Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 34 tema

QUOTE(lauryna @ 2013 05 22, 09:20)
Normalu nesenai pagimdziusiai moteriai tureti pilvuka.

Nebent gimdė neseniai. Bet matot kaip yra, baisiai galvoji, jei neįsigilini ir nepaskaitai apie ją. Kuo mažiau sau tokios 'reklamos' internete, drąsūs kai kurie doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 22, 09:47)
Nebent gimdė neseniai. Bet matot kaip yra, baisiai galvoji, jei neįsigilini ir nepaskaitai apie ją. Kuo mažiau sau tokios 'reklamos' internete, drąsūs kai kurie doh.gif  biggrin.gif


Laba diena, bet žmonės internete tikrai žiaurūs yra, stambesnės iškart lašiniuotės, o jei kūdos, tai iškart anoreksikės. Kitavertus, pažįstu keletą merginų, kurios valgo normaliai, gal net daug, bet kojos ir rankos tai kaip šakaliukai (geriausios draugės kojos būtent kaip įdėtosios merginos, o pilvas minkštesnis toks), aplinkiniai tokias iškart nebūtais dalykais kaltina. Gaila, aišku, bet būtent todėl niekada žiauriai kūdų nevadinisiu anoreksikėm (nebent jau matosi aiškus nei raumeninio nei riebalinio audinio nebuvimas) arba stambesnių nevadinsiu drambliais smile.gif

Geros dienos visoms 4u.gif aš šiandieną Insanity pure cardio atlaikiau, tai galiu nors ir namus statyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 05 22, 08:52)
Labas rytas, o ho ho kiek pripliurpta thumbup.gif Kiek naujų veidų atsirado thumbup.gif Visoms naujokėms po  4u.gif Prašom bendrauti ir gyventi aktyviai kartu su mumis mirksiukas.gif




As i sita tema ateinu periodiskai,po pirmo vaiko sportavau, tada pries antra sportavau, pastojus sportavau, tik pagimdzius uzleidzau reikalus.Bet vel ateinu.Tai kaip ir nenaujoke, nes Vicious pamenu is senu temu, ji cia pati paciausia dinozaure biggrin.gif

Sportuoju kas antra diena su Jillian, bet treniruotes nesistemingos, ziuriu pagal situacija, jei turiu laiko apie valanda imu ilgesne, jei turiu koki pusvalandi imu koki sreda.Aisku, kazi kokiu rezultatu stebuklingu nebus su tokiom padrikom treniruotem, bet svarbu judet ir i prieki o ne atgal.

Papildyta:
Kuda kaip pagaliukas, bet is kart matosi kad sportuota ir su mityba derinta.O ne badauta.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 22 gegužės 2013 - 09:08
Kaip gražiai liemenį išryškino, nes prieš tai kaip visai be formos atrodė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2013 05 22, 10:01)
Laba diena, bet žmonės internete tikrai žiaurūs yra, stambesnės iškart lašiniuotės, o jei kūdos, tai iškart anoreksikės. Kitavertus, pažįstu keletą merginų, kurios valgo normaliai, gal net daug, bet kojos ir rankos tai kaip šakaliukai (geriausios draugės kojos būtent kaip įdėtosios merginos, o pilvas minkštesnis toks), aplinkiniai tokias iškart nebūtais dalykais kaltina. Gaila, aišku, bet būtent todėl niekada žiauriai kūdų nevadinisiu anoreksikėm (nebent jau matosi aiškus nei raumeninio nei riebalinio audinio nebuvimas) arba stambesnių nevadinsiu drambliais smile.gif

Geros dienos visoms  4u.gif  aš šiandieną Insanity pure cardio atlaikiau, tai galiu nors ir namus statyti  biggrin.gif

