Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(dominica @ 2013 03 04, 20:55)
akropolio 'eurokos', bet cia jau laaabai seniai buvo, dabar kiek ziurejau- nerandu tu serveteliu ne vienam uma stende, tai saviskes taupau  lotuliukas.gif


O kur paskutiniu metu matėt UMA stendus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2013 03 04, 21:11)
O kur paskutiniu metu matėt UMA stendus?  bigsmile.gif


paskutiniu metu tai cia rudeni matyt buvo lotuliukas.gif tam paciam akropoly lyg buvo stendas gal lapkricio men. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 03 04, 21:55)

aciu  4u.gif YSL lupdazis super duper daikciukas, labai lengvutis, drekinantis, graziai ziurisi, graziai blizga, is krastu neuzbega, i rauksles nesubega, pasidazyt juo lengva net be veidrodzio



kaip jis vadinasi tiksliau? kokia spalva pas jus?
Atsakyti
Man tos UMA kaip tik nepatiko, Essence daug geresni lapeliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 03 04, 20:55)
labai geras  drinks_cheers.gif iki siol naudojau sebium prausikli- tai sitas man net geresnis (bent jau siuo metu ir dabartinei odos buklei). daug svelnesnis uz sebium, nusiprausus jokio, net menkiausio nemalonaus jausmelio, ir kas nustebino- ypatingai svariai visa makiaza nuplauna  bigsmile.gif iki siol prausdavau veida su sebium, tada nuvalydavau su sebium h2o- likdavo ant vatos padelio dar nemazai rudumo nuo pudros. nuprausus su DS ir nuvalius su h2o- vos vos rusva zyme lieka  bigsmile.gif

Kaip gerai skamba! bigsmile.gif O akiu makiaza nuplauna irgi ar naudojat H2O akims valyt? 4u.gif
Atsakyti
dominica, kaip Catrice maskavimo rinkinukas? rolleyes.gif
Atsakyti
dominica, grazus krepselis ir tikrai buvo idomu pasizvalgyti, nemazai visko prikaupta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 03 04, 21:21)
kaip jis vadinasi tiksliau? kokia spalva pas jus?


YSL rouge volupte shine, 8nr 'pink in confidence' smile.gif

QUOTE(Malena @ 2013 03 04, 21:21)
Man tos UMA kaip tik nepatiko, Essence daug geresni lapeliai smile.gif

o essence ju turi ne tik limituotos kolekcijos? g.gif as TBS esu turejus, labai patiko, bet brangoki kaip uz toki maza kieki

QUOTE(Mintee @ 2013 03 04, 21:22)
Kaip gerai skamba!  bigsmile.gif O akiu makiaza nuplauna irgi ar naudojat H2O akims valyt?  4u.gif

as labai tingiu akis dar atskirai valyti blush2.gif tai dazniausiai tik nuprausiu visa veida su prausikliu, akys nusiprausia gerai, bet paakiuose visad tuso nors menka juostele lieka- tai ta valau su vatos pagaliuku ir akiu valikliu. jeigu sunkesnis akiu makiazas- valau su valikliu, tada prausiu vel visa veida ir vel ta tuso juostele pagaliuku valau biggrin.gif sebium h2o gal nelabai akims valyti tinkamas, bet buna, kad ir ji panaudoju- man nera akiu sudirgine, bet maniskes ir nejautros smile.gif
Papildyta:
QUOTE(_Pandora_ @ 2013 03 04, 21:42)
dominica, kaip Catrice maskavimo rinkinukas? rolleyes.gif


beveik vertas siuksliadezes, laikau tik del to, kad is pirmu triju skirtingu atspalviu galima susimaisyt reikalinga, jeigu jau turimu maskuokliai netinka pagal spalva. pamaskavus koki spuoga ir ant virsaus tepant krempudra (net ir super atsargiai), maskuoklis nusitrina nuo odos. o maskuot jau ant krempudros as nelabai megstu.. paakius maskuojant labai i rauksles subega. zalias maskuoklis apskritai kazkoks nesusipratimas- uztepus krempudra prasisviecia ir paraudimas, kuris buvo bandomas maskuoti, ir dar zalias blynas ant jo biggrin.gif

tai nezinau, ar as tiesiog naudotis tais maskuokliais nemoku, ar vis tik jie tokie prasti biggrin.gif..
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 03 04, 21:52)

o essence ju turi ne tik limituotos kolekcijos?  g.gif as TBS esu turejus, labai patiko, bet brangoki kaip uz toki maza kieki 


Taip smile.gif Šiuo metu pardavime dar galima rasti Essence Sun Club.
Aš įvairių gamintojų esu turėjusi. Artdeco patiko, dėkliukas dailus buvo, kaina nedidelė, bet kažkodėl nebėr jų.
Atsakyti
Papasakokite apie FitME kompaktine ir skysta pydrytes.ir apie rimelio kompaktine,ar neisryskina poru?
Atsakyti
user posted image
koks numeriukas sio Flormar nagu lako? blush2.gif
Atsakyti
ar jums patinka too faced šešėlių pagrindas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 04 kovo 2013 - 22:32