Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 46

QUOTE(drambiuke @ 2014 04 10, 14:40)
Mamai paiskino, kad daznai daro KT pries svytinima, bet ji smulkiau ir neisklausinejo, kam to reik. Ar buvo kam taip?

Mano mamai prieš švitinimą darė KT, kad nustatytų tikslią auglio vietą. Kaip supratau, pas jus kitokia situacija, nes jūsų mamą operavo, o manosios ne.
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2014 04 10, 15:40)
Laba diena.
Mano mamai tokia pati diagnoze tik diferenciuota i G3. Tai dabar paskyre po operacijos KT. Pazeisti buvo 4 limfmazgiai . Tai svytins pusantro menesio, 3brachiterapijos, o jau po to ziures del chemijos, ar reiks. Bet kai buvo gydytoju komisija , tai sake, kad tikriausiai reikes ir chemijos.
Didelis aciu  kas patare del pilvo putimo, kad gali rinktis vandenys pasitikrint, tikrai taip ir buvo, renkasi vandeny, reikes atsiurbt.
Merginos iskylo nerimo seselis,kodelpries svytinima mamai daro KT? Liepe nusiklizmuot pries tai, tai gal tikrins ar viskas ok su zarnom. Tiek dabar neramu, gal gydytojams kilo koks itarymas  del metastaziu izarnas .... Mamai paiskino, kad daznai daro KT pries svytinima, bet ji smulkiau ir neisklausinejo, kam to reik. Ar buvo kam taip?

Prisimenu kad ir man taip budavo.jei tik paskirdavo vyrui koki tyryma.man is kart nerimas ir baime.ko ten tie daktarai iesko.jau turbut kas nors blogai...Nusiraminkit jeigu skiria reiskias reikia.o pries svytinima daro KT tikrai.gydytojas radiolagas taskus svytinimui susizymi.Viska jums daro kaip ir kitiems : .Visom sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Mano mamą chemija keistai veikia- kelia apetitą. Ji sako, kad labai nori valgyti ir per kelias ligoninėje praleistas dienas jau priaugo 1.5 kg.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 04 10, 16:28)
Mano mamą chemija keistai veikia- kelia apetitą. Ji sako, kad labai nori valgyti ir per kelias ligoninėje praleistas dienas jau priaugo 1.5 kg.

Tikrai keistai.bet gal tai gerai . Gal kokius hormoninius leidzia nuo ju valgyt norisi.o slapinasi gerai?gal skysciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 04 10, 13:08)
Daktarai jo atsisake. Viskas. Liepe marinti namuose, nes nevezti. Mes nepasiduodam...
Sesuo sake, kad jai trukstant kalio irgi prakaitas naktimis musdavo tiek, kad slapia budavo. Sakau, gal tikrai Ringeri palasinti? g.gif
Temperaturos neturi.
Pasigyriau, kad valgo gerai, tai siandien jau nevalge nieko ir gerti nebegali, vel viskas kyla i virsu, kaip ir tada, vasario pabaigoj doh.gif


Plaučių neužilkit su saviveikla. Jeigu statysit lašelines, lašinti labai labai lėtai ir po to būtinai šlap. varančių. Įdėkit kalio, magnio ir bus ok. Tik labai lėtai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 10 balandžio 2014 - 16:53
QUOTE(drambiuke @ 2014 04 10, 14:40)

Merginos iskylo nerimo seselis,kodelpries svytinima mamai daro KT? Liepe nusiklizmuot pries tai, tai gal tikrins ar viskas ok su zarnom. Tiek dabar neramu, gal gydytojams kilo koks itarymas  del metastaziu izarnas .... Mamai paiskino, kad daznai daro KT pries svytinima, bet ji smulkiau ir neisklausinejo, kam to reik. Ar buvo kam taip?


Be reikalo nerimaujate: VISADA prieš spinduliavimą daro KT, kad nustaytų spinduliavimo taškus, juos pažymi tokiais juodais taškeliais, man jau 1,5 metų jie nenusiplauna.
Papildyta:
QUOTE(Nireglina @ 2014 04 10, 15:28)
Mano mamą chemija keistai veikia- kelia apetitą. Ji sako, kad labai nori valgyti ir per kelias ligoninėje praleistas dienas jau priaugo 1.5 kg.

Man iš pradžių chemija apetitą numuša, viskas neskanu, be skonio, o paskutinę savaitę atsigriebiu - ne valgau, o ėdu viską iš eilės. Priaugu beveik viską ką per dvi sav numečiau. Šį kartą ne viską, bet "beveik".

