Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 46

willow ,laikykis heart.gif tie leukocitai manau nieko baisaus tikrai,man uzkildavo ir daugiau ju nuo neupogeno,nukris,svrbiausia dabar kad chemij butu veiksminga,linkiu to labai labai

Nera ,ir jus laikykites,zinau ta savijauta kai hemoglobinas 50 ir visa kita verysad.gif CRB tikriausiai irgi labai padidejo? O neeme paselio,kokia bakterija? nes taip lengviau parinkti antibiotikus...ar cia jau nustate ,kad nuo inkstu infekcijos taip ir yra?
Atsakyti
Man gimdos kaklelio T2A1 N1M0, Prieš operaciją buvo T1A1 N0M0, o po histologinio stadija padidėjo. Švitinimą paskyrė po mėnesio nuo operacijos, bet rado laisvo skysčio dubenyje, tai atidėjo švitinimą, dabar jau sumažėjo to skysčio, pradės sekančią savaitę, važiuosiu į Vilnių gultis į ligoninę. Vieną kartą į savaitę leis 40 g cisplatinos ir kasdien švitins, ir taip 6 savaites. Man 59 metai, klimaksas jau seniai buvo, tai aš nejaučiu jokių nepatogumų dėl to, o šiaip tai moterys kitos skundžiasi karščio priepuoliais, bet nieko, gyventi galima. Aš jau seniai vadovaujuosi tuo, kad svarbu yra ne aplinkybės, o požiūris į jas, taigi, daugiau optimizmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 04 11, 19:04)
Aš čia pirmą kartą išgirdau apie radiologus, negalinčius atlikti tyrimo. Jei tai tiesa, tai baisu ir žinoti tokius dalykus. Nes mums tai gyvybiškai svarbus klausimas. O jei taip yra. ir negali atlikti, tai bent padoru, kad nukreipia pas tą, kuris gali. 

Kas dar ką apie žinote? Kaip VUOI MRT kabinetas? Jie aprašo mažai , bet, manau, kad jiems svarbu tik vienas dalykas - TAI yra ar ne. Nors man dar kažkada atrado kaip ir kokią sinusito atmainą, nors KT to nepatvirtino.

Merginos, sakykit savo nuomonę. Vasarą man amžinai skaudančios galvos MRT, tai dabar nežinau, ką ir galvoti.

Mūsų patirtis su radiologais buvo ne iš onkologinės pusės, bet vis tiek mažumėlę šokiravo. Vyrui buvo insultas ir po metų liepė pasidaryti galvos MRT kontrolei. Trumpiausia eilė tuo metu buvo Medea Druskininkuose, ten ir pasidarėm. Po visko pasiimu atsakymą, parašyta " tokioj ir tokioj vietoj matomas pooperacinis randas...". Nueinu pas radiologę, sakau, daktare, juk jam insultas nebuvo operuotas, koks čia pooperacinis randas? O ji taip ramiai sako " neoperuotas? tai duokit atsakymą, ištrinsiu tą sakinį" doh.gif Suprantu, kad tai šešėlių mokslas, bet kitu atveju, kiek tokios klaidos žmonėms kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(Alanija @ 2014 04 12, 07:54)
Mūsų patirtis su radiologais buvo ne iš onkologinės pusės, bet vis tiek mažumėlę šokiravo. Vyrui buvo insultas ir po metų liepė pasidaryti galvos MRT kontrolei. Trumpiausia eilė tuo metu buvo Medea Druskininkuose, ten ir pasidarėm. Po visko pasiimu atsakymą, parašyta " tokioj ir tokioj vietoj matomas pooperacinis randas...". Nueinu pas radiologę, sakau, daktare, juk jam insultas nebuvo operuotas, koks čia pooperacinis randas? O ji taip ramiai sako " neoperuotas? tai duokit atsakymą, ištrinsiu tą sakinį" doh.gif Suprantu, kad tai šešėlių mokslas, bet kitu atveju, kiek tokios klaidos žmonėms kainuoja...


