Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

QUOTE(širlė @ 2014 01 26, 21:10)
O siaip dar Nigar gaila, dieve kaip ji kankinasi tuose namuose verysad.gif o dar istekins...

o Nigar veliau nuo ko vaika tures?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabrielia: 26 sausio 2014 - 20:21
Man siandien mihrimah patiko:as istekesiu uz bali bejaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielia @ 2014 01 26, 22:20)
o Nigar veliau nuo ko vaika tures?

Nuo Ibrahimo.

Bet kartais ji man tokia kaip apsėsta atrodo tuo Ibrahimu,žiūri, akių nenuleidžia. Tai gyveni tuose pačiuose namuose,tai nors apsimesk,kad jis tau nerūpi. Negi ji dar turi kažkokių vilčių,kai jis vedęs Sultono seserį.

Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 01 26, 21:35)
Nuo Ibrahimo.

Bet kartais ji man tokia kaip apsėsta atrodo tuo Ibrahimu,žiūri, akių nenuleidžia. Tai gyveni tuose pačiuose namuose,tai nors apsimesk,kad jis tau nerūpi. Negi ji dar turi kažkokių vilčių,kai jis vedęs Sultono seserį.



Butent taip jai kazkada pasakys Daja smile.gif O baigsis ta meile liudnai sad.gif
Atsakyti
Tuo filmas ir idomus, kad kiekviena veido israiska kazka reiskia, kad ir Dajos pokalbis su Balibejumi siandienos..atrodo ot pasake kad reikia apsaugos ir viskas, o realiai akys kalbejo apie nuzudyma ir vienas kita jie suprato.
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 01 26, 22:20)
Man siandien mihrimah patiko:as istekesiu uz bali bejaus thumbup.gif

tai tik svajones ir iki 4 sezono jos tikrai neissipildys
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 01 27, 08:26)
tai tik svajones ir iki 4 sezono jos tikrai neissipildys

bet kiek supratau ir jai suaugus tokiu noru ir simpatiju bus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linoze: 27 sausio 2014 - 08:25
Sakykit, o kur galima pažiūrėt serijas į priekį?
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 01 27, 09:40)
Sakykit, o kur galima pažiūrėt serijas į priekį?


as kadangi rusiskai nesuprantu tai youtubej turkiskai vis koki epizoda paziuriu smile.gif

O kas liecia Balibeju tai nu niekada nemegau vyru nei su barzda nei su usais bet vien tik ziuredama i ji alpstu is meiles :DDD bigsmile.gif
Atsakyti
labai gražus vyras
http://gecce.com/fot...zanan-yolculugu
Atsakyti

QUOTE(linoze @ 2014 01 26, 20:48)
O kai vaika pagimdo sultan titula gauna as isivaizduoju,bet oficialiom zmonom netampa. g.gif

taip
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 01 27, 08:40)
Sakykit, o kur galima pažiūrėt serijas į priekį?


Su rusišku vertimu ŠITAM puslapyje žiūri (čia nuoroda,kaip kūrė serialą,jei kam įdomu).
Atsakyti