Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(b.kite @ 2016 04 18, 13:22)
karštam zuvis smile.gif

drinks_cheers.gif aš irgi apie žuvį galvočiau karštam smile.gif jei bijot,kad kažkam labai trūks sotumo,tai papjaustykit vytintų dešryčių padėklą. Nesuvalgys,tai pati ant picos sudėsit ir ramu smile.gif užkandžiams daryčiau kokias salotas su vištiena,suktinukai lavašo. Dar kokį sūrio padėklą g.gif na nežinau. Juk dar tortas,vaisiai,kokie saldainiai,želė desertas su vaisiais. Gal ir užteks g.gif gal tik vaikui nelabai bus ką valgyt iš tokio meniu. Dar va tiktu koks šaldytas desertas su varške,uogom. Neapsunkins kaip tortas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidos: 18 balandžio 2016 - 12:36
QUOTE(Nanita @ 2016 04 18, 12:41)
Apie maista,bet ne i tema  blush2.gif Tikiuosi padesite  smile.gif
Savaites pabaigoje,mano sunu ateis pasveikinti,gimtadienio proga,kristo tevas su seima.Ateis velai,apie 21 val,Visi po darbu,pavarge ir alkani  smile.gif (Atideti vizita kitai dienai nepavyks).Megejai paprastai ir sociai pavalgyti.Ka patarumete gaminti?Is viso bus 6 suauge ir jubiliatas.Reikia keleta lengvesniu uzkandziu bei karsta patiekala.Ka mano vietoj gamintumet? smile.gif Nesinori pries miega apsunktinti skrandzius,bet ir alkanus paleisti mano,irgi nenoriu  smile.gif


Užkandžiams gaminčiau užtepėlių (pvz rūkytos žuvies, pikantiškų salotų, krabų lazdekių-baltyminių ikrų), dar kokių mėsyčių, sūriu papjaustyčiau. Karštam turbūt visgi rinkčiausi vištieną. Ar visą, ar kokius ketvirčius kepčiau (jei laiko daugiau), jei laiko mažiau - krūtinėlės kepsnius (užkeptus pvz dažovėm, ananasais, sūriu). Garnyrui - daug šviežių daržovių salotų.
Atsakyti
QUOTE(Okokionera @ 2016 04 18, 05:36)
Užkandžiams gaminčiau užtepėlių (pvz rūkytos žuvies, pikantiškų salotų, krabų lazdekių-baltyminių ikrų), dar kokių mėsyčių, sūriu papjaustyčiau. Karštam turbūt visgi rinkčiausi vištieną. Ar visą, ar kokius ketvirčius kepčiau (jei laiko daugiau), jei laiko mažiau - krūtinėlės kepsnius (užkeptus pvz dažovėm, ananasais, sūriu). Garnyrui - daug šviežių daržovių salotų.

jei tokiu laiku ateitu, pasiulyciau patiems atsinesht 4u.gif o, shiaip, tortas ir vaisiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2016 04 18, 19:20)
jei tokiu laiku ateitu, pasiulyciau patiems atsinesht  4u.gif  o, shiaip, tortas ir vaisiai  biggrin.gif

Irgi variantas biggrin.gif Bet pas mus taip nepriimtina.Jie neprisiprase,pati pakvieciau.Giminaiciai tuoj pacioj laiptinei gyvena,vistiek butu uzsuke pasveikinti krikstasuni/sunena.Zinant,kad visi po darbu,alkani,pavaisinti vien tortu,nemandagu. smile.gif Jie patys labai svietingi,primatina iki soties smile.gif Todel nesinori atsilikti smile.gif

Del saltu uzkandziu,bei karsto patiekalo apsisprendziau,aciu visoms uz patarimus smile.gif 4u.gif nesugalvoju koki kepti torta? g.gif g.gif Musu seima ne keptu tortu ne valgo,nemegstame,koki siulytumete rugstesni,lengvesni issikepti?
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2016 04 19, 21:53)

gal tiesiog imkit ir perkelkit ta sventima i savaitgali. Ankstesni, velesni, bet ir pati turesit pakankamai laiko maista paruost, ir sveciai normaliai pasedes.
o torta tai as rinkciausi koki lengvesni, maziau saldu, bet su vaisiais.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 04 20, 16:38)
gal tiesiog imkit ir perkelkit ta sventima i savaitgali. Ankstesni, velesni, bet ir pati turesit pakankamai laiko maista paruost, ir sveciai normaliai pasedes.
o torta tai as rinkciausi koki lengvesni, maziau saldu, bet su vaisiais.

Ne,mums viskas tinka.As laisvadieni turesiu,tai pasiruosimui laiko pakaks.Sveciams irgi tinka,nereikes vakarienes namie gaminti. smile.gif
Atsakyti
Turiu po 1 vnt baklazana,cukinija,avokada,pomidorus.Likusius ingridijentus nupirksiu.Pasiulykite is turimu darzoviu,uzkadziu prie vyno.
Atsakyti
Turiu... paskutinį gimtadienį šį sezoną biggrin.gif Maratonas baigiasi, baigėsi ir mano fantazija doh.gif Gal jūs ką pasiūlysit įdomesnio karštiem patiekalams iš vištienos ar kiaulienos? Nebūtina kažką prabangaus - gimtadienis šeimos rate. Bet norisi kažko... nu kažko... įdomesnio... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2016 05 25, 06:20)
Turiu... paskutinį gimtadienį šį sezoną  biggrin.gif  Maratonas baigiasi, baigėsi ir mano fantazija  doh.gif  Gal jūs ką pasiūlysit įdomesnio karštiem patiekalams iš vištienos ar kiaulienos?  Nebūtina kažką prabangaus - gimtadienis šeimos rate. Bet norisi kažko... nu kažko... įdomesnio...  doh.gif  lotuliukas.gif

Nežinau idomu čia ar ne,aš vakar dariau kepsnį "mimoza". Skanu buvo smile.gif bet tai toks kasdienis patiekalas receptas
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2016 05 25, 06:20)
Turiu... paskutinį gimtadienį šį sezoną  biggrin.gif  Maratonas baigiasi, baigėsi ir mano fantazija  doh.gif  Gal jūs ką pasiūlysit įdomesnio karštiem patiekalams iš vištienos ar kiaulienos?  Nebūtina kažką prabangaus - gimtadienis šeimos rate. Bet norisi kažko... nu kažko... įdomesnio...  doh.gif  lotuliukas.gif


Tokiu metu laiku gelbeja kepsniai ant groteliu thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2016 05 25, 09:03)
Nežinau idomu čia ar ne,aš vakar dariau kepsnį "mimoza". Skanu buvo  smile.gif bet tai toks kasdienis patiekalas receptas

Dėkui 4u.gif Visai įdomu. Niekad taip nedariau. ir paprasta ir nauja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2016 05 25, 11:22)
Tokiu metu laiku gelbeja kepsniai ant groteliu  thumb_yello.gif

biggrin.gif taaaaaip biggrin.gif Taip ir bus, jei nieko daugiau nesugalvosiu biggrin.gif Tik jau tų grotelinių kepsnių kiek jau buvo... Ir velingtonus kepiau, ir dar visako...
Be to, sinoptikai žada lietų šeštadieniui, o mūsų grotelės be stogo...

Mūsuose beveik visi gimę nuo kovo galo iki dabar. Tai atsivalgom ir atsibaliavojam šiuo metu. Paskui vėl visus metus štilis biggrin.gif
Atsakyti