif ... as tik ant kiekvieno kampo uztinku save sakant - nu ir nx toki gyvenima schmoll.gif biggrin.gif

ai, gal kada pageres..... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 19 sausio 2013 - 16:47
Sveika sena pazistama, kaip sekasi?

as kaip matote vel "mirstu" nes po menesio tobulos dietos paluzau ir dvi dienas valgiau...... tai ko nereikejo valgyt.........

nu dabar vel esu dietoj, bet uzteko tu dvieju dienu ( tos taures sampano) kad viskas vel butu kaip tada pries pradedant dieta, nu zodziu viskas is naujo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 19 sausio 2013 - 17:12
QUOTE(Lucero @ 2013 01 19, 18:11)
Sveika sena pazistama, kaip sekasi?

as kaip matote vel "mirstu" nes po menesio tobulos dietos paluzau ir dvi dienas valgiau...... tai ko nereikejo valgyt.........

nu dabar vel esu dietoj, bet uzteko tu dvieju dienu ( tos taures sampano) kad viskas vel butu kaip tada pries pradedant dieta, nu zodziu viskas is naujo verysad.gif

Aciu, as tai normaliai laikausi 4u.gif Paskaitau va, o parasyti-nerasau, nes nezinau, ka rasyti, kuom galejau, tuom padejau, toliau jau nuo jusu paciu viskas priklauso drinks_cheers.gif

Pagalvojau dar, Lucero, o nenorit kraujo prasivalyti su lasalinem? Zinokit, po tokio apsivalgymo tai akys prasvistu jums drinks_cheers.gif Bendrauju su medikais gerlininkais(kurie turi ta prakeiktaji), tai jie labai aktyviai praktikuoja ta metoda, sako, o mes neturim laiko sirgti, kai tik uzvalgom ar ko isgeriam, kad ir alaus, jei kita diena matom, kad prasideda blogybes ir organizmas ilgai pats kapanosis, tai pasistatom lasalines, tereikia gliukozes ir NaCl po puslitri. Praplauna krauja, toksinus gliukoze pasalina per slapima, gyvenimas nusvinta, vel galima tada dietos laikytis.
Juk kai man umiai buvo, tai irgi 5 lasalines per 5 dienas suvare, o papildomai geriama klizma pasidariau, kad jau isplauti nuodus, tai is visur. Ir tikrai nustojau zigzagais vaikscioti, dietos tada kitaip ejosi laikyti. Na geriama klizma ir taip pries kolonoskopija jums reiks darytis, o va lasine yra kas pastato arba gal bandykit privaciai, i namus issikviesti sesute. O kaip kvieciasi pijokai, kad prablaivintu?Pati lasaline su tirpalais nebrangi-10lt, man tai state dienos centre, issiprasiau gydytojos, tai nemokamai buvo, o jei i namus, tai, sake, nuo 30 iki 60lt. iskvietimas. As zinau, kad nesciosios del toksikozes irgi i namus kvieciasi sesutes lasalines pasistatyti.
Pabandykit, nes nezinau kuom dar galiu padeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 19, 21:15)


Pagalvojau dar, Lucero, o nenorit kraujo prasivalyti su lasalinem? pasistatom lasalines, tereikia gliukozes ir NaCl po puslitri. Praplauna krauja, toksinus gliukoze pasalina per slapima, gyvenimas nusvinta, vel galima tada dietos laikytis.

Na geriama klizma ir taip pries kolonoskopija jums reiks darytis, o va lasine yra kas pastato arba gal bandykit privaciai, i namus issikviesti sesute. O kaip kvieciasi pijokai, kad prablaivintu?Pati lasaline su tirpalais nebrangi-10lt, man tai state dienos centre, issiprasiau gydytojos, tai nemokamai buvo,

kolonoskopijos as tikiuosi isvengti, jei jau tikrai labai sius proktlologas, tada tik darysiu, bet siaip pati tikrai nesiversiu schmoll.gif

o del lasaliniu, tai zinau kad centre padaro su gydytojos siuntimu, reiktu nueit issiprasyti, g.gif bet nezinau ar nuslinksiu, beto nusimato kad sirgsiu mms dabar visa savaite, kazin ar per tas dienas gerai laselines ?? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Necituosiu, o tik parašysiu atsakymus.


Pas mane blogai su hormonais šiuo metu, ir tas pykinimas lydi mane iki pat mėnesinių.prieš pat mėnesines būna taip, kad nuo vyro nusisukuku naktim , nes bijau netikėtai atpilti turinį. Tada užeina skausmas pilvo ir ateina mmm tą pačią dieną. doh.gif per mėnesines atlaisvėja viduriai tai bent iš šitos pusės ramu.

Skrandį tyriaus prieš metus , rado refliuksą ir paraudimą, bet psicho sako, kad čia pas mane vsikas nuo nervų.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 20, 13:57)
Necituosiu, o tik parašysiu atsakymus.
Pas mane blogai su hormonais šiuo metu, ir tas pykinimas lydi mane iki pat mėnesinių.prieš pat mėnesines būna taip, kad nuo vyro nusisukuku naktim  , nes bijau netikėtai atpilti turinį. Tada užeina skausmas pilvo ir ateina mmm tą pačią dieną.  doh.gif  per mėnesines atlaisvėja viduriai tai bent iš šitos pusės ramu.

Skrandį tyriaus prieš metus , rado refliuksą ir paraudimą, bet psicho sako, kad čia pas mane vsikas nuo nervų.

man dabar pms, pykina baisiai, net nebezinau nuo kasos/skrandzio ar pms doh.gif nu siaip per pms nepykindavo tik laaaabai pusdavo pilva doh.gif
veluoja kazko doh.gif
man ir refliuksas ir stemples paraudimas doh.gif zinok manau jei mes neturetumem to refliukso tai ir per pms nekamuotu tokie blogumai g.gif unsure.gif
Atsakyti