Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 46

Stiprybės willow
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 04 11, 11:05)
Gal kas yra išsiėmę Pola kortelę ir gavot kvietimą apsilankyti ryt domino teatre? Pasidomėjau spektaklio aprašymu pasirodė nieko. O pusseserė pasakė, kad gal jūs neikit dabartinėj situacijoj. O gal jau yra mačiusių "Bučiuoju, Oskaras" ir galit pakomentuoti?

Labai atsiprašau iš anksto. Knygoje (pagal kurią pastatytas spektaklis) berniukas Oskaras miršta nuo kraujo vėžio. Labai graudi ir sukrečianti knyga. Vaikas rašo laiškus Dievui..čia pagrindinė siužeto esmė.

Spektaklio nenorėčiau žiūrėt.
Aš pritariu, kad kažin ar kovojančiam žmogui tinkama tema.. unsure.gif

Visoms jums daug stiprybės!!
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 04 11, 10:55)
Visos privacios klinikos, kai kurios poliklinikos, pvz, Centro 4u.gif
Ai, tiesa, zinau dar viena faina buda nemokamai KT atsilikti, su siuntimu drinks_cheers.gif Metinis atvejas, kaip ir nesenas: Vilniuj tevui KT niekaip eile nepriejo, tai mums isaiskino, kad jei tuim siuntima, tai KT galim atlikti nors Klaipedoj, tai pasiziurejom i Panevezio poliklinikos internetini psl, radom, kad daro KT, paskambinom, ten eile buvo tik savaitei. Uzsirase, priejo eile, nuvaziavo su siuntimu, padare, aprase ir isleido namo thumbup.gif

is idomumo paziurejau i utenos ligonines eiles del KT, tai 04.18 dienai buvo galima prisiregistruoti. O ir daro daug ka cia jau pas mus irgi. tetei dare zarnyvo tyrima, tai sake lovos naujos ligoninej, aparaturos prisipirke. Gal ir apsimoketu pasidometi tokiu variantu g.gif

QUOTE(willow @ 2014 04 11, 15:46)
Man leukocitozė. Leukocitų - 30. Bet pirmadienį guldo antrai taxotere porcijai, tai gal numuš? Pulsas iki 106. Širdies echo dėl skysčių - ketvirtadienį po chemijos. Perikardo skystyje rasta onkoląstelių. Didelis didelis š.....

laikykis

O sakykit, gal kas zinot ko nors veiksmingesnio nuo hemorojaus. tetei zarnyna istyre, viskas ten gerai, tik hemarojus, israse kazkokiu tableciu gert ir tepalo, bet nelabai padeda. maistas pakoreguotas, kad laisviau kakintu, bet vis tiek kraujo yra. Jeigu nepraeis per desimt dienu, darys operacija doh.gif

noriu pasidziaugti, jo psa dar pakrito, lygiai metai po svitimo ir vis dar krenta, labai dziaugiames, gal jau vezys nebegris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2014 04 11, 17:17)
is idomumo paziurejau i utenos ligonines eiles del KT, tai 04.18 dienai buvo galima prisiregistruoti. O ir daro daug ka cia jau pas mus irgi. tetei dare zarnyvo tyrima, tai sake lovos naujos ligoninej, aparaturos prisipirke. Gal ir apsimoketu pasidometi tokiu variantu  g.gif
laikykis

O sakykit, gal kas zinot ko nors veiksmingesnio nuo hemorojaus. tetei zarnyna istyre, viskas ten gerai, tik hemarojus, israse kazkokiu tableciu gert ir tepalo, bet nelabai padeda. maistas pakoreguotas, kad laisviau kakintu, bet vis tiek kraujo yra. Jeigu nepraeis per desimt dienu, darys operacija  doh.gif

noriu pasidziaugti, jo psa dar pakrito, lygiai metai po svitimo ir vis dar krenta, labai dziaugiames, gal jau vezys nebegris  smile.gif

