Įkraunama...
Įkraunama...

Perlinės kruopos

Troškinta triušiena (vištiena) su perlinėmis kruopomis

1 triušio mėsos, 2 šaukštai taukų, sviesto, 3 svogūnai, 2 morkos, 1 šaukštas pomidorų tyrės, 1 stiklinė perlinių kruopų, druskos, juodųjų maltų pipirų, sultinio.

Nuplauname, nusausiname ir nedideliais gabaliukais kartu su kaulais supjaustome mėsytę, apibarstome druska ir pipirais, apkepiname riebaluose, įpilame 2,5 stiklinės sultinio ir troškiname. Tada sudedame supjaustytas prieskonines daržoves, pomidorų tyrę, plautas kruopas, jei reikia, dar įpilame vandens ir troškiname orkaitėje. Troškinį patiekiame pusdubenyje.



CIA NE MANO RECEPTAS BET ISBANDZIAU , LABAI SKANU BUVO... thumbup.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, gal kuri skaniai darot kazka is perliniu kruopu? Ar visada brinkote?
Atsakyti
tokia tema irgi jau yra.
Atsakyti
QUOTE(Rameda @ 2004 08 06, 21:37)
Įdomu kokią košę darai. Aš išverdu tas kruopas, ir pridedu kepintų svogūniukų, keptų ant sviesto tarkuotų morkų (nuo jų spalva graži būna), pakeptos paprastos daktariškos dešros (tinka spirgučiai, dešrų likučiai ir kitokios įvairios mėsytės) viską sumaišau ir orkaitę kokiai 20 min, kad viskas gerai perkaistų.  thumbup.gif  thumbup.gif 


Aš irgi darau analogišką košytę, tačiau nededu į orkaitę, o ant išvirtų kruopų sudedu padažiuką. Skaniausiai vis tik gaunasi su spirgučiais. Galima dar ant viršaus užbarstyti tarkuoto fermentinio sūrio.

Beje, labai neblogą skonį priduoda kalendra padažiuke.
Atsakyti
Parasykit kas nors man agurkines sriubos recepta, plz. Laaabai noriu!!!
Atsakyti
Šilkinė košė - iš vakaro pasimerkiu kruopas ,tada labai neilgai reikia virti , paverdu kol suminkštėja , tada dedu 3-4 žalias trakuotas bulves , kas megsta galima įdėti dar žirnių , įpilu truputį pieno , dar paverdu , pamaišau kokias 5 minutes , palieku pastovėti . O padažą darau įvairų, tai spirgučių , tai baltą ar pievagrybių, skanaus
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 04 13, 08:59)
Parasykit kas nors man agurkines sriubos recepta, plz. Laaabai noriu!!!

Yra forume prie sriubu, atskirai, jei gerai pamenu! Kazin, ar galima i ta sriuba deti marinuotu agurku, o ne raugintu? Jauciu ne...
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 14, 11:36)
Yra forume prie sriubu, atskirai, jei gerai pamenu! Kazin, ar galima i ta sriuba deti marinuotu agurku, o ne raugintu? Jauciu ne...

Tikrai galima,ne viena karta viriau. mirksiukas.gif
Atsakyti
O as siandien isbandysiu sita recepta - laaabai laukiu vakarienes biggrin.gif
Atsakyti
Aš darau tokią košę: perlinės mirkytos kruopos, bulvės, (pjaustau kubeliais man taip skaniau), tada morka ir svogūnas (pakepinti), ir spirgučiai, bet jei tik turite kaimiškos rūkytos mėsytės - pasaka. Viską verdu ant silpnos ugnies, kol išvirs biggrin.gif O jei dar gyvenate kaime, tai po pečium galima pašauti į kugelinę (nežinau kaip vadinasi, bet seniau būdavo tokios metalinės troškintuvės, kai kugelį gali per naktį palikti ant žarijų, o iš ryto būdavo iškepęs, tai perlinių kruopų košei tereikia keleto valandų) wub.gif Mano močiutė tokią košę po pečiumi kepa, va ten tai skonis..... niekas neprilygs.
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 14, 12:36)
Yra forume prie sriubu, atskirai, jei gerai pamenu! Kazin, ar galima i ta sriuba deti marinuotu agurku, o ne raugintu? Jauciu ne...

Visai ne tas skonis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Encore @ 2004 08 06, 23:37)
Įdomu kokią košę darai. Aš išverdu tas kruopas, ir pridedu kepintų svogūniukų, keptų ant sviesto tarkuotų morkų (nuo jų spalva graži būna), pakeptos paprastos daktariškos dešros (tinka spirgučiai, dešrų likučiai ir kitokios įvairios mėsytės) viską sumaišau ir orkaitę kokiai 20 min, kad viskas gerai perkaistų.  thumbup.gif  thumbup.gif 



Na labai idomus receptukas,musu seima tai pat megzta perlines kruopas,reik isbandyti si recepta. bigsmile.gif
O pati verdu silkine perliniu kruopu kose,visiems labai patinka.
Atsakyti