Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, FILMAI, FILMAI

QUOTE(off-line @ 2013 11 01, 22:10)
Dar Hannah and Her Sisters (1986).

Daugumoj Woody Alleno filmų yra neištikimybės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2013 10 31, 20:20)
Paziurejau apie neistikimybes tema filma kazkieno rekomenduota "Last night"..Na ir negaliu pasakyti,kad super..,kazko truko,per daug istemtas.. Zodziu paziurejau ir pamirsau. Nesiulyciau ziureti  rolleyes.gif


o man jis patiko smile.gif ir siaip man Keira patinko, siandien paziurejau su ja The edge of love, vertinciau tikrai daugiau nei imdb bigsmile.gif narsau imdb kokie dar filmai geri su ja g.gif
Papildyta:
QUOTE(katilina @ 2013 10 31, 21:05)
Bandžiau prisiminti, tai tooks ilgas sąrašas gavosi. Na bet kelis ir aš paminėsiu:


aciu uz nemenka sarasa, nei vienas nematytas rolleyes.gif
QUOTE(eliss @ 2013 11 01, 08:05)
Prisiminiau dar porą filmų apie neištikimybę:

Chloe/2010, labai įdomus.


Patiko!

QUOTE(bim-bam @ 2013 11 01, 09:17)
dar prisiminiau viena
Revolutionary Road


Pamenu sita ziurejau kartu su The Reader ta pati vakara, abu labai labai geri pasirode ir susizavejau Winslet ax.gif


QUOTE(Asta L. @ 2013 11 01, 15:52)
Neištikimybės temai tinka ir filmas The Oranges (2012).


Matytas, bet man jis toks paprastas labai pasirode, neisimintinas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(LEEja @ 2013 11 01, 09:03)
Last night - man puikus, den gi dvi neištikimybės eina šalia: vulgaris - apsiseilėjęs diedas tas teliuko akim sekiojantis Evą Mendes, ir dvasinė neištikimybė, kai sekso nėra, bet realiai ta neištikimybė kaip ir yra... smile.gif ir va jums pamąstymui - kuris labiau nusidėjo, jis ar ji, ar abu vienodai? smile.gif aš tai jį žiūrėsiu dar kažkada

drinks_cheers.gif geras tavo pamastymas, as po filmo irgi nemazai galvojau, o dabar mastau, kad reiktu man ji ryt dar karta perziuret, nors gana neseniai matytas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 01 lapkričio 2013 - 22:18
Menú degustació (2013) - labai netgi neblogas filmas pamąstymui apie santykius, skyrybas na ir maistą smile.gif
Atsakyti
Rekomenduokit prancuzisku filmu/apie Paryziu 4u.gif
Atsakyti
pagaliau pamačiau ir aš Searching for Sugar Man cray.gif neįtikėtina istorija, puiki muzika. Režisieriams irgi pagarba.
Atsakyti
The Broken Circle Breakdown (2012). Jautru, gyvenimiška. Garso takelis žavus. Rekomenduoju. wub.gif
Atsakyti
Harry Brown (2009) - visai neblogas filmas apie pagyvenusį vyrą, kuris nesitaiko su aplink siautėjančiu jaunimu ir pabando atkeršyti už savo draugą. toks kiek pilkas, žiaurokas filmas. į galą, mano nuomone, kiek nusivažiavo, bet šiaip filmas geras.

The Heat (2013) - komedija ir dar su Sandra Bullock.. jau galvojau, bus visiškas briedas. nu bet kažkuo patiko smile.gif netgi sakyčiau visai juokinga buvo. matyt, išgelbėjo Melissa McCarthy, kuri savo vaidinimu buvo atsvara tai beveidei Bullock smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 11 01, 23:25)
Matytas, bet man jis toks paprastas labai pasirode, neisimintinas smile.gif


Taip, sutinku drinks_cheers.gif norintiems kažko rimto, skirto pamąstymams šis filmas tikrai netinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 11 02, 11:00)
Rekomenduokit prancuzisku filmu/apie Paryziu  4u.gif

Two days in Paris
Myliu, tave Paryžiau (angliško pavadinimo nepamenu) 4u.gif
Papildyta:
The Heat (2013) - komedija ir dar su Sandra Bullock.. jau galvojau, bus visiškas briedas. nu bet kažkuo patiko smile.gif netgi sakyčiau visai juokinga buvo. matyt, išgelbėjo Melissa McCarthy, kuri savo vaidinimu buvo atsvara tai beveidei Bullock smile.gif
[/quote]

