Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Maggie @ 2013 10 16, 12:17)
dar galbut OT, bet nelabai suprantu pasisakymu tu, arba nerukanciu, butinai pazymet kad nors nemegsta rukalu ir, zinoma, neruko, foto istabi biggrin.gif ne pirma karta pastebejau tokia tendencija. dar tik laukiu rukanciu pasisakymu, kad nors rukau foto su cigaretem itin nepatinka  rolleyes.gif argi nuomonei apie foto taip svarbu, rukot jus ar nerukot..?  blush2.gif juk nepulsim sakyti, kad nors as nuoga nevaikstau, bet sis aktas tiesiog nuostabus? biggrin.gif ir t.t. visiskai nereikalinga info.


kadangi buvau viena iš tų pasisakiusių, jaučiu pareigą atsakyt smile.gif
tai tiesiog OT, kaip ir Tavo šis ir panašūs OT smile.gif nevalingai ekspromtu kilusi mintis. aš dažnai klausiu savęs, kodėl man taip patinka stabtelt ilgiau ties cigaretės/cigaro/pypkės dūmų foto, jei nerūkau ir net netraukia pabandyt? kodėl mano principai suskysta žiūrint tokias foto? o jei dar jaučiuosi ne aš viena taip, tai garsiai pagalvoji, ooo, pasirodo, ne vien aš čia laužau galvą, kodėl man patinka rūkančių foto, nors esu nerūkanti biggrin.gif nesipiktink wink.gif
Atsakyti
LuoBa - TAIP (įkvėpta ne briedžio, o nesakysiukiek biggrin.gif brendžio)
Mėlynake - TAIP smile.gif
Robobebrai - NE biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 16 spalio 2013 - 15:55
QUOTE(Iks @ 2013 10 16, 14:53)
LuoBa - TAIP (įkvėpta ne briedžio, o nesakysiukiek biggrin.gif brendžio)
Mėlynake - TAIP smile.gif
Robobebrai - NE  biggrin.gif


Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 16, 16:53)

Mėlynake - TAIP smile.gif


Liux thumbup.gif dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2013 10 16, 16:48)
kadangi buvau viena iš tų pasisakiusių, jaučiu pareigą atsakyt smile.gif
tai tiesiog OT, kaip ir Tavo šis ir panašūs OT smile.gif nevalingai ekspromtu kilusi mintis. aš dažnai klausiu savęs, kodėl man taip patinka stabtelt ilgiau ties cigaretės/cigaro/pypkės dūmų foto, jei nerūkau ir net netraukia pabandyt? kodėl mano principai suskysta žiūrint tokias foto? o jei dar jaučiuosi ne aš viena taip, tai garsiai pagalvoji, ooo, pasirodo, ne vien aš čia laužau galvą, kodėl man patinka rūkančių foto, nors esu nerūkanti  biggrin.gif nesipiktink wink.gif

nesipiktinu ax.gif ir man kartais kyla minciu diskusijom tongue.gif . man laaabai retai kada patinka foto su rukalais, paprasciausiai ju tiek daug, ir tokiu siaip sau. nors dumai, cigarete, pypke - tai taip paslaptinga, netgi grazu. aj. ir as rukanti biggrin.gif bet nekilo mintis komentuoti - man patinka sios rukancios moters portretas, turbut del to, jog pati rukau (?! nelogiska, ane) lotuliukas.gif tiesiog mintys.

p.s. as tikrai neprisimenu kuri pasisake, kuri ne. tad niekam asmeniskai netaikiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 16, 16:04)
nesipiktinu  ax.gif ir man kartais kyla minciu diskusijom tongue.gif . man laaabai retai kada patinka foto su rukalais, paprasciausiai ju tiek daug, ir tokiu siaip sau. nors dumai, cigarete, pypke - tai taip paslaptinga, netgi grazu. aj. ir as rukanti biggrin.gif bet nekilo mintis komentuoti - man patinka sios rukancios moters portretas, turbut del to, jog pati rukau (?! nelogiska, ane)  lotuliukas.gif tiesiog mintys.

p.s. as tikrai neprisimenu kuri pasisake, kuri ne. tad niekam asmeniskai netaikiau  blush2.gif


tai irgi tiesiog mintis, kilusi pasižiūrėjus į nuotrauką wink.gif kai Tu, tarkim, rūkai, Tau atrodo visiškai normalu žavėtis/nesižavėti tokia foto, o man, kai man tai nėra priimtina realiame gyvenime, yra tiesiog lengvai keista (keista sau pačiai) žavėtis rūkalų foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2013 10 16, 17:10)
tai irgi tiesiog mintis, kilusi pasižiūrėjus į nuotrauką wink.gif kai Tu, tarkim, rūkai, Tau atrodo visiškai normalu žavėtis/nesižavėti tokia foto, o man, kai man tai nėra priimtina realiame gyvenime, yra tiesiog lengvai keista (keista sau pačiai) žavėtis rūkalų foto smile.gif

nezinau ar visiskai normalu, nemanau. labai individualiai. toli grazu. rukantys nesizavi rukalais. daznai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 16, 16:23)
nezinau ar visiskai normalu, nemanau. labai individualiai. toli grazu. rukantys nesizavi rukalais. daznai mirksiukas.gif


aš tik noriu pasakyt, kad tai off-topinė mintis, kuri nedaro nuotraukos, šalia kurios ji kilo, nei geresnės nei blogesnės, taip pat ir išsakiusiųjų šią mintį, tai nedaro nei baisesniais nei gražesniais už kažką, tai tiesiog mintis. nei logiška, nei nelogiška biggrin.gif
Atsakyti
2 ND
F 5, 1/150, ISO 200
user posted image
F 8, 1/100, ISO 400
user posted image
F 10, 1/50, ISO 800
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2013 10 16, 17:28)
aš tik noriu pasakyt, kad tai off-topinė mintis, kuri nedaro nuotraukos, šalia kurios ji kilo, nei geresnės nei blogesnės, taip pat ir išsakiusiųjų šią mintį, tai nedaro nei baisesniais nei gražesniais už kažką, tai tiesiog mintis. nei logiška, nei nelogiška  biggrin.gif

nieko nesupratau biggrin.gif
nu bet ok, uzsiofftopinom.

Papildyta:
QUOTE(mikcia @ 2013 10 16, 17:51)

uzskaitau. nors paskutine foto gerokai per sviesi.
Atsakyti
Sveikos mergaitės ir robobebrai biggrin.gif
Visai nebeseku temos gal ir praleidau, AR BUS KALĖDINIAI MAINAI?
Koliažus matau žaidžiat, et gaila neužmačiau.
Šūktelkit jei Kalėdosit, mielai prisijungsiu.
Linkėjimai
Atsakyti
Tai aišku, kad kalėdosim. bigsmile.gif Jau buvom palietę tą temą. smile.gif Sakau, gal nuo lapkričio pirmos pradedam registraciją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 16 spalio 2013 - 18:38