tai jau ir aš mesiu akmenuką į tą daržą: čia paskutinis MRT Medea VUOI. Pas mane tokia reta situacija kaip išsiaiškinau: gilioj vaikystėj ar jaunystėj (kaip aiškino bent keli daktarai) į tulžies pūslę pateko akmenukas ir ji mumifikavosi. Grybo g. Miškinis taip tiesiai šviesiai ir užrašė prieš penkerius , berods, metus, kad tai mumija. Po to, kiek dariau echoskopija, visi klausdavo, ar mano tulžis išoperuota, nes jos nėra. Nėra tai nėra, kol buvau sveika, galvojau, kad planine tvarka kada nors išsioperuosiu tą mumiją ir vsio.Nespėjau. Onkologiniam irgi dabar tulžies pūslės nematė. Paskutinio MRT metu aprašyme radau: tulžies puslė vietoje, akmenų nematyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Willow, vyrui nuo neupogeno kilo, tik ne tiek stipriai. O nuo chemijos krenta, tai kiek chemija, kiek laiko daugiau reikia organizmui pakris. 4u.gif

SVETA K., jei galima paklausti, kokia jums kraujo liga buvo?

Sesei kai rado naviką galvoje iš Alytaus siuntė į Kauną, kad nuotraukas aprašytų. Svarbu gerai savo darbą išmanantis radiologas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 12 balandžio 2014 - 09:13
QUOTE(Evute* @ 2014 04 12, 00:11)

As ir bijau menopauzes.

Man išoperavo gimdą su visais priedais jau seniai, auglys buvo nepiktybinis. Nežinau kaip dabar, bet tada aš vartojau kažkokius hormonus ir jokių menopauzės bėdų neišgyvenau. Paskui mano draugė iš Amerikos, kuriai irgi buvo padaryta tokia pati operacija ir mes vartojom tuos pačius hormonus, sužinojo naujus vėjus, kad hormonų vartoti nereikia ar net negalima. Nutraukiau ir nieko nepajutau
Wilow, Nera, laikykitės, gerų permainų jums.
Wilow, ir aš pastebiu, kad daktarai į DLV žiūri skeptiškai. Man kraują jau paėmė, laukiu
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 04 11, 23:11)
O koks tau vezys? as laukiu svitinimo su hemo dabar. man del gimdos kaklelio vezio ispopersvo limfmazgius, nedaug bet dare ta tipo laparoskopija uk. bet ten pasitvirtino vezys ir siunte svitinimui ir hemo.Man ir planavo salinti gimda bet del tu limfmazgiu nebesalino. reik kito gydymo
As ir bijau menopauzes.


Pirmiausia pamatė kaklely. Bet biopsija sako kad panašu, kad "ateina iš gimdos". MR rodo kauliuko dydžio naviką gimdoj, o kaklely - jau slyvos dydžio. Buvau čia dar pas vieną profesorę pasikonsultuot sako - situaciją komplikuoja tai, kad reiks turbūt traktuot kaip du vėžius, o kaklelio ir gimdos vėžiams skiriami skirtingi gydymai. Ir pakaitinės terapijos dėl kiaušidžių pašalinimo man negalės skirt ir palengvint tuos menopauzės simptomus. Bijau siaubingai, kad tapsiu pabaisa - ne tik fiziškai, bet ir būdu...
Evute, man kątik išaiškino, kad švitinimui siunčia, kai v. išplitęs į gretimus audinius, o chemo - kai jau pažeistos kitos organizmo sistemos. Ar tau taip yra? Ir dar keista tada eilės tvarka - pirma švitino ir chemo, o paskui - operuoja? Aš maniau, kad atvirškščiai - pirma išoperuoja (tada viskas aiškiai matosi iki kur išplitę, nes net MR tiksliai neparodyt gali) o tada jau švitina ir chemo...
Papildyta:
QUOTE(Alanija @ 2014 04 12, 07:54)
Mūsų patirtis su radiologais buvo ne iš onkologinės pusės, bet vis tiek mažumėlę šokiravo. Vyrui buvo insultas ir po metų liepė pasidaryti galvos MRT kontrolei. Trumpiausia eilė tuo metu buvo Medea Druskininkuose, ten ir pasidarėm. Po visko pasiimu atsakymą, parašyta " tokioj ir tokioj vietoj matomas pooperacinis randas...". Nueinu pas radiologę, sakau, daktare, juk jam insultas nebuvo operuotas, koks čia pooperacinis randas? O ji taip ramiai sako " neoperuotas? tai duokit atsakymą, ištrinsiu tą sakinį" doh.gif Suprantu, kad tai šešėlių mokslas, bet kitu atveju, kiek tokios klaidos žmonėms kainuoja...


