Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 10 16, 10:30)
Visoms ir visiems, man regis apie atranką nekalbėjai. Nors minčių neatsisakyčiau išgirsti smile.gif
Sudalyvavo tik 2, jei neklystu, na ir Gotte, tiesa.

reiks eit ir man trula nufotkyt. Arba parsisiust fotke is autrolis.lt
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 10 16, 09:35)
reiks eit ir man trula nufotkyt. Arba parsisiust fotke is autrolis.lt


pirmyn biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 10 16, 09:41)


Tai gal lai tasai projektas būna tęstinis? Ne 1 savaitės. Tada tikrai galima būtų atidaryt flickre temą, kurioje lai reiškiasi visi visuomenininkai smile.gif Dėl atvirukų bankrutuot neturėtum, aktyvumas pastaruoju metu per kraštus nekupa smile.gif (jei užkupės - mesimės po trajaką biggrin.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 16 spalio 2013 - 09:55
QUOTE(Iks @ 2013 10 16, 09:52)
Tai gal lai tasai projektas būna tęstinis? Ne 1 savaitės. Tada tikrai galima būtų atidaryt flickre temą, kurioje lai reiškiasi visi visuomenininkai smile.gif  Dėl atvirukų bankrutuot neturėtum, aktyvumas pastaruoju metu per kraštus nekupa smile.gif (jei užkupės - mesimės po trajaką biggrin.gif)


ok, aš dar galiu palaukti kurį laiką, nes mano įsipareigojimas siųsti atviruką negali būti neterminuotas smile.gif tarkim, kas įdės foto iki lapkričio 1 d., tas gaus atviruką, kiti negaus, bet dėti galima ir rekomenduojama..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 10 16, 10:01)
ok, aš dar galiu palaukti kurį laiką, nes mano įsipareigojimas siųsti atviruką negali būti neterminuotas smile.gif tarkim, kas įdės foto iki lapkričio 1 d., tas gaus atviruką, kiti negaus, bet dėti galima ir rekomenduojama..smile.gif


tai eit sukurti temą už Tave? Flickre?
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 16, 10:02)
tai eit sukurti temą už Tave? Flickre?


jei gali ir netingi, būčiau dėkinga. aš apsimėtau darbus ir išlekiu į laidotuves.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 10 16, 10:03)
jei gali ir netingi, būčiau dėkinga. aš apsimėtau darbus ir išlekiu į laidotuves.


VISUOMENINIS TRANSPORTAS smile.gif

(gal skubotai, irgi besimėtant darbais, bus galima pataisyti, jei ką). Kas jau rodėsi čia ar flickre, nepasibranginkit pasikartoti šioje flickro temoje, kad Say nereikėtų vaikytis jūsų po SM ir flickr laukus su savo atvirukais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 16 spalio 2013 - 10:18
prisidedu prie pagyru Say. Bene viena geriausiu mano akimis ziurint.

dar galbut OT, bet nelabai suprantu pasisakymu tu, arba nerukanciu, butinai pazymet kad nors nemegsta rukalu ir, zinoma, neruko, foto istabi biggrin.gif ne pirma karta pastebejau tokia tendencija. dar tik laukiu rukanciu pasisakymu, kad nors rukau foto su cigaretem itin nepatinka rolleyes.gif argi nuomonei apie foto taip svarbu, rukot jus ar nerukot..? blush2.gif juk nepulsim sakyti, kad nors as nuoga nevaikstau, bet sis aktas tiesiog nuostabus? biggrin.gif ir t.t. visiskai nereikalinga info.


o siaip mazoka foto forume. as laukiu, galbut Say dar ka ides bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gladiole @ 2013 10 16, 10:01)
http://farm4.staticf..._d6e0428e9c.jpg
labas, va pabandziau ikelti foto pagal filmuka is pirmo puslapio,nes tikrai pamirsau kaip smile.gif

Man patinka pagauta emocija, kad ją tokią ir ne kitokią pagavai. rolleyes.gif

O kaip tu nukopijavai adresą? Mano akimis senas filmukas visai nebetinka, nes flickr kardinaliai pasikeitęs. Klaidžioju lyg aklas kurmis ir nerandu kaip dabar kopijuoti nuotraukos adresą. Bandžiau skaityti FAQ, neradau atsakymo. unsure.gif
Galima daryti taip, bet juk baisiai nepatogu... unsure.gif
user posted image
Atsakyti
lengva kopijuoti -pasirenki foto, paspaudi desini klavisa ,pasirenki "rodyti paveikslelio savybes"...parodo lange adresa melynai ,kopini ir tada cia per IMG keli


as vis gryztu prie Say foto....neatsiziuriu, mane apkerejo wub.gif
Atsakyti
5 ND, natūralus apšvietimas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlynakė_: 16 spalio 2013 - 13:04
QUOTE(Vedda @ 2013 10 16, 13:44)
lengva kopijuoti -pasirenki foto, paspaudi desini klavisa ,pasirenki "rodyti paveikslelio savybes"...parodo lange adresa melynai ,kopini ir tada cia per IMG keli



Nieko panašaus pas mane... unsure.gif

Mėlynake, užskaitau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 16 spalio 2013 - 13:06