Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visos anytos- velnio pramanytos?

QUOTE(given444 @ 2013 11 28, 17:03)
kaip idomiai.
o destytoja pagrinde savo argumentus??

as sakyciau pirma vaikas, po to tevai - visa pagarba senyvam amziui ir isaugintam vargui - ir tik po to jau....vyrelis  bigsmile.gif
...


Nustumtas į kažkelintą planą vyras atšals ir susiras, kam ji bus pirmame plane.
Reikia mylėti visus ir visiems skirti dėmesio, kad visi jaustųsi reikalingi ir svarbūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 11 28, 14:11)
man pvz keista, kodel nera temos apie marcias/zentus ar siaip sesurus?
gal teisingai Moonte pastebejo, kad temu apie marcios nebuvimas rodo tam tikra anytu isminti  bigsmile.gif

o gal tai paprasciausiai rodo tai, kad jos yra maziau rastingos informacinese technologijose?
Mano mama pvz (na jinai yra ex anyta ir galima sakyti anyta) kompiuteri naudoja darbui, o toliau internete jinai daro mokejimus, skypu bendrauja su mano boliu, susirasineja elektroniniais laiskas ir dabar kai parodziau pasiziuri viesojo transporto grafika. Apie kazkokiu internetiniu forumu egzistavima greiciausiai nei nezino.

QUOTE(given444 @ 2013 11 28, 14:11)
man labai pvz idomu, ar tos moterys, kurios skaundziasi/piktinasi grynai anytomis, nepagalvojo kad pacios gi viena diena taps jomis, argi ne? ax.gif  ir kaip tada? ar jos galvoja, kad nedarys klaidu, bus "normalios", priesingai nei dabartines "nenormalios"?

i prieki negaliu pasakyti - nezinau kas bus. Gal kaip tik ant sitos patirties pasimokiusi busiu pasakiska anyta.

QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 28, 16:50)
Aiškinu. Kartais moterys, o ypatingai jaunos, pirmąjį vaikelį labai pasisaviną ir bijo jį nors kiek palikti su seneliais, o ypatingai vyro tėvais. Taip ji atima tą senelių-anūkų ryšį iš vaikelio ir jis pamažu tampa jiems mažiau artimas negu kiti anūkėliai, daugiau auginti.

tik jau nereikia lia lia i vienus vartus - nors gal ka norime matyti, tai ir matome.
QUOTE(given444 @ 2013 11 28, 17:03)
ir tik po to jau....vyrelis  bigsmile.gif

o tai kam su zmogumi seima kurti ir prisiekti, kad ligoje ir dziaugsme busi, jeigu jisai tik paskutines vietos tevertas?
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2013 11 28, 14:29)
O tai ji anūko nemato, nebendrauja?

Mes nebendravom is vis kokius du metus, gal kiek maziau, kol vakar pati nuejau, nes kiek taip galima, sunkiau bus vyra itikint, jog gana pyktis...
Atsakyti
QUOTE(wixxxx @ 2013 11 28, 17:33)
Mes nebendravom is vis kokius du metus, gal kiek maziau, kol vakar pati nuejau, nes kiek taip galima, sunkiau bus vyra itikint, jog gana pyktis...

Šaunuolė, kad ledus pralaužei biggrin.gif thumbup.gif
Silpnas keršija, stiprus atleidžia, laimingas pamiršta.. g.gif
Ką gali žinoti, gal neužilgu tapsi geriausia marčia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 28 lapkričio 2013 - 16:45
Jūs labai mano šitą meilės piramidę priimate tiesiogiai! Fantazijos moteros biggrin.gif Niekas nesako nustumti vaiką, o tuo labiau vyrą į kampą, juk gyvenate su jais, kalba eina apie tai, kad nereikia vaiko padaryti pasaulio ašimi, niekam nėra nuo to gerai, nei aplinkiniams, nei vaikui. O dėl tėvų, meilė jiems pasireiškia per pagarbą, užtarimą, supratimą, aš gyvenime nedrįsčiau savajam pasakyti kažką negero apie jo mamą ir pati jį skatinu su ja bendrauti daugiau, pasikalbėti, rodyti dėmesį. Apie tokią meilę ir rūpestį aš šneku.

