Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

QUOTE(Bubbleghost @ 2014 01 26, 18:37)
man atrodo, ji ne verge, ir ji yra susituokusi su sultonu 4u.gif


Validė berods šioje serijoje sakė, kad jau daugiau kaip 100 metų, kai sultonai neveda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 01 26, 19:57)
Validė berods šioje serijoje sakė, kad jau daugiau kaip 100 metų, kai sultonai neveda 4u.gif

oj geras, as buvau isitikinus kad Mahidevran Sultono zmona, o tai ko ji tada taip puciasi, kad yra auksciau uz Hiurem, jei ji tokia pati kaip ji, Hiurem 4 vaikus pagimdziusi nuo Sultono, o Mahodevran tik 1, o save parodo lyg esanti gerokai auksciau nei Hiurem g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 26 sausio 2014 - 19:07
QUOTE(rinann @ 2014 01 26, 20:46)
Mahidevran - vergė.Nežinau ar jau rodė ar dar tik rodys,bet kai Sultonas suteikė Hiurem laisvę ir Mahidevran jo prašė,kad ir jai duotų laisvę.

Vienintelė Sultono žmona - Hiurem  4u.gif

ir ka sultonas jai atsakys?
Atsakyti
Kad ne zmona tai tikrai, aukstai ji nes sunu turi, siaip gal nera verge, nes realiai vadinasi tokia pat kaip Hiurem unsure.gif neziurejau pirmu seriju..o siaip manau kaip jau sultonas kviecia i savo guoli, tai ne veltui jos i ta hamama jau lekia..manau pakalbeti apie puota sultonas gali bet kada, negi jis negali bendrauti kitaip, tik jas issikvietus nakciai? cia tiesiog Hiurem dave pamoka, kad su juo nezaistu, atseit ziurek, ka tavo zaidimai (nejimas i lova) gali padaryti..o nemietimas pirmos taip vadinamos zmonos, tik irodo kad jis myli Hiurem ir siuo zingsiu tik iskaudinti siek tiek norejo.
Atsakyti
O tai Hiurem taps zmona?atrasykit geltonai
Kokios geros serijos si savaitgali buvo,mano net vyras po darbo ziuri kartu,uzkabino sis serialas,grazi lopsine kur hiurem dainavo
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 01 26, 19:37)
man atrodo, ji ne verge, ir ji yra susituokusi su sultonu 4u.gif

istekejusi tai turbut tikrai ne, nes gi sake, kad Hiurem uzsimane buti zmona, kai jau 100 metu sultonai neveda, tai panasu, kad Meahidebran nebuvo zmona, bet idomu, ar ji verge, ar ne...
Atsakyti
Bet pirmoj serijoj minėjo, kad Mahidevran pirmoji žmona g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 01 26, 21:07)
oj geras, as buvau isitikinus kad Mahidevran Sultono zmona, o tai ko ji tada taip puciasi, kad yra auksciau uz Hiurem, jei ji tokia pati kaip ji, Hiurem 4 vaikus pagimdziusi nuo Sultono, o Mahodevran tik 1, o save parodo lyg esanti gerokai auksciau nei Hiurem g.gif

Mahidevran laiko save aukščiau už Hiurem,nes jos Mustafa - pirmagimis.Pirmas eilėje į sostą.Tai ji jau dabar turbūt svajoja,kad bus Validė Sultan smile.gif

Beje,vestuvės jau kito savaitgalio serijoje 4u.gif

Pirmoji žmona - Giulfem.Tai ten turbūt visas,kurios susilaukia Sultono vaikų žmonomis vadina g.gif
Atsakyti
Jos visos verges,ne viena kol kas ne zmona.o mahidebran sunus pirmagimis sultono sunus,nes giulsah vaikelis mire mazas,todel kaip ir titula turetu paveldet,uz tai ji tokia susireiksminus.juk sake ji kazkada hiurem,nesvarbu kiek tu sunu pagimdysi svarbu kurios ipedinis. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 01 26, 21:17)
ir ka sultonas jai atsakys?

Nieko gero jis jai nepasakys biggrin.gif Laisvės negaus.
Atsakyti
O kai vaika pagimdo sultan titula gauna as isivaizduoju,bet oficialiom zmonom netampa. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 01 26, 20:46)
Nieko gero jis jai nepasakys biggrin.gif Laisvės negaus.


ir gerai thumbup.gif beee.gif

man labai patinka, kaip Hiurem visas ten siutina biggrin.gif visos stengiasi jai pakenkti, ja is ten iskrapstyti, o ji tik labiau kyla i virsu, nu saunuole moteris - ko nori, ta gauna thumbup.gif thumbup.gif

Didelis pliusas Daje smile.gif smile.gif
O siaip dar Nigar gaila, dieve kaip ji kankinasi tuose namuose verysad.gif o dar istekins...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 26 sausio 2014 - 20:11