Man labai tinsta kojos. Matyt širdis pati nesusitvarko su skysčiais.
Atsakyti
as su tokiu klausimu - mamai santariskiu chemoterapeute israse siuntima KT, kad pasidarytumem kur nors kitur, nes pas juos nera vietos. KT reikalinga krutines lastos, dubens ir pilvo organu. medea lazdynuose sako, kad pagal ju sutarti su ligoniu kasomis, su viena diagnoze kompensuojama tik vieno organo KT. registratore uzsimine, kad kt. istaigos gali tureti kitokias sutartis su ligoniu kasomis. kokia jusu patirtis? gal esate susidurusios su panasia situacija?
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 04 10, 15:36)
Tikrai keistai.bet gal tai gerai . Gal kokius hormoninius leidzia nuo ju valgyt norisi.o slapinasi gerai?gal skysciai g.gif

Kol kas jai viskas gerai, bet gyd. sako, kad vėliau svoris gali pradėti kristi, apetitas sumažės. Jai sulašino dar tik 3 chemijas.
Atsakyti
Vyrui dabar taip pat labai kojos tinsta, bet širdies echoskopija tvarkoj thumbup.gif Tik su skysčius varančiais kalis pakrito, nors šalia geria. Ar nuo skysčius varančių ar šiaip vėl pakrito svoris, gal tas svorio pliusas buvo skysčiai susikaupę.
Prakaitavimas vyrui buvo vienas iš ryškiausių ženklų ligos. Bet ir karščiavo jis stipriai.
Dėl gydytojų yra neprofesionalių, abejingų, net labai. Vyrui kraujo rodikliai turbūt nei vienas neatitiko normas, su 30 leukocitų ir 40 trombocitų nurašė gripui. Pilvo skausmus, kai nurodė kurioj vietoj labiausiai skauda, kas gali būti, pasakė "nieko tokio čia pilvas", skaudėjo padidėjusią blužnį, ir kiti visaus organai buvo gerokai padidėję, pagrindinis rodiklis, kad su krauju netvarkoj.
Greitos pagalbos ligoninėj po n diagnozių, tyrimų ir jų atmetimo pasakė, kad įtaria kraujo ligą, kitą dieną norėjo išleisti laukti eilės pas hematologus, talonai vasarį, neva nėra sistemos pervežti į kitą ligoninę. Be intensyvaus gydymo vyras turėjo 2 savaites...
Pradėjom klausinėti kiek įmanoma, rezidentas atėjo kai vyrui bloga pasidarė, dėl tachikardijos ir aukšto spaudimo. Jis išsiaiškino, kaip mums tiesiai perkelt vyrą į santariškių hematologinį. Be mokėjimų, tiesiog iš žmogiškumo.
Santariškių hematologinio gydytojai nuostabūs, manau jiems svarbu ir rezultatas. Gydymas ilgas, varginantis, reikalingas glaudus bendradarbiavimas.
Šiandien vyras pamiršo paskambinti dėl tyrimų, nors jie, kaip ir tvarkoj, fibrinogenas beveik norma, taip tai vis reikdavo važiuot elementų lašintis. Paskambino iš dienos stacionaro priminti kada atvažiuoti, kad kalį būtinai gerti. Man širdis kulnuose, nes galvojau pražiūrėjom ką nors.
Kitą savaitę gulsis ilgoms dviems savaitėms į stacionarą, keis chemiją, vėl neaišku kokie šalutiniai bus.

QUOTE(Nireglina @ 2014 04 10, 16:28)
Mano mamą chemija keistai veikia- kelia apetitą. Ji sako, kad labai nori valgyti ir per kelias ligoninėje praleistas dienas jau priaugo 1.5 kg.

Gal šalia kokį deksametazoną gauna?
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2014 04 10, 18:00)
as su tokiu klausimu - mamai santariskiu chemoterapeute israse siuntima KT, kad pasidarytumem kur nors kitur, nes pas juos nera vietos. KT reikalinga krutines lastos, dubens ir pilvo organu. medea lazdynuose sako, kad pagal ju sutarti su ligoniu kasomis, su viena diagnoze kompensuojama tik vieno organo KT. registratore uzsimine, kad kt. istaigos gali tureti kitokias sutartis su ligoniu kasomis.  kokia jusu patirtis? gal esate susidurusios su panasia situacija?



pas juos siaubinga situacija - KT tik rugpjūčio 4... Tai jei kas kur rasit kur mažos eilės - duokit žinot. be galo reikia.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 04 10, 18:14)
pas juos siaubinga situacija - KT tik rugpjūčio 4... Tai jei kas kur rasit kur mažos eilės - duokit žinot. be galo reikia.

jei isgalite moketi, euromedice eiliu nera.
Atsakyti
apie medea jūs čia?
Atsakyti