Alanija, aš esu iš Druskininkų. O visi druskininkiečiai žino, kad jų medejoj laaabai senas aparatas (kad ir radiologai nekompetentingi, nežinojau iki šiol).

Papildyta:
QUOTE(vitar @ 2014 04 12, 06:22)
Man gimdos kaklelio T2A1 N1M0, Prieš operaciją buvo T1A1 N0M0, o po histologinio stadija padidėjo. Švitinimą paskyrė po mėnesio nuo operacijos, bet rado laisvo skysčio dubenyje, tai atidėjo švitinimą, dabar jau sumažėjo to skysčio, pradės sekančią savaitę, važiuosiu į Vilnių gultis į ligoninę. Vieną kartą į savaitę leis 40 g cisplatinos ir kasdien švitins, ir taip 6 savaites. Man 59 metai, klimaksas jau seniai buvo, tai aš nejaučiu jokių nepatogumų dėl to, o šiaip tai moterys kitos skundžiasi karščio priepuoliais, bet nieko, gyventi galima. Aš jau seniai vadovaujuosi tuo, kad svarbu yra ne aplinkybės, o požiūris į jas, taigi, daugiau optimizmo biggrin.gif


Tos raidės su skaičiukais man kol kas nieko nereiškia, nieko apie jas neišmanau... smile.gif O cisplatina - tai čia jau chemoterapija skaitosi? Man 42, tai dar būč norėjus pabūt jauna ir moteriška bet ką dabar padarysi...
Vitar, sėkmės ir stiprybės! Bet ar būtina gultis į ligoninę? (aš paniškai bijau ligoninių) Gal galima į švitinimus kaip į darbą vaikščiot? O kuriam skyriuj gulėsi? 5 onkologinio a? Nes tada tikrai susitiksim.. Mane operuos gegužės 14
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 04 12, 10:57)
Alanija, aš esu iš Druskininkų. O visi druskininkiečiai žino, kad jų medejoj laaabai senas aparatas (kad ir radiologai nekompetentingi, nežinojau iki šiol).

apie Druskininku medikus isvis patyliu doh.gif kazi yra nors vienas nors siek tiek nusimanantis doh.gif ne tik aparatai, bet ir mediku zinios itin prastos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safyre: 12 balandžio 2014 - 11:08
QUOTE(safyre @ 2014 04 12, 11:06)
apie Druskininku medikus isvis patyliu doh.gif  kazi yra nors vienas nors siek tiek nusimanantis  doh.gif  ne tik aparatai, bet ir mediku zinios itin prastos.


safyre sad.gif
pas ginekologus takus pramyniau... Ir nieko jie man nerasdavo - nei su kalposkopais, nei su echoskopais, jausdavausi kaip durna boba, bėdų ieškanti, kol nenuvažiavau į vln į privatų kabą. Kur plika akim pamatė, kad v...
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 04 12, 11:12)
safyre sad.gif
pas ginekologus takus pramyniau... Ir nieko jie man nerasdavo - nei su kalposkopais, nei su echoskopais, jausdavausi kaip durna boba, bėdų ieškanti, kol nenuvažiavau į vln į privatų kabą. Kur plika akim pamatė, kad v...

dar i ta pacia tema kalbant, Vilniuje gydytojai ir tie labai prastai apie Druskininku kolegas kalba... ai...
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 04 12, 12:06)
Papildyta:
Alanija, aš esu iš Druskininkų. O visi druskininkiečiai žino, kad jų medejoj laaabai senas aparatas (kad ir radiologai nekompetentingi, nežinojau iki šiol).