Bekase nelabai supratau, ką čia tuo norėjai pasakyti apie tuos vartus. Tik tiesa yra tokia, kad mamomis patampančios moterys, ypač pirmą kartą, linkusios pasisavinti 100 proc tą vaiką. Dievaž, aš katiną turiu ir mane jau siutas ima, kai svetimi ją ima ir glosto, tai ką kalbėti, kai aš turėsiu vaiką lotuliukas.gif Ir tiksliai žinau, kad ne tik aš tokia, mano ta pati anyta pasakojo kaip ją užknisdavo josios, kai pirmagimį imdavo ant rankų, atrodo viską blogai darydavo. Taip yra ir nieko čia tokio, blogai, kai nesupranti ir keli scenas.
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2013 11 28, 16:43)
Šaunuolė, kad ledus pralaužei biggrin.gif  thumbup.gif
Silpnas keršija, stiprus atleidžia, laimingas pamiršta.. g.gif
Ką gali žinoti, gal neužilgu tapsi geriausia marčia g.gif

Nenoriu but geriausia marcia, noriu rodyt gera pavyzdi savo vaikui smile.gif
O jai moteriai sunku, gaila jos man net, du vaikus turi, nei vienas nebendrauja su ja... O ji ir nelenda pati bendrauti, sudetingi ju tie santykiai....
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 28, 16:50)
Aiškinu. Kartais moterys, o ypatingai jaunos, pirmąjį vaikelį labai pasisaviną ir bijo jį nors kiek palikti su seneliais, o ypatingai vyro tėvais. Taip ji atima tą senelių-anūkų ryšį iš vaikelio ir jis pamažu tampa jiems mažiau artimas negu kiti anūkėliai, daugiau auginti. Mūsų moterų kaprizai kartais būna nepamatuojami ir labai egoistiški, nukreipti tik į mūsų poreikius, nepagalvojant kokią įtaką darome tiems, kurie šalia mūsų.

Iš kokio čia vadovėlio šitie kaprizai? biggrin.gif kiek pažįstu močiučių, o jų pažįstu nemažai, tėra 3, kurios dievina savo anūkus ir niekada neatsisako pažiūrėti. Kitų - tam tarpe ir mano mama, ir anyta - tenka labai gražiai prašyti, kad retsykiais padabotų. O apie kūdikius net kalbos išvis nebuvo, abi mūsų močiutės dar dirbo, savaitgaliais gi neprašysi, o ir nesisiūlė.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2013 11 28, 17:16)
o gal tai paprasciausiai rodo tai, kad jos yra maziau rastingos informacinese technologijose?


Nejaugi...
Jei jusu mama yra rodiklis, tai mano mama budama 84 metu naudojasi PC be problemu. Taigi...

O siaip hipotetiskai, jei vadovausimes istatymais, kai leidziama santuoka ir t.t. vaikai gimtu 18 metems, jos anytomis gali buti jau nuo 36 metu... O jei imsim prielaida, kad buna ir jaunesniu mamu... Taigi, nereikia menkinti anytu IT rastingumo mirksiukas.gif

QUOTE(wixxxx @ 2013 11 28, 14:58)
Va cia su tavim sutinku, manoji gera, sneka sneka, pletkus vedzioja vedzioja, bando bando mus skirt, o man dzn balalaika, nuejau vakar ir susitaikiau ir nejauciu jokios pagiezos, ir kita savaite nusivesiu vaika supazindint ir tegul bendrauja biggrin.gif


Pasidare idomu, o kokia buvo anytos reakcija? blush2.gif

QUOTE(Eva Emilija @ 2013 11 28, 19:36)
Iš kokio čia vadovėlio šitie kaprizai? biggrin.gif  kiek pažįstu močiučių, o jų pažįstu nemažai, tėra 3, kurios dievina savo anūkus ir niekada neatsisako pažiūrėti. Kitų - tam tarpe ir mano mama, ir anyta - tenka labai gražiai prašyti, kad retsykiais padabotų. O apie kūdikius net kalbos išvis nebuvo, abi mūsų močiutės dar dirbo, savaitgaliais gi neprašysi, o ir nesisiūlė.


Cia yra nudienos realija. Deja, tarybiniais laikais mociutes ejo i pensija 55 metu, kai dabartiniais laikas isejimas i pensija bus prailgintas, eis 65 metu. O tai itakoja zmoniu galimybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 28 lapkričio 2013 - 20:44
QUOTE(Moonte @ 2013 11 28, 20:41)
Pasidare idomu, o kokia buvo anytos reakcija?  blush2.gif

