Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Vai vai, koks detektyvas gavosi su atseit briedzio nuotrauka... rolleyes.gif Nesmagu, kai zmones taip apgaudineja ir piktnaudziauja kitu pasitikejimu verysad.gif As pamaciau ta nuotrauka koliaze, pagalvojau prabegom, oho, kaip faina, kad staiga taip patobulejo briedzio foto, beveik neitiketina, bet smagu vis tiek. O, pasirodo, tiesiog eilini karta pasitvirtino sena taisykle - if it seems too good to be true, it probably isn't... cool.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 10 15, 19:08)
na va, tik dar nekoreguota, išskyrus kelias blusas nuo veido nurinkau, kitos liko..biggrin.gif

Oho... bigsmile.gif Pirma mintis buvo - Sherlock Holms persikunijo biggrin.gif Paskui nuo pykes zvilgsnis nukrypo i merginos akis, ir eme kilti jau kitokios asociacijos, nors vis dar literaturines - Daphne du Maurier Rebecca, nebeprisimenu kieno moteris baltais rubais, beprote is "Jane Eyre"... Turbut nugrybavau visai i kita puse nuo tavo idejos, bet man matosi butent taip. Kazkas dar sake, kad laksto zvilgsnis nuo merginos prie pypkes - man irgi laksto, bet risanciaja grandimi man tampa merginos akys. Ir kai ilgiau i jas paziuriu, pypkes man jau kaip ir nebereikia nuotraukoje, ispudis be jos butu beveik stipresnis, demesys nesiblaskytu. Norisi, tiesa, pabrezti, kad cia ne kritika ( ta prasme, ne pasiulymas, kad gal reikejo daryti kitaip), o tik mano pamatyta istorija uz kadro smile.gif

QUOTE(Iks @ 2013 10 16, 10:09)
VISUOMENINIS TRANSPORTAS  smile.gif

(gal skubotai, irgi besimėtant darbais, bus galima pataisyti, jei ką). Kas jau rodėsi čia ar flickre, nepasibranginkit pasikartoti šioje flickro temoje, kad Say nereikėtų vaikytis jūsų po SM ir flickr laukus su savo atvirukais smile.gif

Busiu praleidusi dar viena konkursa g.gif Nuotrauka turi buti padaryta visuomeniniame transporte? Ar galima ir visuomenini transporta gatveje fotografuoti? Nors as turbut nei vieno, nei kito nespesiu blush2.gif

QUOTE(Ka @ 2013 10 16, 12:35)
O kaip tu nukopijavai adresą? Mano akimis senas filmukas visai nebetinka, nes flickr kardinaliai pasikeitęs. Klaidžioju lyg aklas kurmis ir nerandu kaip dabar kopijuoti nuotraukos adresą. Bandžiau skaityti FAQ, neradau atsakymo.  unsure.gif
Galima daryti taip, bet juk baisiai nepatogu...  unsure.gif

Kaip man patinka sita tavo serija wub.gif Flickre jau taip seniai nebuvau, kad turbut ir man reikes is naujo mokytis, kaip ten su nuotraukom elgtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 10 16, 13:44)
lengva kopijuoti -pasirenki foto, paspaudi desini klavisa ,pasirenki "rodyti paveikslelio savybes"...parodo lange adresa melynai ,kopini ir tada cia per IMG keli
as vis gryztu prie Say foto....neatsiziuriu, mane apkerejo  wub.gif

Panasiai, tik aš neradau copy image location tai paspaudziau kur yra grab the link ar kazkas panasaus.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 10 16, 13:09)
Busiu praleidusi dar viena konkursa  g.gif Nuotrauka turi buti padaryta visuomeniniame transporte? Ar galima ir visuomenini transporta gatveje fotografuoti?  Nors as turbut nei vieno, nei kito nespesiu  blush2.gif
Kaip man patinka sita tavo serija  wub.gif Flickre jau taip seniai nebuvau, kad turbut ir man reikes is naujo mokytis, kaip ten su nuotraukom elgtis  unsure.gif


spėsi spėsi, iki lapkričio pirmos padarę foto gaus atviruką, bet galima ir toliau dėti, tęstinis konkursas-ne konkursas smile.gif

ačiū Tau už stabtelėjimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 10 16, 14:09)
Kaip man patinka sita tavo serija  wub.gif Flickre jau taip seniai nebuvau, kad turbut ir man reikes is naujo mokytis, kaip ten su nuotraukom elgtis  unsure.gif

Na, va, žmonės dabar nelabai suprastų apie kokią tu seriją kalbi. biggrin.gif Ypač tie, kurie seniai lankėsi flickr ar sraute pasimetė darbas. rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 10 16, 14:05)

Mėlynake, užskaitau.

Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Mėlynakė taip
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 10 16, 13:17)
spėsi spėsi, iki lapkričio pirmos padarę foto gaus atviruką, bet galima ir toliau dėti, tęstinis konkursas-ne konkursas smile.gif

O, tai faina, tada meginsiu ir as smile.gif

QUOTE(Ka @ 2013 10 16, 13:21)
Na, va, žmonės dabar nelabai suprastų apie kokią tu seriją kalbi. biggrin.gif Ypač tie, kurie seniai lankėsi flickr ar sraute pasimetė darbas.  rolleyes.gif

Tai kad as ja irgi ne Flickre maciau smile.gif Bet smagu, kad ir cia idejai, galima dar karta pasigrozeti bigsmile.gif Primink, su kokiu objektyvu fotografavai? lensbaby lyg? Kad kazkiek raganavimo yra, tai akivaizdu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2013 10 16, 14:32)
Mėlynakė taip

thumbup.gif ačiū
Atsakyti
Ka, geruliai tavo kadrai wink.gif aš ir taip noriuuu


savaitgalį kažko panašaus prasinešiau, bet mano palyginus menkniekis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 16 spalio 2013 - 14:38
QUOTE(Ka @ 2013 10 16, 13:35)
Man patinka pagauta emocija, kad ją tokią ir ne kitokią pagavai.  rolleyes.gif

hm, ziurejau, ziurejau as i tas pneumatines duris - man jos tokios kaip tik be emociju, saltos, plieniniu nervu. biggrin.gif

IMHO tas "extreme stealth mode" labiau tiktu kokius KGB agentus gaudyt.

tikiuosi labai "nezanudinau" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 10 16, 14:46)
Tai kad as ja irgi ne Flickre maciau  smile.gif Bet smagu, kad ir cia idejai, galima dar karta pasigrozeti  bigsmile.gif Primink, su kokiu objektyvu fotografavai? lensbaby lyg? Kad kazkiek raganavimo yra, tai akivaizdu  mirksiukas.gif

Ai, tiesa, gi į FB buvau irgi įdėjusi. biggrin.gif
Taip, Lensbaby čia, o dar tiksliau lensbaby muse.

QUOTE(robobebras @ 2013 10 16, 15:01)
hm, ziurejau, ziurejau as i tas pneumatines duris - man jos tokios kaip tik be emociju, saltos, plieniniu nervu. biggrin.gif

lotuliukas.gif O tu geriau įsižiūrėk. Ir ne emocija turi savo išraišką. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, tikiuos briedzio ikveptos ir man uzskaitysit antuosius namu darbus!!!!

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti