Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(b.kite @ 2016 03 08, 09:31)
mano vyras irgi dievina sia mesa.
mes kepam tiesiog orkaiteje gabaliukus pamarinuotus arba labai skanu plovas
tikras plovas su aviena

Kaip marinuojate?Ar tinka cesnakas avienai?As gyvenima viena karta esu gaminus aviena,dariau cenachus.Sake vyras,buvo labai skanu,mesa minksta.O kepat orkaiteje,neissauseja?
Atsakyti
Turiu suprieskoniuotų karbonadų. Bet... jie naminio kiauliuko ir, ko gero, gyvulys jau buvo nejaunas. Kepti karbonadai kieti. Nors sąžiningai išmušiau ir priprieskoniavau, ir palaikiau...
Galvoju, reikėtu juos kaaaažkaip ilgiau troškinti gal, gal kepimo maiše ar po folija... Gal įsukt į juos kokį įdarą ir tada troškint? Gal kas ką bandėt? Pasidalinkit mintimis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2016 03 15, 08:42)
Turiu suprieskoniuotų karbonadų. Bet... jie naminio kiauliuko ir, ko gero, gyvulys jau buvo nejaunas. Kepti karbonadai kieti. Nors sąžiningai išmušiau ir priprieskoniavau, ir palaikiau...
Galvoju, reikėtu juos kaaaažkaip ilgiau troškinti gal, gal kepimo maiše ar po folija... Gal įsukt į juos kokį įdarą ir tada troškint? Gal kas ką bandėt? Pasidalinkit mintimis  ax.gif

As kartais befstrogana darau,recepta tikriausiai zinote?Arba blynokotletus smile.gif Kaip dauguma daro su vistiena,susmulkinti mesa,100gr mesai saukstas majonezo+saukstas krakmolo+kiausinis+smulkinto cesnako.Kaikurie vietoj krakmolo deda manu kruopos.O jei norite palikti "celus"gabaliukus,gal tiktu orkaiteje su darzovemis.Ant gabaliuko mesos,griezineliais svoguna,tarkuota morka,cukinija,majonezas,suris.Darzoviu negaileti.Man ta "kepurele"darzoviu/surio labai skanu,gali ir mesos nebuti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2016 03 15, 08:42)
Turiu suprieskoniuotų karbonadų. Bet... jie naminio kiauliuko ir, ko gero, gyvulys jau buvo nejaunas. Kepti karbonadai kieti. Nors sąžiningai išmušiau ir priprieskoniavau, ir palaikiau...
Galvoju, reikėtu juos kaaaažkaip ilgiau troškinti gal, gal kepimo maiše ar po folija... Gal įsukt į juos kokį įdarą ir tada troškint? Gal kas ką bandėt? Pasidalinkit mintimis  ax.gif



Paprasčiausias variantas: Galima apkepti kaip karbonadą, dėti į garpuodį ir dar pagarinti kol suminkštės (kad ir virš bulvių kokių).

Arba daryti suktinukus (pvz su džiovintais grybais, pievagrybiais, kokiu sūriu ar pan), dėti į orkaitę, aplieti grietinėle, sultiniu+grietinėle, sultinių+pomidorų padažu ar kažkuo, iš ko padažą mėgstat ir uždengus troškinti orkaitėj su bulvėm ar kitom daržovėm.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2016 03 06, 13:55)
Kas tos "2 dideles grilintos brotules" Aš irgi pirmą kart girdžiu  blush2.gif


Aciu uz idejas,bet ...Persinervinau,kad nieko nesugalvoju,o mamytes nieko nepasiule,tai nieko ir nedariau. Virtuve su visais produktais uzleidau sveciams su instrukcija apie savitarna blush2.gif .Keturi vyriokai is skirtingu saliu gamino maista is to ka gavo ,o as vaidinau baisiai uzsiemusia stalo serviravimu ,dekoravimu ir smelio dulkiu valymu terasoje assa.gif .
Taip brotule yra zuvis, balta ,didele be smulkiu asaku, panasi i menke,tik ne tokia trapi ir riebesne.
Atsakyti
Dėkui patarusioms dėl karbonado 4u.gif Susukau su daržovėm viduje ir sūriu. Ilgai troškinau po folija. Gerai pasdarė - įkandom biggrin.gif
QUOTE(gurmans @ 2016 03 15, 15:10)
Aciu uz idejas,bet ...Persinervinau,...

