Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

QUOTE(Karolinan80 @ 2013 01 27, 23:26)

Anksciau esi minejusi kad delsantykiu pergyveni, gal del draugo? kaip jis reaguoja i tokia tavo busena? palaiko ?


ne, galvoju apie skyrybas
QUOTE(jauniute @ 2013 01 28, 00:07)
tau pertempta nervu sistema, kuria tu nenori pagydyti ir atstaty... o kaip su angina? issioperavai? 4u.gif

pertempta tai jo.... oi, as neturiu laiko anginai operuot dabar, taip nespeju pas tu daktaru, va kardiologa net teko atsaukt, dabar tik ziuriu kaip iki proktologo sekmingai patekt doh.gif doh.gif
Atsakyti
o aš pažiūrėjau. kad pas mane jau 6mėn kaip limfocitai užkilę doh.gif . ketvirtadienį tik pas daktarius papulsiu tai baisu kai prisiskaičiau... noriu greičiau ketviratdienio...
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 28, 16:45)
o aš pažiūrėjau. kad pas mane jau 6mėn kaip limfocitai užkilę  doh.gif . ketvirtadienį tik pas daktarius papulsiu tai baisu kai prisiskaičiau... noriu greičiau ketviratdienio...

as tai baigiu isprotet
rytoj pas hematologe
o ten.... vel buvo kraujo verysad.gif
o pas proktologa talonas vasario vidury tik
verysad.gif
baisu klaikiai
Atsakyti
o kaip jums sekasi nakti?mane tai tuoj pribaigs tas sokinejimas is miego :tai atrodo kad silpna,tai prabundu nuo nezmonisko sirdies plakimo,tai nuo garso, kurio istikruju nera...Ir dar ar jum nebuna kad kalke atrodo kazkas spurda ir sirdis smarkiai plaka?gal tai sirdies permusimai?nuo situ priepuoliu tenka ilgai pasikankinti kol uzmiegu.Ir taip kas nakti.....gal kas turit tokios patirties?
Atsakyti
QUOTE(raa// @ 2013 01 28, 22:43)
o kaip jums sekasi nakti?mane tai tuoj pribaigs tas sokinejimas is miego :tai atrodo kad silpna,tai prabundu nuo nezmonisko sirdies plakimo,tai nuo garso, kurio istikruju nera...Ir dar ar jum nebuna kad kalke atrodo kazkas spurda ir sirdis smarkiai plaka?gal tai sirdies permusimai?nuo situ priepuoliu tenka ilgai pasikankinti kol uzmiegu.Ir taip kas nakti.....gal kas turit tokios patirties?


Man būdavo naktimis visokių dalykų. Kartais prabusdavau staigiai ir širdis plakdavo kaip nubėgus maratoną. Kai širdis aprimdavo, visą kūną purtydavo nesustabdomas drebulys. Praeidavo ir vėl ramu. Taip, būdavo ir kad pabusdavau ir atrodydavo, kad silpnumas apėmęs. Bet baisiausias buvo atvejis, rašiau aukščiau, kai pabudau nuo nutirpusių visų keturių galūnių. Atpurčiau lyg ir - vėl nutirpo, ir dar kartą. Atsisėdau lovoj, rankas atleido, kojų ne, atsistojau šiaip ne taip, kojų nutirpimas palengva dingo, bet apsisuko galva, silpna pasidarė, grįžau į lovą, dingo tirpimas, bet apėmė silpnumas, svaigulys, drebulys. Visa laimė, dabar jau kokį pusmetį naktinių priepuolių neturėjau. Nemalonus reikalas.
Atsakyti
Ne tas jausmas, kad nemalonus...Labai labai varginantis.Kartais taip pavargstu po darbo dienos, akys pacios merkiasi. Bet tik uzsnudus tuoj pasokstu nuo siu reikalu.Ir tada jau pradedu galvoti kad gal sirdis stoja ,gal dar velniai zino kas.Pradedu skaiciuoti pulsa,ir t.t
Atsakyti
QUOTE(raa// @ 2013 01 28, 23:12)
Ne tas jausmas, kad nemalonus...Labai labai varginantis.Kartais taip pavargstu po darbo dienos, akys pacios merkiasi. Bet tik uzsnudus tuoj pasokstu nuo siu reikalu.Ir tada jau pradedu galvoti kad gal sirdis stoja ,gal dar velniai zino kas.Pradedu skaiciuoti pulsa,ir t.t

