Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

QUOTE(audrikea @ 2014 01 25, 19:22)
gal aš pražiopsojau,bet ar jai hiurem kažkokią sodybą nepažadėjo? g.gif ar nesitikėjo hiurem malonės,kai ši pašiurpino,kad išmes tapusi haremo vadove g.gif
o iš kur ji sužinojo?iš hiurem?tai nejaugi ji sakys-"taip,aš kalta,aš buvau jo meilužė"? g.gif nors ji tikrai nekalta šiuo atveju(hiurem),bet Daja tikrai ne dėl jos nekaltumo atidavė jai tą dienoraštį verysad.gif visad buvo ištikima Validės palydovė ir štai,tokia išdavystė verysad.gif

Kai Validė mirs ir Daje išeis iš rūmų,ji negyvens toj sodyboj, o paaukos labdarai ar kažkas panašaus. Taip kad manau,tikrai ne sodyba buvo pretekstas atiduoti dienoraštį 4u.gif

O man tai iš visų personažų seriale pats pačiausias - Simbiulis thumbup.gif thumbup.gif Jau kai jį pamatau,nuotaika iškart pakyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 01 25, 19:44)
O man tai iš visų personažų seriale pats pačiausias - Simbiulis thumbup.gif  thumbup.gif Jau kai jį pamatau,nuotaika iškart pakyla biggrin.gif

drinks_cheers.gif tas kitas visai ne toks simpatiškas schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 01 25, 17:55)
drinks_cheers.gif tas kitas visai ne toks simpatiškas  schmoll.gif  smile.gif

O man kaip tik abu labai simpatiški. Tas Hiurem pasekėjas, tai toks mėnuliukas biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O man patiko Dajos poelgis 4u.gif manau, ji ta dienorasti atidave nes patikejo Hiurem, kad ji nekalta.
Bet dar labiau patiko Hiurem, pagaliau nusodino ta pasiputeli sultona , pareiksdama kad neis su juo miegot kol jis jos neves thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 25 sausio 2014 - 18:42
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 01 25, 20:41)
O man patiko Dajos poelgis  4u.gif manau, ji ta dienorasti atidave nes patikejo Hiurem, kad ji nekalta.
Bet dar labiau patiko Hiurem, pagaliau nusodino ta pasiputeli sultona , pareiksdama kad neis su juo miegot kol jis jos  neves  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Užsibrėžia tikslą ir kryptingai jo siekia,o sultonas ir vykdo visus jos norus.Gal čia tikrai meilė? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 01 25, 19:22)
gal aš pražiopsojau,bet ar jai hiurem kažkokią sodybą nepažadėjo? g.gif ar nesitikėjo hiurem malonės,kai ši pašiurpino,kad išmes tapusi haremo vadove g.gif
o iš kur ji sužinojo?iš hiurem?tai nejaugi ji sakys-"taip,aš kalta,aš buvau jo meilužė"? g.gif nors ji tikrai nekalta šiuo atveju(hiurem),bet Daja tikrai ne dėl jos nekaltumo atidavė jai tą dienoraštį verysad.gif visad buvo ištikima Validės palydovė ir štai,tokia išdavystė verysad.gif

ji juk paklause nigar ir ta patikino kad hiurem nekalta.nemanau tikrai kad del tos sodybos.juk ji net nenorejo imtu tu dokumentu.
manau protingo zmogaus bruozas cia buvo tiesiog,kad ir kaip istikima Validei bebutu, ji siuo atveju neleido nubausti nekalto zmogaus, puikiai matydama kad Valide nori sunaikinti Hiurem bet kokia kaina, kalta ji ar ne.
Atsakyti
O man atrodo Daja tą dienoraštį atidavė toli gražu ne todėl, kad jai pagailo Hiurem biggrin.gif Ji tiesiog labai susimąstė, kai sakė, jog numirus Validei Daja liks be vietos ir bus išspirta iš rūmų, kas yra tiesa, nes Validė buvo vyresnė už jaunąsias Sultan, todėl manau čia buvo grynai racionalus sprendimas. Kažkokio gailestingumo ji juk ankščiau niekam nerodė, su ta pačia Niliufer žiauriai pasielgė.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 01 25, 23:08)
O man atrodo Daja tą dienoraštį atidavė toli gražu ne todėl, kad jai pagailo Hiurem biggrin.gif  Ji tiesiog labai susimąstė, kai sakė, jog numirus Validei Daja liks be vietos ir bus išspirta iš rūmų, kas yra tiesa, nes Validė buvo vyresnė už jaunąsias Sultan, todėl manau čia buvo grynai racionalus sprendimas. Kažkokio gailestingumo ji juk ankščiau niekam nerodė, su ta pačia Niliufer žiauriai pasielgė.

bet nigar sake myliu tave kaip dukra, ar kazka panasaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 01 25, 21:06)
ji juk paklause nigar ir ta patikino kad hiurem nekalta.nemanau tikrai kad del tos sodybos.juk ji net nenorejo imtu tu dokumentu.
manau protingo zmogaus bruozas cia buvo tiesiog,kad ir kaip istikima Validei bebutu, ji siuo atveju neleido nubausti nekalto zmogaus, puikiai matydama kad Valide nori sunaikinti Hiurem bet kokia kaina, kalta ji ar ne.

tai kad anksčiau leido bausti nekaltus,Niliufer gi pati privertė arklį nužudyti,o paskui ir ją pačią verysad.gif


QUOTE(Soled @ 2014 01 25, 23:08)
O man atrodo Daja tą dienoraštį atidavė toli gražu ne todėl, kad jai pagailo Hiurem biggrin.gif  Ji tiesiog labai susimąstė, kai sakė, jog numirus Validei Daja liks be vietos ir bus išspirta iš rūmų, kas yra tiesa, nes Validė buvo vyresnė už jaunąsias Sultan, todėl manau čia buvo grynai racionalus sprendimas. Kažkokio gailestingumo ji juk ankščiau niekam nerodė, su ta pačia Niliufer žiauriai pasielgė.
drinks_cheers.gif va čia tai sutinku- gelbėjo savo kailį,nes matė,kad hiurem vis daugiau galios įgyja,nepaisant visų pastangų ją "nusodinti"
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 01 25, 23:08)
O man atrodo Daja tą dienoraštį atidavė toli gražu ne todėl, kad jai pagailo Hiurem biggrin.gif  Ji tiesiog labai susimąstė, kai sakė, jog numirus Validei Daja liks be vietos ir bus išspirta iš rūmų, kas yra tiesa, nes Validė buvo vyresnė už jaunąsias Sultan, todėl manau čia buvo grynai racionalus sprendimas. Kažkokio gailestingumo ji juk ankščiau niekam nerodė, su ta pačia Niliufer žiauriai pasielgė.

ten niekas nieko uz dyka nedaro ir nedarys, tas pats siumbiulis, nigar, daja, giulsah, ir kt tarnai, ateytyje siumbiulis tai kaip parsidavelis lakstys nuo vienos prie kitos
Atsakyti
Bali bejus aukstumoj blush2.gif thumbup.gif thumbup.gif
O daja manau si karta tikrai gailedama hiurem liepe ja saugot asmeniskai bali bejuj g.gif tikrai valide neliepe jai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 01 26, 16:44)
Bali bejus aukstumoj blush2.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif
Taip taip.
Ir man dar pats gražiausias vyras šiame filme biggrin.gif
Atsakyti