Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

tai dar gerai kad turit galimybe miegoti iki pietu po bemiegiu naktu 4u.gif manes niekas neklausia kiek miegojai, puse septyniu lauk is lovos, diena prasideda, o tada vaikstau kaip menulis, nei gyva nei mirus doh.gif
panos o jum nebuna mirgejimo akyse? man tai pastoviai mirga,m skraido zvaigzdutes, kazkaip pradeda ir sitas fokusas nusibost g.gif
Atsakyti
Atsimenu kai labai sirgau, tai irgi buvo bemieges naktys, bet dar dirbau, tai is vis. Niekad neemiau nedarbingumo lapelio. Visa tai jau praeity smile.gif Atsirinkau ka galiu valgyti, o is gerimu netinka kava ir alkoholis. Tiesa, kai sirgau, turejau ir siaubinga migrena.
Atsakyti
sveikos
man labai blogai

ismatose kraujas, siuncia zarnyno tyrimui, kolonoskopijai pas proktologa. bijau nesveikai

numirsiu is baimes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 09, 16:27)
sveikos
man labai blogai

ismatose kraujas, siuncia zarnyno tyrimui, kolonoskopijai pas proktologa. bijau nesveikai

numirsiu is baimes verysad.gif

Uh verysad.gif Laikykis. Ir as vietoj taves numirciau is baimes. Kada kolnoskopija? Pati pastebejai krauja ismatose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *vandene*: 09 sausio 2013 - 15:58
dar nezinau kada jauciu negreit kai tokios eiles visur....

pati pastebejau

ar gali kazin taip but nuo streso nervu? nes neisivaizduoju nuo ko cia dabar taip
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 09, 17:09)
dar nezinau kada jauciu negreit kai tokios eiles visur....

pati pastebejau

ar gali kazin taip but nuo streso nervu? nes neisivaizduoju nuo ko cia dabar taip

Tikrai ne nuo nervu. Skaiciau kad kraujas ismatose nebutinai turi buti blogiausia liga, gali buti uzdegimas.
Atsakyti
Lucero,

As neseniai buvau pas proktologa, nes pastebejau gleiviu su krauju. Yra uzdegimas kazkos, israse zvakuciu. Tai kad nebijok,issitirk.
Atsakyti
QUOTE(Lysa @ 2013 01 09, 21:59)
Lucero,

As neseniai buvau pas proktologa, nes pastebejau gleiviu su krauju. Yra uzdegimas kazkos, israse zvakuciu. Tai kad nebijok,issitirk.

o kaip pati proktologa apziura ar baisi? ar nebutinai daro ta kolonoskopija? 4u.gif man seimos gyd parase zvakuciu irgi
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 09, 21:38)
o kaip pati proktologa apziura ar baisi? ar nebutinai daro ta kolonoskopija?  4u.gif  man seimos gyd parase zvakuciu irgi

nebaisi,man asmeniskai pas ginekologe baisiau, aisku nemalonu psichologiskai.. ne visada siuncia kolonoskopijai, man dare kitoki tyrima, net nzn kaip vadinasi,su rengenu sviete. yra ir kraujo buve, bet tai buna nuo uzkietejusiu viduriu, kartais pasidaro zaizdeles, nera prasmes galvoti apie baisiausia:)
Atsakyti
Aciu mergaites, ramiau, nes jau maniau numirsiu....... tikrai.
belieka sulaukt eiles pas proktologa, bet siaip geda apie tokias problemas kalbeti su artimais doh.gif as draugui net nesakiau dar nieko
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 01 09, 17:09)
dar nezinau kada jauciu negreit kai tokios eiles visur....

pati pastebejau

ar gali kazin taip but nuo streso nervu? nes neisivaizduoju nuo ko cia dabar taip


nusiramink, tikrai gali buti nuo nervu, aisku issitirti butinai reikia ir gerai, kad siuncia smile.gif
mano mamai kai buvo nervinis issekimas, visas tualetas buvo raudonas, kraujuodavo belekaip, bet padare kolonoskopija ir (aciu Dievui) nieko nerado, susitvarke nervukus ir viskas oki smile.gif
beje kolonoskopija jai visiskai nebaisi buvo, viskas ten greitai ir lengvai, taip kad nusiramink, tu matai, kad viskas eina nuo nervu, juos reikia gydytis ir kitos problemos dings, eik pas psichiatra ir priimk gydyma koki siulys, netiks tas parinks kita, nes tu prarandi graziausius gyvenimo metus, pagalvok...
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2013 01 10, 12:30)

beje kolonoskopija jai visiskai nebaisi buvo, viskas ten greitai ir lengvai,

Itariu, kad ne apie kolonoskopija kalbat... biggrin.gif Kolonoskopija tas pats, kad vaika pagimdyti, skausmas analogiskas. Daro su narkoze arba vietine nejautra.
Atsakyti