Willow dar viskas susitvarkys.tikrai .stiprybes tau. blink.gif Del hemorojaus ziurekit po desimties dienu.jei nesusitvarkys.ta hemorojaus operacija nesudetinga.ir bus rami galva.nes jis zaraza linkes kartotis.Kaip gerai kad nieko nerado.ir del tyrimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2014 04 11, 17:17)

O sakykit, gal kas zinot ko nors veiksmingesnio nuo hemorojaus. tetei zarnyna istyre, viskas ten gerai, tik hemarojus, israse kazkokiu tableciu gert ir tepalo, bet nelabai padeda. maistas pakoreguotas, kad laisviau kakintu, bet vis tiek kraujo yra. Jeigu nepraeis per desimt dienu, darys operacija  doh.gif




Doloproct žvakutės
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 04 11, 15:46)
Man leukocitozė. Leukocitų - 30. Bet pirmadienį guldo antrai taxotere porcijai, tai gal numuš? Pulsas iki 106. Širdies echo dėl skysčių - ketvirtadienį po chemijos. Perikardo skystyje rasta onkoląstelių. Didelis didelis š.....



Kas čia tau dabar?

Leukocutai - gal kokios nat. priemonės dar yra?.

Gydytis ir nieko kito. Turi dar galimybių: ir chemija, ir DDV

Ne, kas čia tavo buvo onkologas, kad tiek laiko - ar ne metus tavęs rimtai netikrino. Nagai man niežti, ir ne kitaip.

Tiesa, o kaip tas limfmazgis virš raktikaulio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nida44: 11 balandžio 2014 - 17:29

O sakykit, gal kas zinot ko nors veiksmingesnio nuo hemorojaus


Mano vyras jau dukart hemaroju operavos, visos zvakutes mazdaug vienoda poveiki duoda, na va tik yra toks saldantis su lidokainu Lidoposterin, tai jai skauda siek tiek uzmarina, o siaip labai veiksminga saltos voneles
Papildyta:
QUOTE(safyre @ 2014 04 11, 12:02)
kur Vilniuje dar daro KT tyrima?
Buvusi medea (dabar euromedic), grybo g, kas dar?

Mamai kruva tyrimu esame padare Grybe, bet operuojantis neurochirurgas pareiske, kad labai prastai padaryti tyrimai ir sako mes jau seniai nusivyle tuo grybu, tai uzsiraseme i medea, tai ir ten isgirta radiologe nesugebejo padaryti tyrimo ir pati pasake, kad kas galetu padaryti tai ju radiologas Samuilis, toks jaunas labai malonus radiologas, tai tas tikrai padare gerai magnetini rezonansa ir ji smulkiai aprase, po operacijos ir vel daremes tyrima pas ji.
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 04 11, 17:42)
O sakykit, gal kas zinot ko nors veiksmingesnio nuo hemorojaus
Mano vyras jau dukart hemaroju operavos, visos zvakutes mazdaug vienoda poveiki duoda, na va tik yra toks saldantis su lidokainu  Lidoposterin, tai jai skauda siek tiek uzmarina, o siaip labai veiksminga saltos voneles
Papildyta:

Mamai kruva tyrimu esame padare Grybe, bet operuojantis neurochirurgas pareiske, kad labai prastai padaryti tyrimai ir sako mes jau seniai nusivyle tuo grybu, tai uzsiraseme i medea, tai ir ten isgirta radiologe nesugebejo padaryti tyrimo ir pati pasake, kad kas galetu padaryti tai ju radiologas Samuilis, toks jaunas labai malonus radiologas, tai tas tikrai padare gerai magnetini rezonansa ir ji smulkiai aprase, po operacijos ir vel daremes tyrima pas ji.


Aš čia pirmą kartą išgirdau apie radiologus, negalinčius atlikti tyrimo. Jei tai tiesa, tai baisu ir žinoti tokius dalykus. Nes mums tai gyvybiškai svarbus klausimas. O jei taip yra. ir negali atlikti, tai bent padoru, kad nukreipia pas tą, kuris gali.