Puikiai suprantu, man irgi panašiai būdavo. Tik užsnaudi kiečiau, bet prabundi, tada supanikuoji, skaičiuoji, po to kol nusiramini dar kiek laiko praeina... Ir naktelė sugadinta. Ir dar ryte automatiškai blogai jausdavausi, nes dar likdavo tas nerimas po nakties.
Atsakyti
QUOTE(raa// @ 2013 01 28, 23:43)
o kaip jums sekasi nakti?mane tai tuoj pribaigs tas sokinejimas is miego :tai atrodo kad silpna,tai prabundu nuo nezmonisko sirdies plakimo,tai nuo garso, kurio istikruju nera...Ir dar ar jum nebuna kad kalke atrodo kazkas spurda ir sirdis smarkiai plaka?gal tai sirdies permusimai?nuo situ priepuoliu tenka ilgai pasikankinti kol uzmiegu.Ir taip kas nakti.....gal kas turit tokios patirties?

Pries nakti nevalgykit jokio sunkaus maisto, is viso, geriau lengvesni ir neveliau nei 18 valanda.
Priepoliai baigsis 4u.gif

Lucero, as vis tik pritarciau merginoms, jums reikia vartoti AD 4u.gif Kai imsit juos vartoti, tai net visas virskinimo problemas lengviau susitvarkysit. Juk pagalvokit, ka prarandat? Ir pati nervuojates istisai, ir PA apturit, ir su draugu skyrybos-cia bet kuris sveikas zmogus isprotetu drinks_cheers.gif Reikia jums pagalbos, kuri stipriai apramintu nervus. Zoleles nepades 4u.gif
Atsakyti
as taip pat nevartoju jokiu vaistu.kai jau visai negerai isgeriu sukatzoles lasu.Kazkada geriau AD,kai sveikata dar buvo daug geresne...Bet jie man mazai tepadejo.Gal po kurio laiko nerimas sumazejo.Na o dabar, atrodo nerimo mazai jauciu, na ,bet sveikatele... doh.gif Ir svaigsta galva,ir verzia, ir drebulys ir sirdies plakimai,ivairus durimai bet kokioj kuno vietoj...
Atsakyti
Sveikos Visos!!!
Kaip gyvenate? smile.gif)
As geriu AD jau koks ketvirtas menuo, istikro jauciuosi ZYMIAI geriau.
AUSU CYPIMAS NEPRAEJO, ir bus jis visad, cia FAKTAS nenugincijamas.
Sventinis laikotarpis prejo SUPER, nekreipiau i visus negalavimus demesio, nieks nenervino, buvau maloniai uzsiemusi.
O va dabar, kaip sakant nieko gero, nervina cypimas, vis tas klausimas kirba "nu ko cia cypia, gal reik rezonansa pasidaryt"... Vat todel ir galva skauda...
Na nieko, praeis. Jeigu padeda AD, reiskias viskas nervinu pagrindu.
SEKMES smile.gif
Maziau skuskimes, maziau prie kompo sedekim, gryno oro kuo daugiau, su gyvuneliais ar vaisais daugiau uzsiimkim, ir bus tik geriau!!!!
Atsakyti
QUOTE(visivisi @ 2013 01 29, 15:16)

Maziau skuskimes, maziau prie kompo sedekim, gryno oro kuo daugiau, su gyvuneliais ar vaisais daugiau uzsiimkim, ir bus tik geriau!!!!



butent, kuo daugiau skundziames, tuo giliau grimztame i ta liuna 4u.gif
geriau ateit cia kiekviena diena ir parasyt savo laimejimus, kad ignoravom pa, kad nieko nebijom, kad viskas gerai, tai taip ir bus:) su savim reik dirbt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kokiod smagios optimistines gaidos, merginos thumbup.gif

Lucero, kaip tau pas hemataloga?
Atsakyti