Truputi pastovejo uz duru kol atidare, nustebo, isileido, pasake, kad nieko mums nepadare, bet man uz mano nuodemes atleidzia, nesigincijau, kadangi nenuejau konflikto kelt tai atsiprasiau uz viska ko nepadariau ir spakainiai, jauciuosi gerai ir be jusu vadinamos karunos biggrin.gif
Pakalbejom apie jos sunu, kad skaudu, jog nebendrauja. As nesu tikra, kad nores bendraut, net neisivaizduoju ka cia sugalvot ar pasakyt, neisnesa man galva... su manim tai susitaikyt lengva, bet va su MB sudetinga...
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 28, 17:54)
Bekase nelabai supratau, ką čia tuo norėjai pasakyti apie tuos vartus. Tik tiesa yra tokia, kad mamomis patampančios moterys, ypač pirmą kartą, linkusios pasisavinti 100 proc tą vaiką. Dievaž, aš katiną turiu ir mane jau siutas ima, kai svetimi ją ima ir glosto, tai ką kalbėti, kai aš turėsiu vaiką  lotuliukas.gif  Ir tiksliai žinau, kad ne tik aš tokia, mano ta pati anyta pasakojo kaip ją užknisdavo josios, kai pirmagimį imdavo ant rankų, atrodo viską blogai darydavo. Taip yra ir nieko čia tokio, blogai, kai nesupranti ir keli scenas.

Atvirkscias situacijas esu ne viena maciusi - o butent kai sunaus vaikai yra marcios vaikai, o dukters vaikai yra mano mieli anukai. Cia net ir i savo mamos darza galiu akmenuka mesti - yra tikrai tas skirtumas. Nors broliene vaiko nesisavino ir po to per/po skyrybas del tam tikru dalyku buvo draudziama broliui su vaiku bendrauti ir siekiama apriboti tevystes teises, bet tiek as, tiek mama galejom su dukterecia bendrauti kiek tik noro buvo.
Is mano anytos puses yra lygiai ta pati situacija, kuri vyksta dabar. Mano vaikai daugiau nei desimtmeti buvo vieninteliai jos anukai. Kaip pvz i mano vaiku krikstynas anyta buvo kviesta, bet dalyvauti atsisake. Galit speti kokia su dukters anuko krisktynomis situacija buvo.

QUOTE(Moonte @ 2013 11 28, 21:41)
Jei jusu mama yra rodiklis, tai mano mama budama 84 metu naudojasi PC be problemu. Taigi...


siaip kitos mano mamos amziaus moterys PC naudojasi ir dar maziau.
O Tu nori pasakyti, kad jeigu apklaustume pvz 25-45 ir 60-80 metu zmones, tai ju informaciniu technologiju rastingumas butu vienodas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 28 lapkričio 2013 - 22:38
QUOTE(Bekasė @ 2013 11 28, 23:34)
siaip kitos mano mamos amziaus moterys PC naudojasi ir dar maziau.
O Tu nori pasakyti, kad jeigu apklaustume pvz 25-45 ir 60-80 metu zmones, tai ju informaciniu technologiju rastingumas butu vienodas?


Tai tik parodo, Jusu ir Jusu mamos bendravimo rato tendencijas, bet tai nera faktas.

Ok, tarkim jusu tiesa, lai 10 procentu anytu moketu naudotis IT, tuomet supermamoje turi atsirasti nors viena tema apie marcias, alternatyva marciu sukurtom 9 temom apie anytas.

O ju nera visai, kodel?

Galiu isvardinti ne viena desimti niku cia diskutuojanciu moteru, kurios yra, ar hipotetiskai gali buti anytomis.

SM esu daugiau kaip desimtmeti, temos apie marcias nemaciau. Gal klystu, tuomet pateikite nuoroda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 28 lapkričio 2013 - 22:53
Oi kokiu buna senuciu. Pazystu viena 94m, kuri iPad naudojasi biggrin.gif

Santykiai su mb mama gana savotiski... Dekinga, kad mane prieme siltai, kad isauklejo nuostabu dzentelmena sunu. Bet yra kabliuku, kur niekaip nesuprantam viena kitos lotuliukas.gif Laimei man aiskintis nereikia, mb pats pastovi uz musu seima.

Tie nesusipratimai prasidejo, kai laukiausi. Ir deja tebesitiasi po sia diena verysad.gif Jinai, kaip mociute, gyvena mums artimiausiai, 5val kelio masina. Na neatvaziuoja ta mociute aplankyti savo vieninteles anukeles. Siemet buvo tik viena karta, pries dukrytes gimtadieni - atvaziavo sestadieni ir atgal isvaziavo sekmadieni, mums dar neatsikelus ir neatsisveikinus blink.gif Kai tuo metu siemet Kretoje jinai buvo jau kokius 4kartus. Man tiesiog skaudu del vaiko. Na nedziustu is dziaugsmo, kad man teks gruodi vienai atlaikyti ta kalnu kelia. Bet as del dukros tai padarysiu, kad ir sukandusi dantis.
Atsakyti