Kas dar ką apie žinote? Kaip VUOI MRT kabinetas? Jie aprašo mažai , bet, manau, kad jiems svarbu tik vienas dalykas - TAI yra ar ne. Nors man dar kažkada atrado kaip ir kokią sinusito atmainą, nors KT to nepatvirtino.

Merginos, sakykit savo nuomonę. Vasarą man amžinai skaudančios galvos MRT, tai dabar nežinau, ką ir galvoti.

Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 04 11, 20:04)
Aš čia pirmą kartą išgirdau apie radiologus, negalinčius atlikti tyrimo. Jei tai tiesa, tai baisu ir žinoti tokius dalykus. Nes mums tai gyvybiškai svarbus klausimas. O jei taip yra. ir negali atlikti, tai bent padoru, kad nukreipia pas tą, kuris gali. 

Kas dar ką apie žinote? Kaip VUOI MRT kabinetas? Jie aprašo mažai , bet, manau, kad jiems svarbu tik vienas dalykas - TAI yra ar ne. Nors man dar kažkada atrado kaip ir kokią sinusito atmainą, nors KT to nepatvirtino.

Merginos, sakykit savo nuomonę. Vasarą man amžinai skaudančios galvos MRT, tai dabar nežinau, ką ir galvoti.

Gal be reikalo prigasdinau, tiesiog mamai labai sudetinga operacija buvo ir reikejo kiek imanoma pritraukti, kad viskas matytusi, nes navikas buvo priauges su kruva kraujagysliu ir nervu, tai neurochirugui reikejo matyti viska smulkiai, kad nepazeistu gyvybiskai svarbiu kraujagysliu ir t.t.
Atsakyti
Radiologijoje ypatingai svarbu, kad radiologas specializuotųsi vėžio diagnostikoje. Nes kai mano vaizdus aprašė tiesiog radiologas, nieko nesupratau nei aš, nei gydytoja doh.gif . Tada gyd. pakartotinai prašė, kad pasižiūrėtų tie, kas specializuojasi onko srityje ir viskas tapo aišku bigsmile.gif Dabar žinau, kieno atsakymu tikėti, o kieno tik peržvelgti ir palaukti profesionalų.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 04 11, 10:05)
O gal jau yra mačiusių "Bučiuoju, Oskaras" ir galit pakomentuoti?

maciau, tiesa ne domino teatro.... labai jautri ir sukrecianti istorija... ejau kai visi sveiki aplink mane buvo.... dabar matyt neiciau jei zinociau siuzeta...
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 04 11, 17:27)
Kas čia tau dabar?

Leukocutai - gal kokios nat. priemonės dar yra?.

Gydytis ir nieko kito.  Turi dar galimybių: ir chemija, ir DDV

Ne, kas čia tavo buvo onkologas, kad tiek laiko - ar ne metus tavęs rimtai netikrino. Nagai man niežti, ir ne kitaip.

Tiesa, o kaip tas limfmazgis virš raktikaulio?

Na čia po filgrastimo per savaitę nenukrito. tad yra vilčių, kad taxotere numuš iki normos ar dar žemiau. Nes gavau dvi ampules praeitą pirmadienį, kai kraujas krito. Tai gydausi: ir chemiją gaunu, ir po antros chemijos jungiasi DLV. Šiandieną apie tai informavau JR. Rūgščia mina priėmė ir pasakė, kad čia jau mano reikalas. O limfmazgis tai yra, aš jo nečiuopiu, o JR rankomis, atseit, čiuopia. Gal vidury chemijų bus koks nors tyrimas dėl efektyvumo, tikiuosi.

Dėl galvos skausmų. Man šį kartą labai skaudėjo galvą visą tarpcheminę savaitę. Mano kolegė per visus šešis chemijos mėnesius kankinosi su galvos skausmu. Po gydymo nuėjo Kardioliton pas neurologą, darė MR, išrašė kažkokių vaistų, užsakė vaistinėj iš Vokietijos , sugėrė ir praėjo. Kažkas nuo chemijų buvo su kraujagyslėmis. Nida, o kaip kraujospūdis?
Atsakyti