Jeigu patiko "The heat", rekomenduoju pažiūrėti "Identity thief" (tapatybės vagis). Šiame filme taip pat vaidina Melissa McCarthy. Abu filmai tinkami, kai nesinori nieko rimto, tiesiog nesukant galvos smagiai pasijuokti. dažniausiai holivudinės romantinės komedijos man būna nejuokingos, netgi erzinančios savo nuvalkiotais šablonais, o žiūrint šiuos filmus bent jau pasijuokti smagiai galima. smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, ar verta žiūrėti "el secreto de sus ojos" (the secret in their eyes). Atsiliepimai apie šį filmą labai geri, bet pažiūrėjau kokią 15 min ir visai nekabina. ar filme tiesiog bus tiriama žmogžudystės byla, ar ten kažkas dar intriguojančio išsirutuliuos?

mano paskutiniu metu matyti filmai:
"the pursuit of happiness" - man puikiai susižiūrėjo, geras, mielas optimistiškas, tiesiog tinkamas prieš miegą pasikrauti gerų emocijų dozės. Kai ruduo ir taip nyku, man tokio tipo filmai puikiai žiūrisi. jei filmas pagal tikrus įvykius, iš vis puiku.

"killing me softly" - filmas įtraukė nuo pat pradžių, ir išlaikė intrigą iki pat pabaigos, o pabaiga nei šiokia nei tokia, labai greitai viskas išaiškėjo, visą filmą sugadino. puikus pagrindinis aktorius, gražios sekso/erotinės scenos. filmas apskritai sukėlė nejaukumo, gaugumo jausmą, jei ne pabaiga, būtų geras filmas.

"the blind side" - ir kur aš perskaičiau, kad tai geras filmas...ir kad Bullock puikiai suvaidino. Na vėl gi galima pažiūrėti tokį filmą tamsiais rudens vakarais, pusiau miegant, pasikraut gerumo dozės ir eiti miegoti. bet kaip filmas visiškai niekinis. jei gerai pamenu, IMDB reitingas 8,5, va čia tai visiška nesąmonė.

"the sessions" - visai geras filmas. kiek žinau skandinavijoje neįgaliems žmonėms yra samdomos prostitutės, kad būtų patenkinti fiziniai poreikiai. man filmas patiko, tik kraupoka buvo žiūrėti į Helen Hunt veiduką.

"Barfuss" - mmmm, gražus garso takelis, gražiai nufilmuotas, visai nieko. erzino nelogiški dalykai filme, bet nurašykim visagalei meilei viską. tinkamas žiūrėti, jei norisi kažko saldaus, gražaus apie meilę.
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2013 11 02, 13:44)
Noriu paklausti, ar verta žiūrėti "el secreto de sus ojos" (the secret in their eyes). Atsiliepimai apie šį filmą labai geri, bet pažiūrėjau kokią 15 min ir visai nekabina. ar filme tiesiog bus tiriama žmogžudystės byla, ar ten kažkas dar intriguojančio išsirutuliuos?

išsirutulios, bet labai labai lėtai biggrin.gif na, lėtas tas filmas toks. aš irgi šiek tiek kankinausi su juo, bet baigiau žiūrėt kažkaip..

mano paskutiniai:

Blind Side - nežinau, iš kur kompe jis atsirado pas mane biggrin.gif pritariu klementynai dėl visko. Bullock kažkokia apgailėtina tam filme. filmas geras nebent tuom, kad pagal tikrą istoriją.

Byzanthium - vampyrai vampyrai. nebent išprotėjusiam vampyrų fanatui filmas. nelipo man jis, nesuėjo galai, neišplėtotas kažkoks.

Song for a raggy boy - labai patiko, tikroviškas, įtikinantis, sunkus, niūrus. tokie filmai palieka pėdsaką po jų pažiūrėjimo.

Snow falling on cedars - irgi labai patiko, iš lėtųjų serijos, veiksmo ne itin daug, bet nuostabūs vaizdai, toks šviesiai liūdnas filmas.

The vow - prisireikė kažko apie meilę smile.gif pusėtinas toks filmas, kaip pagal tikrą istoriją galėtų būt įtikinamesnis. pagrindiniai aktoriai, sakyč, silpnoki, ypač Channing Tatum blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 02 lapkričio 2013 - 14:41
QUOTE(klementyna @ 2013 11 02, 12:44)

"killing me softly" - filmas įtraukė nuo pat pradžių, ir išlaikė intrigą iki pat pabaigos, o pabaiga nei šiokia nei tokia, labai greitai viskas išaiškėjo, visą filmą sugadino. puikus pagrindinis aktorius, gražios sekso/erotinės scenos. filmas apskritai sukėlė nejaukumo, gaugumo jausmą, jei ne pabaiga, būtų geras filmas.


vakar šitą žiūrėjau, patiko thumbup.gif tik irgi dėl pabaigos kažkaip nei taip nei šiaip rolleyes.gif

dar pažiūrėjau Bright Star..hmm, nu visai nieko šiaip, bet nieko ir ypatingo rolleyes.gif antrąkart nežiūrėčiau.
Atsakyti