Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

sveiki sakykite o kokia siandienos serija rode per tv?
Atsakyti
QUOTE(Wild Pearl @ 2014 01 26, 19:06)
sveiki sakykite o kokia siandienos serija rode per tv?

41
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 01 26, 17:19)

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 01 26, 14:43)
ten niekas nieko uz dyka nedaro ir nedarys, tas pats siumbiulis, nigar, daja, giulsah,  ir kt tarnai, ateytyje siumbiulis tai kaip parsidavelis lakstys nuo vienos prie kitos

Tą ir norėjau pasakyti.
QUOTE(Alekto @ 2014 01 26, 16:48)
thumbup.gif  thumbup.gif
Taip taip.
Ir man dar pats gražiausias vyras šiame filme biggrin.gif

Žiauriai fainas Balibėjus 4u.gif
Atsakyti
Siandien beziuredama nelabai supratau, ar Valide tikrai liepe Balibejui saugoti? Manau kad ne..Daja suprato, kas nakti bus, suprato, kad tai neteisinga..turiu omenyje kad si karta Hiurem nebuvo prisidirbusi ir tiesiog Balibejui pasake tai, ka tarp eiluciu abudu gerai suprato..gera vieta buvo, kai sultonas net nepaliete pirmosios zmonos..kazkaip negaila man jos visai.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 01 26, 17:44)
Siandien beziuredama nelabai supratau, ar Valide tikrai liepe Balibejui saugoti? Manau kad ne..Daja suprato, kas nakti bus,  suprato, kad tai neteisinga..turiu omenyje kad si karta Hiurem nebuvo prisidirbusi ir tiesiog Balibejui pasake tai, ka tarp eiluciu abudu gerai suprato..gera vieta buvo, kai sultonas net nepaliete pirmosios zmonos..kazkaip negaila man jos visai.

Taip, Daja išgelbėjo Hiurem 4u.gif O man Mahidevran gaila... tiek metų laukė, kol nakčiai pasikvies, o paskui taip "kultūringai" pasityčiojo.
Bet Hiurem kaip aktorė NEREALI. Atrodo net nevaidina, o iš tikro viską pergyvena ir šiaip jos vaidmuo, kad ir nėra labai teigiamas, bet toks charakteringas, įdomu žiūrėti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 26 sausio 2014 - 17:50
QUOTE(Rabambule @ 2014 01 26, 18:44)
Siandien beziuredama nelabai supratau, ar Valide tikrai liepe Balibejui saugoti? Manau kad ne..Daja suprato, kas nakti bus,  suprato, kad tai neteisinga..turiu omenyje kad si karta Hiurem nebuvo prisidirbusi ir tiesiog Balibejui pasake tai, ka tarp eiluciu abudu gerai suprato..gera vieta buvo, kai sultonas net nepaliete pirmosios zmonos..kazkaip negaila man jos visai.

Daja pati suprato Valides keslus ir noredama apsaugoti Hiurem ispejo Balibeju 4u.gif
kaip idomiai baigesi, matyt neiskesiu savaites laukimo , teks rusiskai paziureti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 01 26, 19:47)
Taip, Daja išgelbėjo Hiurem 4u.gif O man Mahidevran gaila... tiek metų laukė, kol nakčiai pasikvies, o paskui taip "kultūringai" pasityčiojo.
Bet Hiurem kaip aktorė NEREALI. Atrodo net nevaidina, o iš tikro viską pergyvena ir šiaip jos vaidmuo, kad ir nėra labai teigiamas, bet toks charakteringas, įdomu žiūrėti bigsmile.gif

Bet jei nemyli,negeidzia jos,tai negi is pareigos,kad jos neliudint mylesis g.gif jis pasake kad apie sunu nori pakalbet,o ji jau galvojo.... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 01 26, 17:53)
Bet jei nemyli,negeidzia jos,tai negi is pareigos,kad jos neliudint mylesis g.gif jis pasake kad apie sunu nori pakalbet,o ji jau galvojo....  doh.gif  doh.gif

Bet nuo to man jos nemažiau gaila... ji moteris yra, gal kiek pervertino situaciją, susikūrė tuščias viltis, tačiau vis tiek buvo gaila žiūrėt, kai verkė.
Atsakyti
o ta Mahidebran verge ar laisva? jos gi irgi nevede sultonas, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2014 01 26, 19:19)
o ta Mahidebran verge ar laisva? jos gi irgi nevede sultonas, ar ne?

man atrodo, ji ne verge, ir ji yra susituokusi su sultonu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2014 01 26, 20:19)
o ta Mahidebran verge ar laisva? jos gi irgi nevede sultonas, ar ne?

Mahidevran - vergė.Nežinau ar jau rodė ar dar tik rodys,bet kai Sultonas suteikė Hiurem laisvę ir Mahidevran jo prašė,kad ir jai duotų laisvę.

Vienintelė Sultono žmona - Hiurem 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rinann: 26 sausio 2014 - 18:48