O ką galvoti, kai aplink tik girdi: aš stora, aš stora, aš stora. Kai tuo tarpu pažvelgus į tą asmenį riebalo nerandi. Aš bijojau dėl dukterėčios, kad nenudurniuotų, nes ji kaip aš stambesnio kaulo, plius pas ją labai gražiai riestas užpakaliukas. Tai jau išgirsdavau irgi: aš stora blink.gif Vos diržo nepaimdavau lotuliukas.gif Žodžiu, visuomenė dabar nudurniavus, tai jau ir pamiršti apie genus, kad pas kai kuriuos taip būna, atrodo, kad visi durniuoja ir badauja cool.gif
Papildyta:
QUOTE(o-pa-pa @ 2013 05 22, 10:12)
pati paciausia dinozaure biggrin.gif

hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 22, 10:18)
Žodžiu, visuomenė dabar nudurniavus, tai jau ir pamiršti apie genus, kad pas kai kuriuos taip būna, atrodo, kad visi durniuoja ir badauja cool.gif

*****, kaip pritariu, nes aplinkiai vien šneka, jei labai plona - anoreksikė, jei labai stora - apsirijelė. Pažįstu daug merginų, kurios ir kompleksuoja dėl to, kad baisiai plonos. Aš tai kompleksuoju tik dėl savo leškų, kaip pas kokį Savicką biggrin.gif bet vistiek kasdien vaikštau su sijonais, o kelnes kas tris mėnesius aplivelku ax.gif
Atsakyti
Lifili klausė apie Body flex, aš po trečio vaiko praktikavau nemažai, rezultatai puikūs. Paskui jau, kai pasiekiau gražesnio vaizdo veidrodyje, palikau šitą reikalą, formos vėl truputį išplaukė, nežinau, kaip paaiškinti...neturiu daug nereikalingų kilogramų, bet ir stangrumo ar raumens nebuvo, pilvas kaip 6 mėn nėščia... ax.gif
Šiuo metu sportuoju namie su Jilian, patenkinta-raumenukai paryškėjo, ypač viršutinės dalies, rankų. Pilvas laikosi iki paskutinio lotuliukas.gif

Manau, visos norime atrodyti gražiai, sau patikti, dabar gražu lieknas stangrus kūnas, plius jaunas... tai ir bando priartėti, kartais peržengiant ribas. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė*: 22 gegužės 2013 - 09:46
Labas rytas, pasake drambliene lotuliukas.gif
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 22, 08:55)
Ji ir prieš tai atrodė kaip Somalio vaikas, jie gi taip atrodo nuo bado. Tai durnė dar ir alinosi su sportu. Jėzus, duotų man kas ją, taip taip į šikinę įspirčiau, į tramdomuosius marškinius ir 6 kartus dienoje kaip paršą atšerčiau. Ibitute, per tokias durnes visuomenė išsigimsta. Tokia nusialinus po to ir vaikų vieną dieną užsinorės ir žiūrėkit išnešios užsiūta. O be to ir šiaip tokios tik pildo ligoninių gretas doh.gif

man reiktu pas tave patekti, tik kad mane ne atsert reiktu, bet kad nuvaikytum gerokai blush2.gif nes paciai ziuriu nesigauna, vis pagailiu saves rolleyes.gif tai treniruote nusuku, tai koki skanesni kasneli suvalgau... Maniskis jau svaiginasi is laimes, kad arteja jo namu kinas doh.gif

Si menesi bankrotas musu seimai, visos tos vestuves, gimtadieniai ir t.t. suede prinigu tiek, kad turim dabar 90lt ant maisto iki algu, o algos tai dar uz puses menesio praktiskai doh.gif gerai, kad dar mokescius spejom susimoketi, vat ir liko ant maisto tik tiek. Nezinau, kaip cia reiks issisukti, gerai, kad bent bulviu turim daug lotuliukas.gif aisku yra kelionei skirti pinigai, bet kol kas neleidziu ju judinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2013 05 22, 09:22)
*****, kaip pritariu, nes aplinkiai vien šneka, jei labai plona - anoreksikė, jei labai stora - apsirijelė. Pažįstu daug merginų, kurios ir kompleksuoja dėl to, kad baisiai plonos. Aš tai kompleksuoju tik dėl savo leškų, kaip pas kokį Savicką biggrin.gif bet vistiek kasdien vaikštau su sijonais, o kelnes kas tris mėnesius aplivelku  ax.gif

Aš kompleksavau kai buvau riebalų maišelis, bet vos pradėjo jie tirpti - akyse atsigavau, nesvarbu, kad jo buvo dar daug ir visur. Pernai net pilvo lašinys netrukdė degintis ax.gif O dabar kai pamečiau tiek svorio tai norisi nuogai lakstyti gatvėm ir šaukti "pažiūrėkit kaip aš jau atrodau!" lotuliukas.gif nors aišku dirbti dar tikrai yra kur ax.gif