Tai, kas čia su tom Medejom dedasi? doh.gif Druskininkuose blogai, Vilniuje normaliai mato mumufikuotą tulžies pūslę doh.gif Pati buvau Kauno Medejoj. Pas mane galvoje yra išsėtinės sklerozės židiniai ir darant MRT, visada daro su kontrastu, tam, kad matyti, kurie iš tų židinių yra aktyvūs. Klinikose buvo žiauri eilė, Medėjoj kaip visada greitai. Padarė MRT be kontrasto, seselė sako, dabar gydytojos nėra, ji pažiūrės nuotraukas ir jei matys, jog yra reikalas, pakviesime atvykti antrą kartą tyrimui su kontrastu. Spėkit, ar kas kvietė. Taip ir liko klausimas kirbėti, ar tikrai viskas buvo taip gerai, ar paprasčiausiai buvo pataupyta. Tai taip išeina, kas žino situaciją, taip kaip Liepa39, stengsis tyrimą atlikti kažkur kitur, o kas nežino, rizikuos savo sveikata - ar matys, tą ką reikia ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 04 12, 11:06)
Pirmiausia pamatė kaklely. Bet biopsija sako kad panašu, kad "ateina iš gimdos". MR rodo kauliuko dydžio naviką gimdoj, o kaklely - jau slyvos dydžio. Buvau čia dar pas vieną profesorę pasikonsultuot sako - situaciją komplikuoja tai, kad reiks turbūt traktuot kaip du vėžius, o kaklelio ir gimdos vėžiams skiriami skirtingi gydymai. Ir pakaitinės terapijos dėl kiaušidžių pašalinimo man negalės skirt ir palengvint tuos menopauzės simptomus. Bijau siaubingai, kad tapsiu pabaisa - ne tik fiziškai, bet ir būdu...
Evute, man kątik išaiškino, kad švitinimui siunčia, kai v. išplitęs į gretimus audinius, o chemo - kai jau pažeistos kitos organizmo sistemos. Ar tau taip yra? Ir dar keista tada eilės tvarka - pirma švitino ir chemo, o paskui - operuoja? Aš maniau, kad atvirškščiai - pirma išoperuoja (tada viskas aiškiai matosi iki kur išplitę, nes net MR tiksliai neparodyt gali) o tada jau švitina ir chemo...
Papildyta:
Alanija, aš esu iš Druskininkų. O visi druskininkiečiai žino, kad jų medejoj laaabai senas aparatas (kad ir radiologai nekompetentingi, nežinojau iki šiol).

Papildyta:
Tos raidės su skaičiukais man kol kas nieko nereiškia, nieko apie jas neišmanau... smile.gif O cisplatina - tai čia jau chemoterapija skaitosi? Man 42, tai dar būč norėjus pabūt jauna ir moteriška bet ką dabar padarysi...
Vitar, sėkmės ir stiprybės! Bet ar būtina gultis į ligoninę? (aš paniškai bijau ligoninių) Gal galima į švitinimus kaip į darbą vaikščiot? O kuriam skyriuj gulėsi? 5 onkologinio a? Nes tada tikrai susitiksim.. Mane operuos gegužės 14

labas. tai va.. apie skaiciukus ir visus indeksus , kazkur esu rasius... pasiziurek, jei idomu...o apie Klima ir Maksa as galiu papasakoti, kaip tik draugauju su jais siuo metu... eina jie nh... (liaudiskai). isoperavo , jokiu hormonu man negalima, nes onko liga...tai va
prakaituoju gausiai, karscio bangos kas 2 val, sirdute sutabaluoja, Kalio ikalu, Mg kartais(Diasporal )
Kvaila bijoti klimakso, kai yra dar ir kita dgn. 42 metu.... wink.gif moteriskumas nedigs , nebijok... usai ir pimpaliukas neuzaugs. viskas
Willow nu.... pasitaisyk, po velniais, nu kiek galima. Daznai pagalvoju apie Tave... kada tos chemijos Tau baigsis ? po ju turetu susitvarkyti kraujukas. tai jau tikrai 4u.gif sulauksim dar svieziu bulviu ir kita mer ir dar kitamet ir dar...... man patiko kai viena kazkada parase musus likimo drauge ,,... noreciau mirt valgydama prie stalo ... " Nu kai pagalvoji, tai is tikro... butu faina wink.gif biggrin.gif buckis visom, laikomes, merginos, laikomes wink.gif
Atsakyti