Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija


QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 10, 13:24)
Itariu, kad ne apie kolonoskopija kalbat... biggrin.gif Kolonoskopija tas pats, kad vaika pagimdyti, skausmas analogiskas. Daro su narkoze arba vietine nejautra.


g.gif as dariausi kazkoki tyrima pries trejus metus, tada dar nesidomejau pavadinimu doh.gif Bet atrodo buvo kolonoskopija, nes gydytoja dar pasakojo, kad apziurejo ir dali plonosios zarnos ir nieko blogo nerado. Tikrai neatsimenu kokio nors ypatingo skausmo...
Papildyta:
Itariu, man su skydliake problemos, nes gerkle labai skauda prisilietus ir labai nemalonus jausmas gerlej doh.gif
Atsakyti
Lucero,pranesk kaip seksis pas proktologa:)
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 10, 13:24)
Itariu, kad ne apie kolonoskopija kalbat... biggrin.gif Kolonoskopija tas pats, kad vaika pagimdyti, skausmas analogiskas. Daro su narkoze arba vietine nejautra.



tikrai kalbu apie kolonoskopija, dar perklausiau mamos, tikrai ta pati, nes jai jau 3 kartus daryta 4u.gif jei ten kokiu zaizdu yra ir jas liecia gal skauda, bet kai mano mamai viskas nerviniu pagrindu tai jai absoliuciai neskaudejo, be problemu viskas:)
teciui irgi buvo rastas kraujavimas- dare, irgi nesiskunde 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 10, 01:03)
Aciu mergaites, ramiau, nes jau maniau numirsiu....... tikrai.
belieka sulaukt eiles pas proktologa, bet siaip geda apie tokias problemas kalbeti su artimais doh.gif as draugui net nesakiau dar nieko



aš kartą ir pastebėjau kraują , bet viduriai užkietėję buvo tai matyt įplėša gavos. gal ir tau taspats. jauna esi tai net negalvok apie jokius žarnyno vėžius smile.gif
Atsakyti
dieve as tai nenoriu jokios kolonoskopijos .... girdejau jaunom kartais uztenka zarnyno rentgeno g.gif nes negaliu nei pagalvot kad man i siknyte kis kazkokia zarna..... ni ni ni
Atsakyti
o viduriai neužkietėję? dareis kada išmatų tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 10, 19:21)
aš kartą ir pastebėjau kraują , bet viduriai užkietėję buvo tai matyt įplėša gavos. gal ir tau taspats. jauna esi tai net negalvok apie jokius žarnyno vėžius  smile.gif

4u.gif kol nesitustinu , ramu, uztat atsirado baime tustintis, pamatyt krauja unsure.gif blush2.gif blink.gif tai taip ir gyvenu su baime..... ai, ant raminamuju dabar, siandien kaliau x , iskart geriau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 10, 19:25)
o viduriai neužkietėję? dareis kada išmatų tyrimus?

uzkieteje nuo pat paauglystes
dabar dar ta dieta, buvo labai uzkieteje vienu metu
nesu darius tokio tyrimo
Atsakyti
tiek rašiau ir išsitrynė...

jei kraujas buvo tamsus tada panikuok , o jei šviežias tai duodu 98proc. kad tau vsikas nuo vidurių užkietėjimo. pabandyk nusipirkti forlax miltelių. jie nekenkia , o tikrai padeda (nesijaudink į wc nebėgiosi ) juos ir vaikam duoda. tada tavo atveju dėl ramumo pasidaryčiau išmatų tyrimus pilnus tik pirma susitvarkyk su viduriais , kad kraujo nerastų . pati turiu problemų su wc tai kemsu vaisius, ne stap savaitę galėčiau nesilankyti su rimtu reikalu , o tada ašaros, kraujas, skausmas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 10, 19:42)
tiek rašiau ir išsitrynė...

jei kraujas buvo tamsus tada panikuok , o jei šviežias tai duodu 98proc. kad tau vsikas nuo vidurių užkietėjimo. pabandyk nusipirkti forlax miltelių. jie nekenkia , o tikrai padeda (nesijaudink į wc nebėgiosi ) juos ir vaikam duoda. tada tavo atveju dėl ramumo pasidaryčiau išmatų tyrimus pilnus tik pirma susitvarkyk su viduriais , kad kraujo nerastų . pati turiu problemų su wc tai kemsu vaisius, ne stap savaitę galėčiau nesilankyti su rimtu reikalu , o tada ašaros, kraujas, skausmas...  biggrin.gif

sviezias buvo, ryskus
as ir dabar mastau gal man kokiu vidurius paleidzianciu isgerti, viska isvalytu g.gif ar tai negerai butu jei kraujuojama g.gif g.gif
Atsakyti
negerk stiprių laisvinąmųjų, nes pripras organizmas. verčiau forlax nusipirk pora pokiukų pabandymui ir išgerk jie švelniai laisvina ir keisk mitybą. gai nusipirkti ir lepicol. jie skirti žarnyno funkcionavimui, sutrikus virškinimui, sutvarko vidurius ir yra pagaminti iš natūralių medžiagų .

matei kraują pirmą kartą , kraujas šviežias , esi jauna, tyrimų prisidariusi tiek ir tiek... nusiramink ir neprisigalvok nesamonių smile.gif
Atsakyti
ai jeigu uzkieteje viduriai ir dar sviezias kraujas, tai praktiskai manau kad gali buti rami, man paciai taip buna... laisvinamuju negerk, kai as turejau tokiu problemu gydytoja man ir minejo forlaxa smile.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz viltingus zodzius, is tiesu baisioji liga nelabai man paisytusi, nes hemoglobinas puikus, svoris nekrenta ne pro kur smile.gif
Atsakyti