QUOTE(doviem @ 2013 05 22, 09:37)
Labas rytas, pasake drambliene lotuliukas.gif

man reiktu pas tave patekti, tik kad mane ne atsert reiktu, bet kad nuvaikytum gerokai blush2.gif nes paciai ziuriu nesigauna, vis pagailiu saves rolleyes.gif tai treniruote nusuku, tai koki skanesni kasneli suvalgau... Maniskis jau svaiginasi is laimes, kad arteja jo namu kinas doh.gif

Si menesi bankrotas musu seimai, visos tos vestuves, gimtadieniai ir t.t. suede prinigu tiek, kad turim dabar 90lt ant maisto iki algu, o algos tai dar uz puses menesio praktiskai doh.gif gerai, kad dar mokescius spejom susimoketi, vat ir liko ant maisto tik tiek. Nezinau, kaip cia reiks issisukti, gerai, kad bent bulviu turim daug lotuliukas.gif aisku yra kelionei skirti pinigai, bet kol kas neleidziu ju judinti  blush2.gif

Viskas į gerą, pasėdėsit ant košyčių ir svoris ištirps ir pinigai susitaupys thumbup.gif Viską tu gali, nepaleisk vadelių mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė* @ 2013 05 22, 10:37)
Lifili klausė apie Body flex, aš po trečio vaiko praktikavau nemažai, rezultatai puikūs. Paskui jau, kai pasiekiau gražesnio vaizdo veidrodyje, palikau šitą reikalą, formos vėl truputį išplaukė, nežinau, kaip paaiškinti...neturiu daug nereikalingų kilogramų, bet ir stangrumo ar raumens nebuvo, pilvas kaip 6 mėn nėščia... ax.gif
Šiuo metu sportuoju namie su Jilian, patenkinta-raumenukai paryškėjo, ypač viršutinės dalies, rankų. Pilvas laikosi iki paskutinio lotuliukas.gif

Manau, visos norime atrodyti gražiai, sau patikti, dabar gražu lieknas stangrus kūnas, plius jaunas... tai ir bando priartėti, kartais peržengiant ribas. blink.gif


Cia dabar tokia mada? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2013 05 22, 10:37)
Si menesi bankrotas musu seimai, visos tos vestuves, gimtadieniai ir t.t. suede prinigu tiek, kad turim dabar 90lt ant maisto iki algu, o algos tai dar uz puses menesio praktiskai doh.gif gerai, kad dar mokescius spejom susimoketi, vat ir liko ant maisto tik tiek. Nezinau, kaip cia reiks issisukti, gerai, kad bent bulviu turim daug lotuliukas.gif aisku yra kelionei skirti pinigai, bet kol kas neleidziu ju judinti  blush2.gif

Nu tai va, pabadausite ir manęs nebereik, atlaisvinai rankas lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2013 05 22, 09:22)
*****, kaip pritariu, nes aplinkiai vien šneka, jei labai plona - anoreksikė, jei labai stora - apsirijelė. Pažįstu daug merginų, kurios ir kompleksuoja dėl to, kad baisiai plonos. Aš tai kompleksuoju tik dėl savo leškų, kaip pas kokį Savicką biggrin.gif bet vistiek kasdien vaikštau su sijonais, o kelnes kas tris mėnesius aplivelku  ax.gif

nu bet kai čia kurią dieną Genytė per teliką ėmė pasakot kaip fainai jai svoris metėsi suvartojant į dieną 400 kcal ir kaip ji gerai jautėsi nei silpna buvo nei ką tai tikrai piktumas paėmė doh.gif
o kokios jaunos mergaitės kaip pavyzdį ima doh.gif

dėl leškų ir aš kompleksuoju bet su kelnėm jos dar blogiau atrodo, teisingi sijonai visai neblogai jas užmaskuoja
aišku su miniakais nevaikštau bet ir su gražiom kūdom nevaikščiočiau biggrin.gif amžius neleidžia lotuliukas.gif
Atsakyti