nagi, pasakokit, ką anie sukūrė iš duotų produktų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 15 kovo 2016 - 20:01
QUOTE(pašnekutė @ 2016 03 15, 00:42)
Turiu suprieskoniuotų karbonadų. Bet... jie naminio kiauliuko ir, ko gero, gyvulys jau buvo nejaunas. Kepti karbonadai kieti. Nors sąžiningai išmušiau ir priprieskoniavau, ir palaikiau...
Galvoju, reikėtu juos kaaaažkaip ilgiau troškinti gal, gal kepimo maiše ar po folija... Gal įsukt į juos kokį įdarą ir tada troškint? Gal kas ką bandėt? Pasidalinkit mintimis  ax.gif

as gausiai dedu svogunu riekelemis ir uzdengiu folija, arba ant kepsnio dedu morku salotas su cesnaku ir dz. spanguolem, ir priesh baigiant kept, dar tarkuoto surio uzdedu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 16 kovo 2016 - 03:24
QUOTE(Rashkyte @ 2016 03 16, 04:23)
as gausiai dedu svogunu riekelemis ir uzdengiu folija, arba ant kepsnio dedu morku salotas su cesnaku ir dz. spanguolem, ir priesh baigiant kept, dar tarkuoto surio uzdedu....

Mmmmm.... Kaip skaniai skamba bigsmile.gif
Atsakyti
Apie maista,bet ne i tema blush2.gif Tikiuosi padesite smile.gif
Savaites pabaigoje,mano sunu ateis pasveikinti,gimtadienio proga,kristo tevas su seima.Ateis velai,apie 21 val,Visi po darbu,pavarge ir alkani smile.gif (Atideti vizita kitai dienai nepavyks).Megejai paprastai ir sociai pavalgyti.Ka patarumete gaminti?Is viso bus 6 suauge ir jubiliatas.Reikia keleta lengvesniu uzkandziu bei karsta patiekala.Ka mano vietoj gamintumet? smile.gif Nesinori pries miega apsunktinti skrandzius,bet ir alkanus paleisti mano,irgi nenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2016 04 18, 12:41)
Apie maista,bet ne i tema  blush2.gif Tikiuosi padesite  smile.gif
Savaites pabaigoje,mano sunu ateis pasveikinti,gimtadienio proga,kristo tevas su seima.Ateis velai,apie 21 val,Visi po darbu,pavarge ir alkani  smile.gif (Atideti vizita kitai dienai nepavyks).Megejai paprastai ir sociai pavalgyti.Ka patarumete gaminti?Is viso bus 6 suauge ir jubiliatas.Reikia keleta lengvesniu uzkandziu bei karsta patiekala.Ka mano vietoj gamintumet? smile.gif Nesinori pries miega apsunktinti skrandzius,bet ir alkanus paleisti mano,irgi nenoriu  smile.gif

Iš šaltų daryčiau lavašo suktinukų su vištiena, su lašiša, su krabų mėsa. Gražiai atrodo, nesunkiai pasigaminti drinks_cheers.gif
Karštam gaminčiau užkepėlę:vėl gi nesunku, paprasta, skanu ir neapsisunkins skrandžių(nebent miegoti eisit 4 ryto, tada jau iškart kepti mėsos šmotą biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 04 18, 13:10)
Iš šaltų daryčiau lavašo suktinukų su vištiena, su lašiša, su krabų mėsa. Gražiai atrodo, nesunkiai pasigaminti drinks_cheers.gif
Karštam gaminčiau užkepėlę:vėl gi nesunku, paprasta, skanu ir neapsisunkins skrandžių(nebent miegoti eisit 4 ryto, tada jau iškart kepti mėsos šmotą biggrin.gif )

Kokia uzkepele? smile.gif Nee,23 tikrai atsisveikinsime,kita ryta visiems i darba,mokiniui i mokykla smile.gif
Atsakyti
karštam zuvis smile